Carmen sp z.o.o

Szczecin

Opinie o Carmen sp z.o.o

były pracowik 2010-03-31 11:23:57
Niestety ale nie polecam tej firmy!!!!!!! jest wywierana ciągła presja na handlowcach, liczy się tylko sprzedaż i nic więcej........jest ciągła rotacja pracowników. Pracownicy tej firmy, żyją w ciagłym stresie przed zwolnieniem.........Nie polecam, szkoda zdrowia.
anonim 2010-05-11 11:56:57
Nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Obiecują złote góry a zwalniają bez powodu po 2 miesiącach pracy. Jedna wielka mafia rodzinna.........donosicielstwo i zakłamanie na każdym kroku!
:) 2010-05-15 21:46:52
popieram w pewnym sensie. ogromna presja by zarabiać na firmę, PIENIĄDZE, UTARGI, ITP... niby normalne ale nie do aż takiego stopnia. wieczne "głupczenie", ze coś się robi, nawet jeżeli nie ma co bo nie ma ruch (brak ruchu to też nasza wina)- bo kierownik patrzy! a wiąże się to z wiecznym ostrzeganiem, że będą zwalniać- i jak tu stworzyć zdrową atmosferę
ciechu 2010-06-09 12:30:38
ze mna sie rozliczyli co do grosza, zawsze na czas , miałem duzo szkoleń , nie bylo wcale tak zle ,
bigmilk 2010-12-23 09:57:20
praca w tej firmie to był jeden wielki koszmar, nie dziwię się rotacji pracowników bo wytrzymać tam to chyba tylko z tabletkami uspokojającymi codziennie...
Bob 2011-09-05 09:21:31
Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Oszukiwanie klientów, że towar będzie za 2-3 tygodznie z wiemy dobrze, że za dwa miesiące dopiero dostawca nas odblokuje przez długi.... Zwolnienia, zatrudnienia, zwolnienia i zła atmosfera. Ryba psuje się od głowy!!!
inna 2014-10-10 12:30:12
Każdy z was tak gada źle a ciekawa jestem jakbyście poszli do innej pracy to czy też takie głupoty byście gadali, wiadomo że nie wszędzie jest idealnie.
Al 2016-09-13 22:04:12
JA jestem ciekawy bardzo mocno czy pokażą się obiecane ostatnio ogłoszenia, bo miały być jakieś nowe i ciekawe, ja bardzo bym chciał, aby coś takiego miało miejsce, wiadomo przecież, że oni naprawde dobrze płacą i warto się nimi zainteresować jakoś mocniej
Zostaw swoją opinię o Carmen sp z.o.o - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carmen sp z.o.o