Niezapominajka Apteka

Opinie o Niezapominajka Apteka

Zaciekawiony83

zauważyłem ogłoszenie na stanowisko Asystenta działu Księgowości - tylko czy ktoś pomoże ustalić gdzie Oni mają siedzibę ? KRS tego nie precyzuje jakoś bo na Starowiślnej 1 jest po prostu jedna z aptek i nic więcej tam nie widze. Generalnie opinie na temtat pracy tez mile widziane, natomiast bardziej zależy mi na ustaleniu gdzie ONI mają siedzibę na dobrą sprawę ? lub gdzie jest dział księgowości ?? Z góry dzięki za pomoc.

stokrotka
@Zaciekawiony83

Jasnogórska 71, Jeśli Cię zaproszą na rozmowę to zarezerwuj sobie ponad 2 godziny

zaciekawiony83
@stokrotka

dziękuję za odpowiedź. a z jakiego powodu ponad 2 godziny? aż tyle tra rozmowa u nich ?

faramceuta

Ktoś napisze więcej co jest dobre w firmie, a co złe? Czy warto tam iść do pracy i jak tam się pracuję? Czy premie są wysokie? I czy zwalniają ludzi???

Borutka

Ludzie jak czytam wasze opinie to mam wrażenie że niektorzy sa niepełnosprawni umysłowo.Umowe daja a co kur.a łaske robia to podstawowe wymogi nie daja umowy to swiadczy o nich .Tam umowy daja to jest pewne i pewne jest to ze stosunek wymagan do płacy jest przepascia oczywiscie jesli chodzi o płace .W wielu firmach tak jest ale tu jest to gleboko przesadzone.Pracy nie idzie przerobic za wyplate nie idzie wyżyc .Pracowalam tam i oceniam to firme bardzo slabo ,a prawda jest taka ze ciagle przyjmuja bo nikt zabardzo nie chce tam pravowac .Smie powiedziec ze jest to najslabsza opcja z sieciowek w polsce .

Joanna

@przyszły pracownik z Twojej wypowiedzi wynika, że przyjęli Cię do pracy. Powiedz na jakim stanowisku pracujesz i jakie są warunki pracy? Aktualnie w firmie Niezapominajka Apteka poszukują Dietetyka. W ofercie napisali, że oferują zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, elastyczny czas pracy. Może ktoś składa cv?

Przyszly pracownik
@Joanna

Pracuje jako mgr farmacji na pelnym etacie. Grafik wedlug zyczen ustala kierownik. Jesli chodzi o kodeks pracy to jest przestrzegany. Obuwie i odziez otrzymujesz od firmy. Jak na razie jestem zadowolona. Zobaczymy co potem

przyszły pracownik

rozmowa kwalifikacyjna w tej sieci jest czymś bardzo dziwnym . zadają pytania dotyczace np ocen w liceum ,na studiach, gdzie pisało sie prace magisterską, dlaczego tam, co nas w zyciu motywuje, co motywuje do pracy, nasze pasje , hobby, stan rodziny brakowało mi pytania czy myje zęby codzinnie . Naprawde czułam sie dziwnie na rozmowie. Trafiłam na niemiłą kordynatorkę, udawała ze ma mnie gdzies i wcale mnie nie potrzebują a magistra szukali od dawna i nikt sie nie zgłaszał. Płace nie najgorsze, ale trzeba sie upierać przy swojej stawce i nie dac wpuscic w maliny jak chcą stawke mocno zaniżyć. Premie podobno wysokie ale zobaczymy jak bedzie .

legeartis
@przyszły pracownik

Zgadzam się. Rozmowa kwalifikacyjna była dziwna. Pytali mnie o to, czy skończyłem szkołę prywatną czy państwową. Wypytywali o samopoczucie. Przeprowadzili wywiad pacjent - pracownik. Pytali o oceny w szkole z konkretnych przedmiotów. Ogółem odniosłem wrażenie, że ta firma tak naprawdę ma ogromne oczekiwania wobec Ciebie, jednocześnie nie oferując nic Tobie. Rok przepracowany na stażu, osoba z dużą wiedzą jako technik, a zaoferować mogli najniższą krajową, dziwne godziny pracy (czasem 4, czasem 10) i dodatkowo oprócz wciskania preparatów promocyjnych, również tabelki, koszyki oraz formułki jak w Rossmannie. No i tajemniczy klient. Nic dziwnego, że oferta pracy w jednej z aptek wisi już około trzech czy czterech miesięcy. Nie polecam.

Joanna

@lucyfer gwiazda zaranna rozumiem, że nastąpiły opóźnienia w wypłaceniu pensji. Czy często zdarzają się takie sytuacje?

lucyfer gwiazda zaranna

maja ludzi za nic. nie płacą w terminie bo tak im pasuje . po prostu bezczelni tupeciarze.

Ziko

Nie polecam tej apteki. Byłem kiedyś ich klientem, farmaceuta sprzedał mi czopki, i nie powiedział jak się je stosuje - doszedlem sam, metodą prób i błędów. Innym razem chciałem kupić Apap na ból głowy, a wyszedłem ze Stoperanem - głowa bolała dalej, a doszło zatwardzenie. Byłem też ich pracownikiem i potwierdzam, ciągłe naloty tej lafiryndy AA oraz AB, AC, AD, AE oraz najgorsza chyba z nich wszystkich, czyli XY. Tam nikt nie chce pracowac. Ja już odszedłem, po 24 miesiącach bez płacenia pensji straciłem cierpliwość. Klienci to wszystko widzą i stąd te pustki (maskują je robiąc sztuczny tłum postaciami wyciętymi z kartonu - ostatnio widziałem w tej pseudo kolejce Roberta Lewandowskiego z piłką pod pachą). Chcąc być uczciwym nie będę robił reklamy innej, na prawdę godnej polecenia, aptece z Krakowa, bo wierzcie mi, jest taka gdzie na prawdę wszystko jest ok, ludzie wchodzą tam chorzy, a wychodzą zdrowi, wchodzą starzy, a wychodzą młodzi, wchodzą biedni, a wychodzą bogaci... i nawet ludzie w kolejce są z krwi i kości. Zastanów się i wybierz mądrze.

Obserwator
@Ziko

Ale jaja... No,ale w końcu Wielkanoc za pasem, a to przecież jajcowe święta. :) Śmiem przypuszczać,że powyższy post jest autorstwa słynnej MN,tudzież redaktor ET i że miało być niby tak trochę sarkastycznie.... a wyszło jak zawsze.Moja rada: Mniej napinki,więcej dystansu i tyle w temacie.Pozdrowienia dla wszystkich pracowników sieci i serdeczne życzenia świąteczne. :) PS "Naprawdę" naprawdę pisze się łącznie. :)

Joanna

@Beti chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Co według Ciebie wpływa na tak dobrą atmosferę?

zapomnij

Pracowalam w Niezapominajce 8 lat.Z pozytywów to pensja zawsze na czas na poczatku skusilo mnie wyzsze wynagrodzenie niz u poprzedniego pracodawcy i lepsze godziny pracy ( praca po 6/7h dziennie ).Po 2 latach pracy i rozwoju firmy zaczelo sie dziac coraz gorzej.Najpierw zaczelo sie od dolozenia raz w tygodniu zmiany 10h a nastepnie grafik zmienil sie tak ze musialysmy wyrabiać juz caly etat nie bylo by w tym nic dziwnego i strasznego gdyby nie to ze zmiany byl takie raz 10h drugi dzien 12 h trzeci dzien 7h czwarty dzien znow np. 9 h itd. plus pracujacy weekend lub sobota.... Zaczeło sie kontrolowanie i przymuszanie do sprzedaży konkretnych preparatów a w zasadzie suplementów diety jakis firmy NO NAME... Pensja przez 8 lat jak tam pracowalam nie drgnela nawet o złotowke.... premie są smieszne rzedu 50zl i są uzaleznione od ilości wcisniętego pacjentowi badziewia czyli np.magnezu za 3zl. p.MM nie ma juz zadnego kontaktu ze swoim pracownikami otoczyl sie managerami,ktorych interesuje tylko sprzedaż i wyniki w tabelkach a nie pracownik i dobra atmosfera w pracy.To co napisał Luko pare postów wyżej to sama prawda.... Przeszlam do konkurencji atmosfera lepsza pensja wyższa ,premie wyższe. Bez nerwowych nalotów p. MN co do AM to faktycznie przemądrzala osoba zwana PREZESOWA ;)

roka
@zapomnij

zapomnij , miałam przygodę z tą siecią ale kto to jest PREZESOWA (AM)- jakaś podpowiedź? Do czynienia miałam z MN i wystarczy

Beti
@zapomnij

Chyba masz nieaktualne informacje bo premie są i to duże ja dostaje za miesiąc 600 zł a można nawet więcej a jestem technikiem, a co do atmosfery to w aptece w której pracuję jest bardzo fajna atmosfera

Joanna

@Stokrotka możesz opowiedzieć co najbardziej lubisz w pracy? Chętnie dowiemy się co wpływa również na tak dobrą atmosferę.

Niezapomniany

Na stanowisko asystenta poszukują kogoś z dużym doświadczeniem i wiedza, co może świadczyć o tym, że mało płaca... najlepiej żeby przyszedł i bez żadnych nakładów innych pracowników samodzielnie pracował, ale czy to nie jest ogłoszenie na asystenta...? Kogoś kto ma właśnie wdrażać sie w branży księgowości i uczyć się...? Życzę powodzenia w szukaniu pracownikow z doswiedczeniem i znajomością programu min. 1 rok na takie stanowisko...

Joanna

@Mewa12 długo już pracujesz w firmie? Co sprawia, że jesteś zadowolona z tej pracy? Chętnie usłyszymy więcej.

Zainteresowana

Zauważyłam ofertę pracy na stanowisko Asystent ds. księgowości - może mi ktoś napisać, jak się tam pracuje w tym dziale? To nie pierwsze ogłoszenie jakie widzę do tego działu czy do kadr i płac! Faktycznie ludzie odchodzą bo system pracy jak w corpo... czy to tylko jakiś zbieg? No i może ktoś coś wie-jakie tam są zarobki -mówię o tym dziale! Dzięki wielkie za pomoc.

Sieć aptek Niezapominajka to typowe korpo działające w myśl hasła : " Kochamy Cię,ale wyciśniemy z Ciebie wszystkie soki,aż do ostatniej kropelki. :) I przy okazji zrobimy Ci niezłe pranie mózgu,jak powinieneś myśleć i postępować. " Ale co do powinności pracodawcy względem pracownika to w tym temacie firma jest naprawdę w porzo. Jeśli ktoś lubi korporacyjny tryb pracy i poza życiem zawodowym nie ma już żadnego innego życia (typu rodzina,przyjaciele,odpoczynek,hobby itp. ) to polecam serdecznie.

zik

Nie polecam . Bardzo duże wymagania kosztem ciężkiej pracy pracowników. Bałagan w kadrach , księgowości i ogrom biurokracji. Zmuszania do wypychanie suplementów żeby robić zyski.

Kacha

Dokladnie ja tez dlugo tam pracowalam ale przez przeprowadzkę musiałam zmienić pracodawcę, teraz czekam moze otworzą się w moim mieście lub okolicy żeby do nich wrócić bo tak dobrze się u nich pracuje i szanują ludzi

Mewa12

Dają umowę o pracę z wypłatą nie ma problemu, dostałam umowę przedwstępna także zapewniają komfort.

Bartosz
@Mewa12

A dają jakieś premie? Jak się pracuje

Mewa12
@Bartosz

Są premie i wszystko czego dowiedziałam się na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdziło się także nie sciemniają :) Pracuja u nich ludzie którzy od lat nie zmieniali pracy w mojej aptece tak jest więc to też o czymś świadczy :) ja jestem zadowolona

Bartosz

Ma ktoś jakieś nowe informacje, jak się pracuje, dają umowę?

Ewelina

O co chodzi z tą pomocą apteczną w Krakowie? Co chwilę się ogłaszają... Był tam ktoś na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

• Jak się pracuje w Niezapominajka Apteka?

Zobacz opinie na temat firmy Niezapominajka Apteka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezapominajka Apteka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niezapominajka Apteka?

Kandydaci do pracy w Niezapominajka Apteka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niezapominajka Apteka