Opinie o Impel w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Impel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Rzeszów

Taka firmę jako spotkałem/am Impel nikomu nie polecam bo ta firma wykorzystuje cię do końca jak może żeby jak najwięcej skorzystać z ciebie jak to jest możliwe w Jasionce na BORGU WERNER I nikomu tam nie polecam iść do pracy lepiej do innej pracy która będzie sprawiedliwa.Tam ludzie są fałszywe okrutne i nie sprawiedliwe by cię zjadły jakbyś się nie postawił/ła i Cię o wszystko posądzają i tam nie ma dobrej atmosfery w pracy,nie ma tam ludzi którzy by nie donosili cię do kierowników o bzdure się czepiają,trzeba uważać na ludzi kierowników co się mówi bo tam na tym BORGU WERNER JEST DUŻO OSÓB CO DONOSZA I TAKIE OSOBY SĄ KAPLAŻE i na tych osób trzeba uważać I na koniec NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU CZŁOWIEK JAKBY NIE PRACOWAŁ JAK NAJLEPIEJ I TAK CIĘ ZWOLNIĄ I JESZCZE DODAM ŻE W TEJ FIRMIE NIE WOLNO CHOROWAĆ JAK JESTEŚ NA ORZECZENIU TO MASZ TYLKO PRACOWAĆ I NIE MOŻESZ NAWET ZACHOROWAĆ NA GRUPIE A ONI BIORĄ TAKĄ KASĘ ZA CIEBIE ŻE W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI NAWET.

@Marcin

nie polecam tej firmy a zwłaszcza społki JLS to jakby w przenosni siostra impela rzadza tam osoby z podstawowym wykształceniem firma wychodzi z załozenia ze czym głupsza na kierowniczym stanowisku tym bardziej poddatna na ich sugestie

Ada

Owszem,wynagrodzenie na czas,umowa,spoko,lecz jeśli chodzi o warunki pracy,masakra,w Rzeszowie dotyczy kobiet sprzątających,powierzchnia 1200m dla jednej osoby,ok 60pokoi,mycie mopem i wszystkie inne czynności związane ze sprzątaniem biur,menagger nie reaguje przez rok,do tego klatka schodowa,3pietra,parter,mycie powierzchni,znoszenie śmieci,wory ok 30-50kg z 3go piętra,po moim odejściu z pracy zatrudnił 2osoby ,na cały etat,obie oczywiście,ale było to dopiero po interwencji kier.placowki,natomiast p.menagger,nigdy nie był i nie widział placówki,chodzi dokładnie o P.J.Skrzypca,którego serdecznie pozdrawiam,a swoją drogą,po co jest kier.niby mój,jak nie ma nic do powiedzenia?Wszystkim rządzi P.Jerzy,oczywiście jakby to rzecOn-line,modne obecnie słowo,na czasie,cieszę się że odeszłam,obecnie muszę się leczyć u ortopedy.

Mojra
@Ada

Popieram cię w tym co piszesz, ciesz się że wiesz ile metrów masz do sprzedania...bo ja kiedy pytałam nikt mi na to nie odpowiedział..ja nawet nie wiedziałam jakie mam oddzialy sprzątać i co ogólnie robić i gdzie..brygadzistka wymyślała ciągle dodatkowe prace, które starszym sprzątaczkom nie chciało się robić...wiec nowym dokładała tyle pracy że nie było w stanie tego ogarnąć..usluszyszalam od brygadzistki że to że mna jest problem bo nie daję sobie rady...stare sprzątaczki chodzą jak kierowniczki nic nie robią, wysługują się nowymi pracownicami.brygadzistka i kierownik trzymają sztamę ze starymi pracownicami, jak im się ktoś nie podoba to od razu świnię podstawiają..Nie ma dobrego sprzętu nie ma czym sprzątać, wszystkiego brak.. dzwoniąc do kierownika zgłaszając co się faktycznie dzieje,obraca kota ogonem wraz z brygadzistka.. puścił mnie do pracy na obiekcie bez podpisanej wcześniej umowy... powiedział że będę mieć pieniądze a o umowę żebym się nie martwiła.. są plotki, pomówienia od starszych sprzątaczek..nowych nikt nie chce słuchać,byłam wyśmiewana.. Mam grupę lecz nie będę robić za trzy osoby jeśli stare sprzątaczki nic nie robią..

