Opinie o Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy w Warszawa

Szymon Nowy wpis

Miejsce, w którym można się dużo nauczyć przez mnogość technologii (IR, GC. HPLC), ale nauka ta utrudniona jest przez multum papierkowej roboty, która wypełnia większość czasu pracy. Jeśli zamierzasz się tam zatrudnić - polecam zapytać o zakres obowiązków. Dla mnie połowa tej pracy polegała na pracy chemika analityka, drugą połową było pobieranie próbek u klientów. Dla osób chcących poznać działanie laboratorium badającego środowisko pracy lub specjalisty w używanych tam technologiach będzie to dobry wybór. Jednak w przypadku, kiedy jesteś studentem lub chemikiem od niedawna na rynku pracy - lepszym wyborem będzie miejsce, gdzie spędzisz więcej czasu w laboratorium.

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam. -praca bez umowy, -stary sprzęt, -brak szkoleń z zakresu obsługi aparatów oraz BHP. -brak dobrej organizacji pracy, -rotacja pracowników,

Kwachu
@Nie polecam

No ale jak może Pani wymagać od nas szkolenia z obsługi aparatów skoro jedyny umiejący je obsługiwać pracownik się zwolnił i musieliśmy dać mu miesiąc urlopu bo groził sądem?

Magda Nowy wpis
@Kwachu

o ile pamietam, to nie pracowałeś u nas tylko opinie wystawiłeś po rozmowie kwalifikacyjnej....???

Zoja Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje w firmie i jakie są zarobki? Z góry serdecznie dziękuję

Magda Nowy wpis

@DAAWID, chyba pomyliłeś firmy. Oprócz prezentów świątecznych otrzymaliśmy; wolną Wigilię i wolny Wielki Piatek ( bez odrabiania).

Kandydatka

Witam, chciałabym zapytać czy ktoś w ostatnim czasie odbywał w Laboratorium praktyki i mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć ?

Stojek

Po 5 latach pracy stwierdziłem iż dalszej współpracy z właścicielka nie zniesę - poszedłem zatrudnić się do lidla. Właścicielka zaś ma jeszcze pretensje że nie godzę się pracować dłużej za darmo.

Helena_P

Firma posiada profesjonalny sprzęt. Można się wiele nauczyć. system jakości wprowadzony. Co prawda dużo jest do ogarnięcia ale dla chcącego....Polecam dla studentów - praktykantów także.

Magda

Miałam okazję pracować w firmie i mam bardzo miłe wspomnienia. Mała rodzinna firma z wyszkolonymi pracownikami, którzy zawsze mimo dużej ilości swojej pracy to potrafią pomoc i poświęcić czas nowej osobie. Zauważyłam że mają bardzo dużo zleceń i pracy ale Asystentka szefa wszystko ogarnia perfekcyjnie i każdy z pracowników wie co ma robić, ponieważ wszystkie zadania są dobrze podzielone. Jeżeli chodzi o finanse to uważam, że pracownik był zawsze doceniony.

Kwachu
@Magda

A odkąd to w tej firmie szef jest szefem i ma asystentkę. To chyba raczej żona zarządza tym interrsem w sposób godny nadzorcy (usunięte przez administratora) u faraona skoro potrafi na rozmowie kwalifikacyjnej najeżdżać na jedynego pracownika który coś tam robi. Po 5 minutach rozmowy człowiek mioł ochote jedynie wyjść

KS
@Kwachu

@Kwachu A skąd wiesz,że żona zarządza ? Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej ( już ponad rok temu) i tak bardzo nie podobało się Tobie to daj sobie spokój. Mówisz,że szefowa najeżdżała ale ty chyba bardziej i dłużej...?? . Byłem na stażu razem ze stażystami z Francji. Bardzo mile wspominam. Pozdrawiam

Gosia

Bardzo mile wspominam okres pracy w Laboratorium, Zostałam bardzo miło przyjęta. Zakres obowiązków był mi bardzo dobrze wytłumaczony dzięki czemu nie stresowałam się iść do pracy. Kiedy potrzebowałam pomocy to załoga która jest bardzo doświadczona odrywała się od swoich obowiązków by móc mi wytłumaczyć. Mile wspominam ten czas.

