Opinie o autoDNA.pl w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy autoDNA.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w autoDNA.pl o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o autoDNA.pl w Łódź

Janek

Na premie i inne nagrody trzeba sobie zapracować. Firma jak najbardziej ok choć pewnie nie jest idealna.

Czy w autoDNA.pl są paczki/bony świąteczne?

Aorta

Weź przestań, bo prawie pękła mi przepona.

Zbigniew
@Aorta

Rozumiem, że odpowiedź na to pytanie jest negatywna. Czy możesz opowiedzieć coś o sytuacji pracownika w firmie? W jakim przedziale waha się wynagrodzenie i jaka umowa na start?

Dagmara

Ile zarabia programista w tej firmie ?

Ostatnio pojawiła się oferta na Specjalistę HR. Czy tutaj tez rekomendujecie nie aplikować?

Maja

Na pewno dałeś @Monika cenne rady, ale może dajmy jej szansę na wyrobienie sobie własnego zdania. Nadmieniłeś, iż pensja w autoDNA.pl jest "poniżej średniej krajowej". A czy wynagrodzenie składa tam się z samej podstawy, czy może można liczyć na jakieś dodatki do niego? Sprecyzuj to proszę.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Olgierd

Pewni jesteście, że nie warto dobrze mówić o firmie? Może to gorszy czas?

Pomidor

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że warunki pracy i atmosfera są kiepskie. Nie polecam, tyle w temacie.

@Pomidor

Jasne jest, że szanujemy Twoje zdanie, ale jest ono zbyt ogólnikowe. Jeśli zatem zechciałbyś napisać coś więcej na temat specyfiki pracy w autoDNA.pl, to przyczyniłbyś się do pomocy innym osobom. Jak opisałbyś w paru słowach system wynagradzania pracowników w tej firmie?

Ziemniak
@Maja

W paru słowach, to wygląda to tak, że dostajesz tylko tyle ile wynika z umowy. Żadnych premii czy dodatków nie ma.(usunięte przez administratora)Tak wygląda system wynagradzania pracowników w tej "firmie". Jest to tylko wierzchołek góry lodowej, bo stres(usunięte przez administratora)jest tu na poziomie dziennym.

@Ziemniak

Ale to chyba dobrze, że firma autoDNA.pl trzyma się ściśle tego, co zawiera umowa. I bardzo Cię proszę, abyś jednak nie używał tu danych personalnych - dotyczy to także samych imion. Skoro twierdzisz, że w tej firmie jest mobbing, to czy była jakaś reakcja z Twojej strony?

Maja

@Poszukiwacz Widzę, że masz jednak bardzo duże wątpliwości związane z podjęciem ostatecznej decyzji - w pełni Cie rozumiem. Ja nie jestem pracownikiem w autoDNA.pl, dlatego, choć bardzo bym chciała, nie potrafię udzielić Ci tych informacji. Może warto poczekać, aż ktoś, kto zna aktualną sytuację w tej firmie zabierze tu głos. Ale Ty informuj nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Maja

@Poszukiwacz Twoja potrzeba zasięgnięcia informacji na temat autoDNA.pl jest całkowicie zrozumiała. Myślę jednak, że jeśli sam nie spróbujesz, to się nie przekonasz. A już aplikowałeś, czy jeszcze z tym chcesz odczekać? I o jaką posadę się tam starasz? Informuj nas cały czas o swoich decyzjach.

Poszukiwacz
@Maja

Chciałem aplikować, ale po lekturze poniższych wpisów jestem (lekko mówiąc) zszokowany. Dlatego zależy mi na rzetelnej opinii jak obecnie wygląda praca w tej firmie. Chodzi mi o warunki, atmosferę oraz czas pracy. Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację.

Poszukiwacz

Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o atmosferę w tej pracy czy jest dalej tak źle jak pisaliście wcześniej. Szukam pilnie pracy, dlatego składam CV niemal wszędzie. Nie chcę jednak władować się w jakiś łagr, dlatego proszę o opinie.

Maja

@Taka jedna, jeśli taka sytuacja miała miejsce w firmie, powinna być zgłoszona. Czy rozmawiałaś na ten temat z pracodawcą? Rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień związanych ze współpracą z tą firmą, ale sytuacje o jakich piszesz nie mogą mieć miejsca i powinny byś rozwiązywane na bieżąco. Gdybyś chciała dodać jeszcze jakiś merytoryczny i obiektywny komentarz o firmie zrób to.

