INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Gosc

Hejka pracuje w Krakowie ma ktoś namiar na księgowość

Wnsgrodzrnie

Witamy .czy wynagrodzenie za miesiąc grudzień już zostało wysłane?

Hmm

Pracuje już kilka miesięcy, do tej pory nie dostałam umowy. Dostane w ogóle PITa?

Ani
@Hmm

Biuro w piotrkowie tak właśnie działa. Panie w kadrach mówią że wysłane a okazuje się że list nawet nie został wysłany. Ten kto odpowiada za wysyłkę niestety ma to gdzieś.

@Hmm

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie danych osobowych w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy.

kleklekle
@INWEMER System sp. z o.o.

masakra, i co zwolnicie pracownika bo będziecie wiedzieli kto o was źle pisze

@kleklekle

Podanie danych osobowych jest po prostu niezbędne do wyjaśnienia sprawy, którą zgłosił anonimowo na forum publicznym pracownik. Dlatego zawsze prosimy o bezpośredni kontakt z nami - tylko tak możemy zweryfikować zgłoszenie i odnieść się do zgłaszanego problemu.

Mariusz

a ja pracuję w tej firmie już 9 miesiąc i nie mam narzekam mam najfajniejszą koordynatorkę Panią Ewe i fajną brygadzistkę Panią Renate zamówiony towar zawszę dociera na czas wypłata też wypłacana na czas zgodnie z godzinami i o dziwo mam umowę zlecenie i nie mam grupy

ola
@Mariusz

Tak powinno być.Ale w Zielonej Gorze tak nie jest .Pracowników dobrych trzeba szanować i wynagradzać, za ich ciężką pracę .Bo sprzątanie to nie jest lekka praca tym bardziej że tak jak dają np. na obiekt duży jedna godzinę to trzeba się bardzo uwijać.Firma ok. Tylko koordynatorka i brygadzistka nie powinny zajmować tych stanowisk.

@ola

Szanowna Pani, wszelkimi sprawami pracowniczymi prosimy dzielić się z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl, weryfikujemy je i wyjaśniamy każdorazowo.

PIOTR
@ola

Nic się nie zmieniło.Ludzie się zwalniają.Nawet nic na święta pracownikom nie dali .A takie pieniądze duże z Pefronu za pracowników z grupami biorą.

@PIOTR

Szanowny Panie, od lat tradycyjnie obdarowujemy dzieci pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl - udzielamy wyjaśnień w odpowiedzi na konkretne pracownicze zgłoszenia.

ola
@INWEMER System sp. z o.o.

Nie wszyscy pracownicy mają dzieci w takim wieku ,że należą się paczki. A pracownik się nie liczy?

Grzegorz z Tarnowa
@PIOTR

Zgadzam się z tym.

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

Jaka taka

Pracowałam, moim koordynatorem był pan z Gdańska, super ogarnięty facet, dobrze wspominam czas, pozdrawiam pracowników Inwemer

@Jaka taka

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy!

Pedro
@Jaka taka

Z Gdańska a nie czasem kobieta ?jak z Gdańska ten Pan proszę o namiary :)

Dzień dobry, czy ktoś się orientuję w jakie dni miesiąca wpływa wynagrodzenie za pracę?

beata

witam miałam ochotę zacząć pracę w tej firmie ale po tych wpisach zaczynam się zastanawiać czy to dobry pomysł ? jak to jest we Wrocławiu?

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami: rekrutacja@inwemer.pl i przesłanie danych kontaktowych.

BYLI PRACOWNICY

To jest prawda co pani napisała.Ale byli pracownicy zgłaszali kierownikowi uwagi a on nic nie zrobił w tym kierunku .Jedna i druga traktują pracowników jak woły . I nie mają ludzi do pracy i nikt do takiej Firmy nie przyjdzie.Bo opinia o tej co robi zamówienia poszła w miasto.Obcina środki albo wogóle nie robi zamówienia na obietky.

pp

I tak to Pani zostawiła bez wyjaśnienia ze strony koordynatorki,Błąd

Wow

4 prośby w wolne w ciągu 3 miesięcy i dziwisz się, że Cię zwolniono?

t.o
@Wow

Koordynatorom nie potrzebne są dni wolne bo oni i tak załatwiają swoje sprawy prywatne w godzinach pracy .Bo to normalne że nikt im nie udowodni tego.I to jest ok. Zatrudniają osoby niepełnosprawne za które biorą duże pieniądze.To takie osoby mają prawo brać wolne kiedy potrzebują.Jakby poszła do sądu ta kobieta ktorą zwolniła to na pewno by wygrała .Bo to nie powód żeby zwalniać pracownika.A gdzie jest kierownik że nie zareagował .Nie mają pracowników i tak postępują .PARODIA Za to powinna sie wziąć PIP.Dobrze że pani to opisała.

ULA M

Ja taką koordynatorkę od razu bym zwolniła.

M.B
@BYLI PRACOWNICY

To dlaczego trzymają takie pracownice .Nie ma ludzi niezastąpionych .Od razu bym zwolniła. Bo pracownika szprzątajacego trzeba szanować.A jak widać z tych wpisów to nie jest tak jak powinno być.To nie dobrze świadczy o Firmie że nie reaguje.

Marzena

Zwolniła bym taką koordynatorkę i to szybko.Potwierdzam tą opinnię pracownika

ulka

To jest prawda co napisane jest o tej koordynatorce.

Marzena

Ta Pani to nie nadaje się na koordynatorkę

krycha
@pp

A koordynatorka jest nie lepsza(usunięte przez administratora).Tylko potrafi straszyć zmniejszeniem etatu.W ogóle nie nadaje się na to stanowisk.

pola

W końcu juz jej nie ma .Z czego wszyscy są zadowoleni oprócz brygadzistki ,ktora tez powinna być dawno zwolniona.

Fistaszek
@t.o

Swoje sprawy w pracy ? Trzeba było się uczyć i iść na kordynatora

jacek
@Fistaszek

Od szkolony się odezwał. Są osoby sprzatające które mają średnie wykształcenie i nie wożą się tak jak koordynatorzy.

Ryba

Z przykrością pomimo wcześniejszej pozytywnej opinii z ubiegłego miesiąca, muszę negatywnie odnieść się do obecnej sytuacji. W ubiegłym miesiącu wynagrodzenie za pracę /po telefonicznej rozmowie/ otrzymałam w ramach reklamacji bardzo szybko.Natomiast w tym miesiącu od 20-tego minęło 7 dni, a ja nie mogę otrzymać informacji, czy wogóle otrzymam pieniądze.Koordynator codziennie zapewnia, że otrzymam, ale nie wie ,kiedy księowość przeleje mi na konto. Pracowałam na zastępstwie chorej pracownicy. Ale to koniec, nigdy więcej. Straciłam zaufanie do osób odpowiedzialnych za prawidłowe traktowanie personelu sprzątającego.

Ryba
@Ryba

Z przyjemnością informuję o pozytywnym załatwieniu mojej sprawy wypłaty. Dzięki Pani Kierownik (usunięte przez administratora) z działu kadr, która w mig spowodowała ,że otrzymałam przelew pieniężny za pracę w zastępstwie, za co bardzo Jej dziękuję. Oby wszyscy tak po ludzku podchodzili do spraw pracowników najniższego szczebla /osoby sprzątające/. I tak wynagrodzenie po 10 dniach w dniu 01.12.br./od 20 - 30.11.br./ otrzymałam ku mojemu zadowoleniu. Ponadto chciałbym podziękować za pomoc i wsparcie innej Pani, która pod nieobecność P.Kierowniczki starała się przekazać informację. Dziękuję . Pozdrawiam. Walkowska Wanda

truok

Popieram

@Ryba

No i co pracodawca robi w tym kierunku.NIC .Bo dalej koordynatorki i brygadzistki pracują i po co to obiecywać że się coś w tym temacie zmieni .Rozmowa z takimi osobami nic nie da ,bo one uważają że są niezastąpione.Zwalniają ludzi z grupami ,gdzie pracodawca ma zysk z takich pracowników niepełnosprawnych albo potrafi koordynatorka straszyć zmniejszenie etatu. Może jest niedowartościowana i dlatego tak z pracownikami postępuje.I jak tu można polecić taką Firmę.Pracodawca powinien dawno przeyjrzeć się takim uwagą,bo coś tu jest nie tak.Region zachodnopomoski.

D.P.o
@Ryba

No i co nic się nie zmieniło

Jakub S

Pracowałem w firmie Inwemer System na terenie Kołobrzegu w okresie od czerwca 2017 roku do października 2020. Praca dla studenta/ osoby uczącej się lub emeryta/ rencisty aby dorobić. Przez 3 lata moja współpraca z Panem Andrzejem Kierownikiem Mikroregionu przebiegała dobrze a pieniądze były wypłacane terminowo. Jedyne co pozostawia wiele do życzenia a na co ani ja czy P. Andrzej nie mieliśmy wpływu to nastawienie/ humory lub zwykłe pomiatanie pracownikiem przez firmy wynajmujące personel sprzątający. Jest to niestety nagminne dla tego typu wykonywanej pracy a osoby zarządzające obiektami potrafią dopuścić się bardzo podłych zagrań.

W pleszewie jakie opinie na temat pracy w tej firmie?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje INWEMER System sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Osoba Sprzątająca.

tr

Jak masz grupę o niepełnosprawności co najmniej umiarkowany stopień to na cały etat muszą dać najniższą krajową.A bez grupy to umowa zlecenie.

zachodniopomorskie

Ja jestem zadowolona z pracy w banku pani Jola to dobra szefowa, rozmawia ze mną, wysyła zamówione środki i mam wypłatę jaką obiecała w umowie nieraz przed dziesiątym.

@zachodniopomorskie

Tak powinno być.Ale nie jest .

Jak wygląda ścieżka awansu w INWEMER System sp. z o.o.?

Zapomnij o awansie

Najgorsza firma w jakiej pracowałam koordynator Agnieszka S. Nie szanuję ludzi którzy dobrze pracowali po prostu ''wszystkie do wymiany" tak uslyszalysmy przy podpisaniu umów a zarazem zwolnieniem. LUDZIE TAM JEST TOTALNY (usunięte przez administratora) MIEDZY LUDZMI I NIKT NIE DA RADY TEGO OGARNAC. NIE DAJCIE SIE TAM WCIAGNAC PO PRACY DALEJ ZMARTWIENIE

Byle pracownice
@Ania

Najgorsze jest to że sa osoby za biurkiem,ktore tak się wożą jakby postrdtaly zdrowe zmysły.Dzisiaj siedzi za biurkiem a jutro może nawet nie pracować jako Pani sprzątająca bo nie potrafi sprzątać.Tak jest w Zielonej Gorze .Bylam pracownikiem tej Firmy i nic się nie zmienilo.

Agata
@Ania

Ania o jakim mieście piszesz ?

nania
@Byle pracownice

Ta w biurze co siedzi to nie jest odpowiednią osobą żeby współpracować z pracownikami.Ale kierownik ją faworyzuje.Ciekawe czemu?Pracowałam tam ale się zwolniłam ,bo nie mogłam zaakceptować takiego wyzysku.

K.O.O
@Byle pracownice

Prawda .Tam powinna być kontrol w sprawie naliczania za umowę zlecenie.

M.Bo
@K.O.O

Jak można tak postępować z ludżmi.To jest obrzywliwe.

Basis

Niestety pracowałam w tej firmie koordynatorka pani Agnieszka .S. nie jest osobam zetelnom brak dogadania się z pracownikami zwlekanie z załatwianiem spraw totalnie olewajam człowieka nie polecam pracy z tam osobom i w tej firmie

@Basis

Szanowna Pani, niestety nie pracuje u nas koordynator o takich danych. Przypominamy, że wszelkie indywidualne sprawy prosimy kierować na adres: opinie@inwemer.pl Nasz Dział Kadr służy pomocą w rozwiązywaniu indywidualnych problemów pracowniczych.

@INWEMER System sp. z o.o.

Pracuje host koordynatorem w miejscu w którym pracowalyśmy czyli BNP PARIBAS NA OWIECIMSKIEJ W Rudzie śląskiej. Zróbcie z nią porządek nie da się z nią dogadać.

Asia
@Basis

Rzetelną..jak już;) najpierw nauka j. Polskiego ,pózniej oskarżanie innych;)

d.g
@Asia

O jaka polonistka czy Ty kobieto widzisz co napisałaś.

Lilo
@Basis

Niestety też mialam okazje poznac ta pania ktora mnie zwolnila pracowałam tam 5 lat akurat nie w tej firmie ale w tym banku kobieta wogole nie poeinna byc kordynatorem nie załatwia potrzebnych rzeczy czekanie na srodki czystość trwala wiecznosc . Bez skrupułów mnie zwolnia z dnoa na dzień

@Ania

Pracuje pracuje niech nie kłamią!!!

@d.g

Dobrze jej odpisałas

ona

Czy jako pracownikowi tej firmy przysługuje premiera, bony świąteczne itp.?

pp
@ona

Nigdy nie dawali ani premii ani żadnych karpiowych.My jesteśmy do (usunięte przez administratora) na nich.

Jolanta

W Opolu pracowałam na 2 bankach po południu od 01 07 2020 do 07 08 2020 do dnia dzisiejszego nie dostałam umowy chociaż upominałam się kilkakrotnie u koordynatorki. Zrezygnowałam z pracy chociaż pracownicy wszystkich placówek mnie bardzo chwalili. ,Od 17.06.2020 pracowałam też na rano w 2 placówkach, a umowę otrzymałam prawie miesiąc póżniej. Następnie telefonicznie powiadomiła mnie koordynatorka że 11 08 2020 będę pracować tylko na popołudnie (w dniu 10 08 2020 gdzie na umowie jest zapis o rozwiązaniu umowy z zachowaniem okresu 3 dni ) O wypłatę za sierpień też się upominałam gdyż koordynatorka naliczyła mi tylko pracę z rana popołudnia już nie . Po tygodniu na konto wpłynęły pozostałe pieniądze lecz umowa już nie dotarła do dzisiaj. Firma (usunięte przez administratora) ludzi nie liczy się z pracownikami. Szkoda że właśnie ta firma wygrywa przetargi w placówkach bankowych w Opolu . Praca fajna pracownicy bankowi mili a praca bez umowy od firmy nie do przyjęcia.

@Jolanta

Szanowna Pani, bardzo Panią prosimy o kontakt pod adresem: opinie@inwemer.pl. Zależy nam na tym, żeby tę sprawę wyjaśnić. Czekamy na kontakt z Pani strony.

Jolanta
@INWEMER System sp. z o.o.

Firma ma wszystkie moje dane i jeśli chcecie wyjaśniać moją sprawę to proszę .Pani koordynatorka z Opola pani H .dokładnie wie o kogo chodzi , a Wy jako firma i tak nie macie zamiaru nic wyjaśniać bo kryjecie siebie nawzajem. Zyczę wam by ludzie się na was poznali i żeby nikt mądry nie chciał u was pracować .Może wtedy nauczycie się szanować ludzi.

p.o
@Jolanta

Święta prawda.Najlepiej zgłosić do PIP żeby dokładną kontrol we wszystkich oddziałach zrobili .Bo za umowę zlecenie naliczają za mało i na dodatek co nie którym w kopercie pieniądze dają.Ciekawe na kogo mają lewe umowy.Ale przy dobrej kontroli to powinno wyjść na jaw.I na zbity pysk wszystkich nieuczciwych pracowników powinni zwolnić .Bo pole do popisu mają koordynatorzy nieuczciwi.Pracownik zapiepsza na obiektach aż pot leje się po t..... a one oszukują.I potem opinnia idzie o Firmie.

Opole

Kordynatorka na województwo opolskie to porażka . Okrada ludzi ,kłamie co do umów. każdemu pracownikowi którego poznałem w tej firmie zostają ucięte pieniądze z wynagrodzenia nawet nie wiadomo z jakich przyczyn .Zwalnia ludzi z dnia na dzień bez skrupólow . Wszyscy od Górnie w firmie ja kryją . Nikt nic nie może zrobić . Dzwoniąc do Warszawy przełanczali z działu do działu i każdy odsyła z osoby do innej osoby nikt nic nie wie . A najgorsze jest zastraszanie ,albo pracujesz albo cię wywala na zbity pysk.Sprawa została wkoncu zgłoszona ,bo nie tylko ja ale duża ilość pracowników ma tej kobiety dość,a firma milczy . Śmieszna rzeczą jest to że kordynatorka wyruwnujac pieniądze które niby księgowa nie naliczyła bo się pomyliła przelewa ze swojego konta . Jedyna osobą która miło wspominam to dziewczyna która chyba jest brygadzistka . Zawsze pomocna ,pomagała we wszystkim. Bo można było na nią liczyć gdy brakowało środków ,gdy trzeba było jakiś obiekt zrobić zawsze była i z pracownikami sprzątała . Takie osoby powinny być na miejscu koordynatorki młode zwinne a nie stare i nie interesujące się pracownikami.Moze ktoś wkoncu się Opolem zajmie i opolskim rejonem ,bo z tego co słyszałem i widziałem kordynatorka tylko szuka zysków aby żerować na ludziach ,nie pojawia się na obiektach dookoła mówią tak pracownicy .

s.k
@Opole

Bardzo dobrze ze taki wpis się ukazał. To nie tylko w Opolu tak się dziej z tym naliczaniem dla pracownika pieniędy .Ja słyszałam takie tłumaczenia ze zapomniałam .Ale obiekt posprzątać to nie zapomina się wciskać pracownikowi.Firma twierdz ze takie sytuacje nie mają miejsca.Bzdury pisze Firma. Najlepsze wyjście to zgłosić do PIP i to jak najszybciej oraz do Urzędu Skarbowego.A taką koordynatorkę to wywaliłam bym na zbity pysk.Ktoś kto nie potrafi współpracować z pracownikami to nie powinien pracować na takim stanowisku jak koordynatorka .Ale Firma trzyma takie wynalazki bo mają chyba grupy a oni mają zysk z nich.

@Opole

Szanowni Państwo, po raz kolejny ponawiamy prośbę o zaprzestanie publikowanie treści niezgodnych z prawdą. Informujemy też, że każdy zgłaszany do nas bezpośrednio temat na adres: opinie@inwemer.pl jest wyjaśniany.

@s.k

Szanowni Państwo, treść niniejszego wpisu jest niezgodna z prawdą. Natomiast każdy pracownik, który ma temat lub sprawę do wyjaśnienia, proszony jest o kontakt z nami pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl. Wszystkie zgłaszane do nas sprawy pracownicze są wyjaśniane.

@Opole

Jeżeli obcięła Ci wypłatę i miałeś takie nieprzyjemności ,to czemu nie podpisałeś się z imienia i nazwiska, żeby Firma wyjaśniła tę sprawę? A może zostałeś zwolniony z powodu żle wykonywanej pracy ? i Twoje " ego" nie przyjęło to do wiadomości ? Takie osoby, a szczególnie młode spotykam bardzo często co to wszystko wiedzą i robią najlepiej a do tego kombinują jak zerwać się z pracy.. Ja już pracuję kilka lat w tej Firmie nie miałam problemu w pracy, jestem punktualna ,pracuję tyle godzin jak mam w umowie i za te godziny. mam zapłacone.

Krycha
@pracownik

No właśnie przyjmują pracowników z grupami bo mają z Pefromu dofinansowania i to nie małe .A są takie osoby które nie potrafią sprzątać.Bo pracownika dobrego nie wynagradzają twierdzą ze nie ma pieniędzy.A po drugie jeżeli jest osoba zatrudniona na umowę zlecenie naliczają np.45minut a nie godzinę za sprzątanie /kpina/.Liczą na jednym obiekcie m2 i po wyżej 100m2 naliczają1 godzinę.To jak można dobrze posprzątać przez 1 godzinę tyle metrów .A na etacie to godziny tylko liczą .Przecież to nie akord.I wcale sie nie dziwię ze ludzie tak traktują takie firmy.Bo jak sie wymaga od pracownika dobrze wykonania pracy to trzeba tez pracownika dobrze wynagradzać.

M.B
@INWEMER System sp. z o.o.

Proszę sprawdzić dobrze regiony waszej Firmy dot.rozliczeń pracowników a dopiero się wypowiadać.Bo tak się dzieje jak pszą pracownicy.

olik
@INWEMER System sp. z o.o.

To są prawdy pisane przez pracownikow i proszę nie kłamać ze tak się nie dzieje.Tylko coś zrobić w tym kierunku żeby było lepiej .

piko
@M.B

Święta prawda

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.