Work Centre

Opinie o Work Centre

Kamil

Co sądzicie o tej agencji? Da się z nimi zarobić?

jaki jest ten pracodawca bo jeszcze nie bylam
@Kamil

czy z ta firma da sie zarobic na jablkach i gruszkach moze juz ktos byl pro sze o odpowiedz bo che jechacc ale nie wiem co robic

Ludek

Ogrodnictwo / Produkcja (Sezon 2017) w Emmeloord, Dronten, czy ktoś tam był i coś wie?

@Ludek

miało być sortowanie cebulek a po przyjezdzie okazało się że po paru dniach idziemy zrywać chwasty co dalej niewiadomo niema pracy takiej co agencja oferuje

Kam

Hej. Jak chcesz to się odezwij bo ja też szukam by z kimś pojechać. Odezwij się kamilgli24@wp.pl

Oz

Martyna kiedy jedziesz? Ja z dziewczyną jedziemy 2 lipca z Wa-wy. Ogólnie to wypłacają w terminie? a Jak z warunkami mieszkaniowymi było? :)

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Oz

My z dziewczyna tez jedziemy na pole do zbierania piwonii. Skad jedziesz Martyna i kiedy? Jakie byly zarobki i ogolnie praca w tamtym roku? Pytam sie bo jedziemy pierwszy raz :)

@Oz

Witam dostalem dzis tel z tej firmy o prace w Holandii przy zbieraniu warzyw pakowaniu i scinaniu kwiatow . prosze o jakies opinie jade pierwszy raz to moj mail szymanski83@onet.pl

Martyna z Lublina

W zeszłym roku byłam przez to biuro na sortowaniu cebulek i praca ok. W tym roku jadę również na wakacje, ale idę na pole. Jestem na wiekówce i mam lepszą stawkę na polu, a że pracy na polu się nie boję, więc wolę tam gdzie lepsze pieniądze. Warunki mieszkalne ponoć się poprawiły bo zbudowali duźo nowych domków. W sezonie koordynatorów mają za mało i niektórzy chamscy strasznie są i to jedyny minus tej agencji.

Drako

Ponawiam pytanie odnośnie agencji mógłby ktoś opowiedzieć jak to od nich jest? erni668@gmail.com Widzę dziewczyny też lubelskie xd

Olaa

Jedzie ktoś 22.06 z okolic lubelskiego???

magdaaaa

Hej . Szukam towarzyszki/towarzysza z okolic Radomia , Puław do wyjazdu pod koniec czerwca ktoś chętny ?:)

Klaudia
@magdaaaa

Hej Magda Napisz do mnie bo tez jestem zainteresowana ;) klaudiacycon4@interia.pl

Klaudia
@magdaaaa

Cherry

Zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii. Jadę pierwszy raz i sama dlatego szukam jakiejś towarzyszki z okolic Pszczyny, Katowic. Mam 25lat. cherry153@vp.pl

Taka ja
@Cherry

Hej:) Wlasnie dostalam oferte od tej firmy, pech chcial, ze musze sama jechac, kolezanka sie rozchorowala. Jestem z Rybnika.

Drako

Mógłby ktoś opowiedzieć jak to jest przez tą agencje? Robią na hajs itp? erni668@gmail.com proszę o informację ludzi którzy byli a nie pracowników tej agencji widząc po komentarzach niektóre są celowe tak jakby pisał ktoś od nich xd dziękuję pozdrawiam

ozcan

Witam, planuje ktoś wyjazd 2 Lipca do Holandii? Dostaliśmy z dziewczyną ofertę i się zastanawiamy.

Martaaa
@ozcan

Też się wybieramy z chłopakiem 2 lipca ;)

ozcan
@Martaaa

To sie widzimy 2 lipca:)

przem

No to chyba pojechaliśmy przełożyli wyjazd na 6 Lipca też jadę z Katowic

@ozcan

Czesc ja dostalem dzis tel z tej firmy jestes juz tam w pracy lub byles

Arczi

Hej Miśkaa, podaj maila to Ci napiszę co i jak. Pozdrawiam

Magdalenna
@Arczi

Hej a mi też możesz napisać? marii2390@wp.pl odnośnie pracy przy cebulkach w Emeloord?

@Arczi

miskampl@wp.pl Czekam na maila ;)

Martynamaria
@Arczi

Czy ktos wybiera się na sortowanie cebulek 13 lub 16 lipca? Jeśli ktos był to prosiłabym o więcej informacji, czy na miejscu jest praca itd

Miśkaa

Witam !! Dostalam propozycje pracy w Emmeloord przy kwiatach czy cebulkach. Bedzie to moj pierwszy wyjazd i zastanawiam sie czy mozna im zaufac, czy wywiazuja sie z umowy . Wiecie cos na ten temat? Moze ktos ma jakies doswiadczenia?

Miśkaa

Witam !! Dostalam propozycje pracy w Emmeloord. Bedzie to moj pierwszy wyjazd i zastanawiam sie czy mozna im zaufac, czy wywiazuja sie z umowy . Wiecie cos na ten temat? Moze ktos ma jakies doswiadczenia?

paulixxx

Witam! czy wybiera sie ktos w okolice miasta Emmeloord , koło 23 czerwca na sortowanie cebulek?

Magdalenna
@paulixxx

Ja prawdopodobnie bd jechała z zielonej góry jadę pierwszy raz do Holandii

marta

skąd jedziesz?

MAgda

Hej ja sié wybieram :) wyjazd 25 czerwca

Magda
@paulixxx

Cześć paulina ja się wybieram od 25? Ty też?

@Magdalenna

Czesc pracowalas juz przez tą firme lub pracujesz napisx jak wiesz cos bo ja bede jechal gdzies za tydzien i jade pierwszy raz

@marta

Czesc pracujesz przez ta firme wiesz cos na temat pracy czy sa wyplacalni itd ja dostalem dzis tel od nich i bym jechal gdzies za tydzien

nel4

Witam czy ktoś wybiera się do emmeloord 5 czerwca?

GrzegorzKar
@nel4

Hej, ja jade z Radomia na kosmetyki mam tam grupke znajomych co pracyj u nich od lipca 2016 i bardzo sobie chwalą. Tygodniówka wychodzi około 350/360 euro za 55 godzin. Także da się zarobić.

Agnieszka

@Kefiros to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Czyli Work Centre zapewnia swoim pracownikom odpowiednie wsparcie podczas wyjazdu? Możesz polecić tę firmę innym?

Oferta

emmeloord ścinanie piwonii/ pakowanie kosmetykow . Dostałem taką ofertę pracy. Proszę o opinie. Moze ktos byl ? Pracowal ? Jak zakwaterowanie. ?

k3

Witam.Razem z dziewczyną zamierzamy wyjechać na wakacje do pracy przy warzywach i owocach na wakacje. W zwiazku z tym pytanie do kogoś kto tam pracował o wypłacalność firmy, czy nie ma żadnych przekrętów na godzinach ( zaniżanie liczby przepracowanych godzin) , warunki mieszkaniowe ( mamy mieszkać na bungalow) liczbie godzin i ogólnej ocenie czy ktoś tam był poleca lub nie ... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre