Opinie o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CleverAgency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CleverAgency Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Klient

Usługa prowadzenia profilu w mediach społecznościowych na poziomie poniżej przeciętnej. Grafiki są na poziomie szkoły podstawowej w klasie 1-3. Nie polecam, nie ma z kim rozmawiać aby usprawnić lub rozwiązać umowę.

@Klient

a co jest dla ciebie przeciętną?? Ja mam pakiet pro-biznes w clever agency i uważam, że opisy jak i grafiki są na dobrym poziomie (na pewno jak za tą cenę). Grafika konkursowa ma po 300 komentarzy, grafika pod kampanię reklamową generuje po kilkanaście leadów dziennie. To dobre wyniki w porównaniu do ich poprzedników.

Jola
@Klient

Co do grafik to akurat mają bardzo duże doświadczenie i wykonują je bardzo profesjonalnie, więc zupełnie nie zgadzam się z twoją opinią

ICz

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Stracone pieniądze. Sklep napisany po najniższej linii oporu, po odpaleniu okazało się, że jest masa błędów, których nie są w stanie naprawić. Termin oczekiwania na usunięcie błędu to minimum 7 dni roboczych (tłumaczone "bo informatyk ma bardzo dużo pracy"). Właściciel nie ma pojęcia o tym co sprzedaje. Mój sklep musiało naprawiać ich błędy kilku po kolei programistów, którzy krótko komentowali "takiej hały jeszcze nie widziałem". Omijajcie!

@ICz

nie wiem jak sklepy, ale jeśli chodzi o prowadzenie facebooka/instagram to bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. Oprócz tego robili dla mnie stronę www (pod leady z formularza na FB) stronka chodzi rewelacyjnie- sprzedaje!

Barbara
@ICz

U mnie natomiast wykonali całe zlecenie dobrze, bez żadnych błędów. W ogóle nie miałam żadnych zastrzeżeń do ich pracy

Agnieszka

do mojego zlecenia również podeszli bardzo profesjonalnie, więc dziwię się skąd taka ocena... Prowadzą dla mnie już 3 kampanię.

Kamila
@Agnieszka

Ja też nie wiem skąd taka ocena. U mnie również spisali się bardzo dobrze. Tutaj jednak jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie

Agnieszka Tymińska

Nie polecam tej Agencji. Jako klient pakietu Pro ( 799zł netto) jestem zawiedziona współpracą

Anita
@Agnieszka Tymińska

Nie rozumiem dlaczego jesteś zawiedziona. Sama wybrałam dla siebie ten sam pakiet i jestem szczerze zadowolona. Ich działania przyniosły mi naprawdę wiele korzyści

@Agnieszka Tymińska

Natomiast ja jestem bardzo zadowolona współpracą, a co do pakietu to też go wybrałam i okazał się doskonałym rozwiązaniem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CleverAgency Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krzysiek

Oszuści. Niewypłacalni oraz niekompetentni.

Kamil
@Krzysiek

Nie zgadzam się. Agencja działa bardzo profesjonalnie, współpracuję z nimi już kilka miesięcy i nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością z ich strony

Krzysztof

Jako klient stanowczo nie polecam. Wszystko jest robione bez pomysłu, bez czytania informacji które dostarcza firma a po zwróceniu kolejnych uwag otrzymujemy w odpowiedzi, proszę wykupić wyższy pakiet, bo ma Pan za duże wymagania..., obowiązki wykonawcy umowy istnieją tylko na umowie. Dal firmy za dużymi wymaganiami jest stworzenie grafiki do postów zgodnej z brandbookiem, błędy w tekstach, grafiki dobierane do postów nie odpowiadają tekstom w danym poście.

@Krzysztof

nie zgodzę się, dla mnie wszystko robią zgodnie z brandbookiem. Dziwię się osobą hejtującym usługę za 200 zł mając przy tym TAAAAKIE oczekiwania. Powinniście wybrać pakiet pro-biznes a nie podstawę za 199zł (to tyle co 2 godz pracy grafika...)

Magda
@Krzysztof

Nie wiem skąd taka zła opinia. Dla mnie współpraca okazała się bardzo udana, ogólnie firma dba o każdy szczegół i doskonale wywiązują się z powierzonych im zleceń

kasia

totalnie nie polecam tej firmy, jak i z współpracy z copywiterami jak i z klientami

Dominika
@kasia

Dlaczego? Dla mnie cała współpraca okazała się mega korzystna, ogólnie ciężko jest trafić na dobrą firmę, a oni bardzo angażują się w swoją pracę

Łukasz firma budowlana

Polecam clever agency (jako klient). dobry stosunek jakości do ceny. Korzystam z pakietu za 199 zl

Łukasz Nowak

Bardzo dobry kontakt z opiekunem. Odpisuje na maile w ciągu 1godziny tego brakowało mi w innych agencjach social media z których usług korzystałem Polecam CleverAgency!