nieufny Nowy wpis

ifs wykorzystuje pracowników do granicy chcieli by za darmo by pracowali na kilku miejscach brak określonych warunków pracy pracownicy i kierownicy oraz dyrektorzy określają zakres obowiązków dla pracownika który się zmienia od widzi mi się miejsca w którym pracujesz szczerze nie polecam zwalniają ludzi bez wyraźnego powodu później zwolnionego obowiązki przejmuje inny pracownik pomimo swoich obowiązków które zbytnio obciążaj pracownika nie polecam tego pracodawcy

nie polecam firmy impel jak i społki wygenerowanej z impela JLS miesci sie na podwisłoczu rzeszow jesli ktos zastanawia sie podjac prace w tej społce niech sie dwa razy zastanowi rzadza tam przewaznie kierowniczki ktore wczesniej kible sprzatały a co bardziej smieszne to zazwyczaj z niepełnym wykształceniem proste rzeczy trzeba im tłumaczyc po kilka razy bo nie rozumieja ale kierowniczka co ja mianowała taka sama niepełnosprawna to co mozna oczekiwac ,farbowanie głowy na pomaranczowy kolor nic nie da bo pruchno juz widac gdzie by nie popatrzec ai rozumu farba tez nie doda ,zwalniaja ludzi jak sie tylko jej sprzeciwisz albo probujesz wytłumaczyc proste rzeczy ale co głupkowatej babie po rozumie jak nie przyswaja prostej wiedzy najlepiej sie czuje gdy ma przy sobie swoja kolezanke ktora nie umie czytac ani pisac wtedy jest dowartosciowana bo przeskoczyła pewien etap w swoim rozwoju i nauczyła sie pisac tak ze sie wspieraja zycze jeszcze jednego wypadku i juz moze nikogo nie bedziesz zwalniac mowia ze karma wraca

@Marcin

Z

Wstyd jak Kierownictwo traktuje ludzi! Skąd ich bierzecie ?! Ludzie są wyrzucani z pracy z takich powodów że to śmieszne! Brak odpowiednich środków w szpitalu? Rozcieńczanie płynów przez Panią kierownik to normalne? Potrzebujecie rozgłosu to gwarantuje że nie jedna gazeta się zainteresuje a sanepid jeszcze szybciej!!! Brak słów . Szantaż pracownika że jeśli pójdzie na zwolnienie nie ma po co wracać bo Pani kierownik (usunięte przez administratora) G ( proponuję wymienić na kogoś z kim można się dogadać bo Pani ma poważne wady wymowy i ciężko zrozumieć bełkot) twierdzi że ma takie plecy że nikt nie uwierzy! No nie chciała bym robić na złość ale nie zostawię tego bez wyjaśnienia skoro ktoś może pomiatać pracownikami i się tego nie boi to gwarantuje rozgłos może inni z Tym zrobią porządek!!!!!!!!!! Wstyd!!! Kultura na poziomie zerowym jak coś potrzebujecie wchodzicie w (usunięte przez administratora) a jak się coś nie spodoba to " Dziękujemy " (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pamiętajcie karma wraca ????a w szczególności do takich ludzi!

Ewelina
@Z

Wyrzucani z takich powodów? To znaczy z jakich? Podasz przykład? Pewnie o Ciebie chodzi?

Dyrektor Nowy wpis
@Ewelina

To przecież tam pracujesz to wiesz! Zapytaj kierowników? Dalej dają 300 zł brutto więcej kierownikowi od pracowników? Ewelina odpisz!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impel? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jacek
@Ada

Jeśli dobrze się orientuje to kobiety nie mogą dźwigać ciężarów o masie 50 kg i to jeszcze z 3 piętra! Jest w takich budynkach chociaż winda czy trzeba schodzić schodami?

@Jacek

Bez windy,wory schodami.

Haha

Żałosna opinia , 50kg to by Pani nawet nie podniosła , proszę trochę pokory

Mojra

Intel

Witam.....:) Osoby z orzeczeniem czy j wogole moge liczyc na jakas podwyzke? dot ochrony lwowsla ,jaka jest placa? bo nie dam sie wrolowac z deszczu pod rymne ,kiedy kolwiek tak bylo znikalem bo to nie sensu niszczyc swsoje zdrowie .

Sierpień

Praca jest kompletnie beznadziejna. Nikt tu nie dba o pracowników i wszyscy są zainteresowani zyskami. Wynagrodzenie jest bardzo niskie. Nikt nie chce słuchać sugestii lub pomysłów pracowników, a atmosfera w pracy jest bardzo toksyczna. Brak perspektyw na podwyżki, co może prowadzić do frustracji i poczucia niesprawiedliwości. Ponadto, brak stabilizacji zatrudnienia lub konieczność pracy na umowach krótkoterminowych może być niepewne i stresujące dla pracowników. Nie ma żadnych perspektyw awansu i praca jest bardziej monotonna i nudna. Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam tej pracy nikomu.

