Opinie o superpharm.pl - SUPER-PHARM POLAND SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. w Warszawa

nie polecam

zostawanie dluzej w pracy jest na porządku dziennym ale panie dyrektor z wydetymi ustami wychodza kiedy chca. nie polecam nikomu tej pracy z celego serca, stres i bardzo zła atmosfera. o wynikach sklepu jest sie informowanym na kilka dni przes wizytacja, wtedy dyrektor znajduje czas poniewaz musi chronic swoja (usunięte przez administratora) ze niby cos z pracownikiem przerobil. w sklepie panuje chora atmosfera.

były z sp
@nie polecam

Atmosfera jest tragiczna, zresztą zawsze była. Pracownik jest nikim. A panie dyrektor z wydętymi ustami znam- wielkie panie, które kompletnie nie szanują ludzi. Odradzam tam pracę.

Czy Super-Pharm Poland Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Toja

Nie narzuca, ale to pewnie zależy od sklepu. Trzeba się dogadać ze współpracownikami, żeby za dużo osób nie było jednocześnie na urlopie. Ale to tak jak w większości firm.

Robert

Był już ktoś z was na stażu w firmie? Widziałem że mają program stażowy dla studentów https://www.superpharm.pl/kariera/staze.html Możecie przybliżyć jak to wygląda w praktyce? Jest szansa na zatrudnienie na koniec?

@Robert

Płacą Ci grosze, robisz za pomoc. Potem podpisujesz lojalkę, musisz pracować w aptece 3 lata, albo 4. Inaczej płacisz karę. Apteki są czynne 9-21 lub 22. Nie polecam.

Zam. 268C9KJHFG

Z faktu że wysyłacie inny towar niż klient zamawia i płaci przez internet. Oceniam tą firmę całkowicie negatywnie. Od firmy można się spodziewać solidności. Od zwykłego człowieka uczciwości. Nie polecam Super-Pharm. Jażeli kupujecie przez internet to ostrzegam wysyłają co innego. Szkoda pieniędzy.

Sprzedawca

Przebieg samej rozmowy był bardzo nieprofesjonalny. Zaczynając od tego, że pani zaprosiła mnie kilka minut po godzinie na którą się ze mną umówiła. Niestety, ale osoba która przeprowadzała ze mną rozmowę w ogóle się do niej nie przygotowała.Tak naprawdę to ja chyba rekrutowałam panią i zadawałam jej pytania a pani udzielała mi odpowiedzi i informacji które były dla mnie istotne i ważne. Najlepszym momentem był dla mnie moment gdzie pani zostawiła mnie samą w pokoju socjalnym( bo tam była rozmowa przeprowadzana )i wyszła na ok.10-15 min. aby przeliczyć ile będzie wynosić miesięcznie moja pensja (netto) .Ogólnie pani od razu chciała mnie przyjąć do pracy, ale ja powiedziałam, że oddzwonię z inf. zwrotną .Oczywiście nie zamierzałam przyjmować oferty za tak niskie ,niskie, niskie....pieniądze.Szczerze to nie dziwi mnie ,że non stop potrzebują osób do pracy.... Jeszcze jedno...pani która ze mną przeprowadzała rozmowę (menager ) w żaden sposób mnie nie zachęciła do podjęcia współpracy z firmą- wręcz przeciwnie.

Proszę coś o sobie powiedzieć. Tylko to pytanie padło!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Taki

Witam, Proszę o szybką odpowiedz:) Ile zarabia na godzinę operator monitoringu on-line? Dziękuje

bzyk
@Taki

A oni jeszcze kogoś zatrudniają? podobno nie ma już kierowników zmiany i asystentek, prawda to jest? To kto został i pracuje w sklepach i centrali?

@bzyk

A są jeszcze dyrektorzy sklepów i menadżerowie? Czy ich też pousuwali? Chyba coś złego dzieje się w tej firmie...

były

pewnie ci dyrektorzy już za dużo do gadania też nie mają i też przybyło im roboty, a menadżerom współczuję. za te same pieniądze przybyło tyle obowiązków- rozumiem, że firma oszczędza, bo nie ma kasy? tak drastycznie spadła sprzedaż?

wiem
@były

Tną koszty bo chca się jak najlepiej sprzedać

była
@wiem

Czyli już nie wytrzymują finansowo... Ciekawa jestem, czy ludzie to wytrzymają. Ja się zwolniłam.

Ostrożna
@była

Córka chce iść do SP na wakacje do pracy ma za m-c kończy 17 lat. Jak się tam traktuje takich mlodocianyvh pracowników ?

Zorientowany
@Ostrożna

jak najgorszych roboli. Odradzam, nie wytrzyma tam.

przyszły i niedoszły
@Taki

Omijać szerokim łukiem , jak najdalej od Super Pharm, to co dzieje się na rozmowach kwalifikacyjnych to żenada. Rozmowa przeprowadzana na zasadzie i tak wiemy lepiej. Aplikowałem na stanowisko magistra farmacji rozmowa przeprowadzono niemalże w biegu poza siedzibą firmy i apteką .Pytania co najmniej , jak starałbym się o stanowisko prezesa, komuś coś się pomyliło. Na spotkanie przyszły 3,, gwiazdy" kompletny brak wiedzy i merytoryki. Na koniec powiedziano mi , że nie jestem asertywny i brak mi podstawowej wiedzy z zakresu farmacji pomimo braku pytań z tego zakresu. Panie mają skaner w oczach i na tej podstawie oceniają twoje kompetencje fachowe. Brak taktu , empatii i kultury. Teraz już rozumiem dlaczego apteki tak słabo idą i ciągłe spadki , jak liczy się wygląd , a nie to co masz w głowie. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Farmaceuta jest w zarządzie i nie wstydzi się takiej reprezentacji w trakcie rekrutacji specjalisty. Nie warto dla takiej firmy psuć nazwiska i reputacji na ,, rynku pracy" . Domniemam , że w innych działach jest podobnie

Agatka
@przyszły i niedoszły

Ten farmaceuta z zarządu, to taka sama " gwiazda", jak te panie. Wszystkowiedzący, najmądrzejszy, pozbawiony empatii, taktu i kultury. Wstyd pracować dla takiej firmy.

Ola
@Agatka

Coś się zadziało mam telefony z całej Wielkopolski z proba o pracę mówią, że firma pada, regionalna nie odbiera , a tacy mocni byli i same najmadrzejsze pracowały nic się nie dowiedziałeś nigdy , ewentualnie z łaską. Zobaczymy co będzie dalej

Aska
@Ola

Macie rację coś się ,,kroi'' ogłoszeń , że szukają magistrów pełno, byłam raz na rozmowie z Panem kierownikiem i regionalną , wystarczy mi do końca drogi zawodowej , a dopiero zaczynam, chcieli mi udowodnić, że nic nie umiem, a jak nie wyszło , odpowiedz dostałam ,że jestem mało asertywna . Ta regułka to standard , jak się kogos boją , bo więcej wie od samego guru z Warszawy i jego świty, ale czas chyba nadszedł na koniec ich samowolki może prezes przejrzy na oczy, życze mu tego

@Ola

Ty tam pracujesz? Czy dzwonią do Ciebie pracownicy SP, żebyś im pracę załatwiła? Co tam się dzieje w tej firmie, bardzo żem ciekaw.... Kiedyś tam pracowałem.

były pr.

co tam się dzieje w sp?

Ola
@Andrzej

Nie i nie mam zamiaru. Dzwonią i nie tylko do nas do innych też. Poza firmą jest ich najważniejszy od którego wszystko zależało nie znam człowieka, jakiś farmaceuta

była pracownica
@Ola

Szukają pracy w innych firmach... I mówią, że super-pharm pada? To bardzo ciekawe. A ten farmaceuta to pewnie z zarządu pan W., niestety znam go.

Joanna
@Ola

I co pada ten cały SP? Coś wiadomo?

Asia
@Ola

I co tam się dzieje? Dalej szukają pracy? Firma pada? Coś wiesz? Ciekawa jestem. Ta firma wielu ludziom zniszczyła życie, pora na nich....

@Ola

Czy ta firma już padła? To jest najgorsza firma z jaką miałem do czynienia.

Ciekawski optyk

Hej. A co możecie powiedzieć na temat pracy w salonach optycznych, które teraz otwiera firma? Nie mogę znaleźć w sieci żadnych komentarzy dotyczących warunków pracy, atmosfery, zarobków. Warto? Polecacie? Czy odradzacie i lepiej od firmy trzymać się z daleka?

@Ciekawski optyk

Jak to ta sama firma to pewnie tez kicha.

Annia
@Ciekawski optyk

Odradzam. Najgorsza firma. Jeśli chcesz zniszczyć sobie zdrowie i nerwy, albo jesteś samochistą, to firma dla Ciebie.

Wit123

Nie polecam! Okropny stosunek menagerow do pracownikow. W kazda wolna chwile moga wywalic swoje niezadowolenie. Praca za marne pieniadze, dla osob z mocnymi nerwami.

gość
@Wit123

A jak dyrektorzy w tej firmie się mają?

@gość

Ciekawe, ilu dyrektorów wymienili? Ktoś wie?

Poinformowany

Szefostwo sobie wymyśliło, żeby zlikwidować stanowiska KZ i asystentek a ich obowiązki przekazać managerom ( przeważnie 3 na sklep), ale oczywiście pieniądze zostają takie same, czyli około 2200 do ręki za stanowisko MANAGERSKIE. Śmiech na sali. A dyrektorzy regionalni jeżdżą po sklepach i gadają że to i tak są bardzo dobre zarobki... W innych firmach stanowisko managerskie to zaszczyt, ale nie w tej. Będąc na tym stanowisku trzeba być w pracy od otwarcia sklepu do zamknięcia ( około 13h) i zarabia się marne grosze. ODRADZAM WSZYSTKIM

@Poinformowany

O to będzie ciekawie! To już potwierdzona informacja? Kiedy to wejdzie? Czyli menadżer będzie robił za menadżera, kierownika zmiany i asystentkę?

@Rafał

Potwierdzone info. Docelowo od stycznia Ale część ''zmian na lepsze'' zacznie wchodzić na dniach. Tak wymyśliła sobie firma zewnętrzna której spp zapłacił duże pieniądze za restrukturyzacje. Woleli zapłacić im niż prwcownikom. Niektóre asystentki po kilkunastu latach pracy zdegradowali na stanowisko kasjerow bo nie dla każdej było miejsce żeby została managerem . 3/pracowników teraz odchodzi. W niektórych sklepach nie ma aktualnie managerów bo poodchodzili bo dostali dwa razy więcej obowiązków A podwyżki żadnej, no ale dyrektorzy regionalni uważają że u nas i tak się dużo zarabia

@Poinformowany

To oni plajtują, że tak tam jest źle, czy co? Zawsze było źle, ale teraz to tragedia. Tak, jakby szli w bankructwo, co? Obroty w sklepach spadły? Pewnie tak, zawsze było drogo. I zawsze było burdello na sali i na magazynie, a nawet w aptece. Nie cierpię tej firmy. Oni w ogóle nie szanują ludzi.

@Rafał

Oni twierdzą, że się rozwijają, mają w planach nowe placówki, ale to co robią z obecnymi pracownikami to porażka. Nie zwalniają wprost, ale swoimi działaniami doprowadzają do tego, że ludzie sami odchodzą. Ceny są kosmiczne, na aptece czasami podwyżka cen z dnia na dzień o 10zł np. Wgl polityka tej firmy jest dziwna. Po co robić 6 dni lifestyle, które kończą się 31 pazdziernika ( dzien przed wszystkimi świętymi) Przecież to wiadomo, że większość w tym okresie jest np na cmentarzu a nie biega po sklepie. (usunięte przez administratora) jest i teraz. Nie ma kto go ogarniać bo tną etaty na działach.

Antoni
@Poinformowany

Pracowałam w tej aptece, ceny to oszukiwanie pacjentów, masakra. A oni zawsze twierdzili, że się rozwijają, a 6 dni LS czy restrukturyzacje, które doprowadzają do samozwalniania się pracowników świadczą chyba o złej kondycji finansowej tej firmy. Cięcia kosztów zresztą trwają od kilku lat nieprzerwanie. Tną etaty, koszty inne, nie szanują ludzi. O rewizjach na ochronie nie wspomnę. Omijać tę firmę z daleka....

@Poinformowany

to teraz w sp są dyrektorzy regionalni? za moich czasów byli koordynatorzy, którzy wszędzie się wtryniali... i oczywiście, zarobki rzędu 1-2 tys. zł to dla nich były super i wszyscy powinni się cieszyć, że w ogóle żydowska korpo coś im płaci. najlepiej za darmo było zasuwać i jeszcze opieprz dostawać. firma-dno dna.

@Ewa

Tak, jest 10 dyrektorów regionalnych na całą Polskę A koordynatorow już nie ma. Oczywiście część z nich dostała stanowiska dyrektorów w różnych sklepach itp. A regionalni twierdzą że ludzie walą do spp drzwiami i oknami

Jacek
@Poinformowany

tak, na pewno. wielu ludziom ta korpo zniszczyła całkowicie życie i zdrowie. A to się tam pozmieniało... Ciekawy jestem, czy kzci jeszcze pracują, czy już ich zdegradowali do kasjerów? Pewnie dużo ludzi się teraz zwalnia z pracy... Asystentki też na kasjerów idą, a to jaja...

@Jacek

Część jeszcze pracuje bo degradacja dopiero jest od stycznia. No ale część już teraz poodchodziła do lepszej pracy

Małgosia
@Poinformowany

szkoda ludzi, ale firmy nie, jest tragiczna... ci, co zostaną będą mieć dopiero horror. to wszystko tylko świadczy o złej kondycji finansowej sp i braku szacunku dla ludzkiej pracy...

@Poinformowany

to znaczy, że super pharm nie ma kasy i całkiem już zszedł na psy.

@Poinformowany

A dyrektorzy sklepów zostają, czy tylko będą kierownicy aptek, menadżerowie i dyrektorzy regionalni? Bo widziałam, że szukają teraz tzw. store menager, to będą takie 3 stanowiska na sklep? Kto właściwie teraz rządzi w sklepie?

Frania
@Poinformowany

to jakie stanowiska będą teraz w sklepie? kasjerzy i menadżerowie tylko? a dyrektorzy sklepów zostają?

anna-keller.pl

Angela
@Poinformowany

Napisz nam, co tam się dzieje w tej firmie? Chyba nie najlepiej prosperuje, skoro likwiduje stanowiska... Czy ludzie nadal odchodzą z pracy? Dużo moich znajomych tam pracuje... Jestem ciekawa, o co chodzi?

Ewelina
@Poinformowany

i co tam teraz w sp? jak to funkcjonuje? koniec roku się zbliża, czy ludzie już poodchodzili z tego cuda?

Józek
@Poinformowany

co tam słychać w sp? napisz, jak dobre zmiany? Ludzie zostali?

Warsavshore
@Józek

Ganeralnie wyzwala dużo osób, zostanie resztka ,która bedzie pracować na dziele ogólnym oraz kosmetycznym i jako ochrona, bo tam też tną godziny. Szkoda tych ludzi co nie wiedzą że stracą prace za psie pieniądze. Nie polecam nikomu tam pracować.

Madzia
@Warsavshore

a ci ludzie jeszcze nie wiedzą, że zostaną zwolnieni? To na koniec roku SP zrobi im taki " prezent"?

Skodusiowa
@Madzia

Ja dziś dostałam wypowiedzenie.. Usłyszałam powód jako cięcia kosztów..

Krzysiu
@Poinformowany

Czy Kzci jeszcze pracują, czy już się pozwalniali? A co z dyrektorami sklepów?

były prac.
@Poinformowany

czy ta nieszczęsna firma bankrutuje?

Byłakonsultantka

Złote tarasy to najgorsze miejsce do pracy jakie można sobie wyobrazić. Pracowałam tam jakiś czas temu jako dermo z firmy zewnętrznej. Jeszcze gorzej byłysmy tam traktowane niż ich pracownicy. Nawet w pytaniu czy można napić się wody odpowiedź brzmi, że nie. Nie potrafią rozmawiać, wykorzystują. Dyrektor nie ma za grosz profesjonalizmu, opiewa bezczelnością. Słowo dziękuję tam nie istnieje. (usunięte przez administratora) wykorzystywanie, podniesiony ton, oskarżenia, skargi, przeszywajacy wzrok, pretebsjonalne wzdychanie jeżeli się o coś poprosi - to drugie imię tego miejsca. Nie ma gorszego SPP w Warszawie, a w kilku byłam... Unikaj ie tego miejsca

Nie do wiary

Hej w ankiecie na stronie trzeba zaznaczyć ile chce się zarabiać brutto nie da rady ominąć tego punktu. Jakie są szanse że zaprosza mnie na rozmowe jak zaznaczę 3000-4000brutto?? Proszę o szczerą odpowiedź bo chce aplikować na stanowisko sprzedawcy mam duże doświadczenie w handlu i nie zamierzam pracować za mniejsze pieniądze.

@Nie do wiary

Jak tyle zaznaczysz to nie marz o tym że Cię zaproszą.Oni tyle kasjerom nie płacą.

Byłajuzpracownica

Nie polecam pracy w tym miejscu. Najgorsza praca życia . Trzymał mnie tylko elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni. Traktowanie pracownika jak najgorszy sort. Co chwila inne zadania, co przekłada się na porzucenie poprzedniego bo nagle są inne rzeczy ważne. Najlepiej się rozdwoic żeby dokładać towar z dostaw i obsługiwać klientow. Ciągły nadzór z kamer. Zdjęcia z monitoringu i afera o opieranie się stojąc 5h na kasie. Na przerwy trzeba się zalogować i z zegarkiem w ręku 15minut. Atmosfera wśród pracowników okej, z przełożonymi już gorzej. Zachowują się jakby nie miały pojęcia o tym co się dzieje na sklepie. O pensji nie wspomnę. Najniższa z możliwych w dodatku w ciągu miesiąca obcinaja godziny. Sprawdzanie na każdym kroku czy ktoś nie kradnie. Wzięcie próbki kosmetyku w celu przetestowania- pracownikom się nie należy bo to kradzież. Z plusów zniżka na produkty i paczki na Boże Narodzenie. To tyle . Jeśli nie szanujcie zdrowia fizycznego i psychicznego to możecie próbować;)

Poszukująca spokojnej pracy

Witam, szukają Analityka Biznesowego w centrali, czy wiecie coś na ten temat? jak się pracuje w analizach u nich? Pozdrawiam Poszukująca spokojnej pracy

Zaofertowana
@Poszukująca spokojnej pracy

Tez się chętnie dowiem. Widzę ze opinie głównie o pracy w drogerii, a o centrali jakby cicho.

@Poszukująca spokojnej pracy

Rotacja przy analizach jest duża, jak i w całym biurze. I rządzi tam tzw. grupa trzymająca władzę. Nie polecam...

Zaofertowana

Dzięki za info.

@Poszukująca spokojnej pracy

brud, bezczelność (usunięte przez administratora)

i

Pracuję w Spp od niedawna jako konsultant ds. sprzedaży, czyli robię tak naprawdę wszystko. Szkolenie, które trwało tak naprawdę 3h bo wtedy dali mnie już na kasę i heja.. nie pokazali wszystkiego, więc dużo rzeczy albo wychodziło "w praniu" albo pytałam innych pracowników, którzy na szczęście są pomocni w moim Spp. Dermokonsultantki siedzące wiecznie w socjalu, a wtedy gdy ja rozkładam towar na sklepie to ja muszę doradzać klientom na dermo bo ich prawie nigdy nie ma. Źle wydasz na kasie, musisz oddać hajs ze swojej kieszeni. Nie możesz rozmienić między sobą pieniędzy na kasie, tylko biec do menagera bo inaczej też screen z kamery poleci do przełożonego.. Nie otworzysz pudełka z farbą przy kasie, robią screena i wysyłają do menagera bo przecież klienci mogą coś wynieść. Niby coś każą robić, weźmiesz się za to, a potem i tak nie mozesz skonczyc bo dostajesz zaraz inne zadanie. Przerwa 15 min to jest kpina, nie wspominając już o zarobkach i traktowaniu pracowników jak złodziei (dokładne sprawdzanie zawartości torebek, kurtek przy wyjściu) Zaczynam szukać nowej pracy, bo w tej przy stresie, wkur*iających klientach, masie wymagań i bardzo słabych zarobkach ciężko zostać na dłużej.

Byly pracownik

Jeżeli nie szanujesz swojego zdrowia i czasu, lubisz duzo pracować za grosze i lubisz, gdy ktos tobą pomiata, to praca idealna dla Ciebie! Dno i metr mułu.

@Byly pracownik

tak jest, omijajcie tę firmę z daleka. Można stracić zdrowie i nerwy.

Jacek G

Byłem dzisiaj w Super-Pharmie w Warszawie przy Marszałkowskiej (obok Placu Zbawiciela). Facet pilnujący (po pięćdziesiątce) chodził za mną krok w krok jak za jakimś (usunięte przez administratora) Gdy mu zwróciłem uwagę, że jeśli musi to robić, niech robi to dyskretniej. Tym bardziej, że wszędzie są lutra pod sufitem. Wtedy naskoczył bardzo na mnie, że psiknąłem sobie dezodorantem na dłoń. (usunięte przez administratora) Omijać ten sklep szerokim łukiem. Lepiej pójść do Rossmana, gdzie obsługa jest grzeczna i takie rzeczy się nie zdarzają.

jagoda
@Jacek G

A ja byłam dziś w Forum Gdańsk, gdzie jest ich sklep. Bałagan jak cholera, przebudowa, konsultantka mówi mi, że otwierają aptekę !!! Jak to możliwe? Przecież zmieniło się prawo i aptekę może otworzyć tylko farmaceuta, lub spółka farmaceutów, a nie korporacja z Izraela... Czy oni są ponad prawem?

Omijac szerokim łukiem.

ania
@..

Najgorsza korpo. Nie liczy się z ludźmi. Omijać koniecznie!

Agata Czarna

dziadostwo i metr mułu firma nastawiona tylko na kase pracownicy pożal się Boże pracują ja za karę nie polecam

gość
@Agata Czarna

Tak zawsze było.(usunięte przez administratora)Tylko kasa i zysk.

Ewelina
@Agata Czarna

(usunięte przez administratora)Twarda korpo, nastawiona wyłącznie na zyski. Nie polecam nikomu pracy tam.

Barnaba

Fajna firma, fajna praca ale dla tych którzy idą pracować!!

mp
@Barnaba

Nie rób sobie żartów z ludzi, to jest (usunięte przez administratora).

@Barnaba

tak...taka fajna, że nikt tam nie chce pracować... Co to znaczy- dla tych, którzy idą pracować? Bo ja nie rozumiem.

Daga
@Barnaba

To chyba ktoś z góry takie bzdury pisze... (usunięte przez administratora)

AnonimK

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.Zarobki są tragiczne -w szczególności patrząc na Warszawę.Traktowanie pracowników i atmosfera w pracy też nie należy do najlepszych.Jeśli miałabym drugi raz aplikować do tej firmy z pewnością bym tego nie zrobiła.Przepracowałam i tak za długo.

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać na temat firmy? Może to akurat gorszy czas dla firmy?

Paszczakowo

Gorszy czas? Od 6 lat?

@Gregor

nic dobrego o tej korpo nie można napisać. I nic pozytywnego. Najgorsza firma na świecie.

@Gregor

Tak, można. Niech się zwiną do Izraela. Wtedy będzie dobrze.

Dajcie spokój, szkoda życia

AnonimK
@Gregor

Nic pozytywnego.Pracowałam tam długo i wiem co się wyczynia. Firma jest tragiczna jeśli chodzi o zarobki i traktowania pracowników.Nie polecam nikomu tej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 3 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.