Opinie o Drs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drs Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Drs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drs Sp. z o.o. w Wrocław

Niewolnik

Firma kompletnie nie liczy się z pracownikiem. Wymagania ogromne a w zamian nic nie dają od siebie, dobrego słowa też tam nie usłyszysz, brak perspektyw rozwoju, praca za najniższą krajową, brak możliwości otrzymania podwyżki, nie zależnie od tego ile pracujesz i jak ciężko pracujesz! Brak szacunku do pracowników! Kierowniczka i jej pupilki rządzą się innymi prawami niż reszta pracowników. Nie polecam pracy w tym sklepie!

Aniela
@Niewolnik

Co za bzdura! Po zmianie Koordynatora w DRS panują jasne zasady i nikt nie ma prawa czuć się dyskryminowany. Obowiązuje polityka antymobbingowa. Ta firma, której częścią się czuję przetrwała COVID i funkcjonuje nadal. Dzięki Prezesowi i Koordynatorowi działamy i będziemy działać dalej!

Anonimowo
@Aniela

Polityka antymobbingowa i jasne zasady? Słaby żart. Chyba wszystko jest okej z pozoru i na pokaz oczywiście... W tej firmie brakuje szczerości i szacunku dla pracowników,ale zakłamanie jest na pierwszym froncie. Im więcej się z siebie dawało, poświęcało się, to tym mniej się dostawało w zamian. O premiach czy jakichkolwiek dodatkach do wypłaty można było tylko pomarzyć. Jedni są lepsi jak się na wszystko zgadzają, drudzy są gorsi,jak mają inne zadanie i mówią, że coś jest nie tak. Konkretny pracodawca jest otwarty na kontakt z pracownikami,rozmawia z nimi i potrafi się dogadać, a w tej firmie tego nie ma. Przecież najlepiej mieć wszystko gdzieś,ale ważne, żeby sprzedaż była na zadowalającym poziomie. Wiele razy było człowiekowi wstyd, kiedy półki w drogerii świeciły pustkami,a klienci musieli być zbywani,bo "nie wiadomo kiedy towar przyjedzie". To nie świadczy dobrze o całokształcie firmy. Nie polecam takiej współpracy nikomu.

Grażyna
@Aniela

I jak z tą motywacją do dalszego waszego działania? Jak teraz sytuacja się układa? Wszystko idzie po dobrej myśli? ;)

@Aniela

Po zmianie koordynatora, którego celem jest tak żałosne wciskanie ludziom produktów i kart stałego klienta, że wstyd spojrzeć w lustro, zamknięto dwie drogerie. Moje gratulacje. A te pozytywne opinie to też wymuszone albo pisane przez kierowniczkę jednej z zamkniętych drogerii, która płaczem wymuszała zatrzymanie stanowiska. Byłe pracownice doskonale będą wiedziały, o którą chodzi :D a! I wiedza tejże kierowniczki to (usunięte przez administratora) rodem z Bravo Girl. Jeśli jeszcze gdzieś tam się kręci po firmie, to wyślijcie ją choćby na jakieś postawowe szkolenie, bo klientki się za głowę łapały, co za bzdury im opowiadała.

Grażyna Nowy wpis
@XD

"rodem z Bravo Firl" XD Pięknie podsumowana! A przytoczysz przykłady tych bzdur może? I myślisz, że szkolenie serio coś da? Bo po tym Twoim opisie już sama nie wiem. ;p

XD Nowy wpis
@Grażyna

Np. Zalecenia: 3 x w tygodniu proteiny, 2 x emolienty i 2 x humektanty. To nic, że nie każdy codziennie myje głowy i nieistotne jest obserwowanie czego jej potrzeba. Wyklepana na pamięć ta cudowna receptura, sprzedawana każdemu od progu drogerii. To jest trochę śmieszne, a trochę przykre :( bo na Google widziałam opinie, jak klientki pisały, że obsługa ma małą wiedzę i jak widać nie myliły się co do niektórych osób. Poza tym nie bez powodu spotykamy się tu Grażyno :D pozdrawiam Cię serdecznie, choć nie wiem kim jesteś, ale łączy nas to samo zdanie o tej firmie i podejrzewam, ze nie tylko nas, co powinno dać do myślenia nie tylko „górze” jak to ładnie określa lizuska Elis, ale tez osobom, które myślą nad złożeniem tam CV.

elis

Przez niechęć niektórych pracowników do pracy trzeba było zlikwidować 2 drogerie i dobrze, bo ja się nie dziwie szefowi jak musiał non stop znosić fochy i problemy z załogą. Niech ci co piszą te krytyczne opinie wpierw spojrzą na siebie i na to jak pracowali.