Mimi

Jak będzie taka Kierowniczka na BORGU WERNER nikt tam nie przyjdzie pracować bo ona nie nadaję się na kierowniczke tylko krzyki darcie szantażem nic nie zdoła i ludzie będą uciekać i będą zwalniać się bo ona nie ma podejścia do Swoich Pracowników Tylko jak kto dużej choruje to starszy zwolnieniem że zwolni my byliśmy na grupach i jak tak można tak Ludzi Straszyć zwolnieniem A ludzie nie będą przychodzić do pracy pod taką kierowniczke która nie nadaję się na kierowniczke Krzykiem Darciem Nic nie uzyska tylko pogorszy Sytuację Swoją i Opinię o sobie jaka jest

Walo

Wynagrodzenie na czas lecz kierownictwo w szpitalu na szopena zostawia dużo do życzenia bez jakiej kolwiek wiedzy w tym co robią każą wykonywać pracę w ogóle nie związana ze specyfikacją jaką mają pracownicy miedzy innymi noszenie szafek myślałem że to firma sprzątająca nie transportowa to po pierwsze po drugie brygadzista wysyła na urlopy chodz ty nie chcesz ale żeby mu grafik pasował to się tak ratuje nadgodziny każą odbierać wolnym o szatni w której się je to szkoda gadać powinna się ta firmą zająć inspekcja pracy więc odradzam współpracy z tą firmą bynajmniej w szpitalu na szopena

Hejo
@Walo

Jest taka jedna kierowniczka która nie nadaję się na kierowniczke tylko trze się krzyczy szantazuje nie umie podejść do swojego pracownika tylko obczernia jeszcze że nic nie robimy tylko siedzimy A praca sama się zrobi ta kierowniczka w ogóle nie nadaję się na kierowniczke tylko to mopa tylko

Paco Duci

Wojsko powinno sobie pilnować jednostek a nie prywatna firma,która zarobia miliony a pracownikom daję grosze. Zatrudnia emerytów pseudo dowódców, którzy przychodzą się tylko wyspać. Praca ich nie interesuję. Nie szanuję się normalnego pracownika...

@Paco Duci

A w jaki niby sposób nie szanują normalnych pracowników?

(⁠+⁠_⁠+⁠)
@Paco Duci

Słuszna decyzja rze oni powinni się sami pilnować a nie zewnętrzna firmę się bierze

Zaczęło się niewinnie. Ciągle nowe wymagania. Kierownictwo w Millenium Hall w swoim sosie. Ukrainki cicho siedzą w obawie przed zwolnieniem, polscy pracownicy po kątach narzekają. Na wszystko brakuje, szególnie na brak ludzi a posłuch być musi. Kto ma młasne zdanie ląduję za burtą. Wypłaty w terminie lecz atmosfera w pracy daleka od ideału

Zofia

Ktoś coś w ogóle robi żeby poprawić tą atmosferę? Bo chyba nie tylko Tobie nie pasowała, prawda? Nie ma żadnego przełożonego z którym można o tym porozmawiać normalnie?

Ola

Pan Skrzypiec,powinien,zwolnić miejsce menaggera młodemu pracownikowi,pora na emeryturę,zapomina się,nie pozwoli dojść do słowa pracownikowi,z tego co wiem,to nawet kierownictwu,tylko i wyłącznie jego zdanie się liczy,tak tak,pora już pora pożegnać się,bo nic z tego nie będzie.

Misiek
@Ola

Tak, ten Pan jest już stary, nie pamięta co mówi na drugi dzień albo poprostu kłamie

@Misiek

A z czym na przykład? Bo chyba jeszcze kontekst jest istotny, żeby ewentualnie móc założyć czy dochodzi do kłamstwa czy też nie?

były

kierownictwo beznadziejne ,dyżury 12 i poł godz za które nie płacą

Dawid
@były

Jak nie płacą? Że dodatku do nadgodzin nie ma czy wcale nie wypłacają za pracę?

Ralf

Ochrona do kitu szczególnie w nowej dębie na jednostce wojskowej. Grupy mają i z główką też. Nie wykonują swoich obowiązków tylko czepiają się tego co do nich nie należy. Szczególnie cwaniaków z Rzeszowa dali i tam pokazują. Tylko źle trafili ciekawe co firma z tym zrobić jak dostanie potężną karę za ich zachowanie

@Ralf

Ale tak konkretniej to co oni robią, że taka potężna kara może zostać niby wlepiona? Bo piszesz, że się czepiają nie swoich zadań, czyli czego niby?

