Niezapominajka Apteka

Opinie o Niezapominajka Apteka

Kamila

Czy wiecie jak pracuje się w Dziale Ksiegowosci?

Leszek

W ogłoszeniach wprowadzają w błąd. Nie oferują wysokiego wynagrodzenia.

Damian
@Leszek

Skąd masz takie informacje, byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to powiedz proszę jaka stawka została Ci zaproponowana oraz czego wymaga od kandydata pracodawca. Czekam na Twoją odpowiedź.

Wystarczy przeczytać poniższe opinie. Nie bez powodu sa napisane.

Zdrowie
@Nowy

A Twoje argumenty są jakie? Możesz coś dodać jeśli już zabrałałaś/zabrałeś glos? Bedzie cenne dla nas potencjalnych pracowników....

opps

@przyszły prac HR przy rekrutacji bezczelny arogancki i chamski powinny tam łykać persen te baby jak nie panują nad sobą !!! Ciągła i ta sama rekrutacja na te same stanowiska raczej nie świadczy o dobrej atmosferze i dobrym traktowaniu ludzii !!!!

Hahaha
@opps

Niezapominajka i hr to rownie dobrze jak by wziasc pania ze zmywaka i kazac przepeowadzic rekrutacje tam nie ma profesjonalnego dzialu profesjonalne sa tylko szkolenia jak wyciagnac jak najwiecej pieniazkow od klienta

ola laa

Zenujacy poziom rekrutacji ,gwiazdy od zapraszania na spotkanie chyba maja tak wielkie mniemanie o sobie i firmie ze zero szacunku i podejscia ludzkiego tylko arogancja i buta ,jak widac ciagle są rekrutacje na te same stanowiska co oznacza ze rynsztok panuje niezły tam co widac jak sie firma kontaktuje z kims z zewnątrz !!! Brak odpowiedzi po rekrutacji co także pokazuje jakie jest podejscie do człowieka- po prostu jedna wielka zenadaaaa ale to tylko swiadczy o tej firmie i o tych ludziach,gwiazdy rekrutacji pewnie szkolenia miały w rynsztoku wiec czego sie miały nauczyć !!!

MN
@ola laa

Dzień dobry, dziękuję za wystawioną opinię. W imieniu własnym oraz wszystkich osób rekrutujacych pragnę Panią przeprosić za zaistniałą sytuację. Opisany przez Panią proces rekrutacji nie powinien się zdarzyć ponieważ osoby, które rekrutują uczestniczą w szkoleniach dotyczących procesów rekrutacji. Abym mogła poprawić jakość procesu rekrutacji zwracam się do Pani z prośbą o udzielenie informacji na jakie Stanowisko Pani rekrutowala. Magdalena Niedzwiedzka pełnomocnik spółki

@ola laa

Jak ludzie z łapanki nie majacy nic wspolnego z rekrutacja moga ja prowadzic profesjonalnie przeciez tam ludzie zarabiaja po 2500 zl wiec maja wyj....ane tez bym miala na taka zaraze

marzenie
@Kasia

2500zł "MORZE" będziesz zarabiać po 10 latach pracy w tej firmie...

Przyszły pracownik

Mam mieć rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystent działu handlowego. Opiszcie proszę jaka jest atmosfera w biurze? Jak traktują pracownika? Czy są nadgodziny?

@Przyszły pracownik

Hej, Czy rozmowa kwalifikacyjna sie odbyla? Jakie wrazenia? Rowniez niedlugo mam rozmowe na to samo stanowisko. Proszę o jakies informacje

inga
@Przyszły pracownik

@przyszły pracownik Na to stanowisko w ostatnich 2 latach były 4-6 rekrutacji tzn że ktoś ktos tam przychodzi i zaraz odchodzi co świadczy tylko o tym że raczej nie jest tam za miło ani za fajnie a po poniższych wpisach widać nie szanuje się tam ludzi !!!! Także został opisany tam proces rekrutacji więc nic dodać nic ująć tylko HR jest oderwany od rzeczywistości i nie szanuje nikogo tam mając bardzo wysokie mniemanie o sobie tak to bywa z takimi gwiazdami w HR że uważają się za boginie życia zawodowego innych, jednym słowem wali sodówa w głowę i jest przerost formy nad treścią !!!!!! Gratuje firmie darmowej reklamy ale jak to bywa w kraku przeważnie jest to negatywny PR i opisywana (usunięte przez administratora)!!!!!!!!

Pedro

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie dobrze? Mam zamiar aplikować więc pytam.

@Pedro

Oczywiście, że można napisać dobrze. Pewnie idealnie nie jest nigdzie, ale tu jest dobrze. Mi to wystarcza :) Wszystko zgodnie z KP, PF, stawianie na jakość obsługi, wiedzę, liczne szkolenia. Oczywiście to jest firma i trzeba zarobić, ale polecamy suple i leki z firm, które coś produkują. I nie jest to u Janusza w garażu. Alleluja- brak marki własnej. Jeśli chcesz mieć jakieś obowiązki i się rozwijać to ja polecam. Pewnie wiele, jeśli nie wszystko zależy od atmosfery jaką tworzy zespół w konkretnej aptece, ale firma jako całość jest naprawdę ok.

@Asia

O napisała opinie a rotacja w firmie dramatyczna (usunięte przez administratora) Najnizsze stawki placowe jak to jest tylko mozliwe ,szkolenia brak a suplementy wciskaja wszystkie jak leca bo premie maja .Najpierw wyleczcie ta firme a potem z biura (usunięte przez administratora)opinie wystawiajcie bo wam najlepsi ludzie odchodza co chwila.

Judi
@Asia

Praca dla wytrzymałych fizycznie. Ciezka praca ze wzgledu na ilosc obowiazkow . Technik tam malo co moze , wiec sie nie rozwija. Brak szkolen oprocz tych z firm kosmetycznych. Zarobki sa w miare ok choc trzeba na poczatku wynegocjowac najwiecej jak sie da bo potem ciezko o podwyzki . Dobra opieka koordynatorow I dziala handlowego co do funkcjonowania apteki . Nadgodziny kiepsko platne .

@Rafał

O napisała???????????? bo zapomniała, że w internetach pisze się tylko negatywne opinie. (usunięte przez administratora)mam nadzieję, że brak kultury twojej wypowiedzi wynika tylko z frustracji pracą. Pozdrawiam i już uciekam z tym moim zadowoleniem ????

@Asia

Ech, forum ucieło uśmiechnięte buźki i zamieniło w znaki zapytania :-)

@Asia

Nie nie (usunięte przez administratora)na gowork jest wiele pozytywnych opini o pracodawcach a ten musi na nie zasluzyc a nie wyznaczac kolejnych (usunięte przez administratora)do pisania dobrych opini a ja mam w tylku wasza prace bo rynek teraz na to pozwala zeby nie tracic zdrowia w takim (usunięte przez administratora)jak to i napisz rzetelną opinie a nie to co ci przelożeni kaza

nnnnnnn
@Rafał

no bo ta sekretarka tam biedna siedzi i musi czuwać nad każdym wpisem - próbuje bronic -kiepskiej już opinii o tej firmie :D !

Gruby

Ja do nich nie mam pretensji lecz mam żal do siebie że tak długo w tej firmie pracowalem za długo szkoda zdrowia czasu i rodziny

@Gruby

Możesz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź ? Jak długo pracowałeś w Niezapominajka Apteka i czemu tak negatywnie wspominasz ten czas? Każda informacja od Ciebie będzie pomocna.

Gruby
@Maria

Długo by sie rozpisywac ,z calej swojej kariery zawodowej najbardziej przykro wspominam własnie tą firme tam licza sie tylko nieliczni pracownicy reszta jest tylko trybikiem do wyciagania kasy z portfeli ludzi ktos by powiedzial ze po to sie firme zaklada dla zysku ale pracownika sie powinno szanowac przez caly rok a nie przez 2dni wyjazdu integracyjnego panie prezesie i pasowalo by placic tez uczciwie za nadgodziny na przyklad a nie naciskac podwladnych żeby to ograniczali ech szkoda pisac ogolem nie radze i spora wiekszosc tych opini tu to prawda.

