Work Centre

Opinie o Work Centre

Dzień dobry chciałbym się spytać czy są aktualne oferty pracy na terenie Holandi przez cały rok . Pozdrawiam

Damiano. Opole

Wyjeżdżam z opola 08.12.2022 na pakowanie sałatek jedzie ktoś z opolskiego :) pozdrawiam

@Damiano. Opole

Hej. Jaką stawkę Ci zaoferowali? Każdego przyjmują, czy trzeba mieć doświadczenie? Pozdro.

@Michał

Michał 11 euro kumpel mój tam siedzi jest ok doświadczenia nie trzeba a co jedziesz tez

Zuzanna
@Michał

skoro ok to dobrze chyba a powiedz mi jakie on ma tam warunki tak konkretniej? bo to, że wyżyć się da to widać ale coś więcej? znał konkrety i wiedział na co jedzie?

Xyz

Czy był już ktoś na sortowaniu cebulek przez to biuro ?Jak wygląda sytuacja z godzinami?Ile można pieniążków zarobić za 7/8 tygodni

Konrad

Hej czy wybiera się ktoś do Leystad na pakowanie ubrań ? Bądź czy ktoś już był ? Jaka opinia ? Pozdrawiam

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Syla

Hej wybiera sie ktoś 04.09 do pracy na magazynie jako pakowacz?

Sura
@Syla

Ja jadę na pakowanie ubrań

Dawidson11
@Sura

Witam, byłaś już na pakowaniu ubrań?

Tom

Witam jest ktoś na jabłkach w ost 21756 Dichreihe13 szukam opini

Mona

Jadę 28.08 na jabłka i gruszki, szukam współlokatorki do pokoju w wieku do 25 lat. Żeby nie było - tylko dziewczyny!!!

@Mona

Hej, ja jadę na jabłka i gruszki 25.08 może uda się nam spotkać na miejscu, I ogarnąć wspólny pokój .

Angelika
@Kama

Hej, ja też wyjeżdżam 25.08 także chętnie przyłącze się do pokoju z dziewczyną jadącej sama :)

@Kama

Hejo, ja wyjeżdżam 25.08 na jabłka. Gdyby któraś z dziewczyn chciałaby ogarnąć pokój razem to ja bardzo chętnie

@....

A skąd wyjeżdżasz? Jestem jak najbardziej na tak.

Skąd wyjeżdżasz?

Podkarpacie ????

@....

Hej! Ja też wyjeżdżam z podkarpackiego 25.08.Wyjezdzam sama chętnie bym sie dołączyła do kogos z podkarpackiego

O super, podeślijcie mi swój fb na pocztę: an.m@o2.pl. Zgadamy się

Sylwia
@Mona

Hej ja początkiem września więc byłabym chętna

Sylwia
@Kinga

Hej ja chcę też właśnie z Podkarpacia .

@Sylwia

Jesteś na jabłkach?bo ja naraziw idę na sortowanie papryki bo jabłka nie dojrzały jeszcze i benda od połowy tygodnia

Ona
@Kinga

Możecie dziewczyny opisać jak wyglądają warunki na miejscu? Zwłaszcza zakwaterowanie, czy kobiety i mężczyźni mieszkają osobno czy razem?

Hej, czy wybiera się ktoś z podkarpacia na jabłka 28.08

@.

Wybieram się dziś na jabłka z podkarpackiego ,jadę sama chętnie bym z kimś się zapoznała było by raźniej.

Hej, czy był ktoś na jabłkach? Można było wrócić wcześniej do Polski bez problemu tzn. przed okresem który jest w umowie ?

Lalala

Jedzie ktoś teraz na flevo? Wiadomo kiedy startuje?

@Lalala

Witam! Byl ktos na zbiorach jablek?Bardzo prosze mi napisac jak.tam.jest I czy ta agencja jest godna zaufania?

arab
@Kinga

Zbiory jabłek/gruszek zaczynaja się około na początku/połowie września Także miej pewność ze jedziesz na pewno do tego co ci oferują Żeby potem sie nie okazało Ze zamiast zbiorów masz ścinkę papryki albo ryby Agencja jest sprawdzona i uczciwa Wypłaty co tydzień Stawka obecna na zbiorach to bodajże 11,14 brutto czyli około 10,14 netto Nie ma akordu (jest nielegalny w Holandii)

@arab

Dzieki sliczne za odpowiedz!

