Opinie o Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. w Jelcz-Laskowice Inżynierska 3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. w Jelcz-Laskowice Inżynierska 3

Kandydat Nowy wpis

Rekrutację do firmy Kompozyty oceniam bardzo negatywnie. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, odnoszenie się z wyższością. Zero informacji po spotkaniu, brak jakiejkolwiek wiadomości gdzie obecnie informowanie kandydata jest standardem w każdej porządnej firmie. Skoro firma nie ma szacunku co do czasu kandydatów to co dopiero do pracowników.

Niezadowolona Nowy wpis

Jeżeli chcesz żyć godnie - nie pracuj w kompozytach! To jest jedyna firma, która ma najniższe zarobki ze strefy ekonomicznej! Nawet porządnych benefitów nie mają! Na wszystkim oszczędzają! Najniższa krajowa idzie do góry a u nich premia idzie w dół! Każdej osobie szanującej się, polecam omijać firmę wyzyskiwaczy z daleka!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy firma Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik biura Nowy wpis

Jeśli pytasz o biuro to przeskok między mężczyzna a kobieta na tym samym stanowisku może sięgać nawet ponad 50% pensji. Na korzyść mężczyzny. Ale to wynika głównie z tego, że każdy ma tyle na ile potrafi sobie wynegocjować. Jest kilka, choć bardzo mało kobiet które mają większe stawki od mężczyzn.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mariusz

Czy w Kompozytach zmienił się szef zakładu ?

ldefgb

czy są miejsca na cnc? jakie ta zmiany?

johny

Strasznie śmierdzi, wszędzie pył i brud, nie wiem czy nie powinni dopłacać za szkodliwe dla zdrowia warunki. Na prawdę...mam problemy z gardłem od kiedy tam pracowałem a byłem niedługo. Nie polecam, płacą najmniej w okolicy a firma to po prostu stary zakład, nie chcą dbać o pracownika nic dramat

kompozyty_to_dno

KOMPOZYTY czyli coś co chce być ale nie jest. Gorąco, szczerze, serdecznie odradzam! Nic tylko czekać aż wszystko zacznie sie sypać i walić biednym pracownikom z produkcji na głowę, bo to oni robia czarna robote za grosze co jest na skraju legalnosci! Jak ktos myślal, że kopertki pod stolem sie skończyly to jest gl^pi, prezesik dalej daje z kieszeni za nadgodziny... Ludzie z biura to porazka,co tu mowic. Nic sie tam nie dzieje, nic nie dają zeby chcialo sie pracowac! Nawet osoby z ua juz nie chca za te grosze pracowac To tego (usunięte przez administratora) zapraszam tylko sakrbowke !!!

@kompozyty_to_dno

No słabo te opinie tutaj wyglądają, a skąd podejrzenie, że płacenie w kopercie miałoby zniknąć? Ile ludzie dostają za te nadgodziny tutaj tak właściwie?

no i co
@Kamila

mowili koniec a robia swoje tylko troche cicho bo sie boja tyle wałów maja. tylko glupi liczy ze to sie skonczy i tylko glupi daje im szanse a oni i tak nic wiecej nie sypną do umowy mozna zapomniec

@no i co

No to jak więcej nie sypną to chyba bez sensu tu siedzieć? A ludzie i tak będą?

Mariola
@kompozyty_to_dno

Czy ktoś wie jaką funkcję pełni piotr p.w kompo siechnice?

Niezadowolony

Witam, pracowałem na B M Kompozyty ,jedna wielka porażka,Pan S.R.wykancza ludzi psychicznie ,można zachowanie porównać z mobingiem .każdy kto się mu nie spodoba .ma przechlapane .dział B M . traktuje jak własne podwórko,.szkoda że szefostwo tego nie dostrzega i na to pozwala .podobno jest monitoring. z łatwością można sprawdzić.nigdy więcej takiej firmy.glowa zryta po paru miesiącach .nie polecam z całego serca.

Katarzyna
@Niezadowolony

ale to co takiego się dzieje w takim razie? że aż takie mocne słowa, jak was traktują?

Niezadowolony
@Katarzyna

Proszę nie łapać mnie za słowa ,a lepiej przyglądnąć się działowi B M .a jak nazwać zachowanie jak ktoś stoi nad głową pracownika i udowadnia że nie wie co robi przy okazji szydzi z niego? Jak uważnie się na kogoś to słuchać nie można, lepiej zrezygnować z pracy niż to przechodzić i tyle w tym temacie . Rotacja na dziale nie bez powodu!

gdziegdzie
@Katarzyna

gdzie sa ludzie z hr?

