Work Centre

Opinie o Work Centre

Filtruj opinie po kryteriach:

anonim 24
 Opinia

Witam, ktoś wyjeżdża przez tą agencję w tą niedziele ?

Ma423ja
@anonim 24 23.05.2019 12:07

Ja 30stego

Natalka87
 Opinia

Hej, pracuje przez te agencje od 2.05 i jest ok. Pracuje na scinaniu piwoni stawka 10.71 euro. Za 45 godzin mam 347 euro netto.

Maniek76
@Natalka87 20.05.2019 13:35

Znasz kogoś kto pracuje na pomidorach? Kto opuszcza planty z pomidorami?.

Doshi
@Natalka87 20.05.2019 13:35

Musisz od tego odliczyć jeszcze pieniądze za kwatere i ubezpieczenie czy tyle Ci zostaje już na czysto?

Natalka87
@Doshi 21.05.2019 16:15

Tyle mam na czysto. 347 euro tygodniówki na koncie.

Maniek76
Nazwa działu: Ogrodnictwo
 Rekomendacja

Witam, pracuję ktoś z was na pomidorach? Na odpuszczaniu plantów z pomidorami?

Hffuh
 Opinia

Nie polecam (usunięte przez administratora) poczytajcie opinie na fb

P...
 Opinia

Coraz lepsze te nazwy :) Marcin i kto ma co robić ? No, ty tak stukasz co Ci szef wydukał

ND
 Opinia

Hejka. Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o scinaniu papryki w Emmeloord? Jaka stawka? Mieszkanie?

DORIS
@ND 23.04.2019 13:50

ja jestem zainteresowana praca -pakowanie kwiatow od maja ,czy ktos ma pozytywne namiary?opinie ?

@ND 23.04.2019 13:50

Masakra ludzie nie jedzcie tam ja czekam 4 dni na pracę 15 osób w mieszkaniu tragedia (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) firma

Daria4747
 Opinia

Cześć :) wraz z koleżankami szukamy pracy od końca maja.Interesuje nas produkcja,ewentualnie zbiory albo praca przy kwiatach.Zależy nam na tym jednak żeby to było coś sprawdzonego,ponieważ będzie to nasz pierwszy wyjazd za granice w celach zarobkowych.Czy mógłby ktoś polecić coś sprawdzonego ? Z góry dziękuje

Kornel
 Opinia

Hej. Jestem tu od środy i już mam 40 godzin wyrobione na kwiatach doniczkowych w Ens. Miałem obawy ale z tego co widzę to ludzie pracują po 55/60 godzin tygodniowo. TAKŻE BRAK PRACY TO NIEPRAWDA.

Pauluskaqqq111
Nazwa działu: Handlowy
@Kornel 14.04.2019 11:38

Hej ja wlasnie bede jechac zaraz po swietach we wtorek chcialam zapytac czy jestes w Emmelord ? :)

Kasia1109
@Pauluskaqqq111 14.04.2019 20:02

Hej ja z mężem tez tam jedziemy 28.04,tez jesteśmy ciekawi opinii....

@Kasia1109 22.04.2019 09:33

Nie jedzcie tam ,masakra (usunięte przez administratora) ja czekam 4 dni na pracę 15 osób w mieszkaniu 2 łazienki 1 kuchnia 1 kubeł

Dee
 Opinia

Porządna agencja, dobre warunki, nie ma powodów żeby narzekać na pracę. Tygodniówka ponad 370 Euro, jest ok.

Jula
 Opinia

Pracowałam z Work Centre i była to udana współpraca. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich pośrednictwa.

Do Jula - Monika
@Jula 13.04.2019 22:56

A gdzie pracowałas? Przy czym w sensie :) Bo zamierzam jechac w wakacje i się zastanwaiam przy czym by bylo ok

Pysiek
 Opinia

Witam, jak moge dostac dobra prace przez ta firme, zeby zarobic na czysto 300€, prosze o informacje na meila adam19945@o2.pl

Opinia

Cześć, wyjechałam od nich na ryby w połowie grudnia i jedyne co się nie zgadzało to stawka. Powiedziano mi ze będzie 9,59 a otrzymałam 10,20 euro na godzinę - także na pozytyw. Mam prace w Urku po 42/44 godziny tygodniowo. Szef i grupa ludzi z którymi pracuje naprawdę super. Pracował w Polsce w zakładach mięsnych to naprawdę praca lipna i za grosze. Ja jestem naprawdę zadowolona.

Tak1Nie2
@-- 30.01.2019 16:44

Ja mam zamiar wyjechać do Urku na ryby,jakie opinie czy ciężko ? :/

Lewy
@Gaba 13.04.2019 11:45

Nie jest mocno ciężko. Solidne wynagrodzenie więc nie ma co narzekać. Warunki mieszkaniowe ok. Takie 40h tygodniowo to jest minimum. Cieszę się, że tu trafiłem bo w PL robota którą miałem nie była w żadnym stopniu ok. A tutaj? Bardzo dobrze. Work Centre na plus!

@Lewy 13.04.2019 21:11

Lewy ja przez agencję Werckpost ....

Bene

Na jaką prace sie wybrac zeby mieszkać na Swifterbant ? Praca dla pary

Jarek&Goska
@Bene 18.03.2019 10:17

Ja pracuje na Ripa Plant w szklarni a moj chlopak w Rode Vis w Urku na rybach. Oboje mamy domek w Swifterbant.

Bene
@Jarek&Goska 18.03.2019 19:12

A nie wiesz jaka by byla praca dla pary żebyśmy razem pracowali w tym samym miejscu i mieszkali na Swifter ?

Blank
@Bene 18.03.2019 10:17

Praca przy kosmetykach albo rybach, wtedy na pewno trafisz na Swifter ????

Kasia88
@Bene 18.03.2019 10:17

Kosmetyki pakowanie w Totalu, Ryby w Urku, także niektore papryki ale z tego co wiem na ten moment tam jest full.

Miko
@Kasia88 01.04.2019 07:07

ja na paprykach robillem i bylo ok

Tak4Nie1
@Kasia88 01.04.2019 07:07

Kasia to dobrze Ci się trafiło :)

Areek
 Opinia

Do jakich prac teraz wysyłają?Dostał ktoś jakąś ofertę.

Mariusz&Ula
@Areek 11.04.2019 18:13

Hej. Ja pracuje od stycznia tego roku na magazynie w Emmeloord razem z dziewczyną. Za 38 godzin jest na czysto do ręki 364 euro. Mieszkamy u nich na domku i ubezpieczenie tez od nich.

Adrian W.
 Opinia

Work Centre dla mnie jest bardzo dobrą i kompetentną firmą!

Miko
 Opinia

Pracowałem przy cięciu papryki i nie mogę narzekać. Dobre warunki i dobre pieniądze.

Oliwka
 Opinia

Witam, pojechałam przez nich do Level One w Emmeloord 10.marca tego roku. Pracuje na firmie Bernhard z orchideami. Jestem bardzo zadowolona mam 47 h tygodniowo. Wypłata netto to 339 euro. Pozdrawiam Panią z Tomaszowa i dzięki za pomoc.

Tak5Nie1
Pauluskaqqq111
@Oliwka 29.03.2019 22:03

Witam czytalam ze Pani jest w Holandi przez to biuro ja zamierzamnie wyjechac razem z chlopakiem do Emmerloord na kwiatki wlasnie i pytanie ode mnie czy oplaca sie tam jechac?? I jak tam wogole wyglada praca.

Zadowolony
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Brak zainteresowania ze strony koordynatorów , odpowiedz na zapytanie o pracę trzeba było się liczyć z ryzykiem , albo że się nie dziwi że tej pracy niema HIT????, jeden dzień na (usunięte przez administratora)żeby za domek ściągnąć i wszystko na co można liczyć moga olewajacy kontakt

Opinia

Szanowne agencje pracy przestańcie ściągać ludzi do pracy za granicę której nie ma. Ludzie przyjeżdżają tutaj zarabiać a nie siedzieć na domkach bez pracy. Nikt nie przyjeżdża po to żeby "urobić" tylko na wasze zakwaterowania i ubezpieczenie a później wbić zęby w ścianę bo nie ma za co żyć. Drodzy właściciele tych wszystkich (usunięte przez administratora)agencji może trzeba skupić się trochę bardziej na organizacji pracy zamiast na liczeniu zysków bo większość z Was tylko to potrafi robić.

