Opinie o Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Kalisz

Porażka Nowy wpis

Jestem świeżo po przeprowadzonej „rozmowie kwalifikacyjnej”. Najpierw rozmowa online- która umówiona została na godzinę 11- Pan, który przeprowadza rozmowę spóźnił się dobre ponad pół godziny. Po tym wywiadzie zostałam zaproszona na drugi etap już w firmie- docelowo na „sprzedaż”. Po przyjsciu do firmy kolejne opóźnienie i o to się zaczelo. Pierwsze słowa które padły „ma Pani duze pole popisy gdyż Pani poprzedniczka nie zdała testu” Otrzymałam do ręki test do wykonania. Zmiany w KRS wspólników, oferta do przygotowania na podstawie danych z excela, raport finansowy z 5 pkt z podanych danych. Zapisy do umowy. Po zadaniu przeze mnie pytania do prowadzącego w jakim celu te zadania gdyż mam idc na sprzedaż łudziłam, ze sprawdzają ogólna wiedzę uczestników. Nawet interesowała ich moja znajomość prawa. Cyrki nie rozmowa na poziomie. Nie miało to nic wspolnego z tym co miałabym wykonywać w firmie. Szukają osób wszechwiedzących za tak naprawdę najniższą krajową. Nie polecam. Jeśli ktoś jest konkretny w swojej osobie zrozumie.

Kiki Nowy wpis
@Porażka

Zgadzam się w 100% szukają prawnika-ksiegowej i handlowca w jednym

Magda Nowy wpis

Z tego co czytam to słabo tam przeprowadzana jest rekrutacja. Jeśli dobrze rozumiem, najpierw jest rozmowa telefoniczna, dopiero później rekrutacja w firmie ?

Dramat Nowy wpis

Zacznę od bardzo niemiłego Pana na rozmowie rekrutacyjnej. Strasznie nieprofesjonalne podejście. Rozmowa telefoniczna przeprowadzona mega flegmatycznie, z resztą ta na miejscu również niczym nie odbiegała od tej przez telefon. Pracownik do przyuczenia? Żaden problem - przynajmniej w teorii, na miejscu Pan ewidentnie daje do zrozumienia, że on tu rządzi a Ty jak nie umiesz nic to się nie nadajesz. Przyznać muszę, że kiepski sposób na dowartościowanie. Pan widział w CV wykształcenie, po czym zaprasza na miejsce i po 3 minutach mówi, że się nie nadaje. Więc po co to zaproszenie? Brak szacunku do drugiego człowieka okropny. Dodatkowo Pan na końcu rzuca zwrotem "wszyscy tak ładnie ściemniali a Pan mówił prawdę, nie nadaje się Pan" Nie polecam.

Uczestniczyłam w rekrutacji, siedziba firmy niczym z horroru. Kompletny brak profesjonalizmu, taktu i obycia, wyższość Pana ktory prowadzil rozowe rektutacyjna wylewala się z kazdej strony . Rozmowa zaczęła się od skomentowania mojej apartcji. Na rozmowie trzeba kłamać i to wprost zostalo mi powiedziane, wiec szczerosc jest niewskazana. Nie zdążyłam zamknąć drzwi A Pan zaczął komentować moja osobe w sposób karygodny i seksistowski. nie poczekal ani nie upewlnil się że wyszłam. Koszmar. Najgorsze miejsce w jakim się znalazłam. Szkoda czasu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Patryk

Słyszałem, że firma jest dobra . Mam zamiar aplikować , dowiem się jak przebiega rekrutacja?

Boniu

Dobra firma, spoko atmosfera, pieniądze zawsze na czas.

Nicee
@Boniu

Boniu a jakie warunki płacowe? czy są jakieś dodatkowe premie/benefity?

Zuzanna

@anonymous, dziękuję za Twoją odpowiedź. Pracujesz w firmie Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia i umowy u tego pracodawcy? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zuzanna

Od kwietna widnieją ogłoszenia o pracę na stronie firmy Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe http://systemyflortech.pl/praca/ Czy wiecie czy są one nadal aktualne? A może ktoś z Was dostał pracę na tych stanowiskach?

@Zuzanna

Ogłoszenia zamieszczone na http://systemyflortech.pl/system-sygnalizacji-pozaru/ z tego co się orientuję są jak najbardziej aktualne.

Zuzanna

@anonimto ważne, że w firmie zatrudnia się pracowników na umowie o pracę i że panuje w niej dobra atmosfera. Chętnie usłyszymy również od obecnych pracowników Flortech. Jakie zmiany zaszły w firmie w obecnym czasie? Jakim pracodawcą jest firma?

Pracowałem w Firmie Flortech w Kaliszu bardzo polecam ten zakład pracy miła atmosfera umowa na pełen etat szef bardzo w porządku obecnie nie pracuje tam ale jest to firma którą najmilej wspominam ze wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Kalisz

• Jak się pracuje w Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Zobacz opinie na temat firmy Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Flortech Przedsiębiorstwo Wielobranżowe