INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Dariusz

Dla czego na wypłatę trzeba czekać do 21 dni od wykonania usługi... konkretniej - czemu za miesiąc ciężkiej pracy, każecie czekać kolejne 3 tygodnie na wypłatę ?

@Dariusz

Szanowny Panie, wynagrodzenia co do zasady wypłacane są w kolejnym miesiącu, po zakończeniu zbierania informacji na podstawie której są one naliczane. Staramy się usprawniać ten proces i już w ostatnich miesiącach wynagrodzenia wypłacane są dużo wcześniej. Każda kolejna wypłata dokonywana jest w podobnym dniu miesiąca, co zapewnia regularność wynagrodzenia. INWEMER zawsze w całej historii swojej działalności wypłacał wynagrodzenia terminowo. Wszelkie niezgodności, pomyłki czy niejasności należy natychmiast zgłaszać do działu kadr lub na adres e-mail: opinie@inwemer.pl

@INWEMER System sp. z o.o.

31go stycznia zostało wysłane rozliczenie do koordynatora.... mamy 15 Luty i z informacji od koordynatora nie wiadomo czy w tym tygodniu będzie wypłata... Z informacji od byłych pracowników wiem, że jest to regularna praktyka w firmie co więcej rozliczenia dodatkowych godzin "znikają" - nie wiadomo co nimi się stało. Dodatkowe zlecenia nie są aneksowane do umowy - robione na "gębę" i z rozliczeniem jest problem. Rejon Zachodnio-Pomorskie Nie będę udostępniał żadnych danych osób pracujących bądź byłych pracowników. Natomiast z informacji, które uzyskałem wiem, że w trakcie jest przygotowywany zbiorowy pozew do PIP nikt nie słyszał o firmie, która potrzebuje 21 dni na wypłacenie pieniędzy. Brak prawdomówności u koordynatorów.

Gruba
@Dariusz

To robota Andrzeja Ro….kiego -region zachodniopomorskie stała wieloletnia praktyka potrącania z wynagrodzenia.

Dariusz

Na prawie 3 miesiące pracy... otrzymałem jedną wypłatę... Czy tam ktoś podejmuje logiczne działania czy dążycie do tego, żeby ludzie masowo odchodzili z waszej firmy ?

@Dariusz

Szanowny Panie, pilnie prosimy o kontakt z nami: z działem kadr lub pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl. Bardzo prosimy o podanie szczegółów, żebyśmy mogli niezwłocznie wyjaśnić sprawę. Nie ma takiej możliwości, żeby wynagrodzenie za pracę nie było regularnie wypłacane.

Natalia
@Dariusz

A możesz powiedzieć jak koordynator tłumaczy to, że dostałeś tylko jedną wypłatę? informują na początku współpracy o tak długim czasie oczekiwania na wynagrodzenia?

Danuta

Osoba z orzeczeniem zarobi tyle samo co bez? Chodzi o pracę przy sprzątaniu, bo szukają tutaj, a ja pilnie potrzebuje dorobić. Stawka jest podana, tylko właśnie nie wiem, czy dotyczy wszystkich.

Przemysław

Jestem pracownikiem tej firmy od 3 lat .Mój koordynator pan Andrzej R. jest dobrym pracodawcą który dba o swoich pracowników .Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Pieniądze są wypłacane zgodnie z harmonogramem, a środki czystości i wszelki inny sprzęt potrzebny do wykonywania pracy przychodzi zawsze według zamówienia. Pan Andrzej jest bardzo pomocny jeśli zaistnieją jakieś problemy. Od prawie roku pracuje na kilku obiektach naraz i zawsze jak pan Andrzej znajdzie nowego pracownika, by trochę mnie odciążyć, to popracuje taki kilka dni i stwierdza że za takie pieniądze nie opłaca mu się, że praca jest za ciężka i wiecznie są jakieś problemy. Więc czytając komentarze zastanawiam jak to jest, że jedni potrafią pracować, chwalą sobie firmę, a inni wiecznie mają problemy. W okręgu w którym pracuję jest kilku pracowników którzy są związani dłużej z firmą i problemów nie mają. Z wieloma osobami się zaprzyjaźniłem i pracowałem z nimi przy różnych dodatkowych zleceniach. Mogę żałować że komentarze są anonimowe. Kryje to tchórzy którzy potrafią tylko narzekać bez podawania faktycznych przykładów i dowodów. Sama firma zaleca zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do centrali lub instytucji państwowych zajmujących się prawami pracownika. Tyle ode mnie. Pracownik z okręgu zachodniopomorskiego.

gosha
@Przemysław

To musicie mieć szczęście bo niestety nie wszyscy koordynatorzy szanują pracowników i zapewniają środki czystości zgodnie z zamówieniem. U nas każda prośba o braki kończy się awanturą.

@gosha

Szanowna Pani, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu weryfikacji i wyjaśnienia tematu.

Inspekcja pracy Już w drodze
@Przemysław

Raczej sam Pan pisał sobie Andrzeju ten komentarz ( albo sekretarka ) (usunięte przez administratora)

@INWEMER System sp. z o.o.

I co to da ?!!! ŚMIECH NA SALI !!!

Wiola wiola
@Przemysław

Pan Andrzej to jeden wielki przekręt ktoś w końcu powinien się nim zainteresować i tym jak kłamie i manipuluje w papierach

mb

Święta prawda.Ale ktoś pozwala na to z firmy .Bo jeżeli są uwagi od pracowników to wypadało by z kontrolować głębiej koordynatorów .A nie pozwalać na to.

@Inspekcja pracy Już w drodze

Ciekawe że negatywne komentarze są zawsze pisane przez osoby piszące anonimowo. Jeśli pracownik ma problemy prawdziwe problemy z firmą, to nie ukrywa się pod pseudonimem, tylko wyjaśnia sprawę będąc podpisanym swoimi danymi. A jeśli boi się ujawnić to niech zgłosi do prawdziwej inspekcji pracy, a nie się pod nią podszywa.

@Wiola wiola

Kolejna mocna w słowach będąc anonimowo. Masz dowody przedstaw je, i zgłoś do inspekcji pracy. Portal GoWork powinien usunąć opcje komentarzy anonimowych. Anonimowo można opowiadać bujdy i nie ponosić z tego powodu żadnych konsekwencji. Jeśli pracownik ma w jakimkolwiek regionie Polski problem z kierownikiem, może to zgłosić do centrali firmy z pełnym opisem sytuacji. Jeśli nie chce zgłosić tego do centrali, to pozostają jeszcze: Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Społeczna Inspekcja Pracy. A to co pani w tym momencie uprawia to zwykłe pomówienie.

@mb

Pracownicy bardzo często nie rozróżniają kierownika regionalnego firmy która ich zatrudnia, od kierownika, dyrektora placówki w której pracują. Jako pracownik personelu sprzątającego w firmie Inwemer System spotkałem się z obiektami gdzie kierownik "tego obiektu" (nie mylić z kierownikiem regionalnym) Kazał wykonywać czynności które nie leżały w gestii mojego zatrudnienia ani umowy. W takich sytuacjach wystarczyło dzwonić do kierownika regionalnego który odpowiadał za mnie jako pracownika, i zgłosić mu zaistniałą sytuację. I ten właśnie kierownik regionalny wyjaśniał sprawę z kierownikiem danego obiektu. Nigdy nie miałem problemów w regionie zachodniopomorskim pod zarządzaniem pana Andrzeja, i osobiście uważam że większość tych komentarzy to bzdury pisane przez lewusów którzy chcą zarobić i się nie narobić, byle na "małpkę" było.

@gosha

"U nas każda prośba o braki kończy się awanturą." Tak jak pisałem w poprzednich odpowiedziach do komentarzy. W takich sytuacjach trzeba zgłosić sprawę do centrali lub do organów jak Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Społeczna Inspekcja Pracy. Jest masę możliwości, a najgorszą jest anonimowe szkalowanie w sieci. Wierzę że nie każdy człowiek jest dobry i nie każdy kierownik regionalny spełnia swoje zadania, ale z kierownikiem, panem Andrzejem na zachodniopomorskim, nie ma problemu którego nie dało by się rozwiązać. Wystarczy mu je zgłosić i omówić.

ulka
@Przemysław

Firma nie zła.Ale koordynatorzy tak jak piszą pracownicy zaznaczam że nie wszyscy to do wymiany i brygadzistki. Bo z ludżmi trzeba umieć pracować.A nie tylko jak woły wykorzystywać.Jest to Zakład Pracy Chronionej to mówi samo za siebie.Bo oni czują się bezkarni.Dobrych pracowników się zwalnia albo sami odchodzą.A co do środków to wszystko obcinają niedługo to samą wodą będzie trzeba myć,Po prostu nie ma nad nimi kontroli . I robią co chcą bo kierownik przyjedzie raz w miesiącu i tak nie mówią jemu całej prawdy tylko to co im pasuje .A pracownicy na pewno mają dużo do powiedzenia .Jak można w ciągu jednej godziny posprzątać razem z dezynfekcją oddział Banku wcale nie mały.Po prostu nie da sie dobrze tego zrobić .I dlatego są skargi ale tego przecież koordynatorka nie powie kierownikowi .

jaga
@Przemysław

Jest Rodo drogi panie i nikt nie będzie ujawniał swoich danych.Po drugie te wpisy piszą pracownicy a nie z ulicy ludzie .Muszą orientować się co do koordynatorów.Logiczne chyba

@jaga

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o kontaktowanie się bezpośrednio z nami i kierowanie wszelkich uwag na adres: opinie@inwemer.pl.

Marzena
@mb

Świeta prawda

@Przemysław

W Internecie nikt nie jest anonimowy. Firmy skrupulatnie tego pilnują i dobrze wiedza, kto co napisal.

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

Sabcia

Dzień dobry wieczór. Czy ktoś z państwa pracował w tej firmie miejscowości Gliwice i napisał swoją opinię. Dziękuję

Lucius.A. Castus

1.5 roku pracowałem w Ożarowie Mazowieckim u Pana Bagdana G. i złego słowa nie mogę powiedzieć... super facet zawsze można było się dogadać. Była to moja praca dodatkowa więc umowa zlecenie mi nie przeszkadzała.

Samara

Dzień dobry czy jest szansa u państwa gdy się nie ma grupy dostać umowę o pracę choć pół etatu?

Czy w firmie INWEMER System sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Mar

Chyba żartujesz, raczej nie spotkałam się z tym żeby w ogóle ktoś miał umowe o pracę...

@Mar

Czyli co? Wszyscy na zleceniu czy B2B?

@Mar

Szanowni Państwo, rodzaj umowy zależy od charakteru usługi u naszych klientów. Podczas rekrutacji zawsze określamy, jaki jest charakter pracy i jaki rodzaj umowy oferujemy.

Big
@Michał

Często b2b.

Prezes
@INWEMER System sp. z o.o.

Raczej to zależy czy dana osoba - pracownik posiada orzeczenie o niepodległość czy nie. Charakterystyka pracy czy miejsc nie ma tu nic do rzeczy.

Kik
@Mar

Akurat bardzo się mylisz bo oczywiście że są umowy o pracę.

Miś
@INWEMER System sp. z o.o.

Pracowałam w firmie sprzątającej Inwemer System znam go jak swoją kieszeń, ponad 10 lat na 1 + 2 nie całe 2 lata w ING gdzie dojeżdżałam.Zostałam prowadzącą ! Dzięki Bankowi zostałam ????bo firma chciała mnie zwolnić bo nie miałam grupy Niepełnosprawność.Do roku otrzymałam papier Niepełnosprawnych i pracowałam do roku 2017.Do firmy robiłam wszystko tzn.remonty przeprowadzane,awarie itd. tak jakbym miała swoją firmę.Szukalam pracowników na inne obiekty chodziłam na zastępstwa na inne banki + swój Bank posprzątać cały dzień mi to zajmowało.Do wieczora po 19 byłam w domu. A raz w tygodniu dojeżdżałam czyścić 2 bankomaty 1 w Goczałkowic na ul.Szkolnej a 2 bankomat w Pszczynie. Czego mogę żałować że nie miałam prawo jazdy bo firma chciała żebym została prowadzącą inny obiekty. Zwolniłam się i tak ???? moja praca w Bankach się skończyła. Było super wspominam do dziś ???? Pozdrawiam serdecznie firmę KATOWICE Anna Sz.

Sandra123
@Miś

To nie rozumiem dlaczego Pani odeszła z pracy jak było super?

@Miś

czyli brak prawa jazdy nakłonił do ostatecznego odejścia? a firma nie było a tyle zainteresowana, że proponowała sama z własnej inicjatywy wsparcie do kursu na prawo jazdy? wspierają w tego typu szkoleniach itp?

Danuta

Cześć, ile trzeba mieć tego doświadczenia do pracy jako pracownik gospodarczy obiektu? Bo w ogłoszeniu jest zastrzeżone, że jest wymagane, ale bez szczegółów. Proszę o konkretniejsze informacje.

krzysztof
@Danuta

Podejrzewam, że tylko jest tak napisane. Jak nie będzie chętnych to wezmą każdego.

@krzysztof

a często tak jest, że tu chętnych do pracy nie mają? jakie bywa średnie obłożenie na inne stanowiska? ciekawa jestem konkurencji po prostu

Tt

Pani koordynator z oddziału z Rzeszowa, nie wypłaca pieniędzy za zastępstwa, mimo licznych próśb dotyczących zamawiania towaru typu worki na (usunięte przez administratora) czy ręczniki towar zostaje dowieziony dopiero po długim czasie i to nie zawsze zgadza się z zamówieniem

@Tt

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl; skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sprawy.

Aśka
@Tt

Wszystko co Pani napisała jest prawda pozdrawiam serdecznie firma Invemer jest ok natomiast p.koordynator Urszula masakra!!!!!!!!

@GIENKA
@INWEMER System sp. z o.o.

Dlaczego zatrudniacie tylko osoby z grupą na sprzątanie, skoro to jest bardzo ciężka praca????Dlaczego zatrudniacie osoby tylko z grupą na umowe o prace????Dlaczego firma nie jest zarejestrowana jako ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ skoro zatrudniacie osoby chore???????

Dlaczego nie ma w firmie żadnych podwyżek pensji, wszystko drożeje. Nie mówiąc już o płaceniu nam za 24 godzinne dyżury.

kol.

Dostają tylko osoby które nie powinny dostać.Tak się niestety dzieje..Ktoś z dyrekcji powinien mieć kontrolę nad tym.

@kol.

Ciekawa jestem kogo tym samym wskazujesz i dlaczego twierdzisz, że właśnie ta osoba nie powinna jej dostać?

Iwona

Od jakiego czasu nie było podwyżek,a są jakies sygnały ze coś zwiększą?ale co się dzieje z tymi 24 godzinnymi dyżurami? Nie chcą wypłacić czy płacą za mało?

Swój

Moja koordynator potrafi wydzwaniać do mnie cały dzień jeszcze oburzona ze nie odbieram poza godzinami pracy nie muszę. Mam niepełnosprawność i z jej powodu ciągle uwagi. No jak firma zatrudnia takie osoby to koordynatorzy powinni być wyrozumiali w pewnych sytuacjach.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie INWEMER System sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Brygadzista

Jeśli oferta dotyczy Rzeszowa to polecam

ulao

Jak potrafi współpracować brygadzistka z pracownikami to jest ok.Bo z mojego punktu widzenia to na brygadzistkę powinni taką zatrudniać .osobę. Ale np. w Zielonej Górze nie ma tak.

Czy w firmie INWEMER System sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

W Rzeszowie od kilku lat nie było i nie ma żadnych szkoleń nie wiem jak w innych miastach

e@spoko

Witam. Przeczytałam różne opinie na temat Firmy Inwemer System Sp. z o.o. Postanowiłam dołożyć swoją opinię. Firma Inwemer dała ofertą pracy którą podjęłam. Jestem rozczarowana ponieważ dostałam tylko umowę zlecenie, do tego przez agencję pracy tymczasowej. Nie wiadomo kiedy spodziewać się umowy o pracę, lub przyjęcia do firmy Inwemer. Trudno dowiedzieć się konkretnych szczegółów w sprawie umowy o pracę. Jak wiadomo każda firma ma swoje przepisy.

Asia
@e@spoko

Nie licz na umowę o pracę przyjmują tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności

Mala12
@e@spoko

Witam jak pani orzeczenia nie ma to pani umowy o pracę nie dostanie. Coś wiem na temat tej firmy

niezadowolona
@Asia

Ja mam grupę tyle że lekki stopien i nie dostanę umowy o pracę tyko zlecenie. tylko umiarkowany i znaczny

niezadowolona
@Asia

Witam ja posiadam grupę tylko że lekki stopień i umowa zlecenie. umowa chyba tylko dla tych ze znacznym stopniem

@niezadowolona

Chciałbym dowiedzieć się, czy w dalszym ciągu, aby móc otrzymać umowę o pracę w firmie Inwemer System wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności? Ktoś z Was w ostatnim czasie brał udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby potwierdzić, jak to wygląda? Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Pracownica
@Andrzej

Nadal umowy zlecenie, tylko z orzeczeniem można liczyć na umowę o pracę. Nie wiem czy firma wie, ale wykonywana praca (przez większość ludzi), nie nosi znamion umowy zlecenia. Gdyby ludzie poszli do sądu pracy, wywalczyliby spokojnie umowy o pracę. Z tym, że pewnie byłaby to ostatnia umowa, bez przedłużenia.

@Pracownica

Znaczna część naszych pracowników jest zatrudniona w oparciu o umowy o pracę, jednak część prac ma charakter dorywczy i tam mamy do czynienia z pracą zleconą. Często nasi zleceniobiorcy po pewnym czasie wiążą się z nami na dłużej, a ich umowa cywilna zostaje zamieniona na umowę o pracę.

Pracownica
@INWEMER System sp. z o.o.

Oczywiście, że przy charakterze dorywczym pracownik nie powinien mieć nawet umowy o pracę, ale nikt mi nie powie, że praca od poniedziałku do soboty, w tych samych godzinach, przez pełen miesiąc (na tym samym obiekcie), nosi znamiona umowy zlecenie.

@Pracownica

Szanowna Pani, prosimy o kontakt i wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl

@INWEMER System sp. z o.o.

Nie ma takiej możliwośći osoby bez orzeczenia nie maja szans na umowe o prace. Proszę nie pisać takich bzdur żaden dyrektor nie wyrazi na to zgody

Bartodziej45
@INWEMER System sp. z o.o.

Bzdura! Znam takie osoby którym pokończyły się umowy i do dnia dzisiejszego pracują bez umów .Dopiero jak się coś dzieje to umowy są rozwożone i podpisywane z datą wsteczną.

Ba#bara
@Pracownica

Bardzo mądrze napisane. Moim zdaniem... Dorywcza praca to jest np dwa razy w tygodniu w tym samym obiekcje. Bo coś się komuś zleca wtedy do wykonania. A gdy jest się w tym obiekcje codziennie tyle samo godzin to już podchodzi pod normalna umowę o prace. No ale cóż gdybać . Każdy wie jak to jest ...nie ugrasz nie wygrasz. Pozdrawiam wpisujących.

Maja
@Ba#bara

jeżeli ktoś się zgadza na takie warunki to tylko pogratulować... niestety ale nic się w tym temacie nie zmieni dopóki pracownicy będą na takie coś pozwalać...

Nickel
@Maja

Jeśli firma nie przestrzega prawa pracy powinna mieć kontrolę a w przypadku nieprawidłowości wysoką karę pieniężną i utratę konscesji wówczas wszystko się zmieni.

Urszula
@Nickel

Jeśli firma nie przestrzega prawa pracy i pracownicy to zauważają to też sami powinni zadbać o swój komfort pracy... Jak ma dojść do jakiejkolwiek inspekcji skoro jak widać nie jest to jakkolwiek zgłoszone?

Lubelskie

Firma (usunięte przez administratora) obiecują robią co innego zabrali ludziom kasę za dezynfekcje 17zl pokoje sprzątać raz na tydz co w bankach ludzie dyrekcja każe codziennie i tak banki mają w umowie, ale sprzątaczka ma za free dla firmy koordynatorka się nachapie na pracownikach (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora)

olo
@Lubelskie

Święta prawda wstydu nie mają żeby tak ludzi wykorzystywać.Karzą nosić maseczki ale nie dostarczają maseczek. Chyba ich powaliło żeby Panie sprzątające kupowały maseczki za swoje pieniądze.Za leki nie przelewają pieniędzy tylko każą czekac trzy miesiące.Środki obcinają .W tej Firmie to musi być kontrola i to jak najszybciej.

Ewelina
@Lubelskie

A co jeszcze obiecywali, a to nie zostało dotrzymane? Możesz ostatnią część wpisu napisać jeszcze raz? Nie wiadać nic. Chyba cenzura.

krzychu88

Pracowałem w firmie Inwemer przez kilka miesięcy (okres zimowy) i było ok. Praca w sam raz na dorobienie paru stówek miesięcznie (odśnieżanie, sprzątanie przy banku - zazwyczaj pracowałem godzinę dziennie, czasem mniej czasem więcej). Przy takim wymiarze pracy trudno oczekiwać kokosów. Kierownik regionalny (lubelskie) bardzo równy gość. Dostałem buty na zimę i kurtkę. Na początku doszło do nieporozumienia odnośnie wypłaty, ale wszystko się szybko wyjaśniło. Jeśli ktoś szuka czegoś dorywczego to myślę, że warto spróbować.

@krzychu88

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią.

W.Schmidt

Pani koordynatorka Urszula z Rzeszowa - najlepsza dziewczyna na świecie, miła, cierpliwa, sympatyczna, a zarazem konkretna. Gdyby wszystkie koordynatorki były takie jak Pani Ula to żadna z Pań pracujących nie byłaby zawiedziona. Niech Pani Ula pracuje jak najdłużej!

Franciszek
@W.Schmidt

A masz porównanie z innymi? Jak oceniasz pozostałe koordynatorki? :) Liczę że niedługo odpowiesz!

żenada

"Pracuję" w tej firmie (w cudzysłowie, bo umowy oczywiście jeszcze nie ujrzałem) od stycznia i ostatnio kontakt z pseudo-koordynatorem się urwał (najpierw zbywanie, potem po prostu ignorowanie telefonów, smsów). Nie wiem ile zarobię i kiedy dostanę te pieniądze (w tym momencie chyba raczej czy w ogóle dostanę). Aż taki problem wypłacić te kilka marnych stówek za pracę po godzinę dziennie? Typowe polskie januszostwo, aż ręce opadają.

@żenada

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów. Skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia sprawy.

krzysztof
@INWEMER System sp. z o.o.

Dziękuję za interwencję. Sytuacja została już pozytywnie rozpatrzona.

@krzysztof

Szanowny Panie, cieszymy się, że temat został wyjaśniony. Wszystkie zgłaszane bezpośrednio do nas na adres: opinie@inwemer.pl sprawy pracownicze traktujemy priorytetowo.

Polka
@żenada

Dokładnie tak jest. Ja akurat nie mam problemu z kasą. Ale umowy żenada za każdym razem jak przyjdzie ktoś nowy sytuacja się powtarza. Umowa przychodzi za 3 tygodnie ale dłużej. I nie do adresata tylko do brygadzisty np. Od prawie już 5 lat nic się nie zmieniło w tej firmie. Zero premii zero dodatków. A o premii świątecznej możesz zapomnieć. No chyba że masz dzieci. No i zawsze firma biedna na nic nie ma kasy ciągle trudna sytuacja.

olo
@żenada

To zgłoś do Państwowej Inspekcji Pracy i to jak najszybciej .Nie ma co ich kryć,

Zawiedziona

Oczywiście umowa zlecenie, czyli ile przepracuję, tyle zarobię. Problem w tym, że od grudnia, koordynatorka pod pretekstem ograniczeń covidowych wysłała mnie na wolne. Miały być zmiany personelu co tydzień, niestety, drugi miesiąc to ja, siedzę na wolnym a koordynatorka bezczelnie nie wie nic. Pewnie brak jej kompetencji do wykonywanej przezeń pracy... Nie odbiera telefonu a po ustalonym terminie oddzwonienia, milczy. Pozdrawiam Panią koordynatorkę! Miłej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.