do Goosssc
 Opinia

Koleżanko ja też pracuje w tej firmie 3 lata przy kosmetykach i mieszkam w Swifterbant od 2,5 roku i ani razu nie miałam tygodniowki 20 euro. W moim przypadku tygodniówka to zazwyczaj 350 euro ale zdarza sie że i więcej. Chyba siedzisz w domu nie z winy agencji. Jak nie odpowiada zawsze możesz zmienić firme lub kraj pracy. Mnie Holandia odpowiada. Co do Swifterbant to są domki dwuosobowe najlepsze jakie miałam w pracy za granicą. Ważne aby tu przestrzegać regulamin.

Joasia94
 Opinia

Dziś przyjechałam a jutro idę do pracy na 6:00 do 18:30. O braku pracy w moim wypadku nie ma mowy. Pracować będę przy produkcji i pakowaniu sałatek w Lelystad. Tak mnie informowano w Work Centre w Tomaszowie Lubelskim. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goosssc
 Opinia

(usunięte przez administratora) A ta agencja ściąga ludzi i oni siedza na domku. Przejdź po Swifterbant i zobacz ile ludzi siedzi bez pracy. Moja tygodniowka od 01.03 wyniesie MOŻE że 20e. Przyjechałam pracować a nie na urlop. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać ściągać ludzi jak nie ma pracy

Marta/Damian
@Goosssc 12.03.2019 21:27

Nie wiem czy taka nie uczciwa. Ja z dziewczyną pracuje u nich od 4.stycznia i mamy regularnie po 44/49 godzin. Pensja tygodniowa 342-388 euro netto na produkcji. My polecamy i to bardzo. Co ważne nie na tutaj mowy o wakacjach.

Sebek
 Opinia

Jestem od nich w pracy jako LAKIERNIK już ponad rok i jest bardzo dobrze. Najpierw mieszkałem u nich na domku teraz juz mam domek ze spółdzielni Mercatus. Moja tygodniówka za 40 godzin to 486 euro netto. Praca cały rok jedynie latem są 2 tygodnie postoju oraz na Świeta Bożego Narodzenia. Ale to mi odpowiada. Jedynie to mi wstyd za moich rodaków co przychodzą pijani lub naćpani do pracy. Ale to osobny temat nasz szef tu przymyka oko. ;)

Gosc1219
 Opinia

Nie polecam! Organizują szybki wyjazd do pracy. Nie informują, że się jedzie do LEVEL 1. W biurze oczywiście wszystko sprawnie. Potem odwioza na domek. No i na tym domku siedzi się bez pracy. W ciągu siedmiu dni pracowałam AZ NIECAŁE DWA DNI. I dużo osób tak ma że przyjechali i siedzą na domku. Nie rozumiem po co ściągać ludzi i żeby siedzieli bez pracy. Ta firma to porażka niestety.

Kornel
@Gosc1219 09.03.2019 08:16

Przyjechałem do Level tez przez Work Centre i było mi to wiadome odrazu jeszcze w Polsce. Nikt tego nie ukrywał. Pracuje ma sortowni i pakowni warzyw w Kraggenburg. Mam po 47 godzin na tydzien. Stawka 10.14 euro po dwoch miesiącach bedzie 10,97 euro. Moim zdaniem bardzo uczciwa agencja Level One oraz Work Centre. TEN SAM WPIS DAŁEM NA LEVELU. KOLEGA NAWET NIE UMIAŁ SPRAWDZIĆ GDZIE JEDZIE. PRZYKRE TAKA NUEZARADNOŚĆ. WRACAJ DO POLSKI

Tak2Nie2
 Opinia

Ciekawe dlaczego moja opinia została usunięta którą napisałem dzisiaj . Pisze jeszcze raz ,ludzie nie wierzcie w te bajki o pracy jedziecie tam zeby zastępować kogoś jak nie przyjdzie do prac(usunięte przez administratora)

M&M
@Gość 07.03.2019 14:04

Hehe. BIEDACZKU

TakNie1
Rozczarowana
@Gość 07.03.2019 14:04

Tak to jest PRAWADA. Ściągają na szybkiego do pracy i od siedmiu dniu dali pracę na niecałe dwie dniowki.