Barbara

Jestem klientem tej agencji, od 3MC prowadzą dla mnie BUTIK ON LINE korzystam z pakietu PRO-BIZNES i jest zadowolona. Są konkursy, są reklamy a pod postami jest więcej interakcji niż miało to miejsce gdy prowadziłam sama, i co najważniejsze - na LIVE-ach które prowadzę jest więcej uczestników, pewnie dzięki reklamom które puszczają. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Fakt trzeba zapłacić 799netto (prawie tysiąc brutto) ale mi to się spłaca w zamówionym towarze. Nie wiem jak inne branże ale butik robią dobrze POLCEAM!!

Piotr Naziak

Jestem klientem CleverAgency od 6 miesięcy. Współpraca dobrze się układa. Jestem zadowolony. Na początku musieliśmy się trochę dogadać (ja miałem swoją wizję - agencja swoją) ale po 2 miesiącach doszliśmy do pełnego porozumienia. Teraz 20postów miesięcznie przechodzi bez żadnych poprawek z mojej strony. Zdałem sobie sprawę, że moja wizja (choć piękna) niekoniecznie musi być skuteczna w social media:) Polecam każdemu :)

Julia

Polecam praktyki w CleverAgency. Praktyki są zdalne i można je pogodzić z pracą lub uczelnią. Dużo się nauczyłam i dzięki praktykom dostałam upragnioną pracę.

C.

Ale płacą dobrze.

Paweł Makulski

Z usług CleverAgency korzystam od 6mies. Współpraca dobrze się układa myślę że to dzięki dedykowanemu opiekunowi który ogarnia za mnie wszystkie sprawy. Płace za to ok 2stow mies wiec cena tez niewygórowana. Polecam!

Łukasz

korzystam z usług tej firmy (jestem klientem), jestem zadowolony ze współpracy. Niesieczny balonem kosztuje mnie zaledwie 199 zł a w tym mam zawsze aktualnego facebooka. Mają też droższe pakiety (jeśli ktoś potrzebuje czegoś więcej). POLECAM!!

Łukasz
@Łukasz

sorry za literówki pisałem z tel (powinno być (..) "miesięczny abonament kosztuje mnie"*)

Pola

Czy w związku z aktualna sytuacją epidemii bardzo zmieniła się praca w firmie?

Ola
@Pola

w zeszłym miesiąc byłam na praktykach i firma normalnie działa, z tego co widziałam to mają mnóstwo pracy :)

Monika Kotruk
@Pola

tak normlanie działają, 100% praktyk miałam zdalnie :)

Łucja
@Pola

Tak! 100% zdalnie , polecam właśnie sama ukończyłam ;)

Karo

Proponują BEZPŁATNE 3 miesięczne praktyki na cały etat, to jest nieetyczne i powinno być nielegalne. Kogo na to stać w wieku 26 lat? Zwykły wyzysk młodych ludzi.

Łucja
@Karo

Moja uczelnia wymaga 6mies i wierz mi ze w całym Poznaniu nie znalazłam firmy która dałaby mi praktyki dostosowane godzinowe do mojego planu zajęć jak również w 100% zdalnie. W clever zrobiłam praktyki zarówno zdalnie jak i w godzinach w których mi to pasowało. Polecam każdemu!

Miło i przyjemnie :) agencja stawia na jakość obsługi klienta można w tym zakresie wiele się od nich nauczyć, polecam!

Grażyna
@Karolina

Piszesz, że Clever stawia na dobrą obsługę klienta i że można się wiele od nich nauczyć w tym względzie. A Ty jesteś ich klientką czy pracujesz tam? Jak możesz, to wyjaśnij. Czego konkretnie można się od nich nauczyć?

stażysta
@Grażyna

ja na przykład nauczyłem facebooka od kuchnia, poznałem menadżera Fb a na studiach tylko dostałem tą widzę w pigułce

Grażyna
@stażysta

Jesteś niezwykle pomocny! Pojawiła się tutaj opinia, że trzymiesięczne praktyki w CleverAgency są bezpłatne. Czy to możliwe? Jeśli w Twoim przypadku tak nie było, to chętnie dowiem się, jakie jest stażowe w tej agencji, kilka słów o benefitach również bardzo się przyda.

Henry

@Bdidbd Wystarczy spojrzeć, że na wątku nie ma zbyt wielu opinii. Nie udało się oczernić firmy ? To bardzo dobry pracodawca

Klient

Chciałbym polecić współpracę z Cleveragency jako zadowolony klient. Agencja prowadzi dla mnie Facebooka i Instagram. Bardzo sobie chwale Kontakt z opiekunem, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o CleverAgency Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CleverAgency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CleverAgency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CleverAgency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CleverAgency Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Karpia 21A/25
    61-619 Poznań