Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

gt

W dniu 23.12.2021 wykonałem przelew na 40 zł ekspresowy za 5 zł dostałem potwierdzenie i kod sms przelew widniał w historii mojego konta po kilku dniach okazało się ze przelew nie został zrealizowany i został wykasowany z mojej historii Obsługa banku kompletnie olewa klienta nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak się stało

@gt

Proszę napisać wiadomość przez millenet lub aplikację mobilną. Zostanie ona przekazana do działu IT i zweryfikowana.

Ex
@gt

Takie rzeczy się zdążają aż niemożliwe, żeby pracownik nie potrafił wytłumaczyć

er
@Ex

przeciętny pracownik millennium nawet nie jest w stanie wytłumaczyć różnicy między kredytem a pożyczką hipoteczną, nie wspominając już o czymkolwiek związanym z hipoteką, np karencją. Za to dobrze radzą sobie z wciskaniem sciemy o magicznych lokatach strukturyzowanych z potencjalnym zyskiem 16%, albo super kredycie z rrso 30%

Pracowałam w regionie Anety P. Nie życzę takiego przełożonego jak miała przyjechać do oddziału to pracownicy srali po nogach ze strachu. Jak kończyła mi się umowa to dzień przed przyjechala z info ze nie przedłuży umowy po 2 latach gdzie dawałam z siebie 100% robiłam wyniki obsługiwałam najwięcej klientów. Ale miała swoje zdanie i za to nie przedłużyła mi umowy. Pracownicy narzekają pensje i premie marne.

K

Standard w millennium. Bankowi wydaje się ze jest wielką korporacja, wiec traktują pracowników jak odpadki. Zarząd i regionalnych tego „banku” można w cyrku pokazywać za ich pomysły. Nikt normalny w tej firmie nie wytrzyma zbyt długo, zwłaszcza jak trafi się wybitnie szurnięty regionalny tak jak u mnie. Przykładowo u Szanownej Pani Regionalnej Olgi we Wrocławiu pół roku stażu to max, to babsko wykończy każdego

Arny
@K

A ja tam lubię panią Olge, za zyczliwosc i profesjonalizm

X
@Arny

Profesjonalizm w dowalaniu kolejnych raportów w excelu do wypełnienia, czy w rozdawaniu nagan do akt za byle co? Jesli tak na to patrzeć to faktycznie się zgodzę, pod tym względem jest wybitna. Dobrze jej jeszcze idzie obiecywanie podwyżek, oczywiście może w następnym kwartale, a potem kolejnym….

Allan

Bank się zwija? Widzę coraz mniej placówek...

Ex
@Allan

Nie zwija tylko szuka oszczędności. Klient do bankomatu i aplikacji a do placówki tylko w konieczności ostatecznej

W
@Allan

Niestety nie zwija się i nie zanosi się na to. To szambo nazywające się bankiem raczej długo na rynku pozostanie

Szkolenie

Mam niedługo zacząć szkolenie, w ten sam dzień podpisuje umowę, od bm dostałam meila że razem z podpisaniem umowy podpisze też oświadczenia o tym że zapoznałam się z wymienionymi ustawami, takimi jak np. ustawa bankowa itd, moje pytanie dotyczy tego czy serio przed szkoleniem powinnam się jakoś do niego przygotować?

Nienie
@Szkolenie

Nie

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

W banku Millennium długo nie popracujesz....a raczej możesz ale Ci tego nie życzę. Wszystkie niepochlebne komentarze jakie przyjdzie Ci tu przeczytać, niestety są prawdą. Myślisz i tak spróbuję, zobaczę... Też tak myślałem i tam nie pracuje ????. Wytrzymałem pół roku... Za dużo jak na moje nerwy....

k

Ciekawe jak to się stało, że zniknęła moja opinia sprzed pół roku podsumowująca wszystko co się działo w tym wspaniałym banku. Przypomnę tylko, że praca w BM to marnowannie życia na użeranie się z uperdliwymi klientami i jeszcze gorszym kierownictwem. (usunięte przez administratora) stres, depresja i nacisk na wciskanie produktów kredytowych/ubezpieczen/funduszy i innych (usunięte przez administratora) Liczę na to, że w jakiś sposób KNF przyjrzy się kiedyś temu co wyprawia szanowne kierownictwo, które wymusza sprzedaż w sprzeczności z jakimikolwiek wytycznymi KNF i etyką. Jedyne co się liczy w BM to wolumen wciśniętych produktów. Nie ważne jak i komu, ani czy klient wie co podpisuje, byle tylko dobić sprzedaż w tabelce bo inaczej rozmowy rozmowy "motywacyjne" z szanownym kierownikiem lub jeszcze lepiej regionalnym. No i raz w tygodniu przypomnienie o planach naprawczych dla tych ze słabszymi wynikami. Oczywiście zgadzam się z tym, ze firma chce zarobić, normalna sprawa. Problem w tym że 80% klientów którzy faktycznie chcą produkt jest obsługiwana ZDALNIE. Sprzedaż sama się robi dzięki sprawnie działającej aplikacji i stronie. Plany w oddziałach służą do tego żeby mieć powodody aby uciąć premię pracownikowi / nie dać awansu / przełożyć rozmowę o podwyżce na "może za pół roku jak będą ładne wyniki". Dla pracowników oddziałów zostają prawie sami emeryci i przypadkowi ludzie. Z niech trzeba wydusić ostatnią kroplę braku asertywności i docisnąć sprzedaż czegokolwiek, byle tylko szanowne kierownictwo nie smuciło się brakiem chęci pracownika do sprzedaży. Bo przecież według czarodziejów ze szkoleń sky is the limit, wystarczy tylko wstawać wcześniej i pracować ciężej a klienci sami ustawią się w kolejce po fundusz inwestycyjny (najlepiej tacy co już ze starości nie słyszą i nie widzą, byle by podpisać tam gdzie trzeba potrafili) Pozdrawiam serdecznie na szczęście były pracownik Jak to usuniecie to może opiszę ciekawsze sprawy, ale to nie tylko tutaj :)

@k

Ja to mam wrażenie ostatnio, że nasza góra wzięła przykład z rządu. Co meil to nowinka. Jeden pomysli reszta przyklepie i udają że coś robią. Certyfikaty, digi szkolenia online zajmujące całe dni nic nie wnoszące nowego do pracy. Nowe modele już nie nadążam ???? bo co się nauczę to wszystko w piach hehe. Niech ktoś nad tym zapanuje bo chaos totalny się robi. I jeszcze jedno kredytów w najbliższym czasie nie będzie i pogodzcie się z tym bo kto robi jakieś inwestycje w tym czasie oprócz tego RPP nie pomaga, wszechobecna drożyzna i niepewność. Mieliśmy i w zasadzie mamy jeszcze tego namiastkę przez ostatnie dwa tygodnie ducha można było wyzionąć w oddziałach od kolejek. Pozdrawiam

W PUNKT!!!!!

Trafione w punkt

tatuaż

Czy przyjmują osoby z tatuazem? Nie wiem czy aplikować?

zrogezrg606

Hej. Pytanie do tych co mieli szkolenie we Wrocławiu. Czy ponosiliście jakieś koszty związane z zakwaterowaniem w hotelu? Jak wyglądał egzamin?

zdzich
@zrogezrg606

to już nie ma szkoleń online?

@zdzich

Pierwsza część ma być online, druga prawdopodobnie z biura. Dlatego pytam.

Zdzich
@Zrogezrg606

Jeszcze na początku stycznia szkolenia były w pełni online. Najpierw bodajże 2 tyg przez Teams i elerning, następnie praca i nauka już w oddziale. Po około miesiącu od zatrudnienia znowu były bodajże 2 dni szkolenia online.

@Zdzich

Dziekuje za informacje:)

@zrogezrg606

A możesz powiedzieć jak wyglądał egzamin owca?

wrocław pozdrawia
@Zrogezrg606

z palcem w d można zdać bo online 2 częsci ,niski próg 60% do zdania inne banki maj po 80 % ale jak cie będą chcieli wyrzucic to zdana owfca na 100% nic ci nie da, tak jak ze mną zrobiono , nie odpowiadałam kierowniczce i to ,ze jestem starsza i lepiej wykształcona od niej

@wrocław pozdrawia

Wszyscy zaliczyli u was w 1 terminie?

tam się nic nie zmieni
@zdzich

Każdy egzamin jest łatwy do zdania ale nie gwarantuje ci to ,ze zostaniesz na dłużej , czasami widzimisie kierownika albo jakiegos typa z wa-wy starczy żeby kogoś wyrzucic w ten sam dzień i podsunąc dyscyplinarkę, nawet w CC bo nagadałes tępemu kierownikowi albo komus wyzej , czasem kierownikowi tylko z maturą wystarczy ,ze masz studia i znasz np 2 języki obce w miarę dobrze to albo sie będzie znęcał albo Cie wyrzuci :(

@tam się nic nie zmieni

a Jak wyglądał egzamin przed wdrażaniem i praktyką?:)

@zrogezrg606

szkolenia w mille są robione tak, żeby nawet największy młot zdał i jak najszybiej leciał wciskać szajs naiwnym klientom. Zdaje każdy, przed egzaminami prowadzący omawiają "test próbny" z pytaniami takimi samymi ja na egzaminie

Allan

Proste pytanie. Ile pracownik dostaje na start w tym cudownym miejscu na sprzedaży? Prośbą o konkretne info a nie że mało, ujowo i idź gdzie indziej. Mam sytuację podbramkową i zastanawiam się również nad Lidlem tyle że tam dają 3/4 etatu na dzień dobry.

