R-Soft Studio Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o R-Soft Studio Sp. z o.o.

Neti 2016-10-10 17:47
jak wyżej, problemy z finansami- nie wywiązują się dla kontrachentów..
słabo. Zdecydowanie nie polecam współpracy.
Anon 2017-03-05 13:52
Praca w przestarzałych technologiach. Zastany kod. Kiepskie wyposażenie stanowiska pracy. Oszczędności na wszystkim. (usunięte przez administratora)
Student 2017-05-30 07:05
Czy nadal jest tam bez zmian?
pracownik 2017-06-04 13:41
dalej nie płacą
Fake 2017-07-05 16:57
NIE PLACA PARTNEROM z ktorymi wspołpracują. WSTYD
Niko 2017-07-05 19:32
Pracuje od niedawna i nie jest tak źle, opóźnienia w pesjach jeśli są to 2-3 dniowe, na brak pracy nie można narzekać, firma oferuje też karty multisport. Uwag co do wyposażenia biura nie można mieć, biura są nowoczesne, sprzęt nowy, każdy ma swoje miejsce pracy, szafkę. Wszystko tłumaczą w sumie co i jak więc atmosfera bardzo spoko.
Filip 2017-07-06 11:09
Porządny pracodawca placi w terminie...
Darek 2017-07-06 21:13
Drogi Niko to nowi pracownicy dostają żebyście nie uciekli od razu. Nam starym pracownikom nie płacą od miesięcy
Brad 2017-07-07 17:49
Też słyszałem od paru osób którzy mają tam znajomych że są opóźnienia z wypłatami i to spore, podobno nowym płacą na początku w terminie po to żeby od razu nie uciekli, ostatnio sporo ludzi którzy coś wnosili do tej firmy odeszło więc o czymś to świadczy, jeszcze chwilę zostaną sami stażyści a jak wiadomo jak nie ma kompetencji w firmie to też nie ma rozwoju.
rada dla nowych i nieświadomych 2017-07-07 19:13
Firma dobra dla studentów i stażystów, którzy rozpoczynają pracę w branży IT. Jednakże nikomu nie polecam i radzę dwa razy zastanowić się przed podpisaniem umowy ze względu na:

- Brak nowych projektów
- Brak szkoleń
- Brak pakietów socjalnych
- Brak ścieżki kariery

Należy także wspomnieć o ogromnych problemach finansowych firmy. PRACOWNICY NIE DOSTAJĄ PENSJI. Co gorsza są to opóźnienia kilkumiesięczne. Ponadto pozostają jeszcze zadłużenia u kontrahentów. Konsekwencją tych zdarzeń będą postępowania komornicze, a następnie egzekucyjne.
K 2017-07-17 18:11
Nie placą. PORAZKA totalna tej firmy.
kalafior 2017-07-21 14:01
Firma jak widać na granicy bankructwa, nie płacą terminowo a pracownikom którzy odchodzą nie wypłacają ostatnich pensji oraz ekwiwalentów.
Sowa 2017-07-25 23:32
Jestem nowym pracownikiem i widzę, że firma ma ogromne problemy finansowe i związane z zarządzaniem samą firmą. Firma składa się praktycznie z nowej, niedoświadczonej kadry, po studiach nie związanych z informatyką. Dodatkowo pracownicy nie mają nic do roboty, brak nowych projektów. Doszły mnie słuchy, że firma nie ma żadnych dochodów poza kilkoma abonamentami, z których można by wypłacić jedną pensje dla pracownika. Ponadto firmę czeka wiele interwencji komorniczych związanych z nie wypłacaniem pensji pracownikom. Gorąco odradzam podejmowania współpracy.
Zostaw swoją opinię o R-Soft Studio Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R-Soft Studio Sp. z o.o.