Kinga

Hejka,mam jechać 08.08 do Holandii (Emmeloord) na jabłka/gruszki ,czy ktoś może coś napisać? Jak z warunkami,pracą,zarobkami ? :)

sysia98
@Kinga

Hejka, właśnie tez jedziemy z narzeczonym i chętnie się dowiem jakie warunki i czy wypłacają terminowo pieniążki ????

Mirek88
@Kinga

Hej. Ja wracam po raz 4 do nich najpierw szef mi dzwonil ze ma prace od 12.08 ale dzis okazało sie ze od 22.08 bo jabłka nie dojrzały jeszcze. Pensje są tygodniowki i zawsze w poniedziałek terminowo, mieszkam na domku w Zeewolde i do pracy mam 23 km. Tygodniowka to okolo 350-400 euro na zbiorach. Praca 6 dni w tygodniu. W 2016 zbiory trwały 8 tygodni w 2018 było to 7 tygodni.

@Mirek88

Właśnie ,mi również przesunęli termin na 22.08.19r i jadę niestety tylko na maksymalnie 4 tygodnie,ponieważ nie mam możliwości zostać dłużej,mam nadzieję że coś tam się uda zarobić,i wszystko wyjdzie okej. . Mógłbyś ,tylko napisać czy są jakieś rzeczy ,które należy ze sobą zabrać ? Oczywiście,oprócz tego co jest w umowie. Pozdrawiam :)

@Mirek88

Prosze mi napisac jak wyglada praca przy znieraniu jablek?jade pierwszy raz I jestem pelna obaw

Kamil / Martyna

Hej, jesteśmy od nich w Zeewolde na firmie z środkami czystości od 5 tygodni jak na razie wszystko ok. Wypłaty na czas co poniedziałek, ogarnęli nam BSN i resztę dokumentów. Wczoraj sobie konta otwarliśmy w ING Almere. Zarobki póki co 320 do 470 tygodniowo netto zależy ile godzin masz i na jakim dziale firmy. mamy po 20 lat i nie maja wiekówki Nam się podoba tutaj. Planujemy 2 tygodnie urlopu w październiku i powrót.

Paola
@Kamil / Martyna

Hej. Zy mogłabyś mi przesłać zdjęcia zakwaterowania ? Bo się właśnie też wybiera na sprzątanie domków

Wika
@Paola

Hej, jedziesz na to sprzatanie? Czy juz pojechałaś? Odezwij się na wikawikaa97@gmail.com Ja jade 19,

Wika
@Kamil / Martyna

Hej jak jest w tej pracy? Pracujecie tam dalej? Opoaiedzielibyscie coś po krotce?

Patka
@Wika

Hej, czy byłaś na sprzątaniu domków letniskowych? Jeżeli tak to jak z zakwaterowaniem, praca i wypłatami?

Kika

Hej wybiera się ktoś 20.06 na cebulki tulipanów?

Dorota
@Kika

Witam,czy już pracowałaś przez to biuro na cenulkach

@Kika

magda

Witam,czy ktoś wyjeżdża 9 czerwca na cebulki tulipanowe do Emmeloord do pracy? chcialabym zaczerpnąć informacji czy ktoś juz tam był i moze cos wiecej o tym powiedzieć z doświadczenia? prosiłbym bym o napisanie jakies opinii.pozdrawiam Magda

Aneta78903@o2.pl
@magda

Hej Wyjezdzasz sama? Byłabym chetna na wspolny wyjazd od 9 czerwca . Moze udałoby mi sie tez na te cebulki . Mam 21 lat jak coś. :) napisz aneta78903@o2 pl

