Platforma Ciepła Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Platforma Ciepła Sp. z o.o.

igza 2015-11-25 22:33:29
Jestem trochę zły, bo we wrześniu poszukiwali ludzi do e-commerce i rekrutacja trwała tak krótko, że zannim zdążyłem zobaczyć że coś jest to już się ona zakończyła. Czy naprawdę tak szybko udalo im się znaleźć odpowiedniego pracownika? A jeżeli tak to uchylicie rąbka tajemnicy na jakich warunkach, jakie premie, bony na święta..
trans.k. 2016-11-02 18:22:42
OSZUŚCI I KRĘTACZE!!! NIE POLECAM ROBIĆ Z TĄ FIRMĄ JAKICHKOLWIEK INTERESÓW! MIAŁAM OKAZJĘ PRACOWAĆ Z TYM PAŃSTWEM JAKO PRZEWOŹNIK! (PRZESTROGA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH ) NIE PŁACĄ ZA USŁUGI! NOTORYCZNIE KŁAMIĄ!!! CAŁA FIRMA TO JEDNO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z DALA OD NICH!
N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!
grzegorz 2016-11-15 11:00:15
Ostrzegam. Uwaga jak narazie to nie polecam nic zamawiać w firmie Platforma Ciepła (iciepło.pl) bo od 6.11.2016 czekam na zamówione dwie tony węgla i nie mam żadnej odpowiedzi o terminie dostawy. Na stronie śledzenia zamówienia też nie ma żadnych informacji o planowaniu wysyłki zamówionego węgla. Pieniądze za węgiel dawno są na koncie Platformy Ciepła i jak do tej pory nie mam nic ani kontaktu, ani odpowiedzi, ani pieniędzy, ani zamówionego towaru. Co więcej żadnej odpowiedzi na emaila. Wydzwaniam na telefony firmy i ciągle żaden nie odpowiada. Poważna firma się tak nie zachowuje, chyba że to jakiś przekręt. Ogólnie jeżeli klient jest tak traktowany to i pracownik nie ma szansy na poważne traktowanie.
grzegorz 2016-11-15 15:39:36
Dzisiaj z firmy Platforma Ciepła - (sklep internetowy iciepło.pl) otrzymałem telefon z przeprosinami za wydłużony czas realizacji zamówienia ze względu na bardzo dużą ilość zamówień która przerosła zdolności przerobowe firmy, tak że prostuje moją poprzednią opinię o fakt że kontakt ze sprzedawcą już jest i jest duża szansa że w ciągu kilku dni otrzymam swoje zamówienie. Fakt ten pozwala mi stwierdzić że firma chyba będzie zmuszona zatrudnić dodatkowych pracowników skoro się nie wyrabiają z zamówieniami. Pozdrawiam czytelników.
Zostaw swoją opinię o Platforma Ciepła Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platforma Ciepła Sp. z o.o.