Netinteractive

Opinie o Netinteractive

Mirek

Zastanawiam się czy praca w bardzo dobrej firmie jest powodem takiej ciszy na forum? czy rekrutacja jest bardzo trudna?

Edyta

Obecnie szukają pracownika na stanowisko PHP Senior/Mid Backend Developer. Oferują możliwość aktywnego uczestniczenia w ambitnych projektach informatycznych typu CRM, B2B, aplikacje dedykowane, możliwość rozwoju na stanowisko Team Leadera, kartę Fitsport co wynika z oferty pracy. Kto jest zainteresowany aplikacją do Netinteractive?

ero

może tylko tobie się tak wydaje. ja staram się o posadę Sales Development Manager bo wiem że umowę o prace mają dawać

cyrkowiec

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś rekrutacje były tam prowadzone na bardzo żenującym poziomie - niczym z podręcznika raczkującego HR-owca. Przyznam szczerze, że ośmieszali się takimi akcjami cyrkowymi. Mam nadzieję, że coś się zmieniło w tym względzie, a jeśli nie... no cóż, jaki Pan taki kram.

Zostaw opinię o Netinteractive - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netinteractive