Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ehh

Szczerze myślałem aby aplikować tam, słyszałem że jest tam dobrze. Przeraziłem się ze ludzie którzy w przeszłości pracowali w LG teraz się zatrudniają w Nestle. Jeśli tak jest to nic dobrego nie będzie w tej firmie, zapewne odbije się to negatywnie na atmosferze...Nie wrzucam każdego do jednego worka ale znam dużo nazwijmy toksycznych ludzi którzy tam poszli.

były LG

Donoszenie na kolegów przełożonemu, obgadywanie, szczucie jednego przeciwko drugiemu, niebywałe chamstwo... to flagowe zachowania "kultury" rodem z LG, wiem co mówię bo pracowałem tam 3 lata, współczuję pracownikom Puriny. Jeśli faktycznie trudno się do Was dostać i rozmowa jest wymagająca to dziwię się że ludzie po LG ją przechodzą bo zdecydowana większość z nich reprezentuje IQ szympansa i słoma z butów im wystaje.

Maja

Pracuje prawie od poczatku. Na szkoleniach się nie nudzi bo są szkolenia bhp i na temat pracy także jest co robić. Co do wynagrodzenia to ja mam inną podstawę także nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile zarobisz. Premie są co miesiąc i co kwartał. Przerwy oficjalne sa łącznie 40 min ale wszystko zależy od działu i lidera. Obiady są dobre zupa 3 zł drugie 7. Umowa na stałe jest po roku a nie miesiącu. Pączki są fajne oprócz tego jeszcze socjal. Teraz świata wolne a tak różnie zależy jak wypadnie. Co do nadgodzin to robisz według grafiku także nie ma kiedy robić nadgodzin. Nie trzeba zaświadczenia o niekaralności

Milama

A żądają zaświadczenia o niekaralności?

rafal

do maji dlugo tu pracujesz ja mam przywozic saszetki kobietom na linie i je wykladac by pakowaly cos takiego mialem byc 15 16 cos takiego na szkoleniach niestety autobus z ziebic mnie ominol i mam teraz przyjechac znow 1 2 kwiecien na szkolenia czyli nadal mnie chca co na takich szkoleniach az 12 godzinnych 2 dniowych sie robi az tyle godzin szkolen co sie na nich robi nudzi sie 2400 brutto na poczatek to ile netto na reke i czy premie sa wliczone w to czy nie i jak z tymi premiami przerwy jak bo na spotkaniu moze inaczej mowili dobre maja obiady serio umowe daja na stale po miesiacu fajne paczki daja na swieta no i jednak swieta sa wolne ale platne tak zdarzaja sie nadgodziny np w tych wolnych dniach jakbys mogla odpisac to dzieki ci wielkie

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Maja

Witam. Jestem kobietą pracująca W purinie. Kobiety oprócz pakowania są również operatorkami linii tzn. Nie siedzą albo stoją i pakują karmę tylko zajmują się linią a dokładnie maszyną utrzymują ją w czystości i ogólnie dbają o to żeby szła. Praca nie jest ciężka jak ktoś będzie chciał pracować to będzie pracował. Zarobki fajne lepsze niż po Lg socjal również bogaty. Pracuje się 2 dni dniowek 2 dni nocke i 4 dni wolnego. Praca od 7 do 19 i od 19 do 7. Teraz święta mamy wolne. Jeżeli chodzi o rekrutację to przyjeżdża się własnym środkiem transportu na umowiona godzinę. Po rozmowie W ciągu Max 2 tygodni dzwonią żeby poinformować czy tak czy nie. Z reguły jest to szybciej niż 2 tygodnie. Jeżeli przyjmą to zapraszają po odbiór skierowań na badania medycyny pracy psychotesty na wózki widłowe ( psychotesty robią wszyscy niezależnie od stanowiska) badanie sanitarno epidemiologiczne. Po badaniach przyjeżdża się na dwa dni szkoleń po 12 godzin od 7 do 19. Na szkolenia można już jechać zbiorowym transportem pracowniczym. Po tych dniach jest wydawany grafik i zaczyna się pracę zgodnie z grafikiem zmiany na jaką się trafiło. Jakby ktoś chciał coś jeszcze dopytać piszcie ja na pewno w miarę możliwości odpowiem.

@Maja

prosze o informację czy jest rekrutacja na produkcje do pakowania , chciałabym sie tam dostać , moje podanie było zanoszone przez pracownika ale nikt narazie sie nie dwoni do mnie , również pare razy tez wysyłałam musze chyba cierpliwie czekac ,tylko ile

KK
@Maja

Witam. Chce zapytac... czy prawda, ze na pakowaniju treba pracowac w kasce i oklarach ?? Jaka zmiana jest najlepsza z liderami ? Nie chce potrafic na masakru. Dzięki

Zwolniony
@KK

Czerwona brygade omijaj szerokim lukiem

Ona
@KK

Tak na pakowaniu jesteś w kaskach okularach i czepku. Żadna zmiana jest Kijowa. Tam tylko chodzą i sprzedają.

KK
@Ona

Co naprawdę jest tak źle tam na tym pakowaniu ?? A jak niebeska zmiana ?

multipacking

Red Is Bad...

Z-daleka

Witam. Czytam te komentarze i wnioskuję, że chyba nie jest tak źle. Ale mam kilka pytań. Mieszkam ponad 300km od firmy w niedużym miescie, planuję przeprowadzkę do większego miasta (może perspektywy będą lepsze). W ostatniej firmie zarabiam 2000 netto, ale żadnego socjala, żadnych premii, ubranie robocze to jakieś stare ciuchy które trzeba z domu przynieść, a o warunkach sanitarnych nie wspomnę. Jest to zakład produkcyjny. Chcę zmienić pracę i chciałbym wiedzieć czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę. Aktualnie widzę ofertę na Technika utrzymania ruchu. Czy zakres obowiązków zgadza się z podanymi w ogłoszeniu? Bo wiem, że w rzeczywistości często firmy albo przesadzają z tym zakresem obowiązków i wymaganym doświadczeniem, albo później okazuje się że jednak trzeba więcej robić niż było mówione. Nie boję się pracy tylko chciałbym wiedzieć jak jest w rzeczywistości. Pracowałem już w kilku zakładach przy różnych produkcjach jako ustawiacz/operator maszyn (9 lat, ale zakres obowiązków był znacznie większy bo przecież trzeba być jednocześnie ślusarzem, elektrykiem, mechanikiem itp. itd.) Ciekawy też jestem jak z zakwaterowaniem. Nie znam miasta ani nie mam tam nikogo znajomego. Czy ewentualnie szukać kwatery we Wroclawiu (nie wiem jak z dojazdem do firmy-nie mam samochodu) czy może w okolicy firmy. Bo jeśli kazali by mi przyjechać na rozmowę z dnia na dzień to fizycznie niemożliwe-niezbyt dobre połączenie z moją obecną miejscowością. Jeżeli jest tu ktoś, kto chociaż w pewnej części odpowie na moje pytania będę wdzięczny. Pozdrawiam.

ola

bardzo dziekuje za informację jeszcze chciałabym sie poradzić czy majac prace na miejscu za minimum lepiej zmienić ją na pracę w nestle bo mam taki zamiar oczywiscie jak zostane przyjeta

gfdr
@ola

zależy ile zarabiasz, i jak daleko masz do Nestle? tutaj zarobisz pomiędzy 1800 a 2000

fvcdr

tylko pakuja saszetki, ewentualnie składają kartony, z toaletą nie ma problemu, a co do osób przy lince to najmniej 5

ola

czy można w trakcie pracy wyjsc do łazienki , ile osób stoi przy lince na pakowaniu

ola

oprocz pakowania saszetek co kobiety jeszcze robią

hyg

na szkolenie jedziesz autobusem firmowym, dwa dni po 12 h, a tempo - zależy gdzie stoisz, Panie 50-letnie dają rade

ass

no i autobus mnie wykiwal nie zatrzymal sie w strzelinie i po szkoleniu ale sie wkurzylem musialem 6 piw wypic co to za kierowcy

aga

jak długo trwa rekrutacja czy przez cały dzien i czy przyjechac trzeba we własnym zakresie , czy na produkcji jest szybkie tempo pracy przez kobiety

2 dni na rano, 2 nocki i 4 dni wolnego

xxx

apropo pytania Pani Oli, to jest ok! fakt są buraki jak wszędzie, pracujesz 12h ale później masz 4 dni wolnego, zdążysz odpocząć, stoisz albo siedzisz, jak ktoś chce pracować to popracuje

@xxx

a jaki jest tryb pracy na produkcji pań

xxx

masz rację kolego! ale ja jednak tam pracuję i na razie nie narzekam, oczywiście kasa mogłaby być większa ale jak na razie to ludziska się do nas przenoszą, firma jest przebogata a nam dają grosze, ale w porównaniu do innych kołchozów jedynym plusem jest tryb pracy!!! milionów zarobić się nie da, ten kto zarabia miliony jest (usunięte przez administratora) P

ola

czy moze ktos napiac jak jest naprawde w nestle

Madry Polak przed szkodą

Ludzie wezcie sie obiudzcie!!!Za taki marny grosz i za prace po 12h w tych zalegalizowanych obozach pracy nie dajcie sie (usunięte przez administratora) za grosze.To jest miedzynarowdowoy koncern z dochodali dziesiatkow milonow dolarow rocznie a my glupie polaczki rabiemy za grosze w takich koszmarnych warunkach.W moich oczach ci ktorzy tam pracuja fizycznie to sa zyciowe nieudaczniki.Proponuje sie zamienic biuro schodzi na produkcje i zaloze sie ze po jednym dniu rezygnuje kazdy.Ale wmawiaja Ci ze jest lekko i milo,hehehe.A ci ktorzy widza tylko ta prace nic poza tym to oby tak dalej aby do grobowej deski palanty:)

asi
@Madry Polak przed szkodą

a pracujesz w tej Firmie ze tak mówisz

kjl
@Madry Polak przed szkodą

pochwal się gdzie Ty pracujesz i za ile, skoro tak potepiasz ta pracę?!!!

dxy

czy są przyjęcia nie wiem, złóż podanie, nowe linki mają powstać, a szkolenie da się przeżyć

piorun

wiecie gdzie w strzelinie zatrzymuje sie autobus na wojska polskiego czy kolo parku kolo lodowiska pomozcie w ponioedzialek jade na szkolenie 2 dniowe jak wyglada takie szkolenie 2 dniowe 12 godzinne jak to wytrzymac mozna zasnac

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.