Opinie o Carmen sp z.o.o w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Carmen sp z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Carmen sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carmen sp z.o.o w Szczecin

Tom Tom Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie w 2005 roku. Wytrzymałem 2 miesiące. (usunięte przez administratora) donosicielstwo.

Jaka atmosfera jest między działami w Carmen sp z.o.o?

Anton

Ludzie... przecież to prowadzi 2 braci Wydrych, z których jeden ma zarzuty prokuratorskie i siedział w areszcie. Mam nadzieje, ze obaj trafią do więzienia za przestępstwa gospodarcze. Jak można z kimś takim pracować i kupować towar od tych ludzi. Za granicą nie do pomyślenia. Moje sugestie dla Carmen sp z.o.o: Oddajcie ludziom pieniądze, których okradliście i spróbujcie uczciwie zacząć zyc. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mobbing

Jarosław
@Anton

Skąd masz takie informacje o właścicielach firmy Carmen? W swojej wypowiedzi napisałeś, aby pracodawca oddał ludziom jakieś pieniądze. Czy jesteś wśród osób, które mają jakieś nierozliczone płatności z tym pracodawcą? Pracowałeś w tej firmie i możesz wypowiedzieć, jak wyglądała praca w tym miejscu? W ostatnim punkcie napisałeś o mobbingu, czy rzeczywiście doświadczyłeś takiego zjawiska, pracując tam? Jak widzisz, Twoja wypowiedź ma kilka niejasności, dlatego zachęcam do sprecyzowania swojego wpisu.

Zygmunt
@Jarosław

Tak, (usunięte przez administratora)wiele osób w inwestycji w Międzyzdrojach przy ulicy Promenada Gwiazd. Wiele mieszkań zostało niedokończonych, rozpoczęte prace, niedokończone. Nie oddają wpłaconych zaliczek, mimo niewykonanych prac. Nie dotrzymują słowa, terminów. To jest kradzież.

Michael Nowy wpis
@Anton

Zgadzam się z opinią ponieważ miałem z nimi do czynienia. Mają w zwyczaju nie płacić faktur omijajcie tych ludzi z daleka bracia Wydrych to przestępcy

Gb Nowy wpis

W przyszłym tygodniu zaskoczę was opinia o właścicielach poczekam do czwartku warto przeczytać a będziecie zaskoczeni G.B

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Carmen sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Zygmunt

Nie polecam tej firmy nikomu, a szczególnie osobom chcącym wykonanie realizacji wykończenia swojego mieszkania. W Międzyzdrojach firma była polecana przez Handwit Nieruchomości budującej apartamenty przy ulicy Promenada Gwiazd. Właśnie wiele osób zostało oszukanych. Wzięte zaliczki, niewykonane prace, niedokończone lub źle wykonane prace budowlane. Wiele osób nie odzyskało swoich zaliczek. Osobiście jestem zmuszony rozpoczynać proces sądowy w tą firmą. Nie mają zamiaru oddać pieniędzy mimo, że nie wywiązali się z inwestycji. Omijajcie ich z daleka.

Joanna

Czekałam 3 miesiące na towar !!! Nie polecam , Pani z uśmiechem na twarzy kłamie w żywe oczy Że towar będzie za Max 3 tygodnie a w rzeczywistości trwało to 3 miesiące. Celowo żądają zaliczki aby klient się nie wycofał . Sklep tylko dla ludzi o mocnych nerwach , dla mnie całkowita porażka , w życiu tam nic nie kupię ani nie polecę znajomym !!!! NAJGORSZY SKLEP W SZCZECINIE!!!!

Ilona

Rozumiem, że masz złe doświadczenia z firmą Carmen, ale chyba sam się ze mną zgodzisz, że wyzywanie innych nie jest właściwe. Również tak długo czekałeś na towar od nich, czy masz z nimi jakiś inny problem?

Agata

@Joanna myślę ,że to nie jest dobre miejsce na składanie reklamacji, to forum pracownicze.

Feliks

Łatwo sie oskarża tylko czy są dowody na takie zarzuty. Firma w internecie jest dobrze oceniana,

Olek

Czy prawdą jest , że firma jest w stanie upadłości? Może ktoś ma wiedzę o nich.

Wiki

Narzekaniem z całą pewnością nie poprawicie atmosfery w firmie.

Lidia

@klara a jesteś pracownikiem czy klientem firmy? Każda opinia jest ważna z punktu widzenia potencjalnego pracownika, natomiast nieocenione będą rownież informacje na temat samych warunków zatrudnienia w firmie - rodzaju umowy, wysokości wynagrodzenia.

klara

Nie polecamy również, długie oczekiwania na towar - ponad miesiąc, żądają zaliczki przed realizacją i zamówieniem, które realizowane jest po dostawie czyli 1-2 miesiące. Brak profesjonalnego doradztwa - Pani Tatiana w negatywnym znaczeniu "wymiata", kobieta nie wie o czym mówi - nie zna towaru który oferują. Na pytanie czy te płytki, deski są łatwe w utrzymaniu - zawsze z uśmiechem na twarzy odpowie ŁATWE a później zdziwienie i rozpacz, bo zakupionego i położonego gresu nie można domyć.

klara

Al

JA jestem ciekawy bardzo mocno czy pokażą się obiecane ostatnio ogłoszenia, bo miały być jakieś nowe i ciekawe, ja bardzo bym chciał, aby coś takiego miało miejsce, wiadomo przecież, że oni naprawde dobrze płacą i warto się nimi zainteresować jakoś mocniej

inna

Każdy z was tak gada źle a ciekawa jestem jakbyście poszli do innej pracy to czy też takie głupoty byście gadali, wiadomo że nie wszędzie jest idealnie.

Bob

Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Oszukiwanie klientów, że towar będzie za 2-3 tygodznie z wiemy dobrze, że za dwa miesiące dopiero dostawca nas odblokuje przez długi.... Zwolnienia, zatrudnienia, zwolnienia i zła atmosfera. Ryba psuje się od głowy!!!

bigmilk

praca w tej firmie to był jeden wielki koszmar, nie dziwię się rotacji pracowników bo wytrzymać tam to chyba tylko z tabletkami uspokojającymi codziennie...

ciechu

ze mna sie rozliczyli co do grosza, zawsze na czas , miałem duzo szkoleń , nie bylo wcale tak zle ,

popieram w pewnym sensie. ogromna presja by zarabiać na firmę, PIENIĄDZE, UTARGI, ITP... niby normalne ale nie do aż takiego stopnia. wieczne "głupczenie", ze coś się robi, nawet jeżeli nie ma co bo nie ma ruch (brak ruchu to też nasza wina)- bo kierownik patrzy! a wiąże się to z wiecznym ostrzeganiem, że będą zwalniać- i jak tu stworzyć zdrową atmosferę

Nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Obiecują złote góry a zwalniają bez powodu po 2 miesiącach pracy. Jedna wielka mafia rodzinna.........donosicielstwo i zakłamanie na każdym kroku!

Zostaw merytoryczną opinię o Carmen sp z.o.o - Szczecin

• Jak się pracuje w Carmen sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Carmen sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carmen sp z.o.o