Opinie o autoDNA.pl w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy autoDNA.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w autoDNA.pl o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o autoDNA.pl w Łódź

E-pracownik

Firma mająca o sobie wysokie mniemanie. Na stanowisko zajmujące się przyjmowaniem reklamacji, rekrutacja jak na menagera. Mają ludzi za nic, nie informują o zarobkach. Skoro to taka tajemnica to wiadomo, że nie ma się pewnie czym chwalić... Po podpisaniu umowy na rok musisz podpisać papier, że jeśli zrezygnujesz wciągu tej umowy z pracy to oddajesz im 4000,00 za szkolenia. Śmiech na sali. Daleko im do świadomej organizacji na poziomie szanującym ludzi, ich czas i wiedzę.

NNat

Jak wyglada test na stanowisko do BOK? Jakie są godziny pracy ?

Jakie godziny pracy obowiązują w autoDNA.pl?

Jan

Wszystko zależy od Zespołu do jakiego aplikujesz. Wiem o 8-16, 9-17, z tego co wiem mają tam zadaniowy czas pracy.

@Jan

9 - 17 + bezpłatne, obowiązkowe nadgodziny. W sumie w miesiącu masz zatem jakieś 200h do przepracowania, a płacą jak za zwykły etat. Także sam sobie policz realną stawkę godzinową w tej firmie.

Były
@Wilk z Pabianic

Zobacz kapitał zakładowy i odpowiedz sobie na pytanie czy tam zarobisz taka suma to na wypłaty nie starczy

Dick

Oj dobrze że tu trafiłem i przeczytałem wasze wpisy teraz wszystko się układa w całość. Z tego co słyszałem są nierzetelni w raportach i wychodzi że w pracy również jest specyficzna atmosfera. Prawda to "karma powraca" i jest bat na takich pracodawców. Dziękuje za przestrogę miałem tam aplikować.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Asiena

Pracuję w Firmie autoDNA od jakiegoś czasu i jestem pozytywnie zaskoczona pracą w oparciu o ramy postępowania AGILE/SCRUM. Nie miałam wcześniej doświadczenia w takim systemie pracy, uważam że moja praca stała się dzięki temu bardziej efektywna. Atmosferę w pracy oceniam 5/5, kontakt z Przełożonymi również 5/5, dostęp do informacji i szkoleń 5/5. Jestem informowana co do planów na kolejne tygodnie, miesiące pracy, więc mogę się odpowiednio wcześniej przygotować. Mój Zespół składa się jak na razie z samych Kobiet i muszę przyznać, że dostałyśmy dobrane świetnie, ponieważ każda z Nas wnosi coś wartościowego. Dogadujemy się świetnie, dzięki czemu czas w pracy nie traktuję jako przykry obowiązek. Praca w autoDNA daje mi możliwość ciągłego rozwoju na różnych płaszczyznach oraz stabilność a tego przede wszystkim szukałam wybierając Pracodawcę.

@Asiena

Ile Ci Pan Piotr płaci za dodawanie takich fałszywych opinii na temat tej firmy? Nie wstyd Ci, że przez Twoje działania ktoś podejmie błędną decyzję w swoim życiu? W tej firmie nie ma w ogóle atmosfery. Pan Piotr co chwilę zmienia decyzje biznesowe, wstrzymuje development, a także potrafi zabrać pracownikom komputery. Do tego: - brak jakichkolwiek szkoleń, - (usunięte przez administratora) - bezpłatne, regularne nadgodziny, - brak możliwości rozwoju, Szukajcie innej pracy, szkoda życia i nerwów na ten (usunięte przez administratora)

Wilk z Pabianic

Szanowni kandydaci widzicie sami, że Administrator portalu w ciągu kilku minut cenzuruje niepochlebne, acz prawdziwe i zgodne z regulaminem opinie na temat pracy w autoDNA. Także jeszcze raz dla wszystkich. W autoDNA doświadczycie: - bezpłatnych, obowiązkowych nadgodzin, - przydzielania zadań, nieleżących w zakresie Waszych obowiązków oraz kompetencji, - stresu i wyzwisk pod Waszym adresem, - braku szkoleń, a czasem nawet wdrożenia, - https://pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing P.S. Wszystkie pozytywne opinie na temat autoDNA pisze Pan Piotr z autoDNA tudzież opłaceni przez niego najemnicy.

A
@Asiena

A

nice
@Wilk z Pabianic

dzięki za szczerość i prawdę

@nice

No wiesz. Ta opinia jest sprzed ponad roku. Przez ten czas mogło się dużo zmienić. Ty chciałeś tu aplikować? Na jakie stanowisko?

@Maja

@Maja I co z tego, że sprzed ponad roku? Na tym portalu były negatywne opinie jeszcze z 2017, tylko że Wy administratorzy je usuwacie. Także nie ma znaczenie czy sprzed 6 lat czy sprzed 2 miesięcy. Tutaj się nic nie zmieniło. Od samego początku panuje tu bałagan, a pan PS nikomu nie okazuje szacunku. Ponadto, to nie jest żadna międzynarodowa firma, tylko mały wypierdek, który nie ma wcale zagranicznych filii, a za zagranicznej serwisy odpowiadają osoby z Łodzi. Firma jedynie zatrudnia kilka osób z zagranicy, które odpowiadają za tłumaczenia treści na odpowiadające im serwisy i bloga. Cała reszta jest po stronie IT. Tak na marginesie, to nie jest Wam wstyd szanowni admini, że usuwacie niepochlebne, acz prawdziwe opinie na temat tej firmy? Przez Waszą chciwość, ktoś podejmie złą decyzję, której będzie potem żałował. Nawet jeśli potem zmieni pracodawcę, co nie jest łatwe, gdyż firma w umowach stosuje zapisy o karach za rezygnację z możliwości zatrudnienia, to potem trauma z nim zostanie przez długie lata. Wasze sumienie jest spokojne z tego powodu?

Kandydatka

Jeśli lubisz micromanagement i model zarządzania z lat 70 w USA to będziesz wniebowzięty. Kto w branży IT, w dzisiejszym świecie, proponuje: * umowę przedwstępną z karą umowną za rezygnację z możliwości zatrudnienia * Stałe godziny pracy * Brak możliwości pracy choćby hybrydowej, wymagana obecność w biurze przez 100% czasu * Praktycznie zerowa pula benefitów pozapłacowych * Nierynkowe stawki Za takie oferty pracy powinni oddawać pieniądze za stracony czas i koszty dojazdu

zainteresowany

na (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) pojawiła się oferta pracy na stanowisko Analityk. Czy ktoś z tego działu może się wypowiedzieć czy warto? wiadomo -kasa, ale też jak dla mnie istotna rzecz to osoby, które tworzą dział oraz szef. czy zespół zgrany i otwarty na nowe osoby?????

Ktoś pracował jako Specjalista ds. obsługi klienta w autoDNA.pl? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Asertywny

Nie warto! Sprzedajesz (usunięte przez administratora) warty produkt, więc przyjmujesz regularne reklamacje od klientów, a i nierzadko nasłuchasz / naczytasz się od nich wielu "ciepłych" słów. Do tego zbierasz burę od Pana Piotra, niezależnie od wyników Twojej pracy. Jakby tego było mało, to jeszcze dochodzą bezpłatne nadgodziny, brak szkoleń czy jakiegokolwiek wdrożenia. A to wszystko za śmiesznie małą pensję.

@Asertywny

Czyli jesteś między młotem a kowadłem. Wszyscy mają pretensje? I klienci i szef? Za sprzedaż nie masz dodatkowych prowizji? Bo to mogłoby poprawić zarobki, nie?