Grażyna
@elis

Tak się zastanawiam, a to nie lepiej było kogoś tak delikatnie zepchnąć ze stanowiska i wcisnąć kogoś komu jednak się chce? ;) Bo pierwszy raz chyba się spotykam z taką sytuacją, że szef zamyka interes, bo pracownik ma muchy w nosie

Joanna
@elis

A z czego wynikała niechęć pracowników do pracy? Być może zbyt niska była płaca w stosunku do wymagań. Jak myślisz?

@elis

Ja tam szefa nawet nigdy na oczy nie widziałam, więc nie mógł wiedzieć o fochach, nawet gdyby miały miejsce.

@Grażyna

A myślisz że tak nie było?. Jak zmieniasz jedną osobe za drugą i to nic nie daje to jest jedna wielka masakra i lepiej dac sobie spokój niż uprawiać walkę z ludźmi

@Joanna

Aha, czyli mamy w PL przymus pracy, tak? Od kiedy? Kto zmuszał te delikwentki do pracy ?

@XD

Aha, czyli myślisz, że firma działa tak, że nikt o tobie na górze nic nie wie, tak? To powodzenia

XD Nowy wpis
@elis

Jeśli koordynatorka żali się, że sobie nie radzi z załogą to dobrze o niej nie świadczy ;)

Grażyna Nowy wpis
@elis

Tzn nie rozumiem, bo przecież wystarczy natknąć się na odpowiednie osoby, które nie zachowywałyby się tak jak poprzedniczki. Przecież gdyby wszyscy tacy byli to by mogło normalnie działać, prawda? Chyba, że się mylę?

Zniknięta

Nie wiem kim jest osoba pisząca te pozytywne opinie ale się domyślam... Szkoda że nie są szczere. Brak szacunku, dobrego słowa czy wsparcia od osób wyższych szczeblem, ciągły wyzysk za najniższą krajową i tak duża ilość obowiązków że czasem nie wiadomo w co włożyć ręce. Dużo zakazów, mało pozwoleń, ciągle jakieś problemy i narzekania. Zmiany tylko dla tych którzy spełniają wszystkie, niekiedy irracjonalne, polecenia (wykonywane bez sprzeciwu) które przynoszą zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego co widać po opiniach klientów. Wszystko robione tak by "góra" nie miała żadnej odpowiedzialności, tylko pracownik i by wszystko spadło potem na niego. Ta firma upadnie z takim podejściem wcześniej czy później i to jest pewne. Chyba że pewne osoby się ogarną i dadzą rządzić ludziom stworzonym do tego a nie Grażynie z mięsnego...

Aniela

Mega fajna firma! Możliwość pracy w tym zespole to powinna być frajda dla każdego. Super atmosfera i mega dobry kontakt z kierownictwem i zarządem, do których zawsze można zwrócić się o pomoc to świetna rzecz. Wynagrodzenie zawsze mogłoby być lepsze, ale jak na czasy COVID to Drs zapewnia wszystko co trzeba. Moim zdaniem narzekają tylko ci co liczyli na wypłate za obijanie się, a ci co im się chce pracować narzekać nie mogą

Firma Drs Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Firma z wielką perspektywa rozwoju. Dzięki śmiałym decyzjom kierownictwa, ustabilizowaniu polityki kadrowej oraz środkom przeznaczonym na rozwój stoi przed nimi wielką przyszłość.

Wymagania bardzo duże, firma nie daje nic od siebie, brak możliwości otrzymania premii, wynagrodzenie najniższa krajowa, brak szacunku do pracowników, tylko wytykanie błędów, zero pochwał. O mobingu już nie wspomnę, bardzo źle wspominam prace w tej firmie i nikomu nie polecam.

Niestety to prawda.

Podwładna

W tej pracy nikt nikogo nie szanuje. Jeśli nie masz znajomości, nie licz na wsparcie. Wymagania duże, płaca na każdym stanowisku mniej więcej na poziomie najniższej krajowej, bez szansy na podwyżkę. Nikt nikogo nie chwali, nie pomaga, nie podaje konkretów przy zatrudnianiu i nie pomaga w procesie wrażania pracownika. Szkoda czasu, na taką spółkę. Nikt szanujący siebie nie powinien tutaj trafić.

Zostaw merytoryczną opinię o Drs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Drs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drs Sp. z o.o.?

Drs Sp. z o.o.
  • Stawowa 13