Opinie o Beta point w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beta point. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Beta point na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beta point w Bydgoszcz

Urszula Nowy wpis

czy możecie coś powiedzieć o pracy na produkcji ? czy wyrobienie normy to naprawde taki duży problem jak piszecie? czy jak sie wyrobi ja raz to pracodawca zawsze chce potem wiecej i wiecej ? czy mozna wtedy liczyc na jakas premie czy tylko na podstawe? czy szkoleniem nowego pracownika ktos sie zainteresowal wreszcie?

Ewenement Nowy wpis
@Urszula

Idzie wyrobić normę. Są też premie za wyrobienie. Jest też kierownik na pozór miły i bezczelny. Lubi się wyżyć jak coś pójdzie nie tak. Trzeba robić szybko narząd żeby kierownik dostał premię większą a w nagrodę dostanie się (usunięte przez administratora) Potrafi nawet podważyć wiedzę pracownika. Firma i ludzie pozytywni. Za to dzięki kierownikowi szukają ciągle nowych ludzi. Bo nie wolno się sprzeciwiać jak pluje w twarz.

Michał Nowy wpis

Czy firma podzielona jest na działy żeby łatwiej funkcjonować ?

Ja cz a Nowy wpis

Szukają ludzi przez agencje pracy tymczasowej. Daje dużo do myślenia . Pozdrawiam operatorów maszyn nr 2. Życzenia 200 : normy. Ale szkolenia na nowego pracownika - duzoooo do życzenia.

koral 2

hehe niezła akcja zablokowano możliwość dodawania komentarzy na poprzedniej stronie go work, tzn nie zablokowano tylko... trafiają do weryfikacji dodałam negatywne opinie to nie pojawiły się ale jak dodałam pozytywną to zaraz się pojawiła. Właścicielka nawet tam zapłaciła żeby mieć nad tym kontrole?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Beta point? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Cześć:) jak tam sytuacja i atmosfera w firmie?

AS

Niestety firma Beta Point ma problem z pomysłem na swoją działalność. Co rusz ma inne podejście do realizacji polityki zarówno na produkcji i podejściu do polityki obsługi klientów. Wynikiem tego jest ciągła rotacja na wszystkich szczeblach pracowniczych w tym również kierowniczych. Od początku br. roku przez firmę przewinęło się już kilkanaście pracowników. To nie jest normalne i nie może prowadzić do sukcesu firmy. Kiedy uda im się już zatrudnić osoby, które mają swoje pomysłu i wnoszą one powiew świeżości do firmy i zespołu, te bardzo szybko odchodzą lub dziękuje im się za współpracę, bo w danej chwili firma ma pomysł na inny kierunek. W rezultacie nie wiadomo czy następnego dnia spotkasz w pracy swojego kolegę. Jeśli ktoś planuje podjąć pracę w Beta Point to niech to będzie jego pierwsze praca lub przystanek w karierze. W dłuższej perspektywie szybko przekona się, że panuje tam jeden wielki BAŁAGAN a atmosfera i kultura pracy pozostawia wiele do życzenia.

Mamam

Wyścig szczurów. Jeden błąd i wylatujesz, w ciągu roku rotacja pracowników jakby tam huragan był.

Zostaw merytoryczną opinię o Beta point - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Beta point?

Zobacz opinie na temat firmy Beta point tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Beta point