Maja

@Wilk z Pabianic, to mocne słowa, które piszesz o firmie. Czy sam tego doświadczyłeś? Rozmawiałeś z pracodawcą o tym problemie? Mobbing to bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu i zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Taka jedna
@Maja

Czy takie sytuacje miały miejsce? Takie sytuacje są standardem w tej firmie! (usunięte przez administratora) oraz mobbing są na poziomie dziennym w tym łagrze! Także przedmówca napisał tylko i wyłącznie szczerą prawdę. Wiem, bo sama tego doświadczyłam.

Maja

@podróżnik, udzielając się na forum nie należy nikogo obrażać i szkalować dobrego imienia. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat pracy i pracodawców. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny Przeczytaj regulamin : https://www.gowork.pl/regulamin . Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

Maja

@Upokarzana, piszesz o pokrzykiwaniu i wyzwiskach w pracy. Zgłaszałaś te sprawy do swoich przełożonych?

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze waszych wpisów nie wiem co robić?

ale19

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to trwałą ona około 1,5h. Jeden z Panów o zbyt wiele nie pytał, całą rozmowę prowadził drugi z nich. Podczas zadanego tematu do przeanalizowania naprowadzał na prawidłową odpowiedź. Obydwoje wywarli na mnie pozytywne wrażenie. Jeżeli chodzi o samą pracę w firmie, to napewno wymagana jest duża samodzielność. Średnio jeśli chodzi o szkolenia. Spoko jest wyjazd integracyjny w grudniu, a resztę da się jakoś przeżyć :) Jako były pracownik mogę powiedzieć, że była to w pewnym sensie szkoła życia :)

Maja

@Dobra rada rozumiem, że jesteś niezadowolona z pracy w firmie autoDNA.pl. Czy nadgodziny są obowiązkowe? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

Maja

@Byłem, doświadczyłem możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @Dobra radadlaczego nie polecasz pracy w firmie autoDNA.pl? Co możesz więcej o tym powiedzieć?

Maja

@Asertywnyjeśli zniknęły jakieś komentarze, to oznacza to, że zostały one usunięte przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem komentarza warto zapoznać się z jego treścią. @Elawspominasz, że w autoDNA.pl pracujesz od niedawna. Co możesz powiedzieć o tym, jak wygląda proces wdrażania na nowe stanowisko i zakres obowiązków? Czy mogłaś liczyć na szkolenie, czy też pomoc współpracowników?

Ela
@Maja

@Maja, Każdego dnia tu uczysz się czegoś nowego ;) Zakres obowiązków już znasz na rozmowie rekrutacyjnej, więc wiesz po co tu przychodzisz (w zależności od stanowiska). Proces wdrażania OK, w przypadku pytań zawsze możesz liczyć na pomoc kolegi/koleżanki z zespołu. Z resztą w "nieschematycznych" sytuacjach i tak się ze sobą konsultujemy w zespole.

Jola

A na stanowisku grafka też jest taka rotacja? Też taki stres? Chciałam aplikować na to stanowisku, ale jestem przerażona Waszymi opiniami, dlatego się waham. Ktoś wie jak fatycznie wygląda praca grafika w autoDNA?

@Jola

Pracuję w autoDNA i nie rozumiem osób które się tutaj wypowiadają. W tej pracy nie ma rotacji jak co niektórzy twierdzą. Szczerze polecam osobą które chcą się czegoś nauczyć.

Nie ma dużej rotacji. Firma rozwija się: stąd nowe miejsca pracy. Nie zawsze "a" znaczy "b", są też inne możliwośći.

Ela

Pracuję w autoDNA od marca i pierwsze wrażenie jest OK. Nie miałam okazji usłyszeć żadnych wyzwisk czy wulgaryzmów. Dostałam jasno swoje obowiązki i staram się je wykonywać. Także sytuacja klarowna, zanim podejmiesz jeszcze współpracę. Młody zespół, miła atmosfera. Póki co, nie żałuję ;)

Zostaw merytoryczną opinię o autoDNA.pl - Łódź

• Jak się pracuje w autoDNA.pl?

Zobacz opinie na temat firmy autoDNA.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w autoDNA.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy autoDNA.pl?

Kandydaci do pracy w autoDNA.pl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

autoDNA.pl
1.3/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Karolewska 13 C lok. 31
    90-560 Łódź