Crazy Call Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Crazy Call Sp. z o.o.

Arek 2015-10-23 12:56
Witam serdecznie. Zajrzałem na to forum, by uzyskać informacje na temat firmy Crazy Call z Wrocławia. Zastanawiam się, czy firma poszukuje obecnie pracowników. Jakiś czas temu widziałem, że szukali testerów automatycznych i mam nadzieję, że nadal poszukują. Ktoś wie coś na ten temat i podpowie jak się tam zgłosić
Michas 2017-05-22 07:28
Hej, pracowałem tam. Ogólnie nie polecam. Zaczynając od rozmowy w której pytają o tak śmieszne rzeczy, że chce się po prostu wyjść. W pewnym czasie człowiek łapie się za głowę i myśli "co oni mają wyryte na blat podstawy języka?". Warunki płacowe na dość niskim poziomie, atmosfera gówniana, bardzo dużo błędów przepuszczana przez pseudo programistów, którzy mają wyryte na blat podstawy programowania, ogólnie bardzo słaba firma. Taka tylko, żeby przesiedzieć i niczego się nie nauczyć.
CrazyGuy 2017-07-21 15:45
Zdecydowanie polecam, miałem okazję tam pracować przez dłuższy czas. Świetni ludzie, duże pole do rozwoju i niesamowity klimat. Dodatkowo płacą dobrze i traktują cię jak człowieka. Każdemu kto chciałby tam przyjść, bardzo polecam.
Zostaw swoją opinię o Crazy Call Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crazy Call Sp. z o.o.