Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Xxx

To były piekne Dni

Xxx

Tak chwalicie ta firmę .Tylko już ludzie nie ma w tej firmie .A zreszta jak płaca tak maja????????????

Pablo

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

Czarny

Dobre warunki zatrudnienia z jeszcze lepszymi zarobkami, a to wszystko zlecialo tak szybko ze nawet nie wiem kiedy, ogolnie firme polecam, bo dbaja o swoich pracownikow

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Sanczo

Fachowa firma i przede wszystkim godna zaufania, co tu duzo mowic, polecam gorąco bo znaja sie na rzeczy

Ulfik

Dobre miejsce na zarobek a przede wszystkim na zdobycie doświadczenia, dobrze wspominam ten czas w firmie, mega mili ludzie tam pracuja

tiago

póki jest dobrze nie ma co narzekać tylko robić swoje

Dobre miejsce do pracy, jasno określone warunki zatrudnienia.

Krzychu

bardzo dobrze wspominam okres w firmie ktora nauczyla mnei niezmiernie wiele, a przede wszystkim dala dobrze zarobić

Adriano

fachowa firma która zna się na tym co robi, jestem zachwycony efektami ich pracy, polecam każdemu

Bobi

Dobra kasa, fajni ludzie, nie było na co narzekać, firma dba o swoich pracowników, bardzo dobrze wspominam ten okres w mojej karierze

Maciek

Świetna firma, zdecydowanie polecam!

Bardzo sobie cenię firmę i ich podejście do pracownika, bo są dla nich najważniejsi. Dobre warunki, dobre pieniążki i fajni ludzie, miło wspominam ten czas

Baca

Witam chciał bym podjąć prace u nich.Ale cały czas widze ogłoszenia że potrzebują ludzi. Czy jest aż tak zle.

@Baca

Witam. Mamy dużo kontraktów, więc zwiększamy zatrudnienie. Zachęcamy do przysłania swojego CV.

Prosimy nie upowszechniać nieprawdziwych informacji. Jako biuro wiemy najlepiej czy mamy kontrakty czy nie. A kontrakty mamy.

Luzak

@Aktuany co Ty chłopie bredzisz. Oczywiście, ze maja kontrakty i to bardzo fajne . Przemiał ludzi jest i będzie , bo zawsze znajdzie się ktoś kto przeceni własne umiejętności . Tak jest w każdej firmie. A tak prawdę mówiąc to ludzie w tej firmie pracują po kilka - kilkanaście lat.

Stary
@Luzak

Eeee chyba z nudów dołączę do was ; ) . Bo nie maja gdzie iść bara.....e. Hi hi

Baca

Aktualny rozumiem że teraz tam pracujesz i jest duża rotacja a byś coś więcej napisał pozdrawiam.

polak

150 ludzi q 3 miesiące rotacja taka kasa

Szymek
@polak

Gdzie Ty masz te 150 ludzi chłopie chyba kurna w swojej szopie :))))

Sebix
@Baca

Nie ma sie co sugerować opiniami, przekonaj się na własnej skórze, ja pracowałem przez pewien czas u nich i nie było nigdy żadnego problemu, wszystko na duży plus.

Mario

Wyśmienite miejsce na zdobycie cennego doświadczenia i nauczenia się wielu rzeczy, a przy okazji jeszcze pieniądze się zgadzają, nic tylko startować!

Rozsądny

Niestety, platforma umożliwia nieograniczone wylewanie anonimowych pomyji. Łatwo można sobie wyobrazić- pracownik zwolniony na przykład za alkohol, dziwnie szczególnie aktywny w weekend postawił sobie pewnie jeszcze pod wpływem, albo już na kacu poużywać do woli. No cóż, może kiedyś i u nas, jak w niektórych cywilizowanych krajach ta hejterska plaga się skończy i podpisać się będzie trzeba imieniem i nazwiskiem przyporządkowanym do IP komputera, na podstawie czego, w razie naruszeń dobrego imienia osób trzecich, będzie można ukrócić ten wszechobecny hejterski proceder.

Korek
@Rozsądny

Wszystko spoko pani Izo tylko pralek mało i są kolejki a co chodzi o pijaków na exporcie to chyba pani rekrutuje tak ?

Tomciog
@Korek

Mało pralek- fakt, ale Maciek wyraźnie powiedział ( a raczej huknąć musiał ;) ), żeby opróżniać kieszenie, bo po praniach wyjmuje masę złomu (śruby, podkładki, etc) z filtrów. Więc mimo, że są trzy ( 2 chodzą non stop), zdarzyło mi się raz, że została tylko jedna sprawna. Więc raczej mało dziwne, że czasami trzeba poczekać. No, ale trzeba mieć jeszcze odrobinę cierpliwości. ;) Powtórzę ponownie - byłem może i krótko, ale nie narzekam. Wystarczy chcieć i wiedzieć gdzie się jedzie ( do pracy), a nie na wczasy all inclusive 8).

Dumohuby

Pracują dlatego bo to starzy pracownicy i nikt ich nigdzie nie przyjmnie ludzie którzy donoszą na innych. A jest to firma która ma za nic ludzi pracowałem u nich i wiem to osobiście. Kierownictwo ktore nie nadaje się na to stanowisko nie mające pojęcia o robocie. Sam szef to (usunięte przez administratora) i gbur nie liczący się z ludźmi tylko traktujący ich jak siłę roboczą i bydło. Majstrowie nie mający pojęcia o robocie potrafiący tylko (usunięte przez administratora)drzeć. (usunięte przez administratora)

Stary Pracownik
@Dumohuby

No chyba to, ze tzw starzy pracownicy od 15 lat sie firmy na eksporcie trzymaja swiadczy raczej dobrze. Moze jest tez tak, ze oprocz „donoszenia” jak sam donoszisz tu na forum oni po prostu sa dobrzy w tym co robia. Ty zapewne wyleciales z firmy po krotkim czasie i winni sa wszyscy Swieci. Tak?

janek
@Dumohuby

Krotko tam pracowalem ale musze sie nie zgodzic,z cala pewnoscia szef nie jest gburem,tutaj przesadziles kolego.Majstrowie to z reguly fachowcy np Stachu O.Opinie pracownikow sa ciekawe ale bez przesady,chyba jeszcze nie widziales szefa - gbura na oczy.A starzy pracownicy maja juz pewna wiedze i doswiadczenie-Kolczyk,Janusz,Karol itp.. Na miejscu szefa postaralbym sie o Twoj adres IP i konsekwencje prawne.Widzialem wielu cwaniaczkow madrych w slowie a do d....py na budowie.Taki z Ciebie pracownik jak z golebia kosmonauta.

Komarek
@janek

Przyjacielu wymieniłeś tu samych nierobów a nie fachowców. Owszem są fachowcami ale w gadaniu pod stropem. I akurat z tymi panami pracowałem więc wiem co pisze. Fachwcy ha ha ha

Maciej

Wyśmienita jakość oraz profesjonalna obsługa.

Dźwigowy

Dzień dobry wszystkim czy teraz firma Pana Marcina ma jakieś konkretne budowy w Belgii czy jest sens dzwonić ? Kiedyś pracowałem w SN i było spoko

@Dźwigowy

Dzień dobry, oczywiście firma ma kontrakty w Belgii . Zapraszamy do kontaktu.

Dumohuby

Słuchaj stary pracowniku z twojej wypowiedzi wynika że obarczasz innych donoszeniem a w rzeczy samej chyba sam jesteś konfidentem. Jeżeli jesteś taki mądry to powiedz mi to w oczy a nie oczerniasz za plecami bo się boisz

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)