Tpa

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tpa

l

pracowalam tam przez jakis czas i jest to najgorsze miejsce w jakim bylam

k

Zgadzam się, ta firma to porażka. Przełożone niczym się nie interesują, partnerzy zamykają oczy na wszystko. Udają że się interesują, a jak powiesz coś to Cię zwolnią. Dodatkowo. żadna dziewczyna nie ma powrotu po macierzyńskim - bo po co ktoś z dzieckiem - nie będzie mógł pracować 24 godziny na dobę!

www

oj tak- atmosfera kiepska, wsparcie ze strony przełożonych żadne - osoby pracujące od początku(supervisorki) nie mają zielonego pojęcia o firmach, którymi się zajmują, jak coś źle - to winna pracownika- bo przecież supervisior, który niby weryfikuje Twoją pracę - od razu Ci wmówi, że Ty nawalasz., notoryczne nadgodziny i totalna dezorganizacja. Brak komunikacji między przełożonymi a pracownikami. Plus tylko jeden- socjal.

oni

unikajcie firmy jak nie chcecie byc wyzyskiwanie i traktowni jak smiecie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tpa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
wieszkto

w tej firmie to wycisna z ciebie wszystkie soki a potem cie wypluja. i jeszcze jest taka obluda ze zachecaja cie do zwierzen typu \\\"co ci sie nie podoba\\\" a jak juz poiwesz to cie wywala na zbity pysk zeby taki pracownik nie mieszal. Jak nie chcesz wyladowac w psychiatryku to unikaj tej firmy jak ognia. za chwile rotacja bedzie 100%

be

uciekają bo nie wytrzymują tempa? pierdoły. Gdyby wszyscy tam zatrudnieni wykonywali swoją pracę to byłoby w sam raz. Nikt tam się nie bał tempa, tylko tego, że prędzej zniesie jajo niż awansuje.

bfd

Najgorsza firma w jakiej bylo mi dane pracować. Prędzej wylądujesz w szzpitalu na nerwicę niż dostaniesz awans. Roboty strasznie dużo a kasa marna.

klk

nauczyć się czegoś od przełożonego w tej firmie?????? to jest dopiero żart. Tam przełożeni (supervisorki) nic nie robią oprócz zakupów na allegro i oglądania pudelka. Odradzam! Nie warto życia marnować!

ktos

tepoprzednie posty to chyba ktos z firmy pisze bo nikt kto tu prcuje nie powie nic dobregoo tej firmie -[usunięte przez moderatora]

aaa

ja rozpoczelam tam prace i narazie wydaje sie byc ok. jak wszedzie duzo pracy ale atmosfera jest fajna.

kk

a ja uważam, że nie jest tak źle. pracowałam jakiś czas temu i od przełożonej sporo się nauczyłam. Fakt pracy bardzoooo dużo, ale to była dla mnie niezła trampolina w ścieżce kariery. myślę, że w tego typu firmach jest duża rotacja bo ludzie nie wytrzymują tempa, ale z perspektywy dobrze oceniam to doświadczenie.

firma porazka!!! marne pensje i [usunięte przez moderatora]

Aaa

Jeśli ktoś chce mieć zdrowe nerwy i nie lubi pracować z ludźmi na niskim poziomie kulturalnym i nie tylko, to faktycznie...nie idzcie tą drogą. Zdecydowanie odradzam. Banda znajomków

nick

Zgadzam się. Ta firma to jedno wielkie DNO. Nie polecam!!!!!!!!

abc

tak wszyscy uciekaja stamtad ciagle kogos szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Tpa - Warszawa

• Jak się pracuje w Tpa?

Zobacz opinie na temat firmy Tpa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tpa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tpa