Qwertyyyy

Zależy jakie miasto, w mneijsz mniej ok 3800 brutto

Omk
@Qwertyyyy

Mniejsze, czyli np. taki Wrocław...

Qwertyyy
@Omk

Ale na CC czy placówka? Bo jak CC to pewnie 3500 brutto

@Qwertyyy

Placówka ściana wschodnia. CC to już (usunięte przez administratora) dna dla kompletnych desperatów albo studentki bez rodziny i zobowiązań. Mała ta kasa przy takiej odpowiedzialności.

@Allan

Jak dla Ciebie CC to wielka odpowiedzialność to nie masz co podchodzić do pracy w placówce ...

Allan

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jak tak pracujesz jak czytasz posty to masz farta że tam pracujesz

@Allan

To Ty nie rozumiesz że w oddziale masz sto razy większa odpowiedzialność ale niewiele większe pieniądze ... Aaa i nie trzeba mieć farta żeby tu pracować ... Zatrudniają od dostawców pizzy po studentów pedagogiki .... Jeśli dalej nie rozumiesz przesłania to powodzenia !

@Allan

około 4 tys brutto podstawy, + bardzo ewentualne premie, w pakiecie jeszcze coś tam z luxmeda, mulisport za 100 zł, depresja, (usunięte przez administratora) załamanie nerwowe i strach przed spędzeniem kolejnego dnia na pracy w tej firmie

Slawek

Z daleka od tego banku jeżeli nie chcesz stracić płynności finansowej . Od 4 dni nie mogę wypłacić euro. Mimo, że powinienem je odebrać kolejnego dnia po zamówieniu. Tłumacza się obecna sytuacja. Nikt się zmna nie kontaktuje. Latam codziennie do banku I pytam czy jest kasa. Bo jak nie odbiorę to nałożą regulaminową opłatę. Kradzież po legalu nic innego mi nie przychodzi do głowy.

@Slawek

To strona dla pracowników a nie klientów ;)

Pluum
@Slawek

Sławek to jest forum dla pracowników a nie dla klientów. Zanim napiszesz bzdury odnośnie opłaty za nieodebraną gotówkę to upewnij się czy teraz tak się dzieję. Otóż nie, jeśli oddział nie posiada waluty obcej to nie pobiorą od Ciebie prowizji za nieodebranie.

@Slawek

To akurat standard. Klient zamawia, pracownik zapomni zamowić i udaje ze system nie działał albo konwój nie dotarł. Millennium troszczy się tylko o klientów których da sięw jakiś sposób wydoić, wcisnąć kredyt albo fundusz. Jak produkt opchnięty to nara bo kolejny klient czeka w kolejce i może coś weźmie

Andzia

Powiedźcie mi proszę jak i gdzie odbywa się szkolenie na call center w Warszawie?. To jest biuro, bank czy jakaś aula? Czy hotel zarezerwowany jest blisko odbywania szkolenia?

Ocochodzi

Hej, po ilu tygodniach dostajecie zwrot pieniędzy za delegacje/bilety?

Login
@Ocochodzi

Zgodnie z regulaminem jest do 60 dni, ale przeważnie wypłacają do 40 dni

Marvell

Witam. Pracowałem w Banku Millennium rok czasu. Praca zakończyła się rzuceniem przeze mnie papierami. Po paru miesiącach od tego zdarzenia, okazuje się, że nie mogę pracować już w żadnym banku! Nikt nie chce mi udzielić informacji dlaczego?! Ktoś może miał podobną sytuację?

Alicja
@Marvell

Mnie inny bank przyjął bez problemu. W zasadzie to nawet 3 chciały mnie zatrudnić ale wybrałam lepszą ofertę. Pracowałam w Mille rok i o rok za długo

Jola
@Marvell

Ja poszłam do konkurencji po 1,5 roku, zero problemu, tysiąc zł podstawy więcej na dzień dobry ;)

@Marvell

Może problem jest w tym że odszedleś z mille w nieprzyjemnej atmosferze i zyskales złą opinię? Bankowość to mała branża i każdy kogoś zna i dowiaduje się u byłego pracodawcy o kandydata. A negatywna opinia będzie bardzo rzutowac na kandydaturę.

Migik
@Jola

Jaki to bank?

A w jakiej atmosferze odszedłeś ? Świat jest malutki

Ewelina

Mam pytanie do pracowników MB, Czy byliście sprawdzani w Bik-u i innych instytucjach jeśli chodzi o wasze zobowiązani kredytowe? Czy Bank ma prawo sprawdzać jakie zobowiązania ma przyszły pracownik?

Xwerty
@Ewelina

Nie! Absolutnie. Miałam jedynie taką sytuację jak pracowałam jako pracownik cywilny w polcji, wtedy sprawdzano cała moja rodzinę po peselu żeby zweryfikowac pewnie karalność.

Y

MultiSport za 100 zł xd, Wczasów pod gruszą nie ma w ogóle. Premii świątecznych nie ma Z bonusów dla pracowników chyba jedynie zniżka 10% na studia na WSB. XD Kiedyś podobno były normalne bonusy dla pracowników, ale bank „ucierpiał przez pandemie”, ciekawe jak skoro sprzedaż kredytów wzrasta co kwartał według wszystkich rynkowych analiz i raportów. Biednemu bankowi zostały pieniądze tylko na to żeby minimum raz w miesiącu zorganizować „zebranie” szanownych dyrektorów regionalnych i kierowników, na których wymyśla jakie kolejne inteligentne pomysły zwalić na pracowników, a potem przeżrą i przepiją kasę zaoszczędzoną na dofinansowaniu MultiSportów Fajny pracodawca, polecam i pozdrawiam cieplutko Za to szanowni dyrektorzy regionalni i kierownicy minimum

@Y

Ta praca ma całe multum minusów ale z jednym się nie zgodzę. Wczoraj wpłynęło świadczenie socjalne 500 PLN rekompensujące Multisport a od grudnia ma już byc on dostępny w ramach Kafeterii. Natomiast w grudniu tradycyjnie karpiowe 500pln. Natomiast faktycznie kasa jest marnowana nie na to co trzeba i chyba nawet kierownicy woleliby wczasy pod grusza niż te śmieszne ich zebrania

Lime

Świadczenie socjalne 500zł? to w zależności od zarobków.. więc co to za rekompensata, skoro jedni dostali, a inni nie? Tradycyjnie karpiowe? Więc to chyba jakaś nowa tradycja, bo w zeszłym roku nie przypominam sobie, aby coś takiego było..

Johnny
@Lime

Ja od 2 lat nic nie dostałem? ? NIC

@Johnny

Przeciez były świadczenia w zeszłym roku na święta i socjalne dla rodziców. Gdzieś Ty się uchował? :D

Johnny

Nie mam bachorow i robię premie. Żadnego socjalu powtarzam nie dostałem

Bankier
@Johnny

Sam jesteś bahorem. Rozkapryszonym. Nie wyrażaj się tak o dzieciach, obrażasz dzieci i rodziców.

Powpow
@Johnny

Pewnie nie dostałeś dlatego że nie wypełniłeś oświadczenia majątkowego

potwierdzam
@Bankier

Im mniej bachorów tym lepiej, więcej w budżecie zostanie a na Ziemii jest przeludnienie.

Mamusia
@potwierdzam

A na emeryturkę sam uzbierasz?

Ciekawa

Czy osoby, które zakończyły pracę w tym banku dostały już PIT?

@Ciekawa

Nie

Mk

Czy w Banku Millennium jest jakaś infolinia mob...ingowa? Gdzie zgłaszać takie przypadki?

@Mk

Najlepiej odrazu do Pip-u ....

Mk

Bardziej mnie interesuje narazie poinformowanie wyżej. Sprawa dzieje się w Warszawie na II piętrze na sprzedaży kredytów

LLime
@Mk

Jakiś czas temu było szkolenie online z informacjami gdzie takie coś zgłaszać.. trzeba by poszukać. Ale w praktyce co chcesz ugrać? Góra zmiecie sprawę pod dywan, a koniec końców to ty dostaniesz po (usunięte przez administratora) Zmień lepiej pracę.

@Mk

W hr service była kiedyś zakładka dotycząca mobingu

@LLime

To dostanę. I tak będę zmieniał pracę. A zawiadomienie o mob..... A potem PiP

Llime
@Mk

Jeśli tak, to trzymam kciuki.

czasowa
@Mk

We Wrocławiu jest tak samo , mobbing szczególnie wobec osób troche starszych od pracującej (usunięte przez administratora) i wobec tych z mgr.

Ann
@Mk

My zgłosiliśmy kiedyś do rewo i do kadrowej.

@Ann

I to coś dało?

Ann
@Mk

Tak. Kiero się uspokoiła a potem finalnie wyleciała.

Nie daj się
@czasowa

W Warszawie to samo. Im większe braki wykształcenia kordo, tym niższy poziom i potrzeba wyżywania się na ludziach, szczególnie dobrze wykształconych. Być może niektórym wydaje się, że jak pracownica starsza to jest bezradna i bardziej zależy jej na pracy i da z siebie zrobić worek treningowy prumitywnej kordo. Dbajcie o własną godność. Marne pieniądze za pracę w tym banku, to nie wszystko Zgłaszać gdzie się da, na bieżąco spisywać sobie wszystkie formy mobbingu, spisać sobie nazwiska osób, które były świadkiem zdarzeń, aby potem podać ich nazwiska jako świadków w sądzie.

kama

Ja pracowałam w Banku Millennium 2 lata. Jeśli ktoś chce się rozwijać,ma w sobie duży potencjał i liczy na docenienie ze strony kierownictwa to odradzam zatrudnianie się w tej korporacji. Przez pierwszy rok pracy wyrabiałam m-czne plany sprzedażowe w granicach 80-200 % niestety nie mogłam liczyć na podwyżkę a tym bardziej na szacunek pracodawcy. Pensje nierówne... na tym samym stanowisku płacą różne pensje. Osoba, która nie angażowała się nigdy w sprzedaż, miała gdzieś wyniki i profesjonalną obsługę, może zarabiać tam więcej niż osoba, która się stara i daje z siebie wszystko, żeby marka Bank Millennium kojarzyła sie z prestiżem i przyjaznym stosunkiem do klienta.Tak więc ludzie szanujący się odchodzą z tej instytucji... Rada dla tych , którzy jednak zdecydują się na pacę w tym banku: Pamiętajcie na sprawiedliowść nie macie co liczyć. Będziecie walczyć o swoje - nic wam to nie da! Nie wiem jak bardzo byście byli grzeczni w swoich wypowiedziach i tak usłyszycie, ze jesteście PRETENSJONALNI :) .... Pracując tam odniosłam wrażenie, że większość pracowników na niższych stanowiskach mają w sobie więcej klasy i inteligencji niż kierownicy i dyrektorzy tego Banku. Przykre, ale prawdziwe.

zwolniona za byle co
@kama

Tak niestety to prawda. Kierownictwo biega tylko na papieroski i plotki a w kuchni pije kawkę i (usunięte przez administratora) przerwy. Coś im nie pasuje to mobinguja pracowników. Wiele rzeczy im nie pasuję , przydzielają fatalne osoby na mentorów i do szkoleń. Mało tego daja czasem głupie zadania nawet jak zrobicie to dobrze i tak jak jest w ich bazie , powiedza wam ,ze robicie to źle . Rozmowy z klientami źle a po szkoleniu wymagaja już profesjonalnej obsługi klienta i bez pomocy starszych kolegów.

aniołek :)

W tym banku nigdy nie wiadomo co stanie sie dnia następnego.... w każdej chwili może wejś dyr. regionu i powiedzie, że pracownik zle wykonał swoje obowiazki więc dostaje wypowiedzenie (dysyplinarne). Tak też zwolnili moją koleżanke z oddziału ponad dwa miesiące temu i do dziś nikt z nas nie wie dlaczego tak naprawde???!!! Bo na jej pytanie "za co"?? dyrekcja odpowiedziała, że nie musi tłumaczy szczegółowo...więc za brak wiedzy z instrukcji Kasowo - skarbcowej. Nie wolno im tak nas traktowa ... trzeba coś z tym zrobic

tak jest do dziś
@aniołek :)

To prawda . Czasami tego nie zrobi dyrektor tylko jakaś paniusia z HR.

nie wieżę że za nic. Dostała dyscyplinarkę

tak jest do dziś

Ja o mały włos nie dostałam za wymyślone powody zwolnienia dysc. Co się nasłuchałam to moje, że za wolno pracuję i nie zdaję (?)egzaminów pozytywnie (o egzaminach nawet nie wiedziałam i nie było ich w ogóle). Po prostu kilku osobom nie pasowałam . Mam mgr a moja kierowniczka tylko maturę , znam więcej niż jeden język obcy i pytałam o infolinie obcą .najlepsze jest to ,ze moja kierowniczka nie miała twarzy żeby wręczyć wypowiedzenie i się kimś wysłużyła.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 513 ocen.

Bank Millennium S.A.