Opinie o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CleverAgency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CleverAgency Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Klient Kamil

Nie oczekiwałem cudów za 299zl i uważam ze jak za taką kasę to obsługa jest OK a posty całkiem dobre. Jak nie jest bardzo wymagający to pakiet podstawowy będzie dla ciebie wystarczający. Kontakt z opiekunem via telefon ????

Stormtrooper

W agencji byłem krótko ale na tyle długo by doświadczyć, że to januszex pełną gębą. Praktykanci którzy dostają grosze za swoją pracę która jest normalnie wykorzystywana w ramach ich pracy. Sprzęt na którym pracują jest stary i jeszcze bardziej utrudnia pracę. Dla mnie te praktyki nic nie wniosły. Słabo mega. Atmosfera też niezbyt ciekawa

Janusz
@Stormtrooper

Cześć. Mam pytanie do Ciebie odnośnie praktyk o których wspomniałeś. Napisałeś, że praktykanci dostają marne grosze za swoją pracę. Zdradzisz, ile dokładnie dają? Tak mnie ciekawi, czy proponują po zakończeniu praktyk pełną umowę o pracę, czy jak to ewentualnie wygląda? Atmosfera z jakiego powodu słaba? Trochę pytań ale myślę jednak o tym by się tu załapać

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY !!!!!!

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zero przykładania się do tekstów oraz grafik. Miliony nerwów straconych na poprawki, które i tak nie zostały wykonane. Gorzkie słowa pisane w mailach spływają po nich jak po burej ...... . Brak wiedzy na wszelkie tematy. Pisanie od czapy, nie na temat. Po współpracy z nimi chyba pójdę do psychologa bo nie mieści mi się w głowie jak można być takim pracownikiem jak ich prezentująca się "niby profesjonalnie" obsada.

Grafik

Nie polecam, brak profesjonalizmu i uszanowania do osoby rekrutowanej. Poziom przygotowania zadania rekrutacyjnego fatalny: brak szczegółów, wymiarów itp, temat nieokreślony. Podczas procesu rekrutacyjnego nawet nie sprawdzono mojej pracy, ponieważ pliki nawet nie zostały pobrane z Wetransfer. Odradzam rekrutacje do tej firmy - strata czasu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CleverAgency Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rafał Drewicz

NIE POLECAM!!! Zapłaciłem za coś o co teraz muszę się prosić. Nawet nie napiszę ile razy dzwoniłem, pisałem i za każdym razem to samo. Plan i teksty w 70% pisałem sobie sam na zasadzie poprawek do ich tekstów. Grafika poprawiana kilkanaście razy. Co chwile ktoś inny mnie obsługuje. NIE. NIE. NIE i jeszcze raz NIE POLECAM.

Łucja

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w Cleverageny to weź pod uwagę, że będziesz musiał/a odrobić prace domową z branży z której jest przydzielony ci klient. Opiekun będzie oczekiwał od ciebie, że najpierw szczegółowo zapoznasz się z profilem firmy, stroną www, obecnymi social media klienta a potem dopiero możesz się określić czy dasz radę wykonać to czego chce klient. Na plus są zarobki w tej firmie.

Iza
@Łucja

no ale to chyba normalne jest ze cos trzeba sie dowiedziec o kliencie zanim sie z nim zacznie wspolpracowac? chodzi ci o to ze inny pracownik nie dostarcza ci bezposrednio jakiegos briefu ? moze warto wspomniec ze tak latwiej i szybciej ?

MARTusia
@Łucja

Opiekun oczekuje i nawet chciałby pomóc, ale on nie jest tylko Opiekunem. Jest jednorożcem - od grafik, tekstów, ugłaskiwania klientów i to w setkach — to nie są normalne warunki pracy niestety, dla praktykantów może ok, ale jak chcesz pracować na serio to pozostaje kulka w łeb i ściana. Człowiek, który tam siedzi... brak słów i (usunięte przez administratora)

@MARTusia

W ogóle jak to jest z tymi praktykantami u was? Widzę że na stronie można sie zgłosić na praktyki. Ale one są płatne czy nie? Bo nie ma nigdzie informacji

Łukasz
@Joanna

@Joanna piszesz do niech na maila i się odezwa do Ciebie po kilku dniach. Praktyki są płatne, byłem i było OK. Nie wiem o co chodzi z tymi krzykami?? Agnacja wymaga dużo od copywriterów ale te wymagania wychodzą prosto od klientów. Dla mnie to jest zrozumiałe, klient płaci to wymaga.

Dorota
@Łukasz

tylko jeszcze pozostaje pytanie jak są konkretnie płatne? chyba, że z każdym ustalą inaczej? a co do klienta no ok fajne, że wymaga, bo płaci ale dobrze byłoby móc pracować w miłej atmosferze. Czyli nie często "krzyczą" w razie czego?

Karola

Praca w clever agency jako copywriter nie jest prosta, a pracuje tu 3ci miesiąc wiec wiem co mówię. Problem polega na dużych wymaganiach ze strony agencji. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie - klient tu rządzi! Opiekun zawsze jest po stronie klienta i nieważne jak to argumentujesz. Mówisz zwracać uwagę na styl, ortografię, itd. Co prawda zarobki są całkiem spore jak za tworzenie nieskomplikowanych treści ale na pewno nie jest to praca dla leniwych.

Kamila
@Karola

No 3 miesiące to w sumie jest czas, po którym coś już można powiedzieć. No słabo jak ogólnie dajesz argumenty, a one są bez znaczenia. A ile wynoszą te zarobki tak z ciekawości?

@Karola

W normalnych miejscach pracy, takie rzeczy jakie dzieją się w tej agencji są przedmiotami żartów w kuchni na kawie — tam nie ma nawet kuchni. ; D

W clever agency odbyłem wyczerpującą pracę jako copywriter. Jako były pracownik, mam mieszane uczucia. Chodzi o to, że jest bardzo dużo pracy a pracodawca jest wymagający co do jakości tworzonych postów. Stylistyka, gramatyka, spójność z grafiką muszą być na tiptop (i to jeszcze przed wysłaniem do akceptacji klienta!). Jeśli klient jest wymagający to może być nawet kilka poprawek do jednego planu postu.  Osobiście zrezygnowałem bo nie miałem tyle czasu, choć muszę przyznać że pieniądze były tu całkiem przyzwoite a współpraca z większymi klientami czegoś mnie nauczyła.

Joanna

To źle że chcieli, żeby wszystko było profesjonalnie? Chyba w wyczerpującej pracy nie byłeś, pisanie tekstów jest proste.

@Joanna

Profesjonalizm to pojęcie względne dla tej firmy. Wymaganie od studenta piszącego teksty, aby zachowywał się jak osoba z branży z 5-letnim doświadczeniem, jest przesadą i wyzyskiwaniem młodego pracownika. Co do stwierdzenia, że ,,pisanie tekstów jest proste" - nie dla tej agencji — pożre Twoją dusze i pozostawi bez wytchnienia ani konstruktywnej krytyki, która przecież jest potrzebna! No ale, dwie osoby nie ogarną 200 klientów i nie będą jednocześnie szkolić 50 copywriterów. :)

Asia

Od kwietnia 2022 jestem COPY w clever agency. Uważam, że praca jest dość trudna w porównaniu z innymi zleceniami które w przeszłości otrzymywałem. Agencja współpracuje z większymi firmany co sprawia, że są skrupulatni co do treści. Zarobki uważam za niezłe. Jeśli nie masz doświadczania w copy, to będzie ci trudno nadążyć. Dobrze oceniam organizację pracy i jej narzędzi

@Asia

A czy bez doświadczenia to w ogóle jest jakaś szansa żeby się tam dostać?

@Joanna

Tak, ale musisz przygotować się na założenie uprzęży jak osiołkowi — jest o wiele więcej lepszych i bardziej nowoczesnych miejsc niż to.

Maciek

Jedna osoba jest od wszystkiego, zawalenie materiałem. Właściciel/menedżer sprzedawca, klimat rodem z podręczników o zarządzaniu z lat 90'. W ogłoszeniach o pracę inne stanowisko niż w rzeczywistości. Przy podpisaniu umowy (usunięte przez administratora)) okazuje się, że stanowisko jest inne. Do przebolenia dla studenciaków albo tych szukających praktyk, żeby odhaczyć. Jeśli szukasz pracy na poważnie, to możesz się nieźle przejechać.

Slabe

Jako klient mogę napisać że obsługa jest na marnym poziomie. Tyle by zrobić zlecenie, ogólnie bez wnikania w szczegóły. Masa niedomówień itd. Zmarnowane pieniądze. Nie polecam. Teraz korzystam z inne firmy i widzę jaka jest różnica w obsłudze, za te same pieniądze.

Zoska

A jaka firmę polecasz?

