Niezapominajka Apteka

1.4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Niezapominajka Apteka

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Niezapominajka Apteka?

Dama
Były pracownik
@Pytanie

Nie posiadają benefitów, to jest najgorsza sieć aptek w jakiej miałam okazje pracować.

kandydat1
Kandydat
@Dama

A wynagrodzenie w jakim przedziala

Dariusz
@kandydat1

Sam się chętnie dowiem, bo czytając te komentarze nie wiadomo czego się spodziewać. Podobno są zależne od obrotów placówki i wynikają z jakiejś tabeli? Tylko ile to może być kwotowo?

Pracownik (z 21 kwietnia) Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Dopłacają do Multisport i jest jakieś ubezpieczenie, ale marne i mało kto korzysta. Poza tym nie ma nic

Marcin Nowy wpis
@Pracownik (z 21 kwietnia)

To słabizna bo myślałem że przynajmniej jest jakiś pakiet prywatnej opieki lekarskiej. Dają chociaż premie co jakiś czas czy tylko podstawa wypłaty?

homer Nowy wpis
Pracownik
@Marcin

Dają ale ciężko je zdobyć.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Niezapominajka Apteka wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, zdarzają się nagrody dla kierowników, którzy prowadzą apteki zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy.

Barbara Nowy wpis
@Pracownik

Nagrody są tylko dla kierowników? Farmaceuci nic nie dostają?

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Kandydat
 Pytanie

Hej, ktoś może pracuje lub pracował w tej firmie na terenie Rzeszowa? Jaka atmosfera , pracownicy i oczywiście jak wygląda płaca.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Niezapominajka Apteka?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Niezapominajka Apteka?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Niezapominajka Apteka?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

W tej firmie nie ma ścieżki awansu!!!!

2
Toupa
Kandydat
@Pytanie

Może teraz będzie jest podobno nowy inwestor ...

1
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Niezapominajka Apteka?

Styl
@Pytanie

Żeby mowić o stylu zarządzania to trzeba miec odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach,to po pierwsze .Po drugie trzeba sie cechowac wzajemnym szacunkiem ludzi do siebie. Tych czynników w tej firmie brak.Jako średnio dystansowy w czasie były i na szczescie pracownik moge napisac iż styl zarzadzania tej firmy głownie cechuje 1 chciwość 2 gniew 3 stres 4 pycha 5 zazdrosc (usunięte przez administratora) 7 (usunięte przez administratora) 8lenistwo .Tyle .

Żeby tylko
@Styl

Na prawdę nic dobrego nie znajdujesz? A DH mnie się dobrze współpracowało. Co innego można mówić o strażniczce wazeliny technicznej! Tak głęboko siedzi, że krępuje ruchy góry. Co do 7 grzechów głównych w tym wypadku to się zgadzam.

Kasia
Były pracownik
@Pytanie

styl zarządzania zależy od kierownika apteki w której pracujesz. Są apteki gdzie naprawdę dobrze się pracuje- mozna sie dogadać ze wszystkim. Są kierownicy, którzy naprawdę się do tego nadają, a nie tylko widzą jakieś chore cele. Prace robić trzeba, nie ma zmiłuj. Czasem trzeba zostac dłużej, a kiedy potrzebujesz- możesz szybko skończyc pracę. Każdy kij ma dwa końce. równoważny system czasu pracy może być męczący,ale pozwala na zrobienie sobie małego urlopu w środku miesiąca. Pracodawca ogólnie ok- nie ma podsłuchów, niezapowiedzianych wjazdów i robienia burz. Nie pamiętam jakiś ostrych kwasów. Zarobki to taka średnia półka- są miejsca, gdzie zarobi sie lepiej, ale będzie sie pracować w gorszych warunkach. Ja doceniałam fakt, że apteki maja jasny podział obowiązków wśród pracowników- każdy wie co ma robić. Pracodawca zapewnia fajne warunki pracy- pracownik ma dostęp do firmowej kawy/herbaty/soków/coli/ mleka itp- miło to wspominam. Miałam świetny skład z którym pracowałam, byli to ludzie, którzy przyjęli sie do pracy w tej sieci i zostali. Wszystko zależy od wzajemnego szacunku w pracy i bycia miłym dla siebie. Ja dobrze trafiłam. Mam miłe wspomnienia :) Każdy ma inne doświadczenia, moje są ok. Rozmowa kwalifikacyjna może być troche dziwna, ale nie takie rzeczy juz widziałam w pracach, żeby pytanie o wynik z konkretnego egzaminu mógł mnie zdziwić ;)

Kamila
 Pytanie

Czy wiecie jak pracuje się w Dziale Ksiegowosci?

Kasia
 Pytanie

Proszę o opinie jak pracuje się w dziale ksiegowosci?

Maria
@Kasia

Oby ktoś jak najszybciej zareagował na Twoje pytanie. Od siebie mogę jedynie dodać, że Niezapominajka Apteka na pewno zaoferuje Ci umowę o pracę, wsparcie w rozwoju zawodowym oraz uczestnictwo w nowoczesnym podejściu do organizacji finansów firmy. A dostałaś już od nich propozycję pracy, czy dopiero wysłałaś CV?

Kasia
@Maria

Jeszcze nie wyssałam Cv, zastanawiam się. Czy firma oferuje elastyczny czas pracy??

Asia
@Maria

Umowe o pracę och cóż za niesamowite szczęście oo i nawet uczestnictwo w nowoczesnym podejściu do organizacji finansów firmy wprost niebywałe hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Niezapominajka Apteka