Opinie o superpharm.pl - SUPER-PHARM POLAND SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać na temat firmy? Może to akurat gorszy czas dla firmy?

Gorszy czas? Od 6 lat?

@Gregor

nic dobrego o tej korpo nie można napisać. I nic pozytywnego. Najgorsza firma na świecie.

@Gregor

Tak, można. Niech się zwiną do Izraela. Wtedy będzie dobrze.

Dajcie spokój, szkoda życia

AnonimK
@Gregor

Nic pozytywnego.Pracowałam tam długo i wiem co się wyczynia. Firma jest tragiczna jeśli chodzi o zarobki i traktowania pracowników.Nie polecam nikomu tej pracy

Magda

2100 zl brutto to uslyszalam na rozmowie rekrutacyjnej a przebiegala ona tak jakbym miala zarabiac 2500 kpina i zanada,Rossman placi duzo lepiej a Super farm niech sie schowa:)nawet tam nie apikujcie szkoda czasu

Qwer

Pracowałam w superpharam Uważam że owiele za dlugo MASAKRA pracy bardzo dużo często nie szło się ze wszystkim wyrobić. Oczywiście za wykonaną pracę zero wdzęczności za to za pominięcie czegoś lub niewyrobienie się z jakimś zadaniem opierdziel i zostawanie po godzinach żeby dokończyć (!) Pensja -szkoda gadać. Szkolenie w glowniej siedzibie superpharm wszyscy cudownie usmiechnieci ze niby pracujemy w cudowniej firmie a tak na prawde inwigilacja na kazdym kroku obserwowanie pracownikow na kamerach, ukryte kamery w pomieszczeniu socjalnym ..kto wie moze nawet w łazience? Zero poszanowania dla pracownika czy kasjera czy kknaultanta czy kz. Omijać szerokim łukiem. Za każdym razem gdy przechodzę obok ktorejkolwiek drogerii sieci superpharm mam dreszcze irobi mi sie niedobrze

@Qwer

ja mam dreszcze, jak widzę tę drogerię. ta inwigilacja, te kamery, nawet w socjalu, ukryte kamery w magazynach np. łamanie praw pracowniczych na każdym kroku; głodowe pensje; wyzysk jak w średniowieczu. zero szacunku dla pracownika i ta fałszywa centrala, próbująca nam wmówić, że jesteśmy jedną rodziną i cudowną firmą. OMIJAĆ

Zabrze

Nie polecam tej apteki obsługa nie sympatyczna Panie bardzo zmierzle nawet nie podoba im się że klient przyszedł

@Zabrze

To prawda. A cała ta firma to jeden wielki zamordyzm. I nic więcej. UNIKAĆ.

Sprzedawca

Przebieg samej rozmowy był bardzo nieprofesjonalny. Zaczynając od tego, że pani zaprosiła mnie kilka minut po godzinie na którą się ze mną umówiła. Niestety, ale osoba która przeprowadzała ze mną rozmowę w ogóle się do niej nie przygotowała.Tak naprawdę to ja chyba rekrutowałam panią i zadawałam jej pytania a pani udzielała mi odpowiedzi i informacji które były dla mnie istotne i ważne. Najlepszym momentem był dla mnie moment gdzie pani zostawiła mnie samą w pokoju socjalnym( bo tam była rozmowa przeprowadzana )i wyszła na ok.10-15 min. aby przeliczyć ile będzie wynosić miesięcznie moja pensja (netto) .Ogólnie pani od razu chciała mnie przyjąć do pracy, ale ja powiedziałam, że oddzwonię z inf. zwrotną .Oczywiście nie zamierzałam przyjmować oferty za tak niskie ,niskie, niskie....pieniądze.Szczerze to nie dziwi mnie ,że non stop potrzebują osób do pracy.... Jeszcze jedno...pani która ze mną przeprowadzała rozmowę (menager ) w żaden sposób mnie nie zachęciła do podjęcia współpracy z firmą- wręcz przeciwnie.

Proszę coś o sobie powiedzieć. Tylko to pytanie padło!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Joanna

@Paszczakowo A czy możesz konkretnie napisać jak one są łamane? Nie zrozum mnie źle, jest to poważny zarzut względem firmy Super-Pharm, dlatego chciałabym Cię po prostu prosić o konkrety. Jeśli możesz je napisać - będę wdzięczna.

@Joanna

@Joanna chociażby zapewnienie pracownikowi miejsca siedzącego do odpoczynku jeśli praca jest w pozycji stojącej. Jak przyszedł PIP to na szybko było stawiane krzesełko dermokonsultantki w okolicy kas, żeby nie było. Dopilnowanie temperatury na sklepie- były sytuacje, że temperatura dochodziła do 37 stopni. Zmiana grafiku z dnia na dzień. Jest trochę tego.

Klaudia

Hej czy ktos pracowal na stanowisku kasjerki w galerii Mokotów??

Odradzam

DawnoTemu

Omijaj szerokim łukiem!

@Klaudia

W żadnym SP nie pracujcie. Bajzel i łamanie praw pracowniczych.

Eloeloziomale

Zarobki ponizej dna, dziwią sie ze nikt nie chce z pracownikow zgodzić sie na kierownika zmiany. Oferuja 1900 zl i caly ten bajzel jest na twojej glowie. Wszyatkie zwroty, afefujacy sie klienci, otwieranie drzwi, przyjmowanie dostaw, zlodzieje, zmiany cen. za taka kase śmiech

Eloeloziomale

Tę pracę polecam jedynie wrogom. Ciągła inwigilacja poprzez obserwowanie w monitoringu co robisz, sprawdzanie wszystkich twoich osobistych rzeczy, szafki, kurtki. Kierownicy zmiany nie potrafiący zwrócić komus normalnie uwagi tylko chodzący skarżyć menagerowi. Elastyczny grafik ktory oferują jest nieelastyczny. DIewczyma ktora 4-5 dni w tygodniu pracowaala 11 godzin dziennie nie mogla wziac jednego dnia wolnego na dzien szkoły bo jej zmienili plan. Dyrektor nie zna swoich obowiązków i chwali osoby ktore nic nie robią i jego poprzedniczka chciala te osoby zwolnić. Kierownicy zmiany nie loguja siw na przerwy i chodza sobie kiedy chca a Ciebie pilnuja zebys 15 minut nie przekroczyl

Zadowolona

Wiele zmian przez lata. Coraz milej i weselej. Pracownikow mniej ale zawsze daja radem

Joannaderw12

Ile zarabia technik farmaceytyczny w Warszawie? Jaki jest socjal dla technika i premie?

@Joannaderw12

o.k 3000 , jest socjal i premie też są

Joanna

@Paszczakowo Skoro twierdzisz, że osoba, o której mówisz, straszyła pozostałych pracowników firmy Super-Pharm, to powiedz mi, proszę, czy ten fakt został zgłoszony do odpowiedniej instytucji? Jeśli tak, to jaką odpowiedź otrzymaliście? Będę wdzięczna za informacje.

@Joanna

@Joanna nie było zgłaszane juz nigdzie bo każdy się boi o prace. Kiedyś po odejściu jednego pracownika z Super Pharmu w Radomiu pojawił się tam PIP to się tak wybielili, że żadnej kary ani nic. A przepisy BHP są łamane tez nagminnie. Ludzie się boją zgłaszać wyżej bo jest to ogromna firma, która ma ogromne możliwości i wymigają się od ponoszenia konsekwencji za wszystkie błędy jakie popełniają.

Paszczakowo

@Joanna problem polega na tym, że problemy z panią Dyrektor w Radomiu były zgłaszane centrali. Pojechała na rozmowę i wrociła dumna i blada, że nic jej nie zrobili. Centrala nie interesuje się tym, co mają do powiedzenia pracownicy. Przeprowadzają pseudoanonimowe ankiety,w których proszą o wyrażenie opinii.Jak pracownicy ją wyrazili to przekazali tylko dyrektorce co byki w ankietach,co dało jej możliwość straszenia pracowników sprawą w sądzie o oczernianie.nikt z „góry” nie przyjechał i nie zapytał pracowników jak było,dlaczego taka opinie wystawili dyrektorce.. prawda jest taka, że Super-Pharm nie liczy się z ludźmi. Pracownicy są dla nich tylko robotami do robienia obrotów..

Krysia
@Paszczakowo

Tak jest. Oni zupełnie nie liczą się z ludźmi, ich opiniami. Sama kiedyś prosiłam o pomoc, nikt nie zadzwonił z góry, nie przyjechał, nie odpisał. Tylko kasa i kasa. Nic więcej. Straszna, bezduszna korporacja.

Joanna

@dolczeigabana Dziękuję za wypowiedź. Napisałeś w niej sporo informacji. Zastanawiam się, czy fakt, iż inni dają swoje obowiązki innym pracownikom, został zgłoszony komuś "wyżej" w firmie Supher-Pharm? Jeżeli tak - napisz proszę więcej szczegółów.

@Joanna

To nic nie da, więc po co to zgłaszać ?? Tylko to się na zgłaszającym zemści

@Joanna

Generalnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Joanna

@mp Dlaczego miałoby to nie przynieść żadnego skutku? Dlaczego w takim wypadku ten fakt nie został zgłoszony żadnemu z przełożonych firmy Super-Pharm. I niestety, ale stwierdzenie, że "nic to nie da", nie jest w tym wypadku żadnym argumentem, skoro nie zostało to sprawdzone.

xyz
@Joanna

Idź tam popracować to pogadamy

@Joanna

@Joanna cieszę się, że Super-Pharm zatrudnił kogoś kto broni racji firmy. Szkoda tylko, że nie doinformowali Cię jak wyglada rzeczywistość. Są opinie pracownicze, w których pracownicy mówią wprost o oszustwach poczynionych przez dyrektorkę np w Radomiu, piszą o tym jak są traktowani. Nikt nawet nie przyjechał zapytać o co chodzi, żadnych konsekwencji nie wyciągnęli.. to jaki jest sens zgłaszać cokolwiek? Tą firmę powinno się omijać szerokim łukiem..

rafał
@Joanna

Centrala patrzy tylko na swój tyłek i ma w nosie opinie pracowników, byle przed Izraelem oni byli w porządku. XYZ dobrze napisał do @Joanna - idź tam popracować, to pogadamy. Gwarantuję obrończyni Joannie, że takiego syfu jak żyje, nie widziała. Nic nie da zgłaszanie czegokolwiek centrali.

@Joanna

Nic to nie da przeze mnie zostało sprawdzone. I nic nie dało. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Nigdy nikt z centrali w niczym nie pomógł nikomu. Szkodzili za to chętnie.

Joanna

@karolina oraz @wwaazzaa Zanim umieścicie komentarze na forum o firmie Supher-Pharm, zapoznajcie się z regulaminem, gdyż obrażanie innych użytkowników jest stanowczo zabronione. Podaję Wam link do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin

Wojciech P

Wiem, nie jestem pracownikiem SP ale za to asystentką była moja żona Madzia ( w Poznaniu) była ponieważ przegraliśmy z chorobą nowotworową. Madzia całą sobą kochała to co robiła , kochała ludzi z którymi pracowała, ludzi którzy wspierali nas do końca , DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO. Bardzo dziękuję Super Pharm , Zarządowi, Dyrektorowi SP. KingCross w Poznaniu , koleżankom i kolegom za pomoc i wsparcie . Pacan Wojciech.

Mariush
@Wojciech P

pacan :D

karolina
@Mariush

pacan i osioł. Niech wycałuje ich jeszcze po nosie.

wwaazzaa
@karolina

jesteś bezdusznym chamidłem, jeśli piszesz coś takiego do osoby, która niedawno straciła kogoś bliskiego. Twój wpis nie wnosi żadnej merytorycznej treści, ty głupia kozo

Joanna

@Kasiu Czy mogłabyś w takim wypadku napisać konkretnie czego w firmie Super-Pharm doświadczyłaś? Bez wątpienia sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej rzetelna, a ponadto na pewno pomoże ona wielu innym użytkownikom.

Joanna

@anonymous @mo Czy możecie napisać bardziej szczegółowo, jak wygląda polityka firmy Super-Pharm Poland względem ciężarnych pracownic? To ważna informacja, która może okazać się bardzo istotna dla kobiet chcących pracować u tego pracodawcy. Stabilność zatrudnienia jest ważnym czynnikiem motywującym.

rafał
@Joanna

najlepiej pozbyć się ciężarnych jak najszybciej, te co są na umowę zlecenie, nie maja szans na umowę o pracę, te, co mają umowę o pracę i się kończy, dostają przedłużenie do dnia porodu.

@Joanna

Kobieta w ciazy normalnie pracuje ale domo ze jak sie zle poczuje moze asc czy wyjsc na zaplecze .kolo 5 miesiaca trzeba isc na zwolnienie mimo o jesli ktos nawet sie dobrze czuje i moze pracowac.Po powrocie z macierzynskiego trzeba zaznaczyc ze chce sie pracowac nie wiecej niz 8 h i trzeba tego samemu pilnowac praca zmianowa do 22 i slabe zarobki oczywiscie kazdy sklep jest inny kazdy menadzer tez ja niestety doswiadczylam tych gorszych rzeczy i nie polecam tam pracy

Joanna

@mp Oczywiście, że są to tematy na forum publiczne. W innym wypadku, niestety nie rozumiem dlaczego w ogóle ten temat poruszyłeś. Dlatego właśnie jeszcze raz chciałabym Cię prosić o konkrety. Dziękuję. @rafał Czy informacja na temat tej polityki firmy Super-Pharm, o której mówisz, została gdzieś zgłoszona? Jeżeli tak - prosiłabym o więcej informacji.

Joanna

@mp Z jakiego powodu odradzasz pracę w firmie Super-Pharm? Nie napisałeś żadnych szczegółów na ten temat, więc będę za nie wdzięczna. @Katy W jaki sposób konkretnie uświadczyłaś mobbingu w firmie Super-Pharm? Jest to bardzo poważny zarzut, który trzeba traktować z przymrużeniem oka, dopóki nie podasz konkretów. Nie zrozum mnie źle, nie podważam, ani nie potwierdzam tego. Po prostu chcę Cię prosić o napisanie więcej na ten temat, by brzmiało to wiarygodnie. W dzisiejszych czasach to słowo jest nadużywane. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

@Joanna

idź to się przekonasz, trzeba to samemu na własnej skórze przeżyć

@Joanna

To nie sa tematy na forum publiczne

Zostaw merytoryczną opinię o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 3 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.