3 Dodaj opinię
3 469 1245 5 1

Opinie o Work Centre

Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba
@magda

Czesc ja jade 9.06.2019 na cebulki do firmy Avroid. W zasadzie to wracam juz kolejny raz. Mamy stałą ekipe w 6 osob jedziemy 5 raz. Pracujemy 8/9 tygodni po 50 godzin. Za ten czas odkładamy po 2500/2700 euro. Dla nas jest ok. Praca 6 dni w tygodniu.

Tak3Nie3
Mirek88
@Kinga

Hej. Ja wracam po raz 4 do nich najpierw szef mi dzwonil ze ma prace od 12.08 ale dzis okazało sie ze od 22.08 bo jabłka nie dojrzały jeszcze. Pensje są tygodniowki i zawsze w poniedziałek terminowo, mieszkam na domku w Zeewolde i do pracy mam 23 km. Tygodniowka to okolo 350-400 euro na zbiorach. Praca 6 dni w tygodniu. W 2016 zbiory trwały 8 tygodni w 2018 było to 7 tygodni.

Tak5Nie
Kornel

Hej. Jestem tu od środy i już mam 40 godzin wyrobione na kwiatach doniczkowych w Ens. Miałem obawy ale z tego co widzę to ludzie pracują po 55/60 godzin tygodniowo. TAKŻE BRAK PRACY TO NIEPRAWDA.

Tak6Nie5
Oliwka

Witam, pojechałam przez nich do Level One w Emmeloord 10.marca tego roku. Pracuje na firmie Bernhard z orchideami. Jestem bardzo zadowolona mam 47 h tygodniowo. Wypłata netto to 339 euro. Pozdrawiam Panią z Tomaszowa i dzięki za pomoc.

Tak14Nie6
Piterdon

Cześć wszystkim. Mam pytanie czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie przez Work Centre na wyjazd do Holandii?Fajnie byłoby wyjechać z kimś. Pozdrawiam czytających i czekam może ktoś odpisze :)

Michalina
@Piterdon

ja planuje w połowie lutego

Matylda Nowy wpis
@Piterdon

Ja sie wybieram

Anka Nowy wpis
@Matylda

Też planuje w lutym wyjazd ale nie jestem do końca przekonana czy przez tą agencję jak ktoś chętny to podaje maila ase282697@gmail.com

Katrin Nowy wpis
@Matylda

Ja tez poczatek lutego

Nazwa działu: Produkcja

Witam wybiera sie ktos do level on emmeloord na sortownie 12.12 przez ta agencje a moze ktos tam juz jest i napisze cos o pracy i warunkach mieszkan?

Mariusz / Agata
@Nowa 2019

Hej, my wracamy ale 22.11 czyli teraz w piątek. Pracowaliśmy wrzesień i październik na zbiorze jabłek. Zjechaliśmy na 3 tygodnie urlopu i wracamy. Zabieramy jeszcze Moją Mamę z sąsiadką. Jest ok - naprawdę ok zarobić można 320/360 euro netto tygodniowo. Nam średnia wyszła za 8 tygodni 349 euro netto wypłaty zawsze w poniedziałek. Polecamy! co ważne spotkaliśmy dużo ludzi co u nich pracują od 2011/2012 roku a nawet jedna pani 2006 rok.

Ja 2019
@Nowa 2019

Ja dzisiaj wyslalam zgloszenie na liilie :) czekam na odpowiedz :)

@Mariusz / Agata

Hej jestescie juz na miejscu? Przy czym teraz pracujecie? My mamy wyjazd teraz w czwartek

Mario
@Nowa 2019

Cześć. Ja jadę 12.12 do Emmeloord ale pierwszy raz także nic nie podpowiem. Do zobaczenia.

Nowa2019
@Mario

Hej my mielismy wyjezdzac jutro czyli 28.11 ale dzwonili i przelozyli na 12.12 tez tam gdzie ty a z kad wyjezdzasz bo my z krakowa

@Mario

Czesc my tez jade 12.12 mielismy jechac jutro 28.11 ale zadzwonili ze jednak pozniej z kad jedziesz? My z krakowa

Kacper
@Nowa 2019

Też jadę 12 grudnia ale z Zielonej Góry, pierwszy raz.

Mario
@Nowa 2019

Cześć. Z Kielc ale w pewnym sensie też jestem Krakus.

