Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Sprawiedliwy

Najlepszy jest samochód służbowy:)

Ciekawy

Jaki ten samochód ?

Ciekawy
@Sprawiedliwy

Jaki samochod na stanowisko handlowca ?

Nowy Pracownik
@Sprawiedliwy

Proszę o informację na temat firmy. Dostałem zaproszenie na szkolenie jako przedstawiciel handlowy. Jakieś info, jakie auto itp :)

Pracuję w firmie Voice-Net już ponad 4- lata , firma bardzo się od tego czasu bardzo rozwinęła , poszerzając swoje usługi dla klientów indywidualnych jak i biznesowych , wygrywając i otrzymując w tym czasie wiele nagród i wyróżnień w prestiżowych plebiscytach pnąc się w rankingach jako jedna z prężnie rozwijających się firm w Kraju. Firma nie poprzestaje na laurach i cały czas pracuje nad udoskonalaniem swoich usług jak i nad opracowaniem coraz to korzystniejszych ofert abonamentowych tworząc wiele form promocji dla naszych stałych jak i nowych klientów. Firma dba i docenia swoich pracowników , wykazując swoje umiejętności i zaangażowanie każdy ma szanse na awans.

Oczko

Nie warto starać się o pracę w tej firmie. Szybko Cię zatrudnią a jeszcze szybciej zrezygnujesz.

Gwarek

"super firma"

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Pani P

popieram pana/panią też miałam taką sytuację

OloTolo

A ja mam taką prośbę. Moglibyście panowie i panie normalnie w świecie opisywać pracę w tej firmie jeśli tam pracowaliście ? Dla osób które jednak chciałyby spróbować ciężko jest coś wywnioskować z waszych wypocin. Nie można normalnie w świecie wyrazić dokładnie swojego zdania ? np. Pracowałem wtedy i wtedy. Zarabiałem tyle i tyle. Podobało mi się to a nie podobało to. Robiłem takie wyniki. Samochód dostałem albo nie dostałem. Czy nie byłoby wtedy prościej ?

stik

Tak się składa, że nie szukam pracy bo prowadzę własną firmę. Napisałem chyba wyraźnie, że szukam przedstawiciela lub przedstawicielstwa. Skoro nie masz nic do dodania w temacie to swoje wizje poopowiadaj mamie.

Stik

A jest może jakiś przedstawiciel tef firmy w Lublinie ? Może ktoś pracował na województwie lubelskim ? Szukałem w necie ale nie widzę żadnego przedstawicielstwa.

Rzeszów

Odradzam. Wiem co mówię, inaczej bym się nie fatygowała..

Optymistka

Krótka piłka ,pracuje w tej firmie ,jestem przedstawicielem handlowym,dziwią mnie te żałosne opinie bo wiem z doswiadczenia, że gdy pracownikowi zależy na pracy to jest to zauważone i dostaje się możliwość pracy wraz z pełnym wyposażeniem. szkolenia są bardzo zadowalające i mam nadzieję że dla wszystkich. Inna historia gdy ktoś idzie do pracy po to by nic nie robić.. Lub swoim zrezygnowany podejściem napawa innych niechęcią do wszystkiego co związane z wykonaniem obowiązków. Jestem bardzo zadowolona ze dostałam możliwość podjęcia pracy w firmie Voice net. Mam nadzieję że tego nie spieprze.Pozdrawiam.

Zdziwiona

Skoro pracownicy generują pozytywne komentarze to chyba najlepiej znają firmę i wiedzą jak tam jest. Świadczy to o firmie bardzo dobrze,dziwi mnie fakt że ktoś kto naczyta się opini w internecie ma być bardziej wiarygodny niż pracownicy.

Janek

W mojej ocenie omijać szerokim łukiem, pozytywne komentarze generowane przez pracowników. Wystarczy sobie poczytać w internecie o nich...

Witam , jeżeli chodzi o prace w firmie Voice-Net , można aplikować swoje Cv na stanowisko przedstawiciela handlowego -wysokie zarobki , profesionalne szkolenia( służbowy samochód , telefon , tablet) , można również aplikować cv do działu biurowego , stawka stała i atrakcyjny system prowizyjny , praca od poniedziałku do piatku , stanowisko przygotowane do pracy w biurze.

Nowa

Witam wszystkich moze ktos napisac jak wyglada praca w tej firmie w rzeszowie

pola123

Prawda jest taka że jak się chce pracować w tej firmie , to się ma tych klientów....Ale musi się chcieć a nie czekać na telefony.....moje zdanie....

Rozbawiona

A to bardzo ciekawe co piszesz- ze mną bardzo profesjonalnie przeprowadzono rozmowe kwalifikacyjną - zarobki jakie mi proponowano wcale nie były zbliżone do średniej krajowej, przeszkolono mnie bardzo żetelnie i nie kosztowało mnie to nic. Nie wiem skąd masz takie informacje- dobree - uśmiac sie można :D

Postronny
@Rozbawiona

Rozbawiona popieram Cię w 100% A te info to na tym forum znalazłem jakieś użalania się Troli ale zawsze jakaś czarna owca się znajdzie i gnoi bo jej w życiu nie wyszło. Tak jest w większości firm zatrudniających PH. Także pozdrawiam i cieszę się że ktoś myśli podobnie jak ja. Cześć.

Kamil Rzeszów
@Postronny

Cóż różnie bywa w każdej firmie . Ja pracuje w konkurencji w dziale dla firm jako Handloweiec . Jeśli chodzi o sprzedaż dla firm to jest u nas dużo gorzej niż voice net . Chyba sam złoże cv. Ostatnio nawet robią duże pozytywne zmiany jeśli chodzi biznes . Przebudowują cały dział z jakimś nowym Dyrektorem . Ale tez maja wymagania jeśli chodzi o stanowiska do biznesu . Ale wiem z firmy konkurencyjnej ze to pozytywne zmiany także finansowe . Każda firma się zmienia .

Migdał
@Rozbawiona

Szanowna Pani "Rozbawiona". Gdyby była Pani przeszkolona rzetelnie, pewnie byłaby Pani liderem. Ale skoro przeszkolono Panią żetelnie, dlatego Pani się wydaje tylko, że pani coś wie.

rzetelnie

lolololo

może ktoś napisać jak wygląda praca takiego pracownika w dziale obsługi klienta? jaka płaca, umowa itp :P bo widziałam kolejne ogłoszenie dla pracownika biurowego w tym dziale w voice net..

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o