Opinie o Afpro Filters Sp. z o.o. w Tuchola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Afpro Filters Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Afpro Filters Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afpro Filters Sp. z o.o. w Tuchola

To jakie zakresy obowiązków mogą być przypisywane specjalistom ds. finansowych, wiecie? chodzi o to, że w ofercie, która kiedyś była widoczna pisali, że wynagrodzenie ma być adekwatne właśnie co do nich oraz kwalifikacji

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Afpro Filters Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Robert Nowy wpis

Zatrudnianie obcokrajowców na umowy-zlecenie i nakaz pracy w sobotę nawet z drugiej zmiany. Bo nie płaci się nadgodzin, bo nie mogą się skarżyć, bo muszą.

Właśnie w ofercie dla szwaczki z początku miesiąca wyczytałam, że za benefit uznaje się tutaj uczestnictwo w ciekawych projektach integracyjnych. Przedstawicie bardziej szczegółowo jakieś ostatnie z nich? jak często je organizują i czy odbywa się to w trakcie godzin pracy czy raczej jednak po?

Czemu tego socjala tak w sumie nie ma? nie mam pojęcia czy tu chodziło także o ten taki podstawowy? Interesowała mnie kiedyś taka oferta dla specjalisty ds. finansowych, nie interesowałam się nią później, bo i tak była wygasła, ale po przeczytaniu tych opinii zastanawiam się jak zarabia się obecnie na tym stanowisku? dacie znać? i ogólnie to będą kogoś jeszcze takiego szukać? więcej osób potrzeba?

Nie ma fundusz socjalnego jesli o to pytasz. Jest prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne, mikolajki dla dzieci, upominki z roznych okazji, premia na swieta. Mamy owoce, kawe, herbate dostepne dla pracownikow bez limitu.

I te benefity, które zostały wymienione to od kiedy w praktyce występują? zastanawiam się czy czasami dodają coś jeszcze? i tak dla jasności nic nie jest zależne od stanowiska czy też stażu pracy?

Benefity sa dla kazdego, od poczatku zatrudnienia

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Afpro Filters Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

Czy faktycznie jest tak jak napisano, że podwyżki sobie nie ugadasz? Wcześniej pojawiła się taka odpowiedź, że to co wynegocjujesz na początku to pozostanie. Ale co w przypadku jak jesteś doświadczonym pracownikiem, ubiegasz się o podwyżkę a jak nie to stwierdzasz ze odchodzisz. Na wypowiedzenie nikt nie reaguje? Wezmą nowego do przyuczenia?

Podwyzki sa co roku, mysle ze to jedna z nielicznych firm w regionie, w ktorej sa coroczne podwyzki. Rzucania papierami raczej zaden szanowany pracodawca nie zaakceptuje i nie da podwyzki w opraciu o szantaz.

Maksik

Witam. Widziałem ofertę pracy jako magazynier. Pytanie jaka stawkę mogę się spodziewać ? Czy jest to najniższa krajowa ??? Pozdrawiam

@Maksik

Stawka jest wyzsza od minimalnej, uzalezniona od doswiadczenia i umiejetnosci. Wymagane sa uprawnienia

Henia

Jeszcze w marcu podkreślony był brak socjalu, jak to wygląda do dziś? Niczego nie wprowadzono? Mnie akurat w necie rzuciła się w oczy oferta liczona od siedmiu tysięcy w górę. Dlatego chce się zorientować w ogólnych zarobkach na pozostałych stanowiskach oraz atmosferze, zwłaszcza, że z pól roku temu była podkreślona jako nieco słabsza. Czy do dziś cokolwiek się zmieniło? Jaki poziom rotacji?

@Henia

Socjal? Jaki socjal! Brak! Oferta w necie na 7 tys? A potem powiedzą że specjalnie zawyżyli stawkę by ktoś się skusił. Będą obiecywać złote góry, a potem nic z tego. Jak sobie na początku nie wynegocjujesz dobrej stawki to potem zapomnij o zmianie na lepsze. To co mówią na rozmowach to tylko myślenie oczu. Atmosfera coraz gorsza. Nie polecam!

Firma jak na lokalny rynek w Tucholi dobrze placi, dba o pracownikow, owszem wymaga ale to raczej standard. brakuje moze jakis fajnych benefitow ale sa imprezy integracyjne, dobre warunki socjalne.

Renata

A opiszesz te warunki socjalne? Macie wczasy pod grusza albo prywatną opiekę medyczną?

@Renata

Tego nie mamy. Piszac o warunkach socjalnych mialam na mysli biura, kuchnie, bezplatne napoje, ciastka, owoce, mikolajki itp

Lili

Przecież w tej firmie nie ma żadnego socjalu ????????

Stokrotka

Firma zarządzana przez amatorów, nie mających pojęcia o pracy z ludźmi. Odkąd przyszedł Pan Arek, atmosfera w firmie jak na pogrzebie. Gość patrzy tylko, kogo by tu odstrzelić i zredukować liczbę pracowników. Do tego Pani K, kierowniczka zmiany, bardzo zawistna i nieprzyjemna osoba. Do ludzi odnosi się jak do (usunięte przez administratora) Zapomnijcie o podwyżkach, czy dodatkach za obsługę maszyn. Trzeba się dobre pół roku nachodzić, żeby dostać to, co się należy. Ciągle słyszy się tylko, żeby się cieszyć, że jest praca. Każdego kierownika, który chciał dobrze dla pracowników, skutecznie się eliminuje. Ostatnio zwalniają za byle co, bo pracy nie ma, a w razie czego weźmie się agencje. Pracuje tu, ale każdemu odradzam, bo szkoda nerwów. Jak tylko się ruszy na rynku pracy, też stąd ucieknę.

Seba

Czy można przesłać swoje CV za pomocą e-mail i jeżeli tak to na jaki adres ? Pozdrawiam

@Seba

Hej, a na kogo wysyłasz? Mają spontaniczną opcję? Pytam, bo widzę, że obecnie na jednym z portali szukają brygadzisty na produkcję. Na to stanowisko nie można za bardzo awansować, że kogoś spoza firmy szukają?

Jola

Fajnie się tu pracuje. Można poszerzać swoją wiedzę. Pracodawca inwestuje w kompetencje pracowników. Mili i uczynni ludzie zaangażowani w swoją pracę. Cieszę się, że mogę być częścią tak fajnego zespołu.

@Jola

Czyli można jakoś się rozwinąć? Jakie kompetencje masz w tym momencie na myśli jak ta inwestycja w nie wygląda w praktyce?

Jola
@Magdalena

Jeśli chcesz możesz podnosić swoje kwalifikacje z zakresu obsługi maszyn. Są organizowane kursy oraz opłacane egzaminy potwierdzające zdobyte umiejętności. Kadra kierownicza również uczestniczy w szkoleniach podnoszących umiejętności kierownicze. Wiadomo, że szkolenia organizowane są w zależności do potrzeb, jakie niesie ze sobą praca w tej firmie. Ważne jest też to, że nikt na siłę nikogo do niczego nie zmusza, jak nie chcesz nie musisz.

@Jola

o, te egzaminy mnie zaciekawiły. Czyli z certyfikatem stąd wyjdę? po jakim stażu pracy można liczyć na taki opłacany już kurs? I idąc dalej w rozwój... tutaj się awansuje na stanowiska kierownicze czy raczej z ogłoszenia biorą?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Afpro Filters Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Kierownik działu?

Nie ma takiej mozliwosci na tym stanowisku. Kierownik dzialu na produkcji musi byc fizycznie na hali produkcyjnej.

Praca w biurze w Bydgoszczy to praca w młodym, fajnym zespole. Czasami nie jest łatwo, dużo wymagają. Jednak jeśli ktoś zna dobrze język, jest sumienny i rzetelny to ma możliwość rozwoju i na pewno zostanie zauważony i doceniony przez przełożonych. Co ważne, dają szanse także osobom, które znają dobrze język obcy, ale nie mają doświadczenia na podobnym stanowisku w obsłudze klienta.

Julia
@Anonim

Czy jako pracownik na dziale wprowadzania zamówień również jest wymagany dobry angielski? Czy mogłby być poziom w którym dużo rozumiem lecz słabo mówię. Na czym polega dokładnie praca w dziale wprowadzania zamówień?

@Julia

Praca polega na wprowadzaniu do systemu otrzymanych mailowo zamówień i zapytań ofertowych. Poziom znajomości języka angielskiego musi być wystarczający, aby nie mieć trudności w komunikacji mailowej z pracownikami innych działów firmy (cała komunikacja dotycząca produktów / zapytań od klientów, procesowania zamowień odbywa się w języku angielskim). Nie ma konieczności biegłego posługiwania się angielskim w mowie.

Aniela
@Karolina

Praca w fajnym zespole i wynagrodzenie ponad to co oferują okoliczne firmy.

Były pracownik.

Pracowałam w tej firmie kilka lat i dobrze wspominam ten okres w swoim życiu. Podejrzewam, że w Tucholi ciężko o „ciekawsze” miejsce. Z jednej strony można powiedzieć, że to lokalna firma, nawet rodzinna atmosfera, czy to w biurze czy na produkcji, z drugiej praca w jednak międzynarodowej firmie i tak też działa. Jeżeli ma się chęci do pracy, to jest możliwa ścieżka rozwoju ;). Polecam.

Dobra atmosfera, fajni ludzie, a pracować trzeba wszędzie.

Weronika

Pozytywna, miła atmosfera. Warunki pracy godne polecenia.

Adriana

Profesjonalna firma!

Jaki dress code obowiązuje w Afpro Filters Sp. z o.o.?

Nie ma dress codu. nalezy sie ubierac w miare stanowiska. Pracownicy produkcji maja odziez firmowa, w biurach styl casual.

Xyz

Jak wyglądają zarobki w biurze? Jak wygląda podstawa? Czy może ktoś polecić pracę w tej firmie na stanowisku biurowym?

Były obozowiec
@Xyz

Nie polecam. Min 1h trzeba zostawać dłużej, oczywiście bezpłatnie. Duża presja kierowników. W biurze w Bydgoszczy jest nie mila atmosfera i bardzo duża rotacja pracowników.

ex
@Były obozowiec

ponieważ byłem tego świadkiem

Jestem kierowcą przyjechałem z kontenerem na rozładunek zostałem poproszony o odjechanie od rampy chodź byłem pierwszy i w papierach miałem 8 rano wybierają sobię kogo chcą podjechałem jako następny i znów zong rzekomo do 16 mam być zdjęty nie polecam i ostrzegam by się nie spodziewać cudów do rozładunku brak ludzi ale ja stoję z boku a następne jest rozładowywane.

Danuta
@Piotr

Pierwszy raz się taka sytuacja z nimi zdażyła? Czy to jakoś regularnie? Bo wiesz, jeden incydent jeszcze można chyba wybaczyć …

Zostaw merytoryczną opinię o Afpro Filters Sp. z o.o. - Tuchola

• Jak się pracuje w Afpro Filters Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Afpro Filters Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Afpro Filters Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Afpro Filters Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 10
    89-500 Tuchola