Aleksandra
@Gosia

No bardzo przyjemnie czyta się opinie o właśnie takim charakterze - to trzeba od razu przyznać. Korzystając z okazji, chciałabym Cię jeszcze o coś podpytać. Chodzi mi mianowicie o to, czy w tym Laboratorium Higieny Pracy przyjmują młode osoby, bez doświadczenia, na staż bądź praktyki?

Gosia
@Aleksandra

Labolatorium jest otwarte na nowe osoby które kończą potrzebny w tym zawodzie kierunek, myślę że bez problemu można spróbować aplikować i wtedy się okaże :)

Remigiusz

Dobra firma i dobry pracodawca więc i na forum panuje generalnie spokój, polecam.

Jaga

Niestety nie mogę zostawić dobrej opinii. Jest to pracodawca, który owszem wymaga, ale żeby docenić finansowo starania pracownika to raczej odpada. Najlepiej od kogoś wymagać, ale od siebie już nie. Ciężko pracuje się z kimś, kto uważa się za osobę wszechwiedzącą i nie da sobie przetłumaczyć pewnych rzeczy, które usprawniłyby pracę. Dodatkowo obraża Cię w obecności innych pracowników. Niektórzy powinni najpierw nauczyć się kultury osobistej, a później zatrudniać pracowników. Polecam tą pracę osobom o mocnych nerwach, którzy chcą nauczyć się pracy w laboratorium i nie zwracają uwagi na rzucanie w nich obelgami.

Daria

Firma z dobrą opinią jako pracodawca więc jest wymagająca ale warto bo fajna jest praca i atmosfera.

Magda

Szczerze, nie polecam tej firmy nikomu. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i kobieta prowadząca tą rozmowę nie umiała odróżnić kwoty brutto od kwoty netto. Szybko zmienila temat bo domyśliła sie swojej niewiedzy w tym temacie. Ogólnie pytania były bezsensowne, bardziej wyglądała ta rozmowa jak pogaduszki przy kawie. Widać brak kompetencji tej firmy już przy samym starcie. Aż strach pomyśleć co oni tam wyprawiają. Zrezygnowałam z tej oferty po tych 20-minutowych pogaduszkach.

Darek

@Kwachu Zostawiając takie informacje trzeba mieć dowody bo łatwo oczernić gorzej sprostować. Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą.

Henryk

Można spokojnie aplikować? Zastanawiam się dlaczego tak rzadko tu zaglądacie?

Justyna

Dobry pracodawca i dobra firma ale z całą pewnością dla osób poważnie traktujących swoje obowiązki.

lady :P

Byłam w tej firmie na stażu. Ogólnie praca sama w sobie jako zajęcie bardzo ciekawa (usunięte przez administratora). Obiekt jest cały czas monitorowany. siedzą i patrzą w kamery i jak w (usunięte przez administratora)nie rozmawiać nie smiać się. (usunięte przez administratora)wprowadza straszną atmosferę. Odn(usunięte przez administratora)a. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu(usunięte przez administratora) :P

Irena

@Ja, negatywnie piszesz o firmie, nie wyjaśniasz jednak, co się wydarzyło. Czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli? Bardziej szczegółowe komentarze są w stanie pomóc innym użytkownikom. Zachęcam wszystkich byłych i obecnych pracowników do wyrażenia swojego zdania na temat pracy w Tes Laboratorium Higieny pracy. Czy wymagane jest specjalistyczne wykształcenie? Czy pracownicy mają dostęp do szkoleń i benefitów?

Ta firma to żart!! Umawiają się z ludźmi, nie szanują ludzi i ich czasu! Słabe traktowanie ludzi starających się o pracę! Brak kontaktu i zrywanie umów!

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy - Warszawa

• Jak się pracuje w Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy?

Kandydaci do pracy w Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janusz Kuczewski Tes Laboratorium Higieny Pracy
3.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Krakowska 110/114
    00-971 Warszawa