@Asertywny

Piszesz tak, jakbyś nigdy nie pracował w tym BOK. Nigdy ale to przenigdy nie mieliśmy bezpłatnych nadgodzin. Każda nadgodzina jeśli musi mieć miejsce, to jest odrabiana, ponieważ nie możesz przekroczyć 8 godzin na dzień w miesiącu. Atmosfera w tym zespole jest na prawdę fantastyczna, a to dzięki super liderce i genialnemu menagerowi ;) Można się wiele nauczyć w tym zespole.

Asertywny
@Kasia

Ile Ci Pan Piotr płaci za wypisywanie takich farmazonów? Nie wstyd Ci, że przez Twoje kłamstwa ktoś się zdecyduje tam zatrudnić i będzie tego żałował? Naprawdę chcesz tego, żeby inni ludzie przechodzili przez to co Ty i inni pracownicy autoDNA przechodzą na codzień? Bezpłatne, obowiązkowe nadgodziny dotyczą tam każdego działu, nie tylko BOK. Ale żeby na tym tylko się kończyło. To jest jedynie wierzchołek góry lodowej. Ta "firma" stosuje feudalne wręcz metody, gdzie eksploatuje się pracownika do granic możliwości, przy jednoczesnym nękaniu słownym. Do tego dochodzą nieetyczne umowy nakładające na pracownika absurdalne kary finansowe za próbę wyrwania się z tego (usunięte przez administratora) Także naprawdę przemyśl swoje zachowanie, bo przez Twoją agitację ktoś może cierpieć. P.S. Nie Kasia tylko czopek, bo tak włazisz Panu Piotrowi w (usunięte przez administratora)

nowa ja

firma nie warta uwagi, mają pracownika za nic , płaca jak na zakres obowiązków marna nawet pracownik w biedronce zarabia więcej odradzam każdemu system umów śmieszny

Bestia z Wadowic

Byłem na rozmowie o pracę, więc ocenię tylko to, co zapamiętałem z niej. Pierwsze wrażenie jest negatywne, Pani z HRu od razu informuje o tym, że za zerwanie umowy wstępnej zawiązanej z firmą trzeba uiścić opłatę. Po przejściu trzech miesięcy w firmie i nieprzedłużeniu umowy trzeba liczyć się z zapłatą 4000 PLN brutto, co jeszcze bardziej zniechęca do rozmowy. Patrząc na negatywne opinie o samej firmie i całkowicie niezrozumiałą politykę karania pracowników za zrywanie umowy, łatwo mi podejrzewać to, że jest coś naprawdę nie tak z warunkami pracy. Zrozumiałbym, gdyby umowa lojalnościowa obowiązywała na wysokich stanowiskach, gdzie odpowiedzialność jest spora i należy w pewien sposób regulować napływ potencjalnie nieodpowiedzialnych ludzi. Tylko że stanowiska w autoDNA, na które rekrutuje ichniejszy HR, są dość nisko opłacane i domyślnie nie są obarczone czynnikami nadmiernie stresującymi. Proponowanie takich warunków to polski feudalizm, pewna forma niewolnictwa, gdzie pracownik jest zasobem, który trzeba eksploatować. Jeśli w ten sposób "zachęca" się pracowników do tkwienia w firmie, to mogę tylko podejrzewać, że warunki pracy są potencjalnie złe. Żadna firma, która jest cywilizowana i szanuje pracowników nie chce ich karać za ewentualne zerwanie umowy, a byłem zatrudniony w różnych firmach i żadna z nich nie proponowała tak absurdalnych warunków. Oby było jak najmniej takich pracodawców na naszym rynku. Szukają osób, które są naiwne albo nie mają obeznania z rynkiem pracy.

TI

Firma świadomie przekazuje nieprawdziwe dane w raportach.

@TI

Co to znaczy? Zawyża je czy zaniża, bo nic nie wytłumaczyłeś? I do kogo te raporty? Nie bądź taki tajemniczy tylko napisz wprost.

