INWEMER System sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy INWEMER System sp. z o.o.

żenada
Pracownik
 Pytanie

"Pracuję" w tej firmie (w cudzysłowie, bo umowy oczywiście jeszcze nie ujrzałem) od stycznia i ostatnio kontakt z pseudo-koordynatorem się urwał (najpierw zbywanie, potem po prostu ignorowanie telefonów, smsów). Nie wiem ile zarobię i kiedy dostanę te pieniądze (w tym momencie chyba raczej czy w ogóle dostanę). Aż taki problem wypłacić te kilka marnych stówek za pracę po godzinę dziennie? Typowe polskie januszostwo, aż ręce opadają.

1

Pracodawca

@żenada

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów. Skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia sprawy.

krzysztof Nowy wpis
Pracownik
@INWEMER System sp. z o.o.

Dziękuję za interwencję. Sytuacja została już pozytywnie rozpatrzona.

1
Nowy wpis

Pracodawca

@krzysztof

Szanowny Panie, cieszymy się, że temat został wyjaśniony. Wszystkie zgłaszane bezpośrednio do nas na adres: opinie@inwemer.pl sprawy pracownicze traktujemy priorytetowo.

Polka Nowy wpis
Pracownik
@żenada

Dokładnie tak jest. Ja akurat nie mam problemu z kasą. Ale umowy żenada za każdym razem jak przyjdzie ktoś nowy sytuacja się powtarza. Umowa przychodzi za 3 tygodnie ale dłużej. I nie do adresata tylko do brygadzisty np. Od prawie już 5 lat nic się nie zmieniło w tej firmie. Zero premii zero dodatków. A o premii świątecznej możesz zapomnieć. No chyba że masz dzieci. No i zawsze firma biedna na nic nie ma kasy ciągle trudna sytuacja.

olo Nowy wpis
Pracownik
@żenada

To zgłoś do Państwowej Inspekcji Pracy i to jak najszybciej .Nie ma co ich kryć,

Wnsgrodzrnie
Pracownik
 Pytanie

Witamy .czy wynagrodzenie za miesiąc grudzień już zostało wysłane?

Hmm
Pracownik
 Pytanie

Pracuje już kilka miesięcy, do tej pory nie dostałam umowy. Dostane w ogóle PITa?

Ani
Klient
@Hmm

Biuro w piotrkowie tak właśnie działa. Panie w kadrach mówią że wysłane a okazuje się że list nawet nie został wysłany. Ten kto odpowiada za wysyłkę niestety ma to gdzieś.

Pracodawca

@Hmm

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie danych osobowych w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy.

kleklekle
Klient
@INWEMER System sp. z o.o.

masakra, i co zwolnicie pracownika bo będziecie wiedzieli kto o was źle pisze

Pracodawca

@kleklekle

Podanie danych osobowych jest po prostu niezbędne do wyjaśnienia sprawy, którą zgłosił anonimowo na forum publicznym pracownik. Dlatego zawsze prosimy o bezpośredni kontakt z nami - tylko tak możemy zweryfikować zgłoszenie i odnieść się do zgłaszanego problemu.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, czy ktoś się orientuję w jakie dni miesiąca wpływa wynagrodzenie za pracę?

2
beata
Kandydat
 Pytanie

witam miałam ochotę zacząć pracę w tej firmie ale po tych wpisach zaczynam się zastanawiać czy to dobry pomysł ? jak to jest we Wrocławiu?

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w INWEMER System sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

W pleszewie jakie opinie na temat pracy w tej firmie?

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje INWEMER System sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Osoba Sprzątająca.

tr
Były pracownik
@Pytanie

Jak masz grupę o niepełnosprawności co najmniej umiarkowany stopień to na cały etat muszą dać najniższą krajową.A bez grupy to umowa zlecenie.

2
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w INWEMER System sp. z o.o.?

2
ula
Pracownik
@Pytanie

Zapomnij o awansie

ona
Pracownik
 Pytanie

Czy jako pracownikowi tej firmy przysługuje premiera, bony świąteczne itp.?

4
pp
Pracownik
@ona

Nigdy nie dawali ani premii ani żadnych karpiowych.My jesteśmy do (usunięte przez administratora) na nich.

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Hej. Chciałem zapytać czy ktoś pracował w firmie INWEMER na terenie Dębicy w woj. podkarpackim? Szukają pracownika do dwóch banków blisko siebie. Chciałbym też wiedzieć o jakie banki chodzi. Pozdrawiam

Pracodawca

@Ciekawy

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl - uzyska Pan informacje na temat oferty pracy, która Pana zainteresowała.

PracownicaInwemer
 Pytanie

Witam. Czy pracownicy dostaną jakieś informacje, czy firma złożyła do ZUS odpowiednie wnioski o wypłatę pieniędzy za przymusowe postojowe? Proszę o odpowiedź publiczną na forum, bo już 10 kwietnia i nikt nic nie wie nadal. Pozdrawiam i spokojnych świąt życzę.

Pracodawca

@PracownicaInwemer

Szanowna Pani, bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z koordynatorem lub Działem Personalnym.

PracownicaINWEMER
@INWEMER System sp. z o.o.

Koordynator twierdzi, że nic nie wie i firma się tym zajmuje. Ciężko się dowiedzieć o cokolwiek, bo nagle nikt nic nie wie. Jak Państwo sugerują, skontaktuję się z działem Personalnym. Dziękuję.

PracownicaINWEMER
 Pytanie

Dlaczego usunięto pytanie dotyczące płac dla ludzi na zlecenie, którzy mają przymusowe wolne? Tak ciężko odpowiedź? Wystarczy napisać: - nie pracujecie = nie zarabiacie, jak dotychczas, - firma jeszcze nie podjęła decyzji lub cokolwiek innego. Nieładnie.

1

Pracodawca

@PracownicaINWEMER

Szanowna Pani, obecna sytuacja jest wyzwaniem dla nas wszystkich, bez wyjątku. Nie mamy jeszcze gotowych rozwiązań systemowych, prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Jak tylko zostaną podjęte decyzje odnośnie działań, zabezpieczających naszych pracowników, współpracowników i zleceniobiorców, będziemy o nich na bieżąco informować.

PracownicaINWEMER
@INWEMER System sp. z o.o.

I super, dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. O to mi chodziło. Pozdrawiam.

1

Pracodawca

@PracownicaINWEMER

Szanowna Pani, dziękujemy za zrozumienie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl; nasi pracownicy będą udzielać informacji w odpowiedzi na Państwa zapytania. Pozostajemy w kontakcie.

PracownicaINWEMER
 Pytanie

Dzień dobry. Gdzie się zgłosić, by cokolwiek się dowiedzieć na temat płac lub ich braku, dla pracowników, którzy siedzą na przymusowym wolnym? Dziś już wtorek, a koordynator nie ma żadnych informacji co będzie. Ludzie pracują na zleceniówkach, a przez zamknięcie niektórych obiektów nie pracują. Czy firma jakoś wspomoże takich pracowników czy zostaną z problemem sami, bez środków do życia?

Pracodawca

@PracownicaINWEMER

Szanowna Pani, obecna sytuacja jest wyzwaniem dla nas wszystkich, bez wyjątku. Nie mamy jeszcze gotowych rozwiązań systemowych, prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Jak tylko zostaną podjęte decyzje odnośnie działań, zabezpieczających naszych pracowników, współpracowników i zleceniobiorców, będziemy o nich na bieżąco informować

Asia
 Pytanie

Witam.mam pytanie czy po zakończeniu umowu nie. Ma dostania świadectwa pracy bo ja nie dostalam.

Pracodawca

@Asia

Uprzejmie prosimy o kontakt i podanie szczegółów zapytania, pod adresem: opinie@inwemer.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INWEMER System sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Ponieważ firma jest duża, a pracownicy mieszkają w różnych rejonach Polski, nie organizujemy spotkań dla całej firmy. Spotykamy się lokalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

INWEMER System sp. z o.o.