Opinie o Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. w Jelcz-Laskowice Inżynierska 3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. w Jelcz-Laskowice Inżynierska 3

Na jakie benefity można liczyć w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.?

pracuje

NA ŻADNE. Wedlug tej firmy benefitem jest to że możesz pracować (sorry zapoerdal.ć) a w ramach benefity masz zje.y.

Żadne

Premie w kopercie to standard, bez ZUS, bez podatków :(

Rysiu

Potwierdzam coś jest nie tak z tymi nadgodzinami że kadry i dział finansowy nie boją się przecież to jest przekręt jawne łamanie przepisów prawa a później zasłonią się firma stanowicach

Misiek

Nie polecam pracy w tej firmie banda (usunięte przez administratora) zarządzających pracownikami niemający pojęcia, zatrudniaja byle kogo na produkcję Ukraińców i patologie jak jest afera to sąsiedzi ze wschodniej granicy są nachlani i piją dalej albo (usunięte przez administratora) baba że szlifowania która kradnie maski i rękawiczki i sprzedaje na ul.Techników za parę groszy pracowałem tam 4 lata na wózku widłowym kiedyś było fajnie ale szło ku gorszemu tylko nie rozumiem jednego nadgodziny są wypłacane do ręki bez podatku że inspekcja pracy tego niewidzi napewno to zgłoszę bo to jest przestępstwo

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
były

Czytam te komentarze poniżej i nie wierzę że ludzie mogą coś takiego wpisywać panowie panie jakie benefity jakie talony jakie premię Jakie podwyżki Jakie owoce. Nie okłamuję cię potencjalnych kandydatów firma bardzo źle zorganizowana jeszcze gorzej zarządzana przez osoby jak to ktoś napisał wcześniej bez odpowiednich kompetencji. Pracowałem w kilku firmach ale chyba żadne nie jest nie jest wspominam tak negatywnie.

Szukający

Cześć, zamierzam złożyć podanie do pracy na produkcji i mam kilka pytań: 1. jaki system pracy jest w zakładzie w Jelczu? 2. Czy są jakieś benefity ? 3. Atmosfera? 4. Czy są nadgodziny? Jeżeli tak to czy "wymuszone" czy dla chętnych ? dziękuję

Wójcio Dobra Rada
@Szukający

Jak masz trochę oleju i umiesz pracować omijaj tą firmę szerokim łukiem idż do korporacji np 3M,Toyota może kiedyś awansujesz bo tu tylko wazelina.

@Szukający

1- w zależności od działu 1-3zmian. Pierwsza zmiana jest od 6 do 14. Biura i (usunięte przez administratora)pracują od 6, od 7 i od 8 2- owoce, talony świąteczne, premie. Czasem jakieś nagrody typu bilety do kina. 3- Jak to wśród ludzi, trochę taka jak w opiniach tutaj. Ostatnio firma się jednak zmienia, więc pewnie i atmosfera się zmieni. 4- generalnie dla chętnych. Ale nie są zawsze są.

Xxx

W jaką stronę sie zmienia? Jakieś szczegóły? Kadra? Zarobki?

Długi stażem

Co za bzdury.. Tyle lat tutaj pracuje i talonów nigdy nie widziałem. Owoce jak kierownik przyniesie z magazynu i są to tylko jabłka O premie trzeba się prosić i udowodnić ze się należy. Max 20% premii z premii, która jest stała do wynagrodzenia, gdyż podstawa jest obniżona

@Długi stażem

Dzięki za odpowiedź, też właśnie szukam jakiegoś info o pracy w Im Kompozyty. Napisałeś, że niełatwo jest dostać premię. A na jakich zasadach jest przyznawana?

Jaka umowa obowiązuje w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. podczas okresu próbnego?

Ktoś

Umowa o pracę na okres próbny

Zainteresfowany

Czy można się dogadać i pracować od 7.00 do 15.00.

Nonono

Jakie są zarobki na produkcji w tej firmie? Czy można liczyć na 3000 zł na rękę?

Omg
@Nonono

2200 brutto pracownik produkcji

Szymon
@Omg

A można wziąć dodatkowe dni pracy w weekendy, aby więcej zarobić? Jeszcze jedna kwestia mnie interesuje. Czy wraz ze stażem pracy pensje wzrastają?

Pawlak Kaźmiszcz

Super firma ale w Stanowicach lepsza atmosfera jest

Ciekawa

Witam. Powiedzcie jak wyglada praca na produkcji, czy każdy ma swoje stanowisko montażowe czy to jest praca na taśmie.?Mniej więcej z jakimi czesciami ma sie do czynienia, maly czy duzy produkt?

noname
@Ciekawa

Nie jest to praca na taśmie. Praca bardziej przypomina prace w warsztacie majsterkowanie.

Czy może tutaj wypowiedzieć się osoba która aktualnie pracuje w firmie jakie ma spostrzeżenia na jej temat?

Barnaba

A może to jest bardzo nieobiektywna opinia? Firma ma dobre opinie jako pracodawca!!

Troll

Firma jak firma ale musisz wiedzieć z kim się kumplować nawet jak nic nie potrafisz (no prawie nic). Dobrzy pracownicy odchodzą bo nie widzą sensu pracy w firmie której osoba która zarządza nie ma pojęcia i wydaje polecenia które nie mają sensu. Zastanawiające jest tylko w jaki sposób osoby którym brak kompletnie (kompetencji) , pojęcia o zarządzaniu firmą piastują takie wysokie i odpowiedzialne stanowiska. W jaki sposób oplątały sobie Prezesa wokół ręki. Być może do prezesa nie dochodzą wiadomości które powinny. Ale jest to tak silnie zamknięte środowisko ze nie ma prawa dojść informacja nieocenzurowana przez te osoby. Zastanawiające jest tylko czy złe zarządzanie nie jest widoczne w sprawozdaniu składanych przez firmę?Gdyby koszty uzyskania przychodu ograniczyć to i zysk był by większy. Natomiast warto by się przyjrzeć gdzie te bezsensowne marnotrawstwo można ograniczyć i nie chodzi o zwolnienia w zasobach ludzkich.Szkoda ze jeden trybik psuje działanie całego mechanizmu.

Troll

Polak

Wlasciwie podobnie jak w Stanowicach. Kierownik zakladu i kierownicy dzialow produkcyjnych podobna sytuacja. Atmosfera tu jednak gorsza, wiecej nerwow. Pyl jest wszedzie ale to bylo wiadomo przed rozpoczeciem pracy. Ukraincy tez dobra wodke maja

Eryk

Nowe technologie sprawiają, że proces się mocno skrócił, mniej ludzi potrzebnuych jest. Większe zarobki, bo potrzebni fachowcy, ale Ci z prawdziwego zdarzenia.

Franek

Pracuję tutaj od miesiąca i jak na razie bardzo sobie chwalę. Szef bardzo przyjazny i idzie na rękę. Zarobki ok.

Firma spoko. Ludzie mili, wiadomo dużo pracy się ma jak to w takiej firmie ale ja nie narzekam pracuje i robię swoje.

Bogusz

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

Zostaw merytoryczną opinię o Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.

Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.