Odpowiedzcie sobie sami na pytanie -(usunięte przez administratora) ale serio jak przeliczycie sobie ile samych komputerów za to można kupić, to zaczyna się robić zabawnie, przestaje wtedy jak widzicie zachowanie kadry kierowniczej. Trzymajcie się z daleka, jest pełno lepszej pracy ;)

@Piotr

Nie wiem czemu to jest kasowane - merytorycznie asdirect zatrudnia ludzi jako spółka z.o.o. w razie gdyby cokolwiek nie poszło to kapitał zakładowy spółki służy za zabezpieczone. Ta informacja jest jawna. Polecam sprawdzić.

Łódź to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Główny Specjalista Ds. HR? Co powiecie o pracy w firmie autoDNA.pl?

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na to stanowisko - nie polecam. Umowy lojalnościowe związane ze szkoleniami (zwolnisz się to zwracasz kasę) + nie dostałam informacji zwrotej po rozmowie. Słaby przyklad dla zespołu od szefa działu.

Jak długo czekaliście na odzew z autoDNA.pl? Oddzwaniają zawsze?

AntyDNA

Nie zawsze oddzwaniają, niemniej ciesz się, że nie odezwali się do Ciebie. Po co Ci zszargane nerwy i praca za nieco więcej niż pensja minimalna. Bez problemu znajdziesz lepszy etat.

Pracowałem tam jako programista i mogę śmiało stwierdzić, że to najgorsze miejsce pracy, w jakim dotychczas byłem, a Pan Piotr, to najgorszy szef jakiego spotkałem w swoim życiu. Nie dość, że niestabilny psychicznie, to jeszcze mało kompetentny. Co gorsze, marna pensja bez widoków na premię, a do tego bezpłatne nadgodziny. Zdarzało się, że przy uruchamianiu nowej wersji strony siedzieliśmy całą noc w pracy, a i zdarzało się i tak, że wspomniany Pan (usunięte przez administratora)wstrzymywał development w trakcie, a nawet potrafił zabrać pracownikom komputery. Stanowczo odradzam, bez problemu znajdziecie pracę z lepszą atmosferą, wyższą pensją oraz realnymi możliwościami rozwoju!

Kandydat programista

Jak często zdarzały się bezpłatne nadgodziny i co było ich główną przyczyną? Główny produkt wcale nie wygląda jakby poświęcane były na niego nadgodziny dlatego dziwi mnie ta opinia.

Kandydat programista

Czyli ogólnie sytuacja wygląda tak że jest za mały budżet. Roboty dużo a kasy na programistów brak więc ciągle jest nerwówka bo zespół nie wyrabia się a dostaje się koniec końców programistom. Słabo.

@Kandydat programista

Dostaje się każdemu, począwszy od osób odpowiedzialnych za zdjęcia, przez grafików, marketing, BOK, a skończywszy na IT. Acz faktem jest, że BOK i programiści mają najbardziej przechlapane. Mały budżet nie jest tutaj głównym powodem, a brak organizacji, mała liczba pracowników i przede wszystkim brak jakichkolwiek śladów kultury u Pana(usunięte przez administratora)

@Kandydat programista

Wrzucam ponownie, bo(usunięte przez administratora), a jest to bardzo ważna informacja dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej "firmie". Nadgodziny są regularne i średnio w miesiącu wychodzi Ci dodatkowa 1 / 5 etatu, z(usunięte przez administratora) Do tego potrafi zwołać zebranie o 17 : 30, na którym jedzie każdego po równo. Weź pod uwagę, że oprócz autodna.pl jest jeszcze 10 różnych wersji językowych, z których każda ma swojego bloga. Do tego dochodzi utrzymanie serwisu i działania infra, a to wszystko jest na głowie programistów, którzy siedzą w biurze w Łodzi. Autodna to nie jest żadna międzynarodowa firma. Oni nie posiadają żadnych zagranicznych filii czy chociażby biur! Z firmą współpracują pojedyncze osoby z zagranicy, które odpowiadają JEDYNIE za tłumaczenia treści na bloga oraz zagraniczne sociala media. Cała reszta jest na głowie IT z Łodzi. Jeśli to Cię nie przekonało, to popatrz na kapitał zakładowy tej firmy - (usunięte przez administratora)tys. PLN. Reszta jest milczeniem ...