@Gruby

Dużo pracy, dużo wymagają ale ja nie narzekam i premie mają fajne.

Dużo pracy ,dużo wymagają a najmniej na rynku pracownikom płacą nadgodziny jak wogule zapłacą to po wielkiej batalii upokarzajace najsłabszą sieć jeśli chodzi o uszanowanie pracownika konkurencja zdecydowanie bije ich na głowę pracowałem w trzech sieciach

Przyszły pracownik
@Gruby

Czy Twoja opinia dotyczy także biura?

@Gruby

@Gruby Możesz napisać jak długo pracowałeś w Niezapominajka Apteka? Co nie odpowiadało Ci u tego pracodawcy? Atmosfera? Wynagrodzenie? Będę wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

nnnnnnn
@Maria

a sekretarka siedzi i śledzi każdy wpis :D

Proszę o opinie jak pracuje się w dziale ksiegowosci?

@Kasia

Oby ktoś jak najszybciej zareagował na Twoje pytanie. Od siebie mogę jedynie dodać, że Niezapominajka Apteka na pewno zaoferuje Ci umowę o pracę, wsparcie w rozwoju zawodowym oraz uczestnictwo w nowoczesnym podejściu do organizacji finansów firmy. A dostałaś już od nich propozycję pracy, czy dopiero wysłałaś CV?

@Maria

Jeszcze nie wyssałam Cv, zastanawiam się. Czy firma oferuje elastyczny czas pracy??

@Maria

Umowe o pracę och cóż za niesamowite szczęście oo i nawet uczestnictwo w nowoczesnym podejściu do organizacji finansów firmy wprost niebywałe hehehe

Wszędzie jest dużo pracy I wymagają to normalne. Tutaj pracodawca jest przynajmniej uczciwy, wszystko jasno powiedziane. Zgadzam się premie dają fajne.

Marysia
@Kasia

Tyko dodaj drogą Kasiu że premie dają za wyciskanie ludziom badziewnych syplementów lub tanich zamienników, są punkciki jest premia ,ludzie nie są tego świadomi niestety ,ze często to co polecacie jest nie warte złotówki tylko premie wam nabijaja to nazywasz uczciwością pracodawcy wybitnie śmieszna jestes

@Marysia

I dodaj droga Marysiu że poleca się w każdej sieci a Ja akurat mam przyjemność polecać preparaty dobrych firm i nie mam z tym problemu.

Marysia
@Kasia

Hehehehehehehe jasne że tak nie twierdzę że to tylko ta paskuda tak robi choć nacisk tu jest wyjatkowy,biznes to biznes a dobrych preparatów jest mało wiec o dobrej premii dla Ciebie nie ma mowy jak bym tego nie znała to bym nie pisała a jak masz dobrą jak piszesz to wciskasz nadzienie, chyba że dobra premia to 200 zł.hehe

@Marysia

A podstawę w Niezapominajce jaką miałaś?Na jaką premię można liczyć?

Ewa P

Niestety o samym procesie rekrutacji nic dobrego napisać nie mogę. Pierwszy etap to rozmowa przez telefon z osobą, która nawet nie pochyliła się nad wysłanym CV. Padają pytania i stwierdzenia dotyczące ogłoszenia na które aplikowaliśmy (wymagania i obowiązki), nie do końca zgodne z postawionymi w ogłoszeniu. Zostałam potraktowana przedmiotowo, gdy Pan który rekrutował w pewnym momencie stwierdził, że ma na mnie jeszcze 5 minut. Na moje pytania Pan nie odpowiedział wskazując, że powie o tym dopiero na II etapie. Pan rekruter stwierdził też, że na II etapie będzie chciał prześledzić mój proces myślowy, co by to nie miało znaczyć. II etap (jak i tę firmę) można sobie spokojnie darować. Dawno już nie widziałam tak mało profesjonalną rozmowę i dziwne, często przedmiotowe podejście do ludzi.

Psi patrol
@Ewa P

Buhhhaaaa procesy myślowe masakra,po pierwsze muszą naprawic swoje procesy myslowe ,po drugie Tego sie nie da zrobic co miałas okazje doświadczyć a po trzecie to masz farta ze sie tam nie przyjełas do pracy bo cały czas bys byla traktowana przedmiotowo w tej firmie traci sie czas zdrowie i rozum

Nie ,nie jest tak że wszystkim sie tu źle pracuje sa tacy co sobie chwalą .Są układy ,układziki jednym wolno wiecej drugim mniej ale sa tez tacy co im wolno wszystko i na to sie oko przymyka po drugiej stronie zaś tacy co maja robić i sie nic nie oddzywac .Dużo kłamu (przyklad z góry idzie) kupę kolesiostwa ,kumoterstwa takie jest moje zdanie pracownika ktory tu pracuje oczywiscie jest tez dużo wspanialych ludzi ale im wyższe stanowisko tym wieksza przemiana w warchlaka czy tak zawsze musi byc

Pracownica

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników, praca w KAŻDEJ aptece wygląda podobnie- jednego dnia 4 godziny drugiego 10 godzin następnego 6 poniedziałek 16-20, wtorek 12.30-17.30 itp. itd. to jest standard firmy. Na rekrutacji pytania w stylu: jaki jest stan cywilny , czy ma kto zostać z dzieckiem, czy nie będą brane zwolnienia lekarskie bo wie Pani, dzieci często chorują wiec musimy wiedzieć czy ma Pani z kim je zostawić itp.itd. Tajemniczy klient w standardzie, jeśli ze wypadniecie macie potrącane z pensji itp.itd. Unikajcie jeśli chcecie zachować zdrowie psychiczne i kontakty z rodziną.

@Pracownica

Cala prawda o niezapominajce

@Pracownica

Hehe dokładnie tak jak piszesz cała prawda, i jeszcze pytanie czym zajmuje się pani mąż i gdzie pracuje... ŻENADA p. MAGDO

Koniczynka
@Ania

Ta pani nie ma pojecia o rozmowach kwalifikacyjnych ale tagze o kilku innych frakcjach ktorymi zarzadza i jak bedzie dobrze w tej firmie

niezapomniany/wyzwolony

wszystkie powyższe opinie prawdziwe-doświadczyłem na własnej skórze: mobing, naloty koordynatora który wypytuje o pracę innych pracowników, po czym zamyka się w pokoju socjalnym z każdym kolejnym, żeby obgadać pozostałych-plotkuje o innych aptekach a w tych innych sieje ploty o tych poprzednich-prawda pani XT???-ale wszystko krąży między pracownikami-żenujące!!! grafik zmienia się kilka razy w miesiącu-z dnia na dzień dowiadujesz się , że masz zmieniony grafik! często odwołujesz swoje wizyty lub plany o hobby nie wspomnę -bo pani koordynator każe Ci przyjść na 12 h -bo wszystkie okienka muszą pracować! totalne wciskanie pacjentom suplementów no name-musisz! bo masz rozmowę za miesiąc: " Co się dzieje, że taki słaby wynik", reguły , wykute na pamięć zdania , które musisz powtarzać pacjentom bo innaczej tajemniczy doniesie na Ciebie i znowu rozmowa....a na koniec jak będziesz odchodził to Ci zabiorą ciężko wypracowaną premię odsprzedażową -bo znaleźli jakiś błąd sprzed kilku miesięcy....dramat.....nie polecam, kto chce żyć i oprócz pracy mieć jeszcze swoje prywatne życie......

Damian
@niezapomniany/wyzwolony

Uuuuu ale musiałaś nabroić :)

niezapomniany/wyzwolony
@Damian

Nie musiałem, to rzeczywistość i codzienność w tym mordorze:D

Damianeczek
@niezapomniany/wyzwolony

Nie martw sie wyzwolony ten damian to z niezapominajki sledza caly czas wpisy trudno im jest sie pogodzic ze to co piszesz to prawda

kwiatek
@Damian

cała centrala na POLECENIE "lajkuje" twój wpis! ha ha ha :)

Koniczynka
@kwiatek

Bo tam takie cymbalki w tej centrali pracuja zaczynajac od tych najwyzszych tez sie przewinolem przez ta firme na szczescie niedlugo bo szkoda zycia w tym kolchozie

farmaceuta

jakie zarobki są w firmie? Tech/mgr/kier??

Lidia

Nie możliwości zadzwonić do apteki Niezapominajka. Wszystkie numery telefonów są wyłączone. Dlaczego ?

@Lidia

Ponieważ jest infolinia, bardzo często przez ruch nie mamy jak odebrać telefonu od pacjenta.

Damianeczek

Ja kilka zdan o gwałcie na słowie logistyka i transport a taki dzial tam istnieje a nie powinno sie go tak nazywac wszystko jest na sile zwalanie pracy jeden na drugiego a pracy jest ogromnie duzo zdecydowanie za duzo jak na jednego pracownika stres niewiarygodny pieniadze bardzo niskie nadgodziny nie placone trudnowybieralne wrecz niewybieralne stare samochody atmosfera dramatyczn wieczne pretensje od koordynatorow przelozonych masakra szczeze nie polecam pracowalem tam kilka miesiecy nie polecam haos nerwy w polaczeniu z atmosfera mieszanka wybuchowa

Janek

Nie zawsze w firmach jest duży luz. Widocznie chcą trzymać dużą dyscyplinę jak wiadomo to nigdy nie podoba się pracownikom!

Kriss
@Janek

Tu nie chodzi o dyscypline Janku tu chodzi o uczciwosc firmy wzgledem pracownika ,bo jak sie rzada od pracownika pracy za dwa etaty to przedewszystkim trzeba mu zaplacic nie psie pieniadze a rzetelna pensje i nadgodziny i nie tylko wybrancom dowiedz sie jaka jest rotacja w firmie to ci pokaze co jest warta ta instytucja heh idz popracuj zobaczysz czym pachnie niezapominajka ale szczeze nie radze.

Alu
@Kriss

Masz 1000% racji

Roman
@Kriss

W jaki sposób obliczane jest wynagrodzenie za nadgodziny? Z twojej wypowiedzi wynika, że nie obowiązuje taka sama stawka, jak przy postawie. Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy, a nawet i dla obecnych pracowników. Możesz rozwinąć tę kwestię?

Joanna

@Kriss, czy możesz napisać coś więcej na temat wynagrodzenia za nadgodziny w firmie Apteka Niezapominajka? Napisałeś, że od pracownika żąda się pracy na dwa etaty. Może była to sytuacja wyjątkowa związana z brakiem personelu? Co jest według Ciebie główną przyczyną rotacji w tej firmie? Może powody leżą po stronie pracowników, a nie firmy?

@Joanna

Ja rozmawialem z chłopakami co to tam leki woża i podobno strasznie słabo z zarobkami o podwyzki sie prosic trzeba miesiacami dlugo pracuja minimum po 10 godz ale zdarza sie duzo wiecej i za nadgodziny nie chca placic podobno ze mozna odebrac ale nie ma kiedy bardzo odradzal bo bylem zainteresowany tez mowil ze szuka pracy

Joannapaskuda
@Joanna

Nie wiesz joanna ????przeciez tam pracujesz to widac popytaj pracownikow to ci powiedza

Joanna

@Zainteresowany, czy orientujesz się ile mniej więcej może wynosić wynagrodzenie w Aptece Niezapominajka? Może oprócz podstawowego wynagrodzenia, można liczyć na dodatki w formie premii lub dodatków socjalnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

• Jak się pracuje w Niezapominajka Apteka?

Zobacz opinie na temat firmy Niezapominajka Apteka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezapominajka Apteka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niezapominajka Apteka?

Kandydaci do pracy w Niezapominajka Apteka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niezapominajka Apteka