Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

dxy

stroje są eleganckie:P a tak naprawdę to są luźne i wygodne, chyba że ktoś woli obcisłe żeby dupcie pokazać:P a kaski w sumie to nie wiem po co, są zbędne ale nie uwierają, da się wytrzymać, po chwili zapominasz że go masz, a na rekrutacji cały życiorys.....po co, dlaczego, jak długo itd, głównie o kariere zawodową pytają

osa
@dxy

czy sa przyjecia kobiet na produkcje

asi

jak przebiega rekrutacja o co pytaja. a po co te kaski na głowie czy ta odziez jest wygodna

aga

czy te stoje i kaski sa wygodne

dyx

widzę, że kolega chyba tam pracował, mi tam nie śmierdzi, no chyba, że saszetka otwarta wpadnie mi w ręce, a co do pracy dla kobiet to pracują tam kobietki w przedziale 20-50+ i daja rade, także nie jest źle,jak ktoś chce to popracuje

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

dyx

związki słabo tu działają, dlatego się wypisałam!!!

aga

ciezko jest tam kobietom

żaba wojtek

Ponoć pieniądz nie śmierdzi. Robiąc w purinie stajesz się jednym wielkim smrodem czyli jeste (usunięte przez administratora) wart. Śmierdolisz parzoną kurą tak ,że nawet brutal nie pomoże. Latem jest najgorzej, aż wykręca. Temperatura na hali dochodzi do 40 stopni a Ty zap ierdylasz w tym mięsno-gronkowcowym smrodzie. Do tego niewygodne syntetyczne buty, ubrania od których można się nabawić zaciery, kaski od których migreny stają się naszymi przyjaciółmi, okulary-nieporozumienie. Komplet ochronny co najmniej jak dla niedorozwiniętych. Tyle o warunkach. Jednak tym co śmierdzi tam najbardziej jest to , że większąść ludzi tam pracujących to wiechole z gównem na bucie oderwani od pługa. Króluje typowe dla zdesperowanych karierowiczów-januszowstwo a co za tym idzie włazidupstwo-donosicielstwo. Świata po za tą fabryką nie widzą. Nie widzą też, że z marszu dają się rąbać w tyłki jak pokorna koza ciapatemu.

bolo
@żaba wojtek

sad but true

susi

Nie ma świąt wolnych!!!! Jest tragedia. Teraz Związki Zawodowe walczą o wolne na święta, ale góru nie chce się przełamać. Jak sie przyjmiecie do pracy od razu zapiszccie się do związków "solidarność" bardzo przyjemni i walczą o wszystko.

uff

wcześniej ktoś napisał, że narazie jest problem z przyjęciami i chyba tak jest skoro mój znajomy aplikował, dzwonił, pytał, i z polecenia dał Cv i nic!!! wczoraj pojawiły się nowe osoby ale każda z nich pracowała gdzieś na produkcji, także się dostali, a co do rozmowy rekrutacyjnej to Pani rekrutująca bardzo ale to bardzo wnikliwa jest, z pozdrowieniami dla P. Marty:)

uff

tak naprawdę to teraz wszyscy uderzają do Nestle, nawet z Amazona się przenoszą, ja trafiłam w dobrym momencie z podaniem bo po 2 godzinach do mnie zadzwonili, teraz słyszę, że mnóstwo podań leży i przebierają, kto robił na produkcji ma większe szanse, wysyłajcie Cv, aplikujcie, dzwońcie, nie wiem co jeszcze, za nie długo czynna będzie 1 nowa linka ale już są osoby do niej przypisane ale mają jeszcze 3 ruszyć także ludzie są potrzebni

wedel

na rekrutacji mowili co innego troche niz tu czytam ale okej wyjdzie w praniu do oli zadzwon i sie zapytaj ja tak zrobilem jestem ze strzelina i dziwne ze mnie przyjeli to sa przyjecia jak uda mi sie przejsc badania to bede 14 marca okolo jak nie to na poczatku kwietnia ale mnie dalej chca niewiem moze bedzie spoko pracuje ktos ze strzelina w tej firmie

ola

No własnie nie znam nikogo kto jezdzi do Puriny i nie mam jak podac podania a musze zmienic prace i chciałabym popracowac w Purinie.Moze uda mi sie jeszcze jak zadzwonie do nich. Ale dziękuje za informacje

Mysza

Ja i mój narzeczony dojeżdżamy z Ziębic do puriny

ola

dzięki za informacje a jest ktoś z Ziębic

Mysza

Jest rekrutacja ale biorą z polecenia. Ktoś musi dac Twoje CV. Ja zaczynam od 14 marca następna tura od 1 kwietnia

ola

prosze o informacje czy aktualnie potrzebują na produkcje pracowników chodzi o kobiety oraz czy jest rekrutacja

Maja

Hej. Mam zajęcie komornicze. Chciałam zapytać czy dostanę pieniędze socjalne czy dadzą komornikowi. Ktoś wie?

dyx

z tego co słyszałam to ciężko teraz tam się dostać, ale próbuj dalej

ola

jaK można sie dostac do pracy bo wysyłałam juz pare razy cv ale nikt nie zadzwonił , chcialabym tam popracować

Lop

Jak wygląda praca givera? Dużo się trzeba nadzwigać, czy nie jest tak źle?

bolo
@Lop

nie duzo przez 12 h okolo 40 ton

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.