Work Centre

Opinie o Work Centre

Agnieszka

@Zadowolonyy dziękuję. A powiesz coś więcej na temat pracy w Work Centre?

W tamtym roku, gdy mielismy okazje wspolpracowac z Ta firma nie bylo zle. Pieniadze zawsze na czas. Troche kombinacje z mieszkaniem- nie zostaliamy zakwaterowani z osobami, z którymi przejechaliśmy. Pierwszy miesiac byl tragiczny. Pracy praktycznie brak. No, ale to ze wzgledu na miasto gdzie pracy nir bylo a z dojazdem tez bylo ciężko. Później trafilismy w miejsce drugie i tam juz mozna bylo zarobic. W tym roku mqmy zamiar jechać po rqz drugi. Zobwczymy jak bedzie

Agnieszka

Jest kilka nowych ofert pracy - znajdziecie je na naszym portalu GoWork.pl :) http://www.gowork.pl/praca/work-centre;pr

Agnieszka

@Anna mam nadzieję, że na tym forum uzyskasz przydatne informacje. Proponuję również odwiedzić główną stronę firmy - http://www.workcentre.com.pl/ może tam też coś ciekawego znajdziesz? ;)

paweł

@Anna kiedy wyjazd?

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Agnieszka

@Anna, a wyjeżdżałaś już wcześniej do Holandii do pracy z inną agencją? ;)

nie jeszce to nasz 1 raz i dlatego chce zasiegnac opini czy placa

a placa czy nie ?

Agnieszka

@Łosiu, oferty prace stale się pojawiają! Aktualnie firma poszukuje osób na stanowiska - Pracownik biurowy / Rekrutrer oraz Ogrodnictwo / Produkcja (Sezon 2017). Prawda, że ciekawe oferty? :)

@Agnieszka

Hej jak jest z płaca i mieszkaniem w Holandii przez ta firmę mamy okazje wyjechać teraz na kwiaty i chciała bym wiedzieć co ile płacą i czy sa wyplacalani

Zadowolonyy
@Anna

Wyplacalni to oni sa... W tamtym roku problemow z pieniedzmi nie bylo.

Łosiu

Nie maja wcale nowych ofert pracy? Może ktoś ma info prośba żeby się podzielił. Fajnie z nimi pracować bo robią szybko i bezbłędnie , ważne dla wyjeżdżających.

Ludwik

Wcale nie nowych ofert i martwi mnie to. Znajomy wyjechał z nimi i jest bardzo zadowolony.Może ktoś wie cos w tym temacie?. Bardzo zależy mi na wyjeździe a dobrze jest wyjechać przez sprawdzonego pośrednika.

Lelek
@Ludwik

Witam Dostalem propozycje pracy na pralni 9.95 euro na godzine , Polska umowa na warunkach holenderskich , praca min 40h w tygodniu i zakwaterowanie 80euro tygodniowo. Co mozecie powiedziec o tym ? Praca w 3 miejscach nie wiadomo dokladnie w ktore miasto trafie. Dziekuje za odpowiedz ;)

Kobietka

Słyszałam, że za pośrednictwem tej agencji można wyjechać do Holandii na ścinanie róż. Kiedy jest organizowany taki wyjazd? Co trzeba załatwia przed wyjazdem? Jakie zarobki są przy tej pracy no i co z mieszkaniem?. Bardzo proszę o informację jeśli ktoś wie.

Ewa1981

Ja wrocilam do Baasa od 6.02 a z tego co wiem to reszta ludzi wraca 27.02 na te szklarnie. Dla mnie agencja jest super. Pracuje tu od 2011 roku.

Juśka
@Ewa1981

Witam. Jak wygląda teraz praca na basie? Czy są dobre godziny? Słyszałam, że się trochę pogorszyło z godzinami.czy to prawda? Proszę o odpowiedź.

Monika_p

Czy ktos dostal juz wezwanie do pracy po urlopie swiatecznym? Mieli do mnie dzwonic kolo 10 lutego na kwiaty i telefon dalej milczy. Agencja dobra, nie rewelacyjna, ale po przygodach z dwiema innymi niebo a ziemia.

Aga-88

Mam sporo znajomych z Tomaszowa Lubelskiego i okolic co skorzystały z pośrednictwa tej firmy w zeszłym roku i sobie chwalą. Kolega we wrześniu 2016 roku jechał pierwszy raz za granicę na pakowanie kosmetyków i dostał przy umowie taki przewodnik jak to wszystko przebiega i co trzeba ze sobą zabrać do pracy. Moim zdaniem bardzo pomocne i pierwszy raz się z takim czymś spotkałam - na ogół u mnie było "radź sobie". Jak jeździłam do Niemiec sprzątać hotele to tylko dzięki koleżance co mnie wkręciła wiedziałam co zabrać i jak to wygląda na miejscu. Obecnie pracuję w Polsce ale jak znajomi dadzą mi cynka że rusza nabór na pakowanie perfum to rzucam obecną robotę w sklepie i mam nadzieję że się dostanę do tej pracy.

Damian90

Siemano. Jedzie ktoś może na dniach przez Work Centre na szparagi?

Karol1969
@Damian90

Hej ja jadę na szparagi do nich. W tamtym roku tez u nich pracowałem ale na sortowni cebulek tulipana oraz lili (listopad, grudzień 2016), byłem tez u nich na pracach polowych od lipca do października. Mnie się podobało. Miałem miedzy 35 do 68 godzin (przeważnie 47 godzin tygodniowo). Ale faktycznie były tam osoby co jechały nie do pracy ale zabawić się. Co do szparagów to jadę gdyż wcześniej w Niemczech 4 sezony zbierałem. Moim zdaniem jeśli ktoś chce pracować zawsze mu coś znajdzie się. Mieszkałem na hotelu w Kraggenburg są to mieszkania 4 pokojowe po 8 osób. Dla osób co szanują cisze i spokój polecam. Gorzej jeśli hałasujesz i nie liczysz się z innymi osobami to długo tam nie pomieszkasz.

Marcin O

Wita. Work Center współpracuje z holenderską agencją Level . Moja opinia ; oszuści , Kłamy nie szanują ludzi . Z dnia na dzień nie wiesz kiedy dostajesz tel że jesteś zwolniony mnie zwolnili w środę rano i kazali się wynieść do 18 godziny tego samego dnia . a policzyli za mieszkanie za cały tydzień . omijajcie szerokim łukiem . A jak wpadniecie na kordynatora Aske to juz napewno nigdy nie będziecie chcieli wrócić do Holandii .

bbbbbbb
@Marcin O

mozesz cos wiecej ? gdzie pracowales ?

@bbbbbbb

Jestem od 29.03 na Total (pakowanie kosmetykow Rituala) jest super. Mieszkam na Swifterbant z dziewczyna domek 2-osobowy. Mamy po 55 godzin i praca ma dwie zmiany. Minus jedyny to brak dodatku na nockach. Ale pracuja z nami ludzie na flowpack papryki i oni znow maja dodatki tyle ze godzin troch mniej. Wszystko zalezy nie od biura tylko CAO firmy w ktorej sie pracuje. My tu pracujemy 6 tygodni ale spotkalam osoby co sa u nich 10/12 rok.

Kaśka
@Marta

Za 55h ile wyciąganie tygodniowo po odcignieciu ubezpieczenia i mieszkania? Jesteś na wiekówce?

Ola.f.

Zależy gdzie sie trafi.. najwiecej godzin mają młodzi. ja mam stałą pracę na rózach w szklarni (czasem na hali), od kilku tygodni u tego samego pracowadwcy, wypłata bardzo dobra! na pewno tyle nie zarobiłbym w Polsce. jeśli ktos nie ma pracy to z własnej winy. oczywiste jest że jak pojdzie do jakiegos pracodawcy i zamiast pracowac bedzie sie obijac , to wiecej go juz nie wezmą. tak samo gdy ktoś pije i się awanturuje to wiadomo że koordynatorzy nie będą go traktować jak dobrego pracownika. pozdro

Hubert

Popracujesz z tydzień a potem coraz mniej godzin i zjedziesz na Polskę bo na koszty nie wyrobisz. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

DawidNL

Witam jutro wyjeżdzam z biura Work Center jak oceniacie sobie ta firme ? Warunki mieszkaniowe oraz czy są godziny i praca 5/6 dni w tygodniu?

Marcel1991
@DawidNL

Cześć ja jestem tutanjnowy od 4 tygodni pracuje na drzewkach firma tFort w Zeewolde. Mam po 48 godzin w drugim tygodniu miałem 42 bo jechałem sofi wyrobić. Za 48 godzin mam 319 euro tygodniówki na czysto.Są tu oczywiście osoby co przyjechały się pobawić. Potem smarują po tym forum na firmę. Ja po tych prawie czterech tygodniach mogę powiedzieć ze jest dobra.

Kolo

Kilkakrotnie korzystałem z ich pośrednictwa i byłem zadowolony.Wszystko przygotowane i nie było żadnych problemów. Myślę, że niektórzy nie czytają umów a później rozczarowanie. Leniwych też nie brakuje na wyjeździe.

Dorka
@Kolo

Z ich umowy nie wynika jaka prace dostaniesz i ile godzin bedziesz pracowac. Mi pani w biurze w Opolu tak naklamala ile to nie zarobie a na miejscu wielkie rozczarowanie. Poproscie o zapewnienie godzin na pismie i do jakiej pracy jedziecie. Na pewno entuzjazm tych klamliwych pan opadnie. Zwlaszcza takiej malej wrednej.

kobra
@Kolo

Witam byłem na gruszkach robota była super mieszkanie dobre , byłem z firmy opola i chciałbym pojechać z zonom czy masz jakieś kontakty o prace pozdrawiam

Ludek

Czy mają jakieś nowe ofert pracy? Nic nie mogę namierzyć!

Norbi

Lidzie nie dajcie sie nabrac na nic co mowia i pisza bus jest oplacony w 1 strone a nie w 2 jak mnie poinformowal pan z Tomaszowa Lubelskiego to po 1 po 2 nie wierzcie w to co wam gadaja produkcja hala scinanie kwiatkow to wszystko brednie jesli zamierzacie jednak zaryzykowac radze zainwestowac w dobry plaszcz przeciwdeszczowy i dobre cieple kalosze i rekawiczki. Po 3 jesli myslicie ze bedziecie mieli fajny ladny domek badz hotel to sie grubo mylicie chyba ze macie szczescie i rzuca was w normalne miejsce ogolnie patologia picie awantury. (level1 firma ktora sciaga ludzi i nie potrafi wyrobic na czas numeru sofi niektorzy czekaja po 6 tygodni a roboty czesto brakuje aby na hotel zarobic )

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre