INWEMER System Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System Sp. z o.o.

Lusia Nowy wpis

Chciałam do wyżej opisanej opinii dodać, że jeśli ten czlowiek nie wypłaci mi należnego wynagrodzenia to zgłoszę sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy oraz do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. To jest nic nnego jak przywłaszczenie sobie cudzych pieniędzy.

Lusia

Witam, rozczarowałam się bardzo tą firmą. Jak dotąd na tyle lat mojej pracy nie spotkałam się z koordynatorem firmy Inwemer, który (usunięte przez administratora) mnie na wynagrodzeniu. Zatrudniłam się 08 stycznia 2024 roku do sprzątania w sklepie RTV na ul. Galicyjskiej 16 w Krakowie u Pana Roberta Mularczyka jest koordynatorem w firmie Inwemer. Przepracowałam od 08 stycznia 2024 roku do 17 stycznia 2024, bez umowy, nie dostałam umowy miała być umowa zlecenie. Podziękowałam temu Panu za pracę ponieważ miałam do pracy za daleko jechałam komunikacją do pracy i z powrotem ponad trzy godziny czyli w sumie trzy razy w tygodniu pracowałam razem z dojazdem ponad 7 godzin nie myślałam przyjmując tą pracę z chęcią, że tyle czasu pochłonie mi dojazd. Nie mogłam sobie pozwolić na tak odległą pracę od domu ponieważ mam ciężko chorego męża a po drugie jestem emerytką więc zaczęłam szukać pracy blisko domu i znalazłam. dlatego podziękowałam temu Panu. Za co nie wiem czym sobie zasłużyłam, bo pracę swoją wykonywałam starannie i sumiennie a praca ta była nieprzerobiona, było to sprzątanie w sklepie gdzie cały czas kręcili się klienci, że Pan ten za przepracowane przeze mnie 15,5 godziny nie zapłacił mi i nie zglosił mnie do działu kadr abym dostała umowę za ten okres pracy nie mówiąc o wynagrodzeniu, które powinnam otrzymać w wysokośći około 350,00 zł netto. Dla mnie każda złotówka się liczy ponieważ każdy grosz jaki dorabiam to na leki dla męża. Więc dokładnie zostałam okradziona z mojego wynagrodzenia przez tego Pana. Dzwonię do tego Pana niestety nie odbiera telefonu. Jedynie co odebrała telefon Pani w kadrach i stwierdziła, że Pan ten mnie zgłosił że ja pracowałam w tym okresie jak wyżej i postara się wyjaśnić.

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w INWEMER System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

INWEMER System Sp. z o.o.