Agata
@magda

Hej czy już wiesz coś więcej bo j a tez sye wybieram 6 czerwca i mam trochę obaw

DD

WYJEZDZAMY Z KOLEGA ROWNIEZ PIERWSZY RAZ

Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba
@magda

Czesc ja jade 9.06.2019 na cebulki do firmy Avroid. W zasadzie to wracam juz kolejny raz. Mamy stałą ekipe w 6 osob jedziemy 5 raz. Pracujemy 8/9 tygodni po 50 godzin. Za ten czas odkładamy po 2500/2700 euro. Dla nas jest ok. Praca 6 dni w tygodniu.

negatyw
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Na chwilę obecną pracy w Emmerold nie ma - wyjazd odwołany trzy razy. (usunięte przez administratora)

Hanna / Adam
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Hej, my byliśmy na cebulkach też u nich tylko na innej firmie i przy 48 godzinach tygodniówka netto 370 euro jest naprawdę spoko. Praca na hali. Na cały pobyt 8 tygodni zdarzyło się 3/4 razy ze na transport po pracy czekaliśmy godzinkę ale tak poza tym max. 15 minut i był kierowca. Za rok wracam do nich z prawkiem i sam sobie będę dojeżdżać do pracy. Szef już podał nasze nazwiska do biura na sezon 2020 wracamy. Zresztą mamy także jego numer telefonu.

Dorota
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Witam, widzę że stały pracownik to mogę zapytać,czy mężczyźni też pracują tam przy cenulkach i jakie zakwaterowanie,jak daleko do pracy

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Beata

Czy wybiera się ktoś na pracę sezonowe od 20.06?

Obiekt Pan

Krótko zwięzłe i na temat; Plusy; - niskie koszty zakwaterowania - darmowy dojazd do pracy - dodatek dla kierowców - dobra stawka godzinowa - brak wiekówki Minusy: - trzeba pilnować wypłat bo w zeszłym roku 2x tygodniowa się moja nie zgadzała i musiałem dzwonić do koordynatora - często patologiczne towarzystwo na kwaterach (typowe pijaczki polaczki prostaczki) - brak wiedzy do jakiej pracy tak na prawdę się jedzie - Częste rzucanie po firmach

Interesuje mnie praca jako Ogrodnik w firmie Work Centre. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Xyz4533

Byłem w zeszłym roku i w tym tez się wybieram Ogólnie masakry nie ma (skoro jade 2 raz to musi być jakiś powód) Teraz dają lepsze warunki finansowe i dodatek dla kierowców Prac maja wiele, godziny w sezonie wakacyjnym na pewno są Zakwaterowanie typu ,,chów klatkowy Polaków,, Niektóre lokalizacje oferują domek 2 osobowy (najlepsza opcja), wszystko inne to masakra Rok temu w Kraggenburgu (chusta) miałem okno pod (usunięte przez administratora) i cały czas śmierdziało

Adriano

Witam. Ktoś może coś powiedzieć o pracy na sprzątaniu domków letniskowych. Jak to wygląda ile godzin ile się zarabia tygodniowo mniej więcej i w jakiej miejscowości to jest

tdw
@Adriano

Jest to praca na sprzątaniu domków po turystach w mieście Zeewolde, jest to oddzielny park. Praca jak na sprzątaniu , trzeba sprawnie ogarnąć domek w wyznaczonym czasie, bo każdy na dzień ma przydzielonych kilka. Jak ogarniasz takie rzeczy to nie będzie to dla ciebie problem:)

Xyz4533
@Adriano

Praca fizyczna może jakoś tak stricte nie jest ale tempo trzeba mieć Jest określona ilość domków do wysprzątania na 1h (czyli norma do wyrobienia)

Mery Jane

Hej. Czy wyjeżdża ktoś 22.05.2022r. do miejscowości Emmeloord do pracy przy sałatkach?

Flafu
@Mery Jane

Tak

Hehe
@Flafu

Z jakiego Województwa wyjeżdżasz jeśli mogę wiedzieć? ????

Mery Jane
@Flafu

A z jakiego Województwa wyjeżdżasz jeśli mogę wiedzieć?????

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre