Opinie o Energon S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Energon S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Energon S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energon S.A. w Toruń

Czy pracownicy Energon S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Misza
@Patka

Krętacze I kłamcy jak kogoś zbajerują na rozmowie a tacy wydają sie wiarygodni, poprostu muwią to co chcesz usłyszeć I popracujesz 1,2 miesiące oczywiście jak wytrzymasz natłok kamer I tego szybko szybko pisze z vzystym sumieniem o nich .miłego dzia życzę

Posiada ktoś info o tym, czy jest jakas możliwość awansu i rozwoju jak pracuje się jako kierownik warsztatu izolerskiego ?? W internecie widziałem ogłoszenie i chętnie bym wysłała cv, ale co dalej. Jest możliwość z czasem pójść na jeszcze wyższą posadę np. na jakiegoś dyrektora??

Misza Nowy wpis

Porażka nie polecam uważajcie kochani bądźcie ostrożni na tą firmę

Patka Nowy wpis
@Misza

A na co dokładnie trzeba uważać? Będę wdzięczna jeżeli rozwiniesz wypowiedź. Chodzi o to co tutaj pisano, że czasem coś się nie zgadza w wynagrodzeniach? Ogólnie poza tym to pieniądze są zawsze na czas?

Misza Nowy wpis
@Patka

Roman

To jest spółka akcyjna, chodzi Ci o prezesa zarządu? Możesz coś więcej napisać na temat sposobu zarządzania firmą? W szczególności na temat delegowania obowiązków, pilnowania jakości oraz wynagradzania za zaangażowanie i postępy?

Bożena

Widzę, że szukają izolerów przemysłowych i już chciałam podesłać mężowi ale piszecie tutaj, że bywa, że pensje się nie zgadzają. Komuś obecnie się przytrafiło, że pensja się nie zgadzała i jak są takie przypadki tłumaczone przez firmę? Przy okazji, ile czasu w miesiącu trzeba zarezerwować na potencjalne delegacje?

Były
@Bożena

Na rozmowie wszystko cacy cacy,wszystko co chcesz usłyszeć, ale po przepracowaniu jakiś godzin to trzeba się upominać bo się nie zgadza kasa i zdziwienie z ich strony ale czemu,dla czego krętactwo a prezes i pam K... to śmieją się z ludzi nawet ukra.... nie chcą pracować zapraszam na priv to więcej powiem nie polecam z całego serca mnie też urabiali

Firma Energon S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Malarz konstrukcji praca z agregatami malarskimi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma Energon S.A. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Kierownik. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Pracowałem tam przez jakiś czas przewinęło się w tedy około 200 osób co chwila ktoś przychodzi i odchodzi po tygodniu już wie co to za firma a pensje każdemu się nie zgadzają dlatego odszedłem ponieważ na 200zl firma się nie wzbogaci a ja umiem sobie obliczyć pensję

Justyna

Słabo brzmią takie liczby przy rotacjach, ale tak właściwie wobec tego ile ogólnie osób tutaj jest zatrudnionych?

@Justyna

Około 10 osób i z tego kilku Gruzinów którzy mają zero chęci i pojęcia proponuje się u nich zatrudnić i sami się przekonajcie po pierwszym dniu

Leon

Firma spadła (usunięte przez administratora) dzięki temu że myśleli że ludzie nie umieją obliczyć sobie pensji najgorsze jest to że na rozmowie ustalasz stawkę i rękę dałbym sobie uciąć że wszystko jest ok to potem wynagrodzenie zaczyna się nie zgadzać i trzeba iść i się prosić o swoje nie dajcie się nabrać na ten niby sympatyczny uśmiech prezesa ps.osoba taka nie powinna prowadzić firmy

Wiktoria
@Leon

Tylko Ty miałeś taką sytuację czy reszta pracowników też?

Gghhj

Witam chce się zatrudnić na stanowisko malarz piaskarz lub monter ile można zarobić warto

Filomena

Czy sprawia przyjemność wypisywanie obraźliwych wpisów? Później są pretensje, że admin usuwa tekst. Firma ok choć może nie idealna ale jeśli pracujecie to jest ok!

@Filomena

Przepraszam to jest tylko cała prawda o tej firmie nikt sobie z palca tego nie wyssał proponuję się pani zatrudnić u nich i wtedy zmieni pani zdanie

Maria

To co byś zmienił w pierwszej kolejności skoro tak źle oceniasz firmę?

@Maria

Szefa i tyle

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Energon S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 25 września kilka ogłoszeń.

Kolega

Jaka rekrutacja idziesz pytają się czy robiłeś przy blasze odpowiadasz tak i już jesteś specjalistą a potem ogień i mało mało szkoda czasu wiem jak tam jest uważaj kolego na nich

Kolega

Żadna rekrutacja zero pojęcia odradzam kolego

Czy w Energon S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pełne wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu.

Normalny

Jakbyś (usunięte przez administratora) pracował a nie spał na rusztowaniu to niejezdzilibysmy na tobie jak napisałeś na naszej szkapie wystarczyło pracować

Pracowity

Żałuję niepowodzenie porażka zdecydowanie odradzam dziwne normy nie polecam

Zawiedziony
@Pracowity

Faktycznie porażka uwaga na toruńskich donosicieli myślących że na nowym można pojechać jak na naszej szkapie

Tomasz

99% Ukraina i Białoruś pracowałem tam jakiś czas temu nigdy więcej

Maria

@Normalny, @Pracowity widzę że znacie firmę Energon od środka i Wasze opinie są skrajnie różne, skąd taka rozbieżność? Moglibyście napisać coś więcej na temat pracy, co Wam odpowiada a co mogłoby być nieco zmienione na plus? Jak wyglądają relacje z szefostwem, pensja, czy można liczyć na jakieś dodatki? Takie rozbudowane, szczere opinie są niezwykle cenne dla osób które odwiedzają ten wątek, warto się podzielić każdym spostrzeżeniem dotyczącym pracy w tym miejscu.

Normalny

Praca jak to praca jeżeli się znasz na robocie to będziesz pracował a jak komuś się nie chce pracować to wypisuje bzdury.

Heniek

Czasami praca w firmie przerasta nasze możliwości i nie potrafimy się z tym pogodzić?

Wiktor

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Życzliwy

Lipa odradzam zawsze mało malo

Maria

@anonymous, bardzo Cię proszę - wypowiadając się na forum, przestrzegaj zarówno obowiązującego tu regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ), jak i ogólnie przyjętych zasad netykiety - komentarze pisane w wulgarnym tonie nie będą tutaj tolerowane. Co możecie powiedzieć na temat pracy w Energon w Toruniu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Maria

W firmie Energon aktualnie poszukiwana jest kadrowa-księgowa oraz brygadzista-kierownik prac izolacyjno-budowlanych. Szczegóły tych ofert znajdziecie pod poniższym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/energon-sp.-z-o.o.;pr Będzie aplikować na któreś z tych stanowisk? A może ktoś zechciałby się podzielić swoją opinią na temat pracy w Energon?

Zostaw merytoryczną opinię o Energon S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Energon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Energon S.A.
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.

Energon S.A.