Piter
@Nowa 2019

Tak ja się wybieram pierwszy raz przez tą agencje. Jestem z Lublina

@Piter

A do jakiej pracy jedziesz bo my niby na sortowanie warzyw

do Nowy wpis
@Mariusz / Agata

a jak zalatwic ta praca bo tez bym pojechala

Zadowoleni Agata / Kacper
Nazwa działu: Produkcja

Obecnie pracujemy razem z chłopakiem w Harderwijk ma kosmetykach . Wszystko co zostalo nam powiedziane przed wyjazdem spełnia się w stu procentach. Zarobki dobre. Średnio 350 euro tygodniowo Praca nie do końca monotonna bo ciągle robi się coś innego - pakowanie, streczowanie, załadunek Co do warunków mieszkania.. wszystko jest w jak najlepszym porządku. Koordynatorzy normalni choc nam raczej nie są potrzebni. Na wszystko reagują. Nie zostawia Cię na lodzie. Pomocni są wszyscy w biurze. Śmiało mogę polecić.

skorpion
@Zadowoleni Agata / Kacper

Fajna opinia miło się czyta powodzenia w pracy

Robert
@Zadowoleni Agata / Kacper

Fajnie, ze jesteście zadowoleni z zatrudnienia. Napisz jak długie są kontrakty i czy jest to praca sezonowa?

@Zadowoleni Agata / Kacper

Pracujecie w Total packing?

Jasiu
@Zadowoleni Agata / Kacper

Witam ile godzin pracujecie i ile tam jest zmian i praca cały tydzień czy tylko do piątku prosze o odpowiedź bo sam się przymierzam do wyjazdu

Ignacy

Wszytko było w porządku, także mogę polecić.

Rydek

Witam czy podane kwoty w ogłoszeniach na stronie są w netto? Pytam ponieważ państwo piszecie o zarobkach 330netto+ a przecież odliczyć podatek itd to przy stawce 10,04e chyba niemożliwe??

Bodzio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam to co niektórzy piszą że zarabiają 300/350 euro netto to już jest po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia i za ile to godzin wychodzi 300 Euro 8 od poniedziałku do piątku i ile zmian się robi

Kasiek
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś jedzie na cebulki 21.11.2019?

Zuza
@Kasiek

Hej, jutro jade do chlopaka on pracuje na papryce a ja idę na sortowanie cebulek lilii. Stawka 9,94 euro i mieszkać bedziemy razem. On juz tam pracuje 11 tygodni i na czysto zarabia 310-390 euro netto

Kasiek
@Zuza

Skąd jedziesz

Zuza
@Kasiek

z Zamościa do Emmeloord

Bodzio
@Zuza

To co pani pisze to 310/390 to już jest po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia i dojazdów

Konrad
Nazwa działu: Produkcja

Witam, przyjechałem z tej agencji do Holandii na kwiaty doniczkowe ale jednak to nie była robota dla mnie. Po tygodniu przenieśli mnie na ryby do Rode Vis na pakowanie łososia najlepsza i najspokojniejsza praca jaką miałem w Nl a pracuje już 3 rok. Zarabiam 320/350 euro netto tygodniowo POLECAM WYJAZD OD NICH!!!

Marcin
Nazwa działu: Produkcja

Ja przyjechałem wczoraj rano do Emmeloord i już mam 20 godzin przepracowane poszedłem do pracy na sortowanie marchewki w Kraggenburgu fajna praca czy taśmie. Stawka 10,85 euro czyli wiecej bo w Opolu mowili 9,94. Do pracy mam 16 km samochodem. Mi narazie odpowiada. Zobaczymy co bedzie dalej.

Piter
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

No też niby na sortowanie warzyw. Rozumiem że wyjeżdżasz z chłopakiem z Lublina?

Marek
Nazwa działu: Produkcja

Cześć. Byłem 6 tygodni w jednym zakładzie przy przetwórstwie rybnym , a dokładnie łososiu (w mieście Urk). Stałe godziny, mniej więcej 45 w tygodniu, różnorodna praca w temperaturze około 10 stopni, ale naprawdę nie sprawiało to problemu , może tylko pierwszego dnia (praca od poniedziałku do piątku) . Zakład, do którego trafiłem był świetny, szef (Holender) był wyrozumiały nie podnosił głosu i starał się wszystko wytłumaczyć, pozostali Holendrzy byli przyjaźnie nastawieni, Polacy zresztą też, ogólnie zakład był fajny pod względem pracy i atmosfery. Znajomość angielskiego ułatwiała pracę, ale nie była konieczna, zawsze jest ktoś kto najwyżej pomoże w w dogadaniu się. Jeśli chodzi o płacę to nie było żadnego oszukiwania, zawsze wszystko się zgadzało i bez opóźnień . Jeśli zaś chodzi o mieszkanie, to przez pierwsze 2 tygodnie miałem daleko do pracy, bo ponad godzinę w jedną stronę autem (które dostałem by dojeżdżać do pracy), ale na pozostałe 4 tygodnie zostałem przeniesiony bliżej i miałem około 20 minut autem. Ten kto chce pracować i stara się, a nie obija , to na pewno zostanie zauważony i otrzyma pomoc w ułatwieniu życia na miejscu. Ja mam praktycznie same miłe wspomnienia. W następnym roku postaram się wrócić w to samo miejsce. Pozdrawiam i życzę powodzenia, praca jest dla każdego kto chce pracować i wykaże inicjatywę.

Tak6Nie
@Marek

Witam jakie miałeś przelewy euro napisz też coś o warunkach mieszkaniowych ja pracowałem w Holandii przez Cowebo Eena i Worktoday Pozdrawiam

Tak4Nie
boss23
@Borsuk

Worttoday jst the best! :D

TakNie10
Lidia
@boss23

A Work Centre jak oceniasz? W końcu o nich jest ten wątek. Ciekawi mnie, jak relacje z polskimi koordynatorami. Można na nich liczyć na miejscu?

Konrad
@Marek

Ja pracuje na Rode Vis w Urku i także oferta się sprawdziła w 100%. Praca od poniedziałku do piątku + niekiedy sobota wpadnie. Niezależna od pogody i pory roku. Jedynie trochę zapach ryb dokucza ale mi po tygodniu nie robi nic.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Ile jest zmian w Work Centre?

Michał
Nazwa działu: Produkcja

Ja mieszkam w Luttelgeest na domku 8 osobowym towarzystwo naprawde w porządku Mam pokoj dwuosobowy do pracy 2 km do sklepu 4 km. Jestem tu od czerwca na Leo papryka pakowanie sortowanie. Średnio 43/49 godzin tygodniowo stawka 10,71 euro, daje netto 330 do 409 euro na czysto. Moim zdaniem fajnie

orzeł
@Michał

To super masz powodzenia

@Michał

to fajnie ,ja mieszkałam na kraggenburg w hotelu ludzie nawet spoko ale ta nowa dozorczyni paulina to pomyłka , chamska i na dodatek nieroba .

oleole
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda teraz u nich z pracą? Czy ta praca jest? Jak godziny? I zakwaterowanie? Jeśli ktoś by odpisał będę mega wdzięczny:)

Kasia

Witam, 6 tygodni pracowałam w zakładzie przy rybach 5 dni w tygodniu. Gdy zgłaszałam taką chęć do koordynatora w soboty mogłam pracować gdzieś indziej, w zależności gdzie potrzebowano pracowników. Agencja wywiązała się z umowy. Wszystko działało bez zarzutów. Co tydzień regularnie wypłaty w wysokości zależnej od przepracowanych godzin średnio 350/400 euro ( już po odcięciu za zakwaterowanie i ubezpieczenie) . Praca dla chcącego pracować znalazła się zawsze. Stały kontakt z koordynatorem pozwalał na szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów. Warunki mieszkania bardzo dobre, agencja posiada swoje własne osiedla oraz wynajmuje mieszkania od Holendrów w obu wariantach warunki spełniają oczekiwania, można wypocząć i na spokojnie przygotować się do pracy. Najczęściej jeśli był jakiś problem na mieszkaniu to tylko dlatego, że inni pracownicy -współlokatorzy nie potrafili się zachować, nie sprzątali itp. Takie problemy rozwiązywał opiekun osiedla/mieszkania po przez cotygodniowe kontrole. Generalnie polecam. W porównaniu z innymi agencjami na rynku o których słyszałam ta działa uczciwie.

Tak12Nie
@Kasia

Super wypowiedź o pracy i warunkach mieszkaniowych miło się czyta Pozdrawiam

Tak8Nie
@Kasia

Kasia w jakim mieście pracowałeś a gdzie mieszkałas Dzięki za info Pozdrawiam

Tak7Nie
Maria

Czesc na pracuje od roku na kosmetykach i nas wozi kierowca autobusem wiem ze jest zadowolony Maciek pracuje u nich już 3 rok i wiem ze sprowadził tutaj dużo swoich znajomych z Zielonej Góry

@Maria

a czy macie meldunek w Holandi czy nie trzeba miec podejmujac prace

Bartosz
@Maria

Mogłabyś napisać jaki jest standard zakwaterowania i czy masz pomoc koordynatora? Z góry dziękuję za odpowiedź.

pracuje ktos jako kierowca w Work Center

Klaudiusz
@Enriko

Hej, ja pracuje na autobusie a jak jest mniej oracy to daja mnie na busika vivaro zebym miał godzinki srednio miałem za ostatnie 3 miesiace 58 godzin to daje tygodniowke 435/450 euro zależy od podatku na czysto Niby stawka podstawowa 9,94 ale godziny swoje nadrabiają w sumie w tym tygodniu jestem po rozmowue i mam zagwatantowaną cały rok prace

@Klaudiusz

A mieszkanie sam oplacasz i ubezpieczenie moglbys mi dac nr tel ja tam sie wybieram i chcialem pogadac

Mirek/Anna

Hej, my wyjechalismy od nich na jablka i gruszki. Wlasnie konczy sie 5 tydzien i mamy jeszcze przyszły zbiory. Stawka 10,70 euro i mieszkamy w Zeewolde. Do pracy jest 30 minut autem. Możemy śmiało polecic i pozdrawiamy panią Klaudie z Opola (rzetelna i prawdziwa informacja ktora nam udzieliła). Jedziemy 28.09 na dwa tygodnie urlopu i wracamy na sortowanie jabłuszek do tego samego pracodawcy.

Paula
Nazwa działu: Produkcja

Orientuje się ktoś jak z zarobkami na wiekówce?

Marek
Nazwa działu: Marketing
@Paula

Nie ma wiekówki. Od 18 lat jest 9,94 euro brutto

Bartekxx

Piszę tę opinię bo troszkę denerwują mnie ludzie co piszą tutaj takie glupstwa. Przyjechałem tutaj do pracy 30 czerwca. Pracowałem 2,5 miesiąca. Jestem zadowolony z biura i z tego jak zajmuja sie ludźmi. Nie mam na co narzekać. Pracę miałem. Wypłaty też co poniedziałek regularnie. Trafiłem akurat na dobra lokalizację moim zdaniem. Lokalizacja "Echten" bardzo spokojny ośrodek,zadbany naprawdę przeżyłem tutaj super chwile. Dodaję,że jak przyjeżdżacie to proście w biurze o domek na Echten. Zajebi*ta i mega pomocna opiekunka Pani Kornelia! i wiem,że to miejsce zapamiętam na dobre :) Polecam Level one!

Tak10Nie1
skorpion
@Bartekxx

Fajna rzeczowa opinia super że dobrze Ci się mieszkało i pracowało przez Workcentre napisz coś więcej o samej pracy przy czym pracowałeś jak z godzinami i jakie wypłaty Pozdrawiam

Tak11Nie
magda

Witam,czy ktoś wyjeżdża 9 czerwca na cebulki tulipanowe do Emmeloord do pracy? chcialabym zaczerpnąć informacji czy ktoś juz tam był i moze cos wiecej o tym powiedzieć z doświadczenia? prosiłbym bym o napisanie jakies opinii.pozdrawiam Magda

Aneta78903@o2.pl
@magda

Hej Wyjezdzasz sama? Byłabym chetna na wspolny wyjazd od 9 czerwca . Moze udałoby mi sie tez na te cebulki . Mam 21 lat jak coś. :) napisz aneta78903@o2 pl

Tak1Nie2
Agata
@magda

Hej czy już wiesz coś więcej bo j a tez sye wybieram 6 czerwca i mam trochę obaw

DD

WYJEZDZAMY Z KOLEGA ROWNIEZ PIERWSZY RAZ

Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Tak3Nie3
negatyw
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Na chwilę obecną pracy w Emmerold nie ma - wyjazd odwołany trzy razy. (usunięte przez administratora)

Hanna / Adam
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Hej, my byliśmy na cebulkach też u nich tylko na innej firmie i przy 48 godzinach tygodniówka netto 370 euro jest naprawdę spoko. Praca na hali. Na cały pobyt 8 tygodni zdarzyło się 3/4 razy ze na transport po pracy czekaliśmy godzinkę ale tak poza tym max. 15 minut i był kierowca. Za rok wracam do nich z prawkiem i sam sobie będę dojeżdżać do pracy. Szef już podał nasze nazwiska do biura na sezon 2020 wracamy. Zresztą mamy także jego numer telefonu.

Tak2Nie1
Marcin
Nazwa działu: Produkcja

Hej, wyjechałem od nich 2 tygodnie temu ja zbiory gruszek w Dronten. Dzis pierwsza wypłata mi wpłyneła 382 euro. Jest gitek. Pracujemy na spokojnie bez norm i stresu - dla szefa ważne aby nie pobijać owoców. Mamy jeszcze 5 tygodni zbierania. Mieszkam w Nagele domek do pracy 12 km Kia Picanto. Jesteśmy w 2 nowi a 8 osób to wracają do tego pracodawcy kolejny raz. Jedna babka od 2008 roku. Pozdr Basiu.

Hanna
@Marcin

Dziękuję za Twoją opinię. Mam nadzieję, że kiedy zakończysz pracę w firmie Work Centre dasz znać na forum jak oceniasz z perspektywy całego okresu zatrudnienia. Jak oceniasz warunki zakwaterowania? Czy płacisz za nie dodatkowo? Liczę na Twoją odpowiedź.

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Michalkam35
@Orzeł

E&A jedna z lepszych agencji bito jest w Tilburgu

TakNie7
Gufi
Nazwa działu: Produkcja

Witam.Pracowal ktoś na pakowaniu sałatek?Jak to wszystko wyglada?Pozdrawiam

Maro

Mam chęć jechać na zbiórkę owoców ktoś coś jak jest czy się oplaca

Nazwa działu: IT

Siemanko jedzie ktoś 29.08 na jabłka?(ja jade sam z Tarnowa)

Kama

Ja jade ze znajomymi

Nazwa działu: Produkcja

Siemanko jedzie ktoś na jabłka 29.08?(ja jadę sam z Tarnowa)

Sabrinia
@Bartek

Jad z kolegą z Rzeszowa najprawdopodobniej:)

Nazwa działu: Handlowy
@Sabrinia

@Sabrinia to fajnie może się spotkamy

Grzesiek
@Bartek

Siemka. Ja jade sam z Jarosławia :)

@Grzesiek

To git może się spotkamy

Marian
Nazwa działu: Produkcja

Hej. Jestem tu od piątku i przyjechało nas 70 osob. Szybko i sprawnie załatwione w biurze. Jest dobrze wszystko ogarniete jak narazie. Dzis mialem 12 godzin pracy na czysto przy zbiorze owoców. Stawka tez sie zgadza 10.71 euro. Jak bedzie coś nie tak to napewno tu napiszę. Pozdro

Tak8Nie
Marian
@Marian

Hej, po pierwszym tygodniu jestem zafascynowany pracuje na zbiorze gruszki. Od wtorku do soboty zrobione mam 49 godzin. Do pracy jezdzimy 19 km i firma pokrywa nam cały koszt dojazdu. Nie ma żadnego oczekiwania na transport do ani po pracy - otrzymaliśmy busa i sam jestem jego kierowcą. Mi jak narazie wszystko odpowiada. W poniedzialek kartka z godzinami do biura i za tydzień pierwsza kasa bedzie.

Sabrinia
@Marian

Wszytko jest okej? Jak się mieszka? Praca jest tylko od wtorku do soboty i mniej więcej ile godzin dziennie? Jadę na 4 tygodnie i chce żeby mi się opłacało :c

Michał
@Marian

Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą wyjechać do tego typu pracy za pośrednictwem firmy Work Centre? Daj znać, jeżeli wiesz, jak to wygląda. Z góry wielkie dzięki.

Tonik

Podpowiedzcie czy trzeba znać dobrze język obcy?

Oliwka

Tak14Nie6
Pauluskaqqq111
@Oliwka

Witam czytalam ze Pani jest w Holandi przez to biuro ja zamierzamnie wyjechac razem z chlopakiem do Emmerloord na kwiatki wlasnie i pytanie ode mnie czy oplaca sie tam jechac?? I jak tam wogole wyglada praca.

wiatraki
@Oliwka

za 47 g 339euro powiadasz?...masakra.. pracowałam w firmie gdzie przy 40 h miałam 370/380. chyba ze jesteś na wiekowce to spoko. Emmeloord dziura zabita dechami.

Michal

Za 47 g 337 euro...? Ehmm polacy obudzcie sie ...slabo

Zostaw opinię o Work Centre - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie