Sales and Marketing Global Poland Sp. z o.o.

Opinie o Sales and Marketing Global Poland Sp. z o.o.

prawdziwy 2016-09-24 15:35:49
Zakładam, że kolega wyżej pisząc o 3k jako dobrej stawce na utrzymanie rodziny troluje wątek.
Choć pewnie można truć się produktami z biedronki. Auta z lat 80tych też solidniejsze niż te z salonu.
A wakacje na własnym podwórku też mogą być przyjemne.. Ludzie zacznijcie się szanować, stawka dzienna dla developera z kilkuletnim doświadczeniem i znajomością angielskiego to 200 $ ++

Co do firmy to właścicielem jest Pradeep Devavarapu, obywatel Indii mieszkający w Stanach. Wspólnie z dwiema - trzema osobami (powiązanymi relacjami prywatnymi) ogarnia firmę polegająca na wrzucaniu ludzi do korporacji CISCO.
Praca zdalna, w międzynarodowym środowisku, ciekawym otoczeniu. Jeśli komuś nie przeszkadza, że pośrednik zarabia na tobie x krotność twojego wynagrodzenia to jest ok.
Proszę nie pisać o benefitach bo to po prostu jest spopsób na minimalizację wynagrodzenia. Multisport + opieka medyczna to maks 300zł na miesiąc a od razu czujesz się lepiej, prawie jakbyś dostał podwyżkę 20% ;)

Pozdrawiam i apeluje o odrobinę rozumu przy rozmowie o pracę :)
AjaMir 2016-09-24 16:57:22
Sales and Marketing Global Poland Sp. z o.o. poszukiwał jakiś czas temu ludzi do Warszawy i Krakowa, w tym momencie wydaje mi się to już zamierzchłą przyszłością dlatego pytam czy coś się rusza w temacie?
Zostaw swoją opinię o Sales and Marketing Global Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales and Marketing Global Poland Sp. z o.o.