Super Pharm

Opinie o Super Pharm

fifo

Pracowałem długo w super-pharm i naprawdę dużo jest prawdy w tym, co piszecie. Ludzie są traktowani z pogardą, brak poszanowania czyjejś pracy. Możesz się zaorac, a i tak nikt tego nie zauważy. Teraz pracuję w firmie, gdzie docenia się wiedzę i doświadczenie pracowników. Trzeba wyrabiać targety ale za to są PREMIE!!! - tego w tej firmie nie zobaczycie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Super Pharm - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Pharm