Neo
@Niezadowolony

....przykra sprawa. Dobrze ze ludzie piszą bo wtedy wiadomo jak jest. Powodzenia, głowa do gory!

@gdziegdzie

nie wiem gdzie są ale zastanawiam się czy serio były tak duże rotacje i czy dalej się utrzymują? generalnie kto jest zwierzchnikiem tych ludzi z hr, do kogo z problemem można iść?

Szwajcaria

Nie polecam! Na wszystkich chcą oszczędzać! Na produkcji robisz jak beduin bo szwajcaria dostaje wszystko tylko ludzia tam trzeba placic a w tu dasz jakiś grosz i cudzoziemcy sie uciesza. Praca w tej firmie jest straszna i tyle. Jak masz problem z kierownikiem, brygadzistom czy innym czlowiekiem lepiej siedź cicho bo hr-y potrafia tylko przygotowac wypowiedzenie. uciekają już fajni ludzie co pracowali od lat, zostana zastąpieni pewnie kims z bosch bo to takie wow dla firmy ze az dadza ci pelna wladze i kontrole...

Kot

po zmianie dyrektorów brak pozytywnych zmian brak benefitów nadgodziny w kopercie i cięcia na ubrania i narzędzia środki bhp brak szkolenia bhp brak gzie te kontrole

Kamila

Po dwóch latach to info do Ciebie dopiero trafiło? ;p Widzę, że chyba Cię to bawi, czemu?

Umiem pisac

Hey Nie żartujcie że ta firma jeszcze istnieje/produkuje. Miałem nieprzyjemność w niej pracować i współpracować z niekompetencjonalnymi osobami pokoju MM i Panem k. Myślałem że już się uwłaszczyli i spuścili tą firmę, ale chyba nadal ciągną? Pozdrawiam i współczuję pracownikom. Słuchajcie jesteście dobrymi pracownikami zasługujecie na coś więcej.

Tryb

KompoZryty wychodzisz z tej pracy…pieniądze żadne bo to najniższa krajowa i jakieś marne grosze jako premia niewiadomo za co. Nadgodziny? Oczywiście pracuj, pracuj co tam 8h tu liczy się dobro wyższe ale pieniędzy za to nie zobaczysz. Doszło już do tego, ze czeka się na powroty Ukraińców chociaż i oni za taka stawkę gardzą. Zero inwestycji, wszystko jest stare i bylejakie. Dla pracowników robią nic ale uważają, ze multisport i podstawowe dodatki i to od niedawna to ogromna zachęta do pracy.. Wszystko dla wyższego dobra prezesa z porsche i jego wyimaginowanej wizji super rozwiniętej firmy bez grosza na rozwój, wiec rodacy nic tylko omijać szerokim łukiem

Konik

Polecam, bardzo dobra firma. Umeblują Ci biuro za grube pieniądze, wydadzą 50 tysi na designera i meble. Fototapeta z twoim ego zawiśnie za plecami. A to wszystko za niewielkie pieniądze i właściwie nic nierobienie. Możesz pracować tu miesiącami i nie zrobić dosłownie NIC, a zostaniesz doceniony takim zaszczytem. Dyrektor KK zrobi ci wiele za taką postawę, wszystko lepsze od starych, świadomych pracowników którzy mają jakiekolwiek pojęcie. Takich nie lubimy, dzięki czemu odchodzą i oczyszczają atmosferę. A Szwajcarów będą nam wciskać jako lepszą wersję, nawet jak odchodzi tam maniana, na którą właśnie ci zwolnieni pracownicy nigdy by nie pozwolili. Idziemy z duchem czasu, do przodu.

Anty-Fan

KOMPOZYTY - Najgorsza Firma. Zarobki ? Śmiech na sali, najniższa krajowa na umowie resztę jako premia.( gdzie jest skarbówka??) Ogólnie od dwóch lat zero jakiejkolwiek premii. Firma czasami potrafi sprawić tak śmieszne psikusy, że potrafi z wypłaty zabrać stówkę, dwie bez powodu, jak się człowiek nie upomni to takie psikusy częściej robią. Benefity? darmowe jabłko od czasu do czasu. Każdy tem lider, kierownik to ludzie z przypadku lub po znajomości nie znający się na robicie. Każdy z tej firmy ucieka, bo nikt nie będzie pracował za marne gorsze. Teraz to autoliv co do zarobków daje większe możliwości niż kompozyty. Niech ktoś, wysadzi w powietrze ten (usunięte przez administratora) - nikt płakać nie będzie. Taką renomę sobie zrobili, że nawet ludzie z Ukrainy nie chcą tam pracować. Jeżeli szukasz pracy to tą firmę unikaj z daleka. A ja bardzo serdecznie poinformuje odpowiednie służby, w kwestii formalnej z umowami a premiami. Więc kochani przełożeni czeka Was bardzo kalkulacyjny i ciężki rok. Kontrola za kontrola. Pozdrawiam - wasz anty fan.

