autoDNA.pl

Łódź

Opinie o autoDNA.pl

fr 2016-08-06 22:33
Stawka 10/11zł to raczej standardowe zarobki teraz @tiger. Zobacz, że trzeba zacząć od akiejś stawki,a potem i tak jest szansa na odpowiednie benefity czy premie w tym zakresie. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest tutaj terminowa, wiecie? Pozdrawiam
były pracownik 2017-03-06 21:28
Wypłata owszem jest terminowa, ale praca w tym miejscu, to istny koszmar. Zero kultury osobistej, wieczne pretensje o najdrobniejsze rzeczy. Szef w wulgarny sposób odnosi się do pracowników. Także omijać szerokim łukiem tą firmę.
również były pracownik 2017-03-10 12:13
Podpisuję się pod powyższym. Atmosfera w tej pracy fatalna. Ciągły stres, wysłuchiwanie wyzwisk pod własnym adresem, a do tego nadgodziny, za które nikt nie płaci. Stanowczo wszystkim odradzam ten kołchoz.
AS 2017-03-31 18:29
Tragiczni szefowie! Strzezcie sie! Tyrani ktorzy wyzywaja swoich pracownikow...zenada. Nie wiem dlaczego ktos sie na to godzi...
Asertywny 2017-04-03 23:31
Tyran to mało powiedziane! To już jest kawał skur***la, który traktuje ludzi przedmiotowo. Wyzwiska, obelgi, krzyki, grożby słowne są tu na pozomie dziennym, Dobrze chociaż, że współpracownicy są w porządku, niemniej jednak Tyran robi wszystko, żeby skłócić ze sobą swoich podwładnych.

Wiem, że rzadko kiedy chwali się swojego pracodawce i najczęściej domnują "hejty", ale tutaj naprawdę jest tragedia, także uciekajcie stąd, bo tą firmą, to powinien się zająć sąd pracy. Uwierzcie mi jest koszmar!
SAM 2017-04-07 12:09
nie polecam To ściema. Raport DNA można wyrzucić do kosza. Nie zawiera najważniejszych informacji.
Pracownik 2017-04-20 19:15
Fajna praca dla odpowiedzialnych ludzi. Wyplata terminowa i duże mozliwosci rozwoju. Luzna atmosfera i wysoki komfort stanowiska pracy. Trzeba jednak duzo z siebie dawac bo nie ma nic za darmo
New 2017-04-20 19:33
Polecam osobą, które chcą się rozwijać, mają ambicje oraz chęci do pracy . Ludzie fajni i zgrani z poczuciem humoru na czele z szefami.
Obiektywny 2017-04-24 22:21
Ile Ci płacą za wypisywanie takich bzdur? Czy po prostu jesteś "przydupasem" zarządu? Atmosfera jest tragiczna, bo szef czepia się dosłownie wszystkiego, a co gorsza w ordynarny sposób odnosi się do swoich podwładnych. Ktoś wyżej wspomniał o nadgodzinach, za które nikt nie płaci, co jest szczerą prawdą. Do tego jeszcze wyzwiska pod własnym adresem, więc omfort pracy jest tu na poziomie siegającym dna!!! Także nie wypisuj takich bzdur, bo ktoś w to uwierzy i się wpierdoli do tego łagru!

Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o autoDNA.pl - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie autoDNA.pl