Opinie o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CleverAgency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CleverAgency Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Jola

Świetna agencja. Nawiązałam z nimi współpracę kilka miesięcy temu i to był doskonały wybór. Firma okazała sie bardzo rzetelna i przede wszystkim ich działania okazały się bardzo owocne

Paulina

Naprawdę świetna komunikacja, współpraca na najwyższym poziomie, firma działa bez zarzutu, także CleverAgency mogę polecić z czystym sumieniem

Sandra

Firma jest zdecydowanie godna polecenia. Kontakt z nimi jest bardzo dobry i przede wszystkim ich działania przynoszą naprawdę wiele korzyści, więc współpracę oceniam jak najbardziej na plus

Natalia

Korzystam z usług CleverAgency od prawie roku i jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy. Obsługa i kontakt na najwyższym poziomie, widać również wielkie zaangażowanie z ich strony

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CleverAgency Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Bardzo dobra współpraca i elastyczne podejście. Widać, że pracownicy agencji dobrze znają się na swojej pracy, dlatego ich działania są szybkie i konkretne.

Aleksandra

Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych firm. Prowadzą mój profil w social mediach i wszystko jest bardzo dobrze dograne także szczerze polecam.

Z usług agencji korzystam już kolejny miesiąc i szczerze mówiąc to był doskonały wybór, że akurat ich wybrałem. Usługi wykonywane są bardzo profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń

Agencja okazała się bardzo rzetelna, ogólnie współpraca z nimi przyniosła mi bardzo wiele korzyści. Mam teraz wielu nowych klientów co jest najważniejsze.

Do mojej sprawy podeszli z naprawdę wielkim zaangażowaniem. Omówiliśmy wszystkie szczegóły i nie było żadnych problemów. Kontynuuje współpracę już kolejny rok i bardzo jestem zadowolona.

Sylwia

Dzięki ich działaniom zyskałam naprawdę wielu nowych klientów, więc ich kampanie okazały się dla mnie bardzo owocne, także gorąco polecam!

Emilia

Pełen profesjonalizm! Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, więc naprawdę cieszę się, że na nich trafiłam. Widać, że osoby pracujące tutaj posiadają bogate doświadczenie.

Dla mnie współpraca z tą agencją okazała się czystą przyjemnością. Dbają o każdy nawet najmniejszy szczegół i przede wszystkim ich działania są bardzo korzystne.

Dominika

Cieszę się, że powierzyłam prowadzenie Facebooka firmie CleverAgency. Ich działania przyniosły wielki rezultat. Wybrałam dla siebie pakiet pro-biznes, który okazał się dla mnie niezwykle korzystny.

Agnieszka

Gorąco polecam współpracę z CleverAgency. Wspaniale poprowadzili mój profil na Facebooku, wybrałam pakiet pro-biznes, który jest bardzo obszerny i przede wszystkim owocny. Widać, że osoby pracujące tutaj bardzo angażują się w swoją prace

Jadwiga

Jak dla mnie CleverAgency jest najlepszą firmą! Wykupiłam tutaj pakiet pro-biznes, który okazał się dla mnie bardzo korzystny. Doskonale zwiększył moją popularność w social mediach

Karolina R

Bardzo się cieszę, że zleciłam prowadzenie swojego profilu na Facebooku firmie CleverAgency. Bardzo angażują się w swoją pracę i co ważne tworzą kreatywne treści, dzięki czemu ich działania są tak korzystne

Karina

Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych firm. Indywidualnie podchodzą do zleceń, które wykonują fachowo i na czas. Pakiet pro-biznes okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę

Marcelina

Prowadzenie profilu na Facebooku przez CleverAgency okazało się dla mnie bardzo owocne. Wybrałam pakiet pro-biznes i to był doskonały wybór. Usługi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie

Arkadiusz

Wybrałem pakiet PRO-BIZNES. Działania przyniosły mi bardzo wiele korzyści, zyskałem nowych klientów i przede wszystkim mój profil na Facebooku stał się o wiele bardziej popularny.

Zostaw merytoryczną opinię o CleverAgency Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CleverAgency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CleverAgency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CleverAgency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CleverAgency Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Karpia 21A/25
    61-619 Poznań