Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Warmia

Duża rotacja pracownikow.Szkoda czasu na prace w tej firmie

jakubek

oferta dla klientów słaba, oczywiście plany trzeba robić ,(usunięte przez administratora)nie polecam

hmm
@jakubek

Oferta słaba. Zrób porównanie i wtedy się wypowiadaj. Oferta zła dla tych którzy chcą zaszkodzić nam. Oferta dobra w Telestradzie pewnie oszustwo na starsze osoby to wasz priorytet!

Rzeszowiak

Nie warto zaczynać pracy w tej firmie.Szkoda czasu.Na początku bardzo dobre wrażenie ale po dluższym czasie widać tylko same minusy i szereg innych rzeczy których do tej pory nie rozumiem po odejściu z tej "firmy"

alejazda
@Rzeszowiak

Zgadzam sie z toba,niema co zaczynac,omijac lepiej.

Kochanek

Każdy za darmo chce dostawać pieniądze. A robić nie ma komu !

sigmar
@Kochanek

(usunięte przez administratora)ale w tej firemce szkoda czasu nic dobrego tam cię nie spotka,

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
ja28

Witam, jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i zostałem zaproszony na szkolenie do Rzeszowa. Proszę o kilka informacji od osób pracujących tj jakie auto dostajemy i czy są inne narzędzia do pracy czyli komputer itp

Prawdziwek
@ja28

Proponuję dać sobie spokój z rozpoczęciem pracy w tej firmie. Za auto odliczają, prowizja kiepska, wymagania wielkie, atmosfera słaba, kierownicy niekompetentni.

kudłata
@Prawdziwek

a co Ci obiecają, tego na pewno nie zobaczysz, nie polecam !

były

odradzam, będziesz żałował

POL
@ja28

Odradzam na początku wszystko jest pięknie ale poczytaj trochę i sam sobie wyrobisz opinię.

Rzeszowiak

Odradzam

Nina
@ja28

Nie warto , ja tam pracowałam i żałuje

alejazda
@ja28

daj sobie spokoj nawet niezaczynaj.

@ja28

Pracuje już parę miesięcy . Mam auto telefon i tablet. Mają dobrą ofertę dobrze się sprzedaje.Wypłata na czas jest ok.

Naky

Chyba dobrą ścieme walisz. Napewno na progu nie mówisz że jesteś z voicenet:)

Jacek

Dobry pracownik n ie narzeka na prace w firmie, zawsze sobie poradzi. Gorzej z mniej pracowitymi!!

mazur
@Jacek

Dobre Dobre szczególnie jeśli chodzi o ta firmę.hehe.

Mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą. Zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego ale tak po prostu bywa!!

inny

odradzam

Hanna

@Łukasz adres firmy możesz znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.voice-net.pl/ w zakładce kontakt. Czy ktoś pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie Voice Net Sp z.o.o? Będzie to pomocą dla osób, które będą aplikować w przyszłości do firmy.

"Kudłata" z Voice-Net
@Hanna

Osobiscie pracuje i jestem zadowolona, praca idealna dla mnie,kontakt z ludzmi,mobilność,odpowiedzialność,niezalezność.. Fantastyczne warunki, DOBRA PENSJA , mozliwość rozwoju, jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

ciekawy

Czy może ktoś konkretnie napisać jakiego auta są do dyspozycji Przedstawiciela Handlowego i jaki zakres obowiązków posiada taka osoba. Jak wygląda wynagrodzenie ? Bardzo dziękuję.

Saint
@ciekawy

Dostajesz 5-10 letnie auto wartości max 20tyś. Jeździsz do małych miejscowości na umówione spotkania i starasz się podpisać umowe. Jak dowiedzą się że jesteś z innej firmy i wciskasz nową umowę wylatujesz za drzwi

@ciekawy

niepchaj sie w to odradzam pracy w tej firmie.

Kadłub

Dzień dobry, Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Nigdy więcej.

Rafał

Witam. Zostałem zaproszony na drugi etap/ szkolenie do Rzeszowa na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy ktoś szczerze może powiedzieć coś o tej firmie, jak wygląda zatrudnienie na tym stanowisku ? Pozdrawiam

ktoś tam
@Rafał

zostałeś zaproszony na drugi etap rekrutacji czy szkolenie? bo to dwie różne rzeczy. Szkolenie odbywa się po podpsianiu umowy, gdy widzisz jakie warunki pracy otrzymujesz i jaki zakres obowiazków. :)

Hanna

@Nowy Pracownik czy powiesz jak przebiegło szkolenie? Jak pierwsze dni w pracy? Czy ktoś z was pracuje w Voice Net Sp z.o.o i podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Każda przekazana informacja na forum jest istotna dla tych co chcą podjąć pracę w tej firmie.

Handlowiec

Stanowczo odradzam....

Łukasz

Poszukuję kontaktu z firmą nie przez infolinię.

Krzysio

Witam. Mógłby ktoś opisać na czym polega praca przedstawiciela? Skoro spotkania są już umówione przez telemarketing to przedstawiciel tylko jedzie do klienta który jest zainteresowany ofertą, ustala już tylko szczegóły i podpisuje umowę? Pozdrawiam.

Hanna

@klon, dlaczego uważasz, że nie warto? Co jest powodem negatywnego nastawienia do Voice Net Sp z.o.o? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie poznamy Twoją opinię.

mietek

Witam mam miec rozmowe w sprawie stazu stanowisku pracownik biurowy Opis zadań: - prowadzenie korespondencji, - obsługa urządzeń biurowych, - prowadzenie biura CZy warto

klon
@mietek

nie warto

Hanna

@Nick, a jakie narzędzia pracy ma zapewnione przedstawiciel handlowy?

Ja pracuję w Voice dłuższy czas i firma jest ok. Jeżeli jesteś dobrym przedstawicielem to pracujesz i zarabiasz. Jeżeli przychodzisz i myślisz, że zapłacą za nic nie robienie to nie aplikuj. Jak w każdej przedstawicielce sprzedajesz- jesteś rentowny dla firmy to i firma cie opłaca. Narzędzia też są.

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o