Kandydat programista

Dzięki za odpowiedź. Za bardzo się stresowałem na rozmowie o pracę że będą na mnie krzyczeć więc nie nie zrobiłem. Parę miesięcy później dostałem w innej firmie takie same pieniądze ale praca zdalnie i nie ma nadgodzin. W sumie to godzinowo nawet cały etat nie wychodzi, więc jest dużo czasu na rozwój. Więc jak ktoś się nie dostał to się nie przejmujcie, bo możecie trafić lepiej.

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem tam trochę ponad rok. W Zarządzie jest mega chaos. Jeden z Panów z Zarządu oczekuje jednego, drugi zupełnie czegoś innego, jak nie zrobisz to źle. Często było tak, że jeden kazał mi coś robić, od drugiego były opieprz, a potem tamten się wypierał, że niby nie zrozumiałem i to moja wina. Sama atmosfera w zespołach na plus, ale z Zarządem ciężko. Na wyższe stawki też nie ma co liczyć.

Maciej

Pracowałem w firmie około 4 lat i muszę zdecydowanie zaprotestować przeciwko większości negatywnych opinii zamieszczonych na profilu firmy asdirect. Mam też dużą wątpliwość czy negatywne opinie pochodzą od wielu osób. Bardziej prawdopodobne wydaję się, iż 80% z nich pochodzi od jednego lub dwóch byłych pracowników, którzy dawno odeszli z firmy jednak z niejasnych powodów, poświęcając swój prywatny i zapewne cenny czas spamują profil pracodawcy coraz to bardziej wymyślnymi (usunięte przez administratora). W mojej opinii w asdirect można się wiele nauczyć, ukształtować zarówno twarde, jak i miękkie kompetencje. Dla osób zainteresowanych pracą w branży IT bardzo dobre miejsce na start i rozwój kariery zawodowej.

Czy w firmie autoDNA.pl są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

Nie, ale są regularne (usunięte przez administratora) kierownicze.

Jan

Jednym ze składników wynagrodzenia jest możliwość rozwoju (szkolenia, studia), jest na to przeznaczona konkretna pula pieniędzy. Pracownicy korzystają również z możliwości uczestniczenia w darmowych lekcjach angielskiego.

rekrutacja

rekrutacja do tej firmy jest poniżej poziomu krytyki. Szefostwo powinno przyjrzeć się pracy osób odpowiedzialnych za rekrutacje. Chyba że im dłużej trwa proces rekrutacyjny tym lepiej dla rekrutera bo ma spokój od innych zadań

Weronika
@rekrutacja

Chętnie przeczytam więcej na temat pracy w tym miejscu. Rekrutacja rekrutacją, ale może praca i atmosfera jest pozytywna. Wiele czynników składa się na podjęcie odpowiedniej decyzji. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Kandydat na programistę

Mam ofertę pracy w AutoDNA jako programista front-end. Warunki finansowe sam umiem sobie wynegocjować, natomiast co jeśli chodzi o klimat? Jakie szefostwo? Jaka polotyka firmy? Jacy są ludzie którzy tam pracują? Czy pracownik ma zorganizowane swoje zadania odpowiednia? Z góry dziękuję,

@Kandydat na programistę

Byłem programistą w tej firmie i szczerze odradzam. Nie wątpię, że umiesz negocjować, niemniej nic tu nie ugrasz, bo płacą marnie, a do tego będziesz miał bezpłatne nadgodziny. (usunięte przez administratora) Niczego się tu nie nauczysz, także każda inna praca będzie lepsza. Piszę to serio, także omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o autoDNA.pl - Łódź

• Jak się pracuje w autoDNA.pl?

Zobacz opinie na temat firmy autoDNA.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w autoDNA.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy autoDNA.pl?

Kandydaci do pracy w autoDNA.pl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

autoDNA.pl
1.3/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Karolewska 13 C lok. 31
    90-560 Łódź