Łukasz
@Slabe

Nie zgodzę się, uważam że jak za 199 zł miesięcznie to wykonują dobrą prace, nie znalazłem inny firmy która za te pieniądze prowadziłaby prace na facebooku przez cały miesiąc. Polecam CleverAgency!

Paweł Makulski
@Slabe

Czytam i się dziewie! Moze tez miałeś zbyt wygórowane oczekiwania jak za 200zl na miesiąc? Osobiście polecam współpracę z clever agency - brak zastrzeżeń

Agnieszka

Potwierdzam.

Agnieszka Tymińska
@Slabe

Jestem tego samego zdania. Przy Najdroższym pakiecie obsługa bardzo kiepska :( Jestem zawiedziona współpracą

Emi
@Slabe

Proszę o informację z jakiej firmy pań korzysta. Też jestem niezadowolona z obslugi

Łukasz-klient
@Slabe

Korzystam z pakietu pro-biznes (799zl) i dla mnie rewelacja! konkursy które organizują co miesiąc (kilka propozycji do wybór) mają po 300 uczestników. Ci co hejtują pewnie spodziewali się milionowych zasięgów za 200zł mies... żal! To nie ta branża!

Daria
@Slabe

Uważam zupełnie inaczej. Moim zdaniem jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie. Firma jest bardzo zaangażowana w zlecenie klienta, ogólnie moja współpraca z nimi była bardzo udana.

@Agnieszka Tymińska

Zupełnie się nie zgadzam. Tutaj również obsługa jest bardzo profesjonalna. Sam wybrałem ten pakiet i nie mam żadnych zastrzeżeń. Usługi nadal są na wysokim poziomie

Łucja
@Zoska

Na twoim miejscu wybrałabym jednak współpracę z CleverAgency. Na pewno będziesz zadowolona z wyboru. Nie ma co się sugerować negatywnymi opiniami. Dla mnie jest to najlepsza agencja

Damian
@Emi

Dlaczego jesteś niezadowolona z usługi? Jak dla mnie to firma jest bardzo rzetelna, a usługi wykonują naprawdę profesjonalnie, więc jak ich mogę polecić z czystym sumieniem

Przedsiębiorca
@Slabe

Potwierdzam, poziom jest dramatycznie niski. Firma nie udostępnia zbyt wielu miejsc do udzielenia opinii zapewne z powodu tego, że ludzie zaczęliby opisywać ten poziom.

Krzysiek
@Slabe

a ja polecam clever agency, szczególnie pakiet SUPER środkowy, dla mnie w zupełności wystarcza. posty są bardzo dobrej jakości!

Łukaszu Klient
@Slabe

nie zgodzę się, być może to kwestia opiekuna? Ja trafiłem na sympatyczną Panią :)

Pw
@Slabe

Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji o rezygnacji ze współpracy. Jaka firmę polecasz?

Dorota
@Pw

Do tej całej rezygnacji to co jeszcze dodatkowo Cię skłaniało? Bo chyba po tej jednej opinii do takiej decyzji nie doszło?

KAŁABANGA

W punkt! Sami sobie piszą pozytywne komentarze, desperaci.

C.

Pracowałem w firmie i komunikacja bardzo słaba. Trudno było dowiedzieć się jaki ma być zakres pracy, o każdy szczegół trzeba było się dopytać. Wszystko chaotycznie. Informacje o oczekiwaniach co do efektów wykonywanych zadań też bardzo ubogie.

Patataj
@C.

Mam takie samo odczucia, jeden wielki chaos, który zazwyczaj trzeba ogarniać w pojedynkę i dziwna atmosfera... Po czasie poznania tematu od profesjonalnej strony - ,,Clever Agency" zdecydowanie profesjonalna ani clever nie jest. Po pracy, a raczej próbie pracy tam, pozostaje tylko frustracja i dziwne, bardzo infantylne komentarze od Pana prowadzącego ten przybytek...

