Opinie o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. w Lublin

Dziękujemy bardzo za uwagę, serwis GoWork umożliwia nam publikacje aktualności, więc korzystamy z tej opcji. Oczywiście zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebook, gdzie można znaleźć więcej informacji i wiadomości.

Gdzie jest moje 1mln?

Niby portal do opiniowania... ale, że pracodawca się reklamuje i zamieszcza informacje codzienne? Chyba od tego jest strona firmowa. Trochę to nieprofesjonalne, ale każdy radzi sobie jak może...

Aktualność

Najlepszym dowodwem świetnej atmosfery w firmie jest to, że pracownicy chcą spotykać się także po godzinach :)
W pierwszy weekend września ekipa honorowych biegaczy z R-Soft Studio ruszyła w deszczu, spełniać marzenia 18-letniego Mateusza.

Mimo niesprzyjającej, jesiennej pogody Monika, Tomek, Mariusz, Kamil i Gabriel dali z siebie wszystko w biegu o nazwie Lublin Business Run. Liczył się tylko jeden cel: uzbierać pieniądze na protezę dla Mateusza, która umożliwiłaby mu normalne życie.

Ponad 80 drużyn z lubelskich firm wzięło udział w charytatywnej akcji, z której opłaty startowe przeznaczone zostaną na nowoczesną protezę nogi dla 18-latka spod Chełma. Cel został osiągnięty, ponad 40 tysięcy złotych zostanie przekazane na sfinansowanie urządzenia, które pomoże chłopakowi zrealizować swoje marzenia. Mimo deszczu i chłodu, atmosfera na mecie była bardzo gorąca.

Firma R-Soft Studio zajęła 24 miejsce, spośród 84 drużyn, które wzięły udział w biegu.

Jak widać nasza R-Softowa ekipa wykazuje się energią i zapałem nie tylko w pracy. Naszym dzielnym biegaczom gratulujemy tak dobrego wyniku. Byliście świetni!!

Aktualność

POLTELMED – Polska Platforma Telemedyczna

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała dofinansowanie dla projektu „Stworzenie serwisu usług telemedycznych wybranych problemów profilaktyki zdrowia z zakresu otolaryngologii” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego Działanie 3.7. Wzrost konkurencyjności MŚP.

Jest to jeden z pierwszych efektów realizacji ustaleń, wynikających z wielogodzinnych, merytorycznych rozmów przeprowadzonych podczas konferencji „XXIV Pacific Voice Conference”. Platforma powstaje przy współpracy z najwybitniejszymi specjalistami w zakresie otolaryngologii w Polsce, związanymi z Katedrą i Kliniką Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Telemedycyna jest najnowocześniejszą dziedziną nauki, wspomagającą służby zdrowia. Świadczą o tym przesłanki zarówno ekonomiczne, jak i etyczne: telemedycyna umożliwia przede wszystkim ograniczenie kosztów opieki zdrowotnej oraz wyrównanie szans dla wszystkich pacjentów. Dzięki telemedycznym rozwiązaniom, możliwość dotarcia z usługą medyczną nie jest ograniczona terytorialnie. Wymaga od odbiorcy jedynie dostępu do komputera.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
mała mi

Firma nie za duża co dla mnie jest plusem, każdy się zna, pracownicy nie są traktowani jak liczby w tabelkach albo kolejna pozycja na fakturze od klienta tak jak w pseudokorporacjach, które wynajmuja ludzi jako tanią siłę roboczą. Nie polecam jednak osobom mało kreatywnym i bez ambicji.

praktykant

Odbywałem praktyki w tej firmie, jestem zadowolony. Przede wszystkim atmosfera spoko, kierownictwo fajne, można się dużo nauczyć, wszyscy bardzo pomocni.

Mick

W mojej ocenie zarobki niezbyt wysokie(usunięte przez administratora)

Alan

No cóż... niezła fantastyka powyżej. Fakty są zgoła inne. (usunięte przez administratora)Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi...

staż

Jestem w firmie niestety tylko na stażu. Zupełnie rzeczywistość nie pokrywa się z tym co piszecie negatywnego o firmie.Pełny profesjonalizm !

wspolnota

Bardzo dziekuje osobom, ktore sie tak troszcza o dobro firmy . Doceniamy i dziekujemy ;-) ;-)

Niko

Pracuje od niedawna i nie jest tak źle, opóźnienia w pesjach jeśli są to 2-3 dniowe, na brak pracy nie można narzekać, firma oferuje też karty multisport. Uwag co do wyposażenia biura nie można mieć, biura są nowoczesne, sprzęt nowy, każdy ma swoje miejsce pracy, szafkę. Wszystko tłumaczą w sumie co i jak więc atmosfera bardzo spoko.

Filip
@Niko

Porządny pracodawca placi w terminie...

Student

Czy nadal jest tam bez zmian?

muniek

Mega sprawa, że w końcu widzę ofertę także dla kobiet. Ja akurat facetem jestem, ale wkurza mnie to, że najczęściej chcą zatrudniać samych mężczyzn.

mikij

w końcu część płci pięknej też ma wykształcenie w kierunku informatycznym - chociaż zwykle wcale nie są piękne takie panie ;)

Lewicz

Hej, muszę wam powiedzieć, że R-Soft studio zaskoczyło mnie pozytywnie. Szukają programisty lub programistki i już w ogłoszeniu zaznaczają że może to być praca dla kobiety, co uwierzcie mi- nie zdarza się często. Wykształcenia wymagają wyższego licencjackiego ale teraz to nie jest problem. A wynagrodzenie to postawa + premie projektowe.

Zostaw merytoryczną opinię o R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R-SOFT STUDIO Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 91 ocen.

R-SOFT STUDIO Sp. z o.o.