Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Kamil

Oferta na pewno jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza. Raczej bez szaleństw specjalnych też, ale naprawdę jest przyzwoicie.

Rafus

Przestańcie już (usunięte przez administratora) codziennie te farmazony. Gdyby tak było, jak piszesz, nie byłoby tak jak jest!

Ace

Dla budowlańców na pewno jedna z lepszych opcji.

Maciej

Bardzo dobra firma do współpracy, zero problemów jak do tej pory i jestem zadowolony.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Totti

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

Xxx
@Totti

Firma (usunięte przez administratora) tylko nie płaca (usunięte przez administratora) a kontaktu z biurem nie ma wcale Kto pracował w tej firmie to już nie wraca mieli swoich paru ogrów i tez już nie pracują dla tej zjebanej firmy .W tej firmie zostaną do śmierci dwie osoby Nie jaki piekarz i emeryt Kazik co z niego (usunięte przez administratora) kasę Tylko czerpie

Carrion

Polecam. Warto podjąć z nimi współpracę.

Davka

Dbają o swoich pracowników. Cokolwiek się dzieje to nie zostawiają na pastwę losu tylko pomagają. Mogę ich polecić jako dobrego pracodawcę, zdecydowanie

Yorczi

Bardzo fajna praca i firma mogę polecić bez dwóch zdań. Pieniądze, atmosfera, szefostwo wszystko na plus.

Krolo

Pracowałem i warunki są ok.

Johny

Jest ok i jestem zadowolony.

Damian

wedlug mnie jest naprawde dobrze i nie ma powodow zeby specjalnie narzekac, dobre warunki pracy i kasa

Diaz

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Ludzie ogarnięci i konkretni.

papro

Wyjazdy zawsze opłacalne co dla mnie najistotniejsze polecam

Krzysiek

Praca dobra, z pieniędzmi nie ma problemów, formalności załatwione bardzo szybko

Czaro

Ile ludzi, tyle opinii, wedlug mnie nie ma co narzekac.

Samasz

Dobre stawki, dobra robota. Wiadomo nie jest idealnie ale w porównaniu do poprzednich pracodawców są jakieś dwie półki wyżej. Ogólnie jak ktoś planuje się zatrudnić to polecam.

Obiektywny

Firma w porządku. Daje zarobić i stawki sa dużo większe, niż u konkurencji. Tylko cwaniacy, machlojkarze i roszczeniowcy wylewają swoje śmierdzące pomyje.

joe

umowa ok, szybko wszystko załatwiają bez zbędnego marnowania czasu, dobra opcja jak ktoś chce spróbować sił za granicami

Lolo

Ha ale firma troluje na opiniach. Firma chyba upada jestem zatrudniony w niej i cóż obecnie są zwolnienia robota stoi część ludków pracuje na śmieciowych umowach więc dostajesz kopa z dnia na dzień. Brak materiału ewidentnie coś się dzieje. Z obecnych ludzi na budowie w se. 90% juz ma załatwione kontrakty reszta to starzy pracownicy co mają języki brązowe .ogólnie polecam na czas załatwienia sobie nowej roboty żeby w domu nie siedzieć aha i na budowie fajna atmosfera nikt nie goni nikt nie sprawdzą chcesz to siedzisz gdzieś cały dzień albo łazisz i czegoś szukasz... wiec beka. I i będzie zmiana nazwy SN krzak pozdro

Bez imieny

Ciekawy jestem skąd tyle ludzi jak tam zostali sami ukrainc. Problemy z pieniędzmi a o kontakcie z biurem już nie wspomnę

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)