Marcin/Ania/Michał/Ilona
 Opinia

Ja z kolei wyjechałam od nich tydzień temu razem z mężem i dwójką znajomych i jest ok. Wszyscy pracujemy na kwiatach. Panie w firmie Wouters a Panowie w firmie Baas. Pracujemy od soboty po 10/11 godzin dziennie i nikogo nie zastępujemy. Codziennie pracujemy i na firmie jest dużo nowych osób. Sezon trwa do lipca czyli tak jak mam w Opolu powiedziano. Mieszjamy nawet na jednym domku ze znajomymi.

Tak1Nie1
Agnieszka
@Marcin/Ania/Michał/Ilona 07.03.2019 20:31

My przyjechalismy dzis rano. Juz jestesmy na domku w Swifterbant zakwaterowani. Jak narazie jest dobrze. Wszystko szybko i sprawnie. Pani juz na nas czekała dzisiaj rano w biurze a bylismy 6:30.

Opinia

Ludzie nie wierzcie w ich zapewnienia ze jedziecie do pracy jedziecie jako zapchaj dziura tzn ze jak tam ktoś zawali czy pójdzie na urlop to pójdziecie do pracy za niego a wiem co pisze(usunięte przez administratora) obiecywali ze jadą do pracy przy kwiatkach a tym czasem na tydzień córka była dwa razy w pracy i to za każdym razem gdzie indziej Moje sugestie dla Work Centre: Nie (usunięte przez administratora)ludzi

Opinia

Witam wyjezdzamy jutro z katowic moj brat pracowal w tej firmie poleca.Podobno jedziemy na kwiaty zobaczymy na miejscu.

KamilJacekSebastian
 Opinia

Jade z kolegami z Lublina 28.02. Prosze o kontakt jeśli jeszcze ktoś jedzie. Bedzie raźniej ma trasie. Nas jest trójka. Moi znajomi od nich jechali w zeszłym roku i naprawde dobrze zarobili.

Onaa
@KamilJacekSebastian 26.02.2019 19:06

Też jedziemy z chłopakiem. Z jakiej miejscowości dojezdzacie do Lublina?

@KamilJacekSebastian 26.02.2019 19:06

Siema ja z szwagrem tez jutro wyjezdzamy z katowic rowniez tam

Aras

Jadę z kolegą z Lublina 28.02 z dworca pkp

Wiktor
@Seba 27.02.2019 10:35

Hej, Ja jade jutro z Gliwic. Tydzien temu pojechal mój brat i jest zadowolony. Pracuje na kwiatach doniczkowych w Ens. W pierwszy dzień zrobiono mi Sofinumer oraz konto bankowe bo chciał holenderskie. Potem zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym do pracy ma 4 km rowerem.

@KamilJacekSebastian 26.02.2019 19:06

Do jak pracy jestescie skierowani?

@Wiktor 27.02.2019 13:01

My mamy wyjazd o 18 z katowic wiec napewno pojedzie.y razem

MarcelinaKos
 Opinia

Czesc. Przyjechałam od nich w piątek 22.02 do Emmeloord i jak narazie jest dobrze. Po przyjezdzie odrazu mnie przyjeli i wyrobili SOFI. Zakwaterowanie mam w domku 6 osobowym. Mam koleżanke w pokoju. Jutro na 6:30 do pracy. Na 8 km przyjeżdża po mnie kierowca 6:10. Idę do pracy przy orchideach tak jak mnie poinformowano w Opolu. Mały minus za brak roweru na domku ale przecież zabiera mnie samochód do pracy. Co prawda wolałabym te 8 km jeździć na rowerze - kocham jazdę nim. Pozdrawiam

Kostek89
@MarcelinaKos 24.02.2019 19:27

U mnie było podobnie tyle że w październiku 2017. Także pracuje tu nadal prawie 1,5 roku.

arkadio2504@wp.pl
@MarcelinaKos 24.02.2019 19:27

mam pyta nie, pojutrze jade zdaje sie w to samo miejsce, jak sa wyposazone domki kuchnie, czy jest na czym gotowac lodowki itd?

Zostaw opinię o Work Centre - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Centre

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie