Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Odnośnie okresu wakacyjnego, jest praca czy jej nie ma? Zamierzam wyjechać z chłopakiem na wakacje i zastanawiam się czy da się zarobić. Pozdrawiam :)

do zapamietania :)

porażko totalna jak jestes jeszcze w polsce to najlepsze biuro miłe i fajne panie ale na miejscu zastały mnie rzeczy ze wstyd pisac z reszta i tak nikt nie uwierzy... odradzam kazdemu chyba ze wytłumacze to piątkiem 13 .... pozdrowienia dla polaków zagranica.(usunięte przez administratora)

Ciekawa
@do zapamietania :)

Podaj jakieś konkrety. Gdzie jesteś, jakie są warunki itd. Też zamierzam wyjechać przez te biuro

Czy jest ktoś chętny na wakacyjny wyjazd jeśli tak to zapraszam samwinchester123@interia.pl razem raźniej

Czy jest ktoś chętny na wakacyjny wyjazd? Jeśli tak to zapraszam samwinchester123@interia.pl , razem raźniej ????

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Pracujący z nimi

Duijndam international to agencja godna polecenia.

GDYBY COŚ BYŁO NIEJASNE
@Pracujący z nimi

Raczej nie....

GOGOLIN 87

Najgorzej to Dujindam, serio, bez roboty, bez kasy, lipa jedna wielka, a jak jesteś chory, to wypad, tak traktuje ludzi dujindam...

Iza

@Gandalf, czemu tak uważasz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Merytoryczne komentarze są bardzo ważne dla innych osób. Widzę, że na forum zdecydowana większość opinii jest od strony klientów Duijndam international. Natomiast czy firma obecnie prowadzi rekrutacje w swoje struktury? Jak wygląda taka rekrutacja oraz jakie umiejętności i predyspozycje należy mieć? Czy są możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia? Zachęcam do dzielenia się wszelkimi istotnymi informacjami na tym forum.

Lubię lato hłehłehłe

Mnóstwo ludzi siedzi bez pracy, albo pracuję po dwa trzy dni w tygodniu. Nie oplaca się z nimi wyjeżdżać już w Polsce jest lepiej. Jednym słowem tragedia 1/10 ma stałą prace w duij, chyba, że ktoś lubi ryzyko, albo nie ma gdzie mieszkac :/

En

Najgorsze biuro w jakim pracowałam. Mają bardzo dużo ofert pracy ale na miejscu okazuje się co innego. Ja wraz z chłopakiem mieliśmy pracować na szklarni razem. Od początku nasza sytuacja wygląda tak że ja pracuje na szklarni a chłopak musi czekać codziennie na telefon do najgorszej pracy na sortowani warzyw, i jest na liście rezerwowych osób, od trzech tygodni, przepracowane tylko 5 dni!???? Na okrągło są ogłoszenia pracy przez te biuro a na domku nikt nie pracuje. ???? To tak w skrócie.. ???? nie polecam.

Dujindupa
@En

Racja,trzymaja ludzi po 3 tyg na domkach,masakra....(usunięte przez administratora)

Jest to agencja godna polecenia.Z innych uciekają do niej.Cierpliwości może nie być coś na stałe a pózniej strzał i jesteś na stałej liście.Musisz się też spodobać pracodawcy.Z reguły kobiety mają lżejszą pracę.Ja zaczynałem na likwidacji szklarni w Dukker.Są fajne robótki np: na bunniku.

Gandalf
@anonymous

ta agencja zeszla na psy,extra drama ,serio...

Madzior

Witam.Czy wybiera się ktoś do pracy we wtorek transportem z Bielska?

I love Bielsk
@Madzior

Z jakiego Bielska ?Bielska Białej ,Bielsk Podlaskiego ,Bielska koło Płocka itp ...wiec precyzji ....See you in Holland .

Prawda czy fałsz?

Powtórze wątek który ktoś tu już pisał .Dlaczego Oni mają takie dobre notowania w rankingu skoro tak nie szanują ludzi i nie potrafią zapewnić godnej pracy i warunków ? Czyżby to zasługo biura.?

Rezygnuje
@Prawda czy fałsz?

Też mnie to interesuje ... dzwonią trzeci dzeiń do mnie , ale sprawdzonej oferty i gwarancji pracy brak ...ogólnikowe informacje jedynie .Typowy proceder typowej agencji .

Igor

Słyszałem, że agencja ma dobra opinię jako pracodawca. Powiedzcie czy dobrze organizują wyjazdy?

Napiszę uczciwie chociaż nie mam powrotu do tej agencji bo podpadłem,przez dwa miesiące grudzień -luty zarobiłem 2,5 tysiąca euro w sezonie myślę spokojnie więcej, Domki ok.Od 8 do 12 osób ale to śą duże domki.Wypłata na czas co środę.Sprawdzasz sobie na frexwerkerze czarno na białym wszystko rozpisane.Jak spodobasz się pracodawcy to wchodzisz na stałą listę i masz pewną robotę i godziny.Bylem na vance-ziemniaki,bunnik-bonzaje,molenar-cebulki,wan der knapp-ziemia,ukker-szklarnia.Wszędzie było ok tylko vanka masa godzin i długi dojazd ale jak ktoś chce zarobić to dobra opcja.

andrzej

witam, pracuje ktos moze przez Duijndam w Greenyard w Waddinxveen? jakie warunki itd?

Aga
@andrzej

Pracowałam 2 dni nie jest ciężko ale stoi nad tobą brygadzista i sprawdza ci każda skrzynkę trzeba robić synkowi i sprawnie inaczej rezygnują z pracownika

Evander

Witam czy wybiera sie ktos do pracy początkiem marca przez ta agencję?

Iwcia
@Evander

Ja się waham a Ty jedziesz??

Milena
@Evander

Ja sie wybieram

Ciekawa

A na jakiej firmie pracujesz i w jakim miescie?

M
@Ciekawa

Firma nazywa sie Vanka w miejscowosci Hillegom.

Mała
@M

Wyślij namiary na tą firmę vanka

Zainteresowana.

Czy ktoś teraz z nimi gdzies wyjechał lub wyjeżdżał ,a jeśli tak to gdzie i za ile ? Ps. Skąd Oni mają tak dobre notowania w rankingach Holenderskich _zastanawiające ?

Art

Same "polaczki" tutaj pisza.Z tych komentarzy kompletnie nic nie wynika, Ktos nie zadowolony wylewa swoje smutki ale gdzie byl I na czym I w jakim okresie juz nie napisze. Jesli piszesz matole jeden z drugim to moze jakies szczegoly a nie "bylo zle"

Misia

Chce jechac z chłopakiem do sortowania ziemniakow przez duijndam, pracuje ktos na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works