Kamil

W Clever Agency pracuje już około pół roku. Kontakt z kierownictwem jest bardzo dobry i pracuje się zawsze w miłej atmosferze. To co charakteryzuje tę pracę, to całkowita elastyczność. Jeśli jakiś temat Cię mniej interesuje, to całkiem możliwe, że dostaniesz coś bardziej Ci odpowiadającego. Stawka za wykonywane zlecenia się nie zmienia, jednak wraz z doświadczeniem wykonuje się je coraz sprawniej. Wbrew temu co napisali w ogłoszeniu, zarobić można więcej. Jeśli wykonujesz zlecenia na czas i nie sprawiają Ci one większego problemu, to możesz poprosić o kolejne. Mateusz i Przemek są uprzejmi i kontaktowi, przez co współpraca jest czytelna i przyjazna. Kiedy podczas sesji na studiach potrzebowałem zrobić sobie wolne - nie było z tym żadnego problemu. Ogółem mówiąc - polecam. W szczególności tym, którym brakuje czasu, albo chcą sobie dorobić. To dobry start przy pracy w marketingu. Nauczycie się copywritingu, podstaw grafiki i formatowania tekstu pod konkretne social media.

Agnieszka
@Kamil

No, chyba że próbują skutecznie zrobić z Ciebie (usunięte przez administratora) Firma krzak, niepoważna agencja.

XYZ

W pełni się zgadzam, zmarnowany czas i dziwna atmosfera, dużo rzeczy wykonywanych na odpał, raczej sprzedaż usług widmo. Dużo mydlenia oczu.

Wszystko pod klienta...

Pracowałam w clever agency jako copy i przyznaję, że nie jest to łatwa praca. W tej firmie wszystko jest pod dyktando KLIENTA! Klient chce tak, robisz tak. Za chwilę klient zmienia zdanie i chce już inaczej. Twoje posty przechodzą 2-etapową weryfikację, najpierw przez opiekuna a potem przez klienta. Więc nastaw się, że możesz otrzymać 2x poprawki do jednych postów. Podsumowując, jeśli myślisz żeby zostać klientem tej agencji - to śmiało - na pewno o Ciebie tu zadbają! Ale jeśli myślisz aby tu pracować jako copy to dobrze się zastanów czy dasz radę :)

Aktualna copywriterka

jestem copywriterką i od kilku miesięcy piszę teksty dla klientów cleveragency. Czasem praca bywa wymagająca, agencja przede wszystkim stawia na dobro KLIENTA. Chcąc rozpocząć tu prace musisz zadbać o terminowości materiałów. Cierpliwość też się przyda gdy natrafisz na klienta który ma więcej uwag i sugestii :) Pracowałam wcześniej już w większej agencji niż ta i tam presja czasu oraz dezinformacja była zdecydowanie większa. Myślę, że pracownicy którzy wypowiadają się tu negatywnie na temat tej agencji, nie doświadczyli jeszcze prawdziwego corpo piekiełka ;-). Dodam, że wynagrodzenie jeszcze całkiem przyzwoite i płatne zawsze na czas.

Domyśl się

Niestety właściciel nie wyciąga wniosków. Zamiast naprawiać tonący okręt, to wynajduje miejsca gdzie jeszcze nie ma dziur i można przez chwilę utrzymać się na powierzchni. Źle wspominam tę współpracę. Pan P.K. chce zarabiać na branży, której totalnie nie rozumie. Samo zlecanie Pracownikom pisania tu opinii niby-klientow to tego najlepszy dowód. Drodzy Państwo, pomyślcie sami - którzy klienci dodają opinie o współpracy na gowork? :) a samych pracowników nie ma co się czepiać - jaka płaca, taka praca.

Edyta
@Domyśl się

ale piszesz to jako pracownik czy klient? z jakiego powodu źle wspominasz, chodzi tylko o to, że nie tootalnie rozumie branży, czy też o kwestie finansowe lub np. terminowości?

@Domyśl się

też kompletnie nie rozumie tej opinii, byłem na stażu w tej firmie i klimat był OK, nie zauważyłem aby właściciel czegoś "nie rozumiał", osobiście sporo się nauczyłem

Łukaszu Klient

Jestem klientem clever agency w rama najtańszego pakietu FB za 299 zł netto - jest zadowolony ze współpracy. posty na czas, jakość grafik - OK. W przyszłości może wykupię wyższy pakiet

Beata

Jestem bardzo zadowolona, że podjęłam współpracę z CleverAgency. Ich działania przyniosły wspaniałe efekty, zyskałam nowych klientów, moja firma jeszcze bardziej się rozwinęła, także gorąco polecam

Były klient
@Beata

Dlaczego macie takie same opinie z różnych kont? Wasi studenci się rozpędzili z komentarzami?

Zostaw merytoryczną opinię o CleverAgency Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CleverAgency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CleverAgency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CleverAgency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CleverAgency Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Karpia 21A/25
    61-619 Poznań