Dolar
@Anty-Fan

P. Krystian to ostatni Polski dyrektor... Następny będzie z Okidawy.... THE END.

@Anty-Fan

Cześć. Za protestuję obrażasz kierowników i liderów muszę stanąć w ich obronie. Oni nie są z przypadku tylko pił i wyłącznie po znajomościach, kompetencje Szkoła Zawodowa. Komentarz od twojego postu jest jeszcze gorzej niż napisałeś.

@Dolar

@Dolar a co masz na myśli.? Nie podobają Ci się reformy pana Krystiana?

Ciekawy
@Jeszcze pracownik

Jakie reformy? Nastepny się zaczepił jak z tą mrowka w kawale biegnie stado słoni i mrowka. Meowka mówi ale tupiemy????. Co on wymiernego zrobił podaj przykład

@Ciekawy

@ciekawy, no właśnie ja nie dostrzegam tych reform, liczyłem że może ktoś coś zauważył. ????

@Jeszcze pracownik

O to chodzi że nic. Ale następny do dojenia firmy/szefa.

Ada

(usunięte przez administratora) Kadra kierownicza to niepełnosprawni umysłowo ludzie zero pojęcia . Ciągle się zmieniają . Praca jest tam zawsze i od zaraz bo nikt za te śmieszne pieniądze nie chce pracować

Ja się wypowiem o dziale Laminatow ręcznych. Na dziale laminatów zarabia się najmniej w całej firmie, gdzie powinno być odwrotnie. Kierownik Paweł P , juz dawno powinien wylecieć z firmy , za brak szaczunku do pracowników. Bardzo dużo ludzi się zwolnilo przez niego i nikt tego nie widzi. Zero pojęcia o procesie. Atmosfera na dziale masakra. Kiedyś było tam naprawde bardzo fajnie teraz juz tak nie jest. Pan Krystian powinien zainteresować się działem, może zobaczy jaki jest tam Bur..... i jak są traktowani pracownicy. Panie Krystianie będzie tam jeszcze gorzej . Pozdrawiam dział laminatów.

laminaty

Stary lepiej żeby "pan" Krystian tam się nie mieszał. Facet udaje że zna się na wszystkim a tak naprawdę zero pojęcia dlaczego musisz Wykopali go z Brzegu?

Byla pracownica

Wiekszych dzdur nie slyszalam co ty wypisujesz. Pracowalam z Pawlem P. I rowniez z jego poprzednikami wiec mam porownanie. Pan Pawel wprowadzil szereg zmian organizacyjnych i zaczął WYMAGAĆ i to sie nie spodobalo pracownikom ktozy do tej pory robili co chcieli i nie byli z tego rozliczani- mysle ze ty jestes jednym z nich! A co do atmosfery to wlasnie on jako pierwszy stara sie polaczyc 2 dzialy ze soba rtm i hlu tak aby ludzie sie nie pozagryzali. Mega idzie na reke jezeli chodzi o godz. Pracy czy urlopy. Nie bede tu cukrowala mu ale dzieki niemu to wszystko jeszcze nie padlo. OBY WIECEJ TAKICH LUDZI W KOMPOZYTACH

@laminaty

Co masz na myśli że wykopali go z Brzegu?

Ciekawy
@Jeszcze pracownik

Stary w necie nic nie ginie, sam sobie sprawdz.

Pawel P.
@laminaty

Nigdy nie pracowałem w brzegu.

Frans

Tragedia . Najniższe zarobki z chyba wszystkich firm jakie są na terenie Jelcza . Kadra kierownicza i liderzy to nieudaczniki , ciągłe zmiany tych głąbów . Nikt tam nie chce pracować i nie ma co się dziwić

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Czy trudno się tam utrzymać czy raczej nie jest to nic skomplikowanego?

pensja na poziomie żenującym, premie niemożliwe do wyrobienia, bezpłatne nadgodziny, zero wsparcia

Zostaw merytoryczną opinię o Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.

Im Kompozyty Sp. z o.o. sp.j.