Opinie o Crazy Call Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Crazy Call Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Crazy Call Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crazy Call Sp. z o.o. w Wrocław

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Crazy Call Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 21 maja

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Crazy Call Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 21 maja kilka ogłoszeń.

Kandydat Nowy wpis

Ja miałem mega łatwą rozmowę rekrutacyjną dosłownie jakoś w poprzednim tygodniu. I pytania to kilka takich o mnie. Żeby lepiej mnie poznać. I z 3-5 pytań typu co bym zrobila gdyby... No i mówili że o dalszym etapie rekrutacji poinformują w poniedziałek. I się zastanawiam czy jak się nie dostałem to też dostanę maila, że się nie dostałem czy nic nie dostanę?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Crazy Call Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

whatever Nowy wpis

To zależało od stanowiska. Z tego co wiem to support nie miał, programiści mieli.

Igor

Można wybrać sobie spokojną i nudną pracę. Tu jest może nerwowo czasami ale jest świetna praca!!

Aplikowałeś do firmy Crazy Call Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Wojtek

Cóż, mówią o sobie, że są innowacyjnym startupem, a wiadomo, że przy budowaniu firmy jest ciężko, jednak problem w tym, iż ona istnieje ponad 5 lat, a źródłem nieszczęścia, również dla przedsiębiorstwa, są osoby "zarządzające" , które są tu od początku. Praca - niezależnie na jakim stanowisku jesteś masz masę rzeczy do roboty za naprawdę małe pieniądze (oczywiście umowa na b2b albo zlecenie jeśli jest się studentem). Gdy z czymś się nie wyrobisz lub nie zrobisz swojego zadania po myśli prezesa czy "menedżera" mają do Ciebie problem i to w takim stopniu, że obgadują Cię za plecami. To smutne, ale mimo tego, że na początku podoba Ci się tu praca, a wszyscy dookoła narzekają na "coś" to nie możesz dostrzec tego co naprawdę dzieje się w tej firmie. Później zaczynasz pracować pod presją, wyrywasz sobie włosy, powoli chcesz odejść z tej firmy, ale ludzie z którymi współpracujesz (większość prócz, "zarządu" skadającego się z 4 osób) są naprawdę fajni, mili (tak to jedyna zaleta tej firmy) i nie chcesz ich zostawić. W końcu zdajesz sobie sprawę, że to miejsce wyssysa z Ciebie całe życie i nie daje nic w zamian. Odchodzisz. Podsumowując, jeśli nie będziesz miał własnego zdania i masz nerwy ze stali to możesz tu popracować, ale wiedz, że nie rozwiniesz się tu, a Twoja ciężka praca nie zostanie doceniona. P.s. te dobre opinie piszą osoby, które za to odpowiadają :)

A.

Nie bardzo rozumiem skąd wzięły się negatywne opinie. Rozmowa kwalifikacyjna ze standardowymi pytaniami, za to w ciekawej formie "szybkiej randki". Jasno postawione wymagania, dużo dowiedziałam się o firmie od pracowników przez podpisaniem umowy. Atmosfera typowa dla firm softwarowych, dużo żartów, ale luźno i sympatycznie. Warunki finansowe adekwatne, wypłaty na czas. Dodatkowe benefity jak wyjazd świąteczny w góry, pizza w piątki. Ludzie, przynajmniej w moim dzale, bo tych poznałam najlepiej, kompetentni, można się dzielić wiedzą i pogadać. Pomysły brane są pod uwagę. Szef z szacunkiem do pracowników, bezpośredni. Hierarchia bez zbednych formalizmów. Firma ma świetne biuro we Wrocławiu, rzut kamieniem od rynku. Wygodne fotele, fajna przestrzeń, spora, dobrze wyposażona kuchnia.

Wyplata jest zawsze wypłacana w całości ( zgodnie z umową) natomiast do twoich obowiązków należy znacznie więcej niż w umowie oraz więcej niż to co było uzgadniane przed podjęciem pracy... ( temat został już tutaj poruszony). Atmosfera często gęsta i nieprzyjemna :/ ( 100% prawdy już zostało napisane w komentarzach o prezesie i osobach klepiace go po plecach tylko one robią "karierę" ) w skrócie oszukiwanie pracowników (wulgarne odzywki prezesa które są nie na miejscu itd) oraz klientów... KAŻDEMU ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE jeśli chce się rozwijać itd tutaj nic się nie nauczy a jeszcze będzie musiał znosić kaprysy prezesa i poklepywaczy... I sorki było pisane z tel na szybko :)

Łucja

Czy za dodatkowe obowiązki pracownik może liczyć chociaż na jakąś premię w Crazy Call? Napisałeś, że Twoim zdaniem w tym miejscu pracy nie znajdzie się wystarczającej przestrzeni do rozwoju. Czy natomiast praca w Crazy Call może być uznawana za cenne doświadczenie na początku kariery zawodowej? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

@Łucja

Na premię nie ma szans. Pomimo 100 dodatkowych obowiązków... Natomiast gdy zasugerujesz że umowa jest podpisana na zupełnie inne obowiązki a to co zlecił prezes jest kompletnie poza zakresem obowiązków oraz wymaga dużo wyższych dodatkowych kompetencji usłyszysz pytanie "W głowie ci się (usunięte przez administratora) Co do rozwoju nawet na początku kariery to raczej słabo chyba że sama się będziesz uczyła po pracy. Tutaj raczej nikt nie będzie chciał ciebie uczyć oraz nie da takiej możliwości. Możesz tylko dostać dodatkowe zadanie które wymaga dużo wyższych kompetencji itd a w zamian nawet dziękuję!! Natomiast jeśli jest jakaś mega potrzeba a nie ma ludzi i dostaniesz misję zrobienia czegoś na czym się kompletnie nie znasz i albo się nie wyrobisz albo zrobisz to źle to odrazu można mega jazda niezadowolenie zwolnienie lub teksty jak w pierwszym przykładzie. Nie polecam pracy!!!

Sebastian

@Nick, widzę, że byłeś związany z firmą Crazy Call we Wrocławiu, zachęcam Cię do opisu atmosfery, z jaką spotkałeś się w tej firmie. Piszesz o wynagrodzeniu, czemu było ono niewypłacane w całości? Będziemy wdzięczni za Twój kolejny wpis w tym wątku, namawiam również inne osoby związane z firmą Crazy Call do napisania tu Swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Wszystko o czym pisze Craziest Guy w 100% prawda podsumowując atmosfera taka sobie szef naprawdę słabo ( potrafi odezwać się w sposób nagany a wręcz karalny do współpracowników) co do płacy lepiej zostawić to bez komentarza :/ więc jeśli ktoś chce za marne grosze pracować za 3 dostawać wypłatę za 1/2 i mieć nad sobą kilku oderwanych od rzeczywistości ludzi to polecam :)

x

Ogólnie nie polecam, udało mi się przejść rozmowę rekrutacyjną, która była dość dziwna. Osoba która ze mną rozmawiała cały czas wydawała się mieć ubaw z moich odpowiedzi i próbowała mnie mieszać z błotem. Mimo to dostałem pracę i postanowiłem spróbować. Atmosfera bardzo średnia. Nauczyłem się kilku rzeczy ale nie widzę możliwości rozwoju. Dodatkowo nigdzie wcześniej nie wspomniano wcześniej o dyżurach w weekendy, dowiedziałem się dopiero po podpisaniu umowy. Warto też zaznaczyć że jak zgłaszałem się na stanowisko X to okazało się również że będę XYZ czyli fullstack za stawkę samego X.

Craziest Guy

Akurat też miałem okazję pracować w tym miejscu przez jakiś czas i w tym co mówi przedmówca, nie ma krzty prawdy (sam post najprawdopobniej pisał szef supportu, gdyż on jest człowiekiem od takich rzeczy). Zdecydowanie nie sposób nie zgodzić się z tym, co mówi natomiast Michas - w tym miejscu po prostu wszystko jest źle. Niska płaca, brak umowy o pracę dla Polaków (dla Ukraińców już nie ma takiego problemu), fatalna atmosfera, niekiedy taka że można zawiesić siekierę w powietrzu (szczególnie w pomieszczeniu gdzie przebywa osoba która tak naprawdę nie wiadomo jaką pełni funkcję, bo nie robi TOTALNIE NIC, natomiast jest pierwszą do krytyki i zwracania uwagi pozostałym oraz pierwszą do klepania prezesa po plecach, i kiepskie żarty deweloperów, czesto niesmaczne), a także słabe szanse rozwoju. Traktowanie jak człowieka? Kiepski żart. Zwalniani są ludzie którzy mają coś konstruktywnego do powiedzenia oraz wskazują błędy w wizji prezesa, natomiast trzyma się ludzi bez kompetencji i umiejętności tylko dlatego, że własnego zdania nie mają. Należy również zwrócić uwagę na brak jakichkolwiek benefitów. Wisienką na torcie jest utrzymywanie że firma pochodzi z USA, a w Polsce ma jedynie swoje biuro (Taki przekaz wędruje do klientów jeśli pytają skąd jest firma). Zdecydowanie nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Wojtek
@Craziest Guy

Wow! Dobrze, że piszesz, bo myślałem żeby się do nich odezwać.

CrazyGuy

Zdecydowanie polecam, miałem okazję tam pracować przez dłuższy czas. Świetni ludzie, duże pole do rozwoju i niesamowity klimat. Dodatkowo płacą dobrze i traktują cię jak człowieka. Każdemu kto chciałby tam przyjść, bardzo polecam.

Michas

Hej, pracowałem tam. Ogólnie nie polecam. Zaczynając od rozmowy w której pytają o tak śmieszne rzeczy, że chce się po prostu wyjść. W pewnym czasie człowiek łapie się za głowę i myśli "co oni mają wyryte na blat podstawy języka?". Warunki płacowe na dość niskim poziomie, atmosfera gówniana, bardzo dużo błędów przepuszczana przez pseudo programistów, którzy mają wyryte na blat podstawy programowania, ogólnie bardzo słaba firma. Taka tylko, żeby przesiedzieć i niczego się nie nauczyć.

Arek

Witam serdecznie. Zajrzałem na to forum, by uzyskać informacje na temat firmy Crazy Call z Wrocławia. Zastanawiam się, czy firma poszukuje obecnie pracowników. Jakiś czas temu widziałem, że szukali testerów automatycznych i mam nadzieję, że nadal poszukują. Ktoś wie coś na ten temat i podpowie jak się tam zgłosić

Zostaw merytoryczną opinię o Crazy Call Sp. z o.o. - Wrocław

Crazy Call Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.

Crazy Call Sp. z o.o.