Rocco

Popo i reszta nierobów z biura nawet do łopaty nie nadajecie się.

@Rocco

Wszystko super, ale czemu tak uważasz? Bo bez argumentów to możesz się domyślać ile warta jest Twoja opinia.

Cichy jednostka wojskowa

FIRMA IMPEL OD DŁUŻSZEGO CZASU (usunięte przez administratora)PRACOWNIKÓW PRZY WYNAGRODZENIU! W JEDNYM MIESIĄCU JEST WIĘCEJ PIENIĘDZY A W DRUGIM MNIEJ A TE SAME. GODZINY SĄ. WCZEŚNIEJ NIGDY TAK NIE BYŁO. CHCEMY SWOJE PIENIĄDZE UCZCIWIE ZAROBIONE!!!

Irena
@Cichy jednostka wojskowa

Witam, zależy od godzin w miesiącu, tak już jest. Można sprawdzić w indywidualnych paskach wysłanych z IBS. Obsługują wszystkie Spółki Impela, W internecie jest wszytko wyjaśnione. Należy tylko wiedzieć, do jakiej Spółki Impela firma ma umowę, w której pracujemy. Na umowie o pracę, czy umowa zlecenie jest pieczątka Spółki Impela. Pozdrawiam.

@Irena

Czyli tak naprawdę nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) po prostu panuje dezinformacja? Takie zmiany w godzinach długo się będą utrzymywać?

Rafał

Szczerze powiedziawszy jestem bardzo rozgoryczony postępowaniem tej jak że wspaniałej firmy IMPEL ochrona, niestety w tym miesiącu przez zaniechanie kierownictwa nie dostałem wynagrodzenia za wykonaną pracę co skutkuje tym że nie mam z czego żyć przez ten miesiąc. Z roku na rok jest coraz gorzej.

Impel
@Rafał

Panie Rafale, prosimy o kontakt z Contact Center Grupy Impel, które pomoże wyjaśnić zaistniałą sytuację. Dane kontaktowe: mail cc.info@impel.pl, telefon 71 711 00 00.

Kierowca bombowca
@Rafał

I godzilaś się na dalszą pracę?!L4 na kilka miesięcy, i szukać czegoś lepszego

Niunia

Same kłamstwa, brakuje podstawowych środków ochrony, brak odpowiednich preparatów..brak porozumienia z szefem,który nie POTRAFI niczym się zająć a tylko poniża swoich pracowników.Daleko im do rządzenia.Ocena poniżej krytyki,tak pani Justynko to o pani????życzę żeby każdy tak was traktował,ponoć karma wraca.

rzeszów
@Niunia

Dokładnie! same kłamstwa. Starałem się o pracę ciągle tylko proszę czekać na telefon, proszę czekać na telefon, czekać i czekać. Problem z komunikacją wewnątrz firmy. Podobno tak szukali do pracy a teraz to nagle nie zależy. "Zapisałam pana numer" albo "podałam pana numer do osoby która się skontaktuje" po czym brak kontaktu i stwierdzenie "ja pana numeru nie mam zapisanego". Przyszedłem więc do biura dowiedzieć się coś więcej. Z dwiema osobami ustaliliśmy dzień próbny, godzinę... co z tego... kiedy przyszedłem nikogo nie było a jak zadzwoniłem to pani która mnie umówiła stwierdziła że nie pamięta że się ze mną umawiała hahaha śmiechu warte. Podała mi numer do drugiego pana który też był przy naszej rozmowie ale nie odbiera. Na pewno bym nie chciał pracować w takiej firmie. Skoro zapominają że staram się o pracę. W ogóle nikomu nie życzę żeby kogoś tak potraktować i dziwię się jakim cudem to funkcjonuje.

oo

@Impelowiec o czyli nie ma problemu z wyborem umowy?

IFS
@oo

Nie ma

Alicja
@IFS

A czy osoba z małym doświadczeniem ma wpierw zapewnione szkolenie wstępne a później ewentualny okres próbny? Dla niektórych jest to bezpieczna opcja bo wolą początkowo się ze wszystkim zapoznać oraz nabrać doświadczenia by uniknąć drobnych błędów w przyszłości i nie ponosić za to konsekwencji.

Gabi

Czy wiecie coś o ewentualnej pracy? Jakie zarobki i umowę proponuje firma na początek?

Impelowiec
@Gabi

Umowa o prace / umowa zlecenie zależy jaka Ci odpowiada, przyjdź do działu rekrutacji i się wszystkiego dowiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Rzeszów

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel