Opinie o superpharm.pl - SUPER-PHARM POLAND SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Super-Pharm Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. w Warszawa

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w starej Iwicznej i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Jola

Dlaczego pracownicy Superpharm otrzymują niższe wynagrodzenie za godzinę, niż najnizsz krajowa? Teraz 9bowiazuje 17 PLN, a ja na umowie mam 15,40? I tak jest 9d dwóch lat! Jak zaczęłam się upominać, to mnie zwolnili, niby z powodu epidemii, ale w tym samym czasie ztrudnili nowych. Nie polecam!

mania
@Jola

Zgłoś się do PIP. To jaja są z tą firmą.

Jola
@mania

Oczywiscie, że zgłosiłam . Nie tylko ja, ale jeszcze trzy dziewczyny, jak się okazało. Do miesiąca mają mieć kontrol z PIP. Rozmawialiśmy z jedną z dziewczyn i jej tłumaczyła dyrektorka, że ta różnica pomiędzy najniższą a tą na umowie, to dlatego, że młodzi do 25 lat zwolnieni są z podatku! To skandal, bo to są pieniądze dla pracowników, a nie oszczędność dla firmy! Zawiadomimy jeszcze US.

ola

Nie polecam pracy w tej firmie przede wszystkim na atmosferę, przesladowanie przez kierownictwo drogerii ktoremu podlega i drogeria i apteka,nierówne traktowanie pracowników, są tu równi i równiejsi. Ciagłe latanie z wywalonym jęzorem i zmienianie cenówek, bezsensowne planogramy, dodatkowa, niepotrzebna praca dla pracownika sprawia ze newet nie ma kiedy wybrac przyslugujacej przerwy.Trzeba uwazac co sie mowi, bo kazdy to na kazdego donosi, taka polityka firmy.Monitoring i sprawdzanie pracownikow tak ze czujesz sie jak (usunięte przez administratora) strasznie ryje psychike.Masakra, nie polecam pracodawcy, chyba ze ktos jest masochista

elo

Pracowałam tam jakiś czas temu, nie polecam. Menager nie ma kompetencji, znęca się nad innymi, podlizuje komu trzeba. Kasa słaba, wymagań milion. A to na kasie, a to towar dokładać, a to złodzieja łapać, liczyć perfumy, podchodzić do kas samoobsługowych. Wyniszczająca psychicznie. Na sklepie produkty po terminie, nie sprawdzane przez pracowników.

kukuku
@elo

A co teraz w sp? Podobno firma zwolniła wszystkich dyrektorów... Jak tam się pracuje?

Sprzedawca

Przebieg samej rozmowy był bardzo nieprofesjonalny. Zaczynając od tego, że pani zaprosiła mnie kilka minut po godzinie na którą się ze mną umówiła. Niestety, ale osoba która przeprowadzała ze mną rozmowę w ogóle się do niej nie przygotowała.Tak naprawdę to ja chyba rekrutowałam panią i zadawałam jej pytania a pani udzielała mi odpowiedzi i informacji które były dla mnie istotne i ważne. Najlepszym momentem był dla mnie moment gdzie pani zostawiła mnie samą w pokoju socjalnym( bo tam była rozmowa przeprowadzana )i wyszła na ok.10-15 min. aby przeliczyć ile będzie wynosić miesięcznie moja pensja (netto) .Ogólnie pani od razu chciała mnie przyjąć do pracy, ale ja powiedziałam, że oddzwonię z inf. zwrotną .Oczywiście nie zamierzałam przyjmować oferty za tak niskie ,niskie, niskie....pieniądze.Szczerze to nie dziwi mnie ,że non stop potrzebują osób do pracy.... Jeszcze jedno...pani która ze mną przeprowadzała rozmowę (menager ) w żaden sposób mnie nie zachęciła do podjęcia współpracy z firmą- wręcz przeciwnie.

Proszę coś o sobie powiedzieć. Tylko to pytanie padło!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

misia

Ja nie mogę tego otworzyć. Kto jest na tych zdjęciach?

joanna

Jestem oburzona obsługą w Państwa Aptece w Łodzi -Manufaktura. Niestety mam pecha, że akurat silny ból brzucha , który wywołał u mnie objawy nie pozwalające normalnie funkcjonować i predysponował do natychmiastowego podania antybiotyków ( przepisane przez lekarza do wykupienia natychmiast), przydarzył mi się w godzinach 10-12. Obsługa w Aptece w Manufakturze Łódź kategorycznie odmówiła mi obsłużenia, ponieważ nie jestem seniorem. Również kierownik tej instytucji odmówił mi pomocy, pomimo że w aptece nie było nikogo, a ja prosiłam że leki są mi niezbędne w tej chwili. Odpowiedź ,że w sytuacji zagrożenia życia mogą mi sprzedać leki to są jakieś kpiny , które urządzacie sobie z pacjentów. Ktoś kto ma zagrożenie życia wzywa pogotowie a nie idzie do apteki!!! BEZDUSZNI, NIEŻYCZLIWI LUDZIE BEZ CIENIA EMPATII!!! ŻYCZĘ ŻEBY TEŻ WAS KIEDYŚ TAK POTRAKTOWANO!!!!!!

klient antek
@joanna

To tragedia ! Czy tą firmą nikt już nie zarządza?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Antymobbing

Na mobbing. Na kierowników bez kompetencji.

Antymobbing

Kierownikami zostają osoby niedojrzałe emocjonalnie, zakompleksione, bez doświadczenia zawodowego w innych firmach, bez podstawowych umiejętności interpersonalnych a nawet rozmawiania i słuchania, które tylko pompują swoje niedowartościowane i niedojrzałe ego stanowiskiem kierownika. Te braki kompetencji i kompleksy leczą wyżywaniem się, kłamaniem prosto w oczy, cwaniakowaniem i mobbingiem, żeby dodać sobie ważności i poczucia wyższości. Dać trochę władzy i jeden dzbanek z drugim dzbankiem pompują się pod sufit, że ledwo się mieszczą. A do pełnego dzbana to i Salomon nie naleje. I co i raz ktoś się zwalnia lub na pewno zamierza zwolnić. Poziom gimbazy z trzepaka na stanowiskach kierowniczych nikomu nie przeszkadza i jest tolerowany przez dyrektora regionalnego. To świadczy o całej firmie.

Elo

Z czasem dzieje się tam coraz gorzej. Menagerka na jednym ze sklepów we Wrocławiu sieje terror, zastrasza pracowników, nierówno ich traktuje. Jak jej się przeciwstawiać to wykazujesz. Nic nie ogarnia, nic nie umie. Ponoć na lewo wypisuje sobie przepustki. Nikt nie wie ile mogła tak podkraść. Nikt z tym nic nie robi bo się boi że straci pracę. Roboty dużo, psie pieniądze, nikt cię nie szanuję.

Użytkownik forum

Jak to jest, po zmianach w firmie stanowisko menagera dostał pracownik pomocy aptecznej oraz magazynier. A dziewczyna,która była kierownikiem zmiany została konsultantem. Chyba nawet jeszcze tam pracuje.......

gosc
@Użytkownik forum

może donosili górze? podobno tak to funkcjonuje.... stanowiska dostają i zatrzymują ci, co donoszą na innych.. i ci, co robią " interesy" z firmami kosmetycznymi.

gosc

(usunięte przez administratora) To jeszcze funkcjonuje? Nie znam gorszej firmy. I jako klient, i jako były pracownik,(usunięte przez administratora)

Zamknąć

Jedyny sklep do którego nie warto iść szkoda czasu. Najgorsza praca jaka może się wydawać niszczy fizycznie i psychicznie, SPP nie ma żadnej dobrej opinii i nie będzie miał jeżeli nie zmieni nastawienia do klientów i pracowników ????

????????

Pracownicy jak najszybciej zachodzą w ciąże żeby nie pracować dla tej firmy Na początku super a później (usunięte przez administratora) rób 5 rzeczy na raz, ochrona to codziennie się zmienia, firma nie będzie miała pracowników dopóki nie będą szanować i mieć do nich kulturę jeżeli tak dalej będzie to stracą prace pracownicy ????????

anna

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowników traktują źle, najniższa krajowa, zero premii. Menagerka to jedna wielka pomyłka. SIEDZI CAŁY dzień w biurze niczym sie nie interesuje . Zdobyła taką pozycję dzięki podlizywaniu się. Dyrektor nic nie wie na temat funckjonowania drogerii a wyżej jest jeszcze gorzej.

SPP Dno

Pracowałem tam 10 lat temu, ale czytając opinie widzę, że nic się nie zmieniło od tego czasu-traktowanie jak potencjalnego złodzieja, żenujące wynagrodzenie itp. Jesji ktokolwiek się jeszcze zastanawia-omijajcie szerokim łukiem.

Robert
@SPP Dno

Mógłbyś uzupełnić swój wpis, dodając informację o wysokości wynagrodzenia oferowanego przez tego pracodawcę? W Twojej ocenie nie jest ono atrakcyjne, dlatego też chciałbym dowiedzieć się konkretnie, na jaką pensję można liczyć.

były z sp
@Robert

A jak myślisz? Oczywiście, że pensja jest najniższa, firma zatrudnia też na 1/2 lub 3/4 etatu, aby obniżyć koszty. Menadżer ma na rękę ok. 2200 do 2500. Śmiech na sali. Kierownik apteki na rękę ok 4500.

Elo
@były z sp

Ludzi więcej rzeczy kupują na drogerii bo przecież apteka jest mega droga. A ludzie pracują za psie pieniądze.

@SPP Dno

A ja tam jest teraz? Czy zaczęli szanować ludzi i godnie im płacić, czy też ta firma całkiem już zeszła na psy? Tłumów tam nie widać- jakby klienci też przejrzeli na oczy... Ciekawy też jestem, czy powymieniali durną kadrę menadżerską, np. niektórych dyrektorów?

viga

Zmowilam i oplacilam przesylke w marcu i do tej pory nie mam ani zamowinych artykulow, ani wiadomosci. Firma milczy i nie odbiera telefonow. Prponuje zwrocic sie z tym wspolnie do organow ścigania, bo za chwile moze zniknac.

menadżer
@viga

To znaczy, że ta firma może bankrutować. Cenne info. Uważajcie.

@Menadże z pracuj pl chyba
@menadżer

w kwietniu faktycznie czekałam 3 tygodnie, ale teraz paczkę dostałam w 2 dni, mówcie co chcecie, ale ceny w necie mają super i znowu wysyłają szybko

@@Menadże z pracuj pl chyba

Wysyłają szybko bo nie ma tyle zamówień już. Jak miesiąc temu chwilowo mieliśmy po ok 2 tys i ciagle dochodziły, tak teraz wpływa Nam np 200 zamówień, które szybko da sie skompletować i czekamy na nowe. Mówię tu oczywiście o jednym konkretnym miejscu, w którym paczki są kompletowane, nie całym Spp

Zawiedziona

Zamówiłam prezent( szczotka soniczna w dobrej promocji) zaznacze, że szczotka pierwszego dnia promocji nie była dostępna, a następnego z samego rana dokonałam zamówienia. Został wyslany ( przysłali takiego maila), a po 4 dniach dostałam informacje, że niestety muszą anulować zamówienie (nie spodziewali się takiego odzewu na promocję...) napisałam, że poczekam, aż dana rzecz będzie w Magazynie , ale Niestety nie ma takiej opcji

elo

Nie polecam pracy, nierówno traktują prawników, najniższa krajowa, zero premii. Zapiernicz z towarem, praca z klientami. Menagerka to tatalne beztalencie z wykształceniem średnim, podlizuje się górze a nie wie jak wydrukować cenówkę albo dlaczego nie ma metek z kartą life style na aptece. Tacy ludzie zarządzają tym miejscem. Zero poszanowania dla ludzi z dłuższym stażem. Na sklepie znajdują się produkty po terminie, cz. promocji nie wchodzi.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy nie docenia się osób, które mają bardzo duży staż i wiedzę. A menadżerowie w sklepie oczerniają osoby z którymi współpracują, mówią nieprawdę o pracowniku i to jest bardzo przykre.

maratasia

ta firma to tragedia, zamówienie złożone 29/04, do dnia dzisiejszego przesyłka nie nadana, a na infolinii nie są w stanie udzielić żadnej informacji konkretnej, tylko od paru dni słyszę, że ponawiają maila na magazyn i nic, żenada. Zgodnie z regulaminem mają 14 dni roboczych na nadanie przesyłki, ja na pewno nie zrezygnuję, po upływie terminu zgłoszę sprawę do rzecznika praw konsumenta, nie daruję burakom.

Zostaw merytoryczną opinię o Super-Pharm Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 3 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super-Pharm Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Super-Pharm Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.