Work Centre

Opinie o Work Centre

Kefiros

Jedzie ktoś, ze okolic Katowic, Zabrza, rudy itp jutro? :), a jak już piszę to w sumie, pracowałem w tamtym roku, agencja jak najbardziej okej jeśli chodzi o pieniądze, jeśli chcesz pracować to będziesz pracować, dlatego warto pojechać :)

Interesuje mnie praca przy ścinaniu róż. Czy mógłby ktoś podzielić się wiadomościami w tym temacie? Będę bardzo wdzięczna za informacje, które chcę mieć przed rozmową.

Agnieszka

@Leoś, czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie informacje chciałbyś poznać? Kto ma jakieś doświadczenia z pracą w ogrodnictwie przez Agencję Work Centre?

Leoś

Może ktoś ma więcej informacji o pracy w ogrodnictwie?

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Danuta

Pracowałam z Work Centre i powiem, że była to udana współpraca. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich pośrednictwa.

voyager

Re: Moim zdaniem tak działa każda agencja wszystko pięknie ładnie mówią ci w biurze w Polsce a na miejscu dowiadujesz się ,że musisz czekać na pracę. Byłem zatrudniony przez dwie agencje NL job Rzeszów ,Sherpaforce i żadnej nie polecam. Tak naprawdę pracę mają ci co siedzą tam już po kilka lat ,a reszta się nie liczy. Lepiej omijać z daleka agencje pracy ,jak szukać to tylko przez Eures .

darkquenn
@voyager

Czemu zalecasz szukanie przez Eures? koleżanka pracuje z NL Jobs i nie narzeka, obecnie sama rozglądam się za pracą po wakacjach i nie wiem która agencję wybrać

Kaśka

Czy ktoś miał tak ze po przyjezdzie siedział na domku ale po kilku dniach znaleźli mu pracę? Czy jednak to znaczy ze ktoś jest skreślony na początku???

Hej jedzie ktoś w tym roku do Holandii na basa na tulipany a później na cebulki?

Jolka

Work Centre to świetna agencja, korzystałam z ich pośrednictwa i pracowałam przy kwiatach. Wszystko było zorganizowane i bez problemów. Warunki mieszkaniowe fajne no i zarobiłam całkiem nieźle, polecam.

Martita

Część jedzie ktos w przyszłym tygodniu w czwartek z dolnego slaska

Nin
@Martita

Jak tam jestem z dol slaska jest ok tam

Agnieszka

@Andrzej1992, jesteście zadowoleni ze współpracy z Work Centre?

Agnieszka

@A bit confused young man, a co pozytywnego możesz powiedzieć o współpracy z Work Centre?

A bit confused young man

Witam. Mam 20 lat i to jest mój pierwszy wyjazd. Do Holandii wyjechałem za pośrednictwem firmy Workcentre 13 marca, ze znajomym - wyjazd był na kwiaty (3 razy się upewnialiśmy). Po dotarciu na miejsce do Emeroold, po podpisaniu umowy i 3h czekania zostaliśmy wysłani na domki na Wezzep. Warunki mieszkaniowe są tutaj bardzo dobre. Po 4 dniach zostałem rozdzielony ze znajomym, którego zadeklarowałem w formularzu do zakwaterowania. Koordynatorzy powiedzieli, że nie mają na takie rzeczy wpływu, a biuro w Polsce było niezwykle zdziwione, iż Nas rozdzielili. Mniejsza z tym. Po 16 dniach wyrobione Sofi, także tragedii nie ma. W środę, dzień po dotarciu już miałem okresową pracę w na dywanach, łącznie 49,5h w ciągu 8 dni pracy - zapowiadało się świetnie, jednak po skończonej "akcji" (natłok pracy, dobór pracowników) kolejny tydzień siedziałem na domku. Koordynator nie interesuje się Tobą, a jeśli zadzwonisz raz, czy drugi z pytaniem o pracę czy maila (którego miałeś dostać sms-em, ale oczywiście nie dostałeś), na który masz przesłać zdjęcie karty godzinowej, śmiało możesz się spodziewać ignorowania kolejnych telefonów. Dzisiaj, po 3 tygodniach (bez jednego dnia) dostałem pierwsze rozliczenie - przed wyjazdem podana była informacja w mailu, że pierwsza wypłata jest po 2 tygodniach, kolejne co tydzień. Otóż nie. Po 3 tygodniu dostałem wypłatę jedynie za pierwsze 3 dni pracy, na czysto 49€ z groszami. Za 12 tydzień roku rozliczenie będzie w przyszły poniedziałek, a za obecny dopiero 24 kwietnia. Wszystko jest oczywiście teorią wysnutą na podstawie obecnych informacji -zbieranych na domkach, bo przecież biuro tak Cię zakręci w rozmowie, że dowiesz się o miliardzie rzeczy nieistotnych, a tej jednej konkretnej informacji nie uzyskasz. Kończąc opisywanie swoich dotychczasowych wrażeń powiem, że ostatnie 2 dni robocze (tj. Sobota i dzisiaj) byłem na Baasie, a od jutro podobno będą nocki na kosmetykach. Informacje o robocie, czy jej braku zmieniają się tutaj jak w kalejdoskopie (dostajesz SMS, że jutro idziesz do pracy. Za godzinę, że jednak wolne, za kolejne 15 minut znowu info o pracę i tak w kółko Macieju), więc nawet jutro wychodząc na busa nie będę pewien, czy jestem na liście osób do zabrania. To są moje wrażenia z wyjazdu do Holandii. Może jestem jedną na 1000 osób, które po prostu mają pecha w życiu i wszystko idzie pod górkę? - nie wiem. Wiem jedynie, że każdy kto się wybiera do Holandii, najpierw powinien dokładnie zastanowić się nad swoją sytuacją życiową i kapitałem jakim dysponuje (na opłaty itp.), gdyż może być tak, że pierwszy miesiąc okaże się niespełniony snem i porażką materialną. Potestuję to biuro przez kilka miesięcy i sprawdzimy, czy komentarz po ledwo 3 tygodniach oddaje realia tutaj panujące, czy może był bełkotem młokosa w gorącej wodzie kąpanego? Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie. Trzymam kciuki za wszystkich tych, którzy się wybierają, a nie mają na piśmie, do jakiej jadą pracy. Pozdrawiam cieplutko.

Andrzej1992
@A bit confused young man

Hej, też wyjechałem od nich 08.03 z moją dziewczyną i kolegą na paprykę do Luttelgeest. Mamy prace od pierwszego dnie fakt ze pierwsze 3 dni na kwiatkach doniczkowych ale teraz już od 3 tygodni na papryce. Wczoraj dostałem wypłatę z pierwszy pełny tydzień. Ja mam za 46 godzin 317 euro a moja dziewczyna za te same godziny 284 (ma 20 lat czyli wiekówka) ale my jesteśmy bardzo zadowoleni. Szef nam powiedział ze mamy prace na pewno do listopada ale buduje też nową szklarnie obok i jest szansa pracować tez cały rok. Mój kolega poszedł na toppen draaien papryki i też sobie chwali.

Agnieszka

@Iza, oczywiście. Zachęcam do odwiedzenia strony firmy w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami http://www.workcentre.com.pl/category/praca/

Iza

Słyszałam , że fajnie się z Work Centre współpracuje. Czy są jeszcze jakieś wyjazdy do pracy przy kwiatach?

Ccc

A jaka mieliście stawkę brutto/h? I jak na tym wychodziliscie?

Edyta
@Ccc

Ja mam na papryce 9,43 euro brutto. Za 50 godzin wychodzi mi na czysto 329 euro tygodniówki.

Jakie tam sa lozka w przypadku pokoju dla par? Sa dwa lozka czy jedno większe? I jakie prześcieradła braliscie na lozka?

oni

wybiera sie ktoś 26.03 do Emmeloord na kwiaty z Zamościa?

Darko
@oni

na piwonie 29 ma byc w biurze JADĘ 1 RAZ

oni

Jedzie ktoś 26.03 do Emmeloord na kwiaty z Zamościa?;)

Agnieszka

@Maria, a na jakim jesteś stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre