MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Piotrek

Praca w Magdeburgu edeka

ola

hej! planuje ktoś wyjazd z tą agencją? bo się zastanawiam, a milej by bylo wyjechać chociaż we dwójkę

aaa
@ola

Jeśli posiadasz własny samochód to tak.

ola
@aaa

no właśnie nie mam w tym problem xd, wiesz dojechać zawsze się jakoś da, tylko nie wiadomo jak to by wyglądało stricte dojazdowo z mieszkania do pracy

byyola
@ola

a wiesz jak wygląda taki wyjazd od początku do konca ?

byyola
@ola

chcialam wlasnie jechac bo slyszalam fajne opinie a nie wiem za duzo apropo tego od czego zacząć i co potrzebne

Ja posiadam pojazd do wyjazdu. Proszę o kontakt marekk1966@gmail.com

....
@Marek

a gdzie chcesz jechac bo ja jeszcze nie dzwonilam i nie pytalam o oferty ja mam 22lata a ty Marku?

Kaja
@ola

No tak to wygląda, ze trzeba mieć własne auto zeby dojezdzac codziennie do pracy

@ola

Hej! Ja chciałabym wyjechać, ale też nie mam autka. Rozmawiałam z panią z agencji i niestety nie pomaga w znalezieniu kogoś z zakwaterowania, żeby móc wspólnie dojeżdżać..

nie wiem
@Klaudia

a gdzie mozna ogarnąć taki numer do agencji?

Masakra
@nie wiem

W internecie? Na stronie agencji? Serio?

EL.8542234
@Klaudia

Ja też nie miałem auta,to robiłem w Polsce aby zarobić na golfa 3 i nim pojechałem do Niemiec aż teraz za euro kupiłem audi a4b8,ale po 4 latach odkładania. Także kup tanie i pewne auto i w drogę nie warto się nikogo o nic prosić.

Ranna*zmiana
@nie wiem

Najlepiej dzwonić kiedy nie piją kawy ....

..........
@Masakra

Kto pyta nie błądzi.

Patrycja
@ola

Hej! Też szukam kogoś by wyjechać, we dwójkę zawsze raźniej, mam 23 lata.

Szym
@EL.8542234

Bez hejtu , ale strasznie długo odkładałeś 12k.€ w rok to minimum razy 4

Sebas
@Klaudia

Odezwij się, ja mam auto i szukam kogoś żeby było raźniej.

Hanover

Czy był ktoś na projekcie przy produkcji produktów szkolnych w Hanoverze ?

Xyz
@Hanover

Nie polecam. Bez języka nie da rady. Maszyny stare i ciągle psujące.

Hanover
@Xyz

Spoko dzięki za opinie ;)

Sałatki

Jak wygląda praca na sałatkach był ktoś może na tym projekcie ?

Kuszer.ola
@Sałatki

Jest tutaj bardzo dużo komentarzy o sałatkach i myślę że warto jechać. Dobre zarobki dobre kwatery a i dobrzy ludzie pracują tam. Jeden z nielicznych projektów ,który mogę polecić. Jak ktoś ma pytania to proszę pisać kuszer.ola79@gmail.com

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Hejka

Hej, czy pracuje ktoś w Straelen na warzywach ? Jeśli tak bardzo proszę o opinie na temat pracy… czy są godziny, jak wyglada praca? A przede wszystkim jakie jest zakwaterowanie :)

@Hejka

Praca spoko, godziny są. Zakwaterowanie ok

Hejka
@Kasia

Kasiu a napiszesz coś więcej? Ile się wychodzi netto po opłatach ? Mieszka się w domkach,w mieszkaniach ?

@Kasia

Co się tam dokładnie robi na tych warzywach ?

Gekon
@Kasia

Powiesz coś więcej o tym zakwaterowaniu?

Jasno
@Hejka

My tam pracujemy i będzie się nam kończyć 18 miesięcy. Bardzo fajna praca i naprawdę lekka. Godzin jest wystarczająco,nigdy problemu nie było z tym. Kwatera to pokój swój a kuchnia i łazienka współdzielona także dobre warunki.

.......
@Straelen

na luzie przy muzyce pracuje.dobra robota jakich mało.tylko nogi bolą od stania ale można od czasu do czasu pospacerować np do toalety

A jak ?
@.......

A jak z wypłata ? Ile miesięcznie netto po opłatach można wyciągnąć ?

@Jasno

Możesz coś więcej napisać o tej pracy co się tam dokładnie robi ?

.......
@A jak ?

Najniższa jaka mieliśmy to 1388e,a największą to za październik 1861e

@.......

Są teraz może przyjęcia na ten projekt bo byłbym chętny żeby wyjechać ?

Lil
@Straelen

A kto ma to tu wiedzieć,dzwoń do kiedy aktorki.ake z tego co ktoś tu pisał to mu się umowa kończy to może wskoczysz na jego miejsce

@Jasno

Jest tam możliwość przejścia po jakimś czasie bezpośrednio pod niemiecką firmę czy tylko przez agencję?

Bartek21l

Hej, Chciałbym wyjechać na jakiś projekt na przestrzeni dwóch tygodni. Niestety nie mam auta, więc szukam osoby, która byłaby chętna pojechać w dwójkę (dogadamy się $). Jeśli jest ktoś chętny to pisz na maila : bartosz.praca2003@gmail.com

Vts
@Bartek21l

Jak jestem z pod Rzeszowa a ty z pod Suwałk to myślisz że to się opłaci?

Hej, razem z chłopakiem (20 i 22 lata) planujemy od stycznia wyjechać do Niemczech. Mamy swój samochód. Szukamy dwóch chętnych osób do wspólnego wyjazdu. Chętne osoby prosimy o podanie maila w odpowiedzi.

@Kasia

Tez chce wyjechać od stycznia ????????Aniaaniatczew@gmail.com Lub napiszcie sms 734123306

Mati
@Kasia

tusekmat@gmail.com chętny, Mateusz 22 lata (były pracownik)

Gabi
@Kasia

Jeśli jeszcze nie macie osób to się odezwijcie gabrysia-23@wp.pl :)

Cześć A na co planujecie wyjechać mój tel 721 992 572

@marta
@Kasia

Odezwij się martusiamarta2525@gmail.com ;)

@Kasia

Hej, proszę o kontakt; adres e-mail; intruz@op.pl

karolinag
@@Kasia

hej, również planujemy wyjechać z chłopakiem przez tą agencję od lutego.

Oskar

My jesteśmy chętni też para wiek 22 i 24 jeśli to aktualne odpowiedz

@karolinag

Hej! podpinam się, też chciałabym wyjechać w lutym. Macie może autko na wyjazd?

Praca

Jaki projekt możecie polecić z obecnych ofert pracy ?

@Praca

Alkohole kolo Stuttgartu sa spoko

@Pracownica

Co się tam dokładnie robi na tym projekcie i na jakie zarobki można liczyć ?

Stutgart

Masakra dzięki za opinie myślałem żeby się wybrać na ten projekt ale po tym wpisie już wiem żeby się tam nie wybierać ;)

Projekt
@Stutgart

Ciekawy jestem czy jest chociaż jakiś jeden dobry projekt przez tą agencje bo z tego co czytam to zawsze jest jakaś negatywna opinia przy każdym z projektów także ciężko się już zdecydować gdzie jechać

@Projekt

Złe opinie sa wszędzie bo ludzie sa leniwi, myślą że dostaną 2000 euro za siedzenie na czterech literach. Wiec nic im nie nie pasuje kiedy okazuje się ze za granicą trzeba pracować.

@Projekt

Jak będziesz czytal opinie to w koncu nigdzie nie pojedziesz bo kazda agencja ma również złe opinie. Jak komus nie chce się pracować bo myśli ze przyjechal na wakacje to zawsze będzie narzekal. Mi sie na alkoholach podobalo.

@Pracownica

Cześć Pracownica, a nie chcesz pojechać jeszcze raz? Bo właśnie szukam kogoś żeby tam jechać, tylko z samochodem bo ja niestety nie mam.

Słoma,z,butow

Na wakacje do Niemiec hehehe

Lesław77
@Pracownica

Może i każda agencja ma źlą opinie,ale nie każda robota. A jeżeli ktoś się wypowiada że coś jest nie tak w jakiejś pracy to oznacza że tak jest. Bo nikt kto jest zadowolony z pracy nie wchodzi tutaj bo to jest strata czasu dla niego. Wchodzą tu osoby które były pracowały i mają swoje zdanie np w porównaniu z pracą w Polsce. Osobiście pracuje pod firmą na niemieckiej umowie i wchodzę tylko tutaj aby poczytać o firmach z ciekawości,ale z tego co widzę to jest coraz gorzej,i myślę że młodzi jakby zostali w Polsce i tam pracowali to by dużo nie stracili.

@Max

Hej, ja juz jestem obecnie na innym projekcie z mg wiec nie moge jechać na alkohole.

@Pracownica

@Pracownica ok dzięki za odpowiedz

@Pracownica

Hejka a na jakim jesteś projekcie teraz polecasz go

As

A gdzie pracujesz

Polska
@As

Pewnie w biurze w Krakowie...

Jasno
@Praca

Straelen na warzywach gorąco polecamy

Xxx
@Jasno

Możesz coś więcej jak wygląda stanowisko pracy

Toja

Hej, czy na projekcie Pomocnik Ocynkowni są przyjmowane kobiety ?

Fistaszek1988
@Toja

Jest tam również agencja Adecco. Więc trzeba pytać,tylko że z Adecco jest kwatera płatna 350 e ale diety liczą ,tak wiem ze słyszenia ale nie pracowałem u nich.

dominiko

Jedyna agencja z którą byłem i która nie zrobiła mnie w bambuko, a w dodatku zaskoczyła i to mega pozytywnie, więc jak ktoś się waha to serio polecam, myślałem, że nie trafię już na porządną agencję i miałem się poddać z wyjazdami za granicę, to był mój ostatni strzał no i okazał się celny, w najbliższych miesiącach znowu zamierzam uderzać, ty razem z dziewczyną, bo przynajmniej mam pewność, że będzie miała dobre warunki, ja to zniosę dużo, ale jej nie chciałbym narażać, więc mg to jedyna opcja

Gdzie byłeś?

@dominiko

Polecasz jakąś konkretną lokalizację?

@dominiko

I gdzie jedziecie? Jak będziecie mili miejscówę w aucie to dacie znać?

haha
@dominiko

chyba trafiles na pracownika biurowego w Swoszowicach

@haha

Witam Anka jestem chętna od zaraz 721 992572 napisz

Pnion
@Anka wroclaw

My chcemy się zwolnić bo nam się praca nie podoba ,jak to zrobić bo jesteśmy pierwszy raz za granicą?

@Pnion

Na jakim jesteście projekcie ? Nie podpisujecie umowy na następny miesiąc i kończycie współpracę

Paula

Witam, jak można skontaktować się z agencją, niestety próbuje już od kilku dni na różne numery i nic, bardzo mi zależy na pracy i chciałabym uzyskać więcej informacji

Nika
@Paula

Jest po prostu duzo chętnych. Nic nie zrobisz. Wyslij cv, jak maja się odezwać to sie odezwa.

@Nika

Faktycznie tak ciężko się do nich dobić? Ja jeszcze nie próbowałam, w dopiero czytam warunki. to po jakim czasie u Ciebie się udało? To zależy od jakiegoś sezonu? Albo tego na co maja wolna opcje?

Nika

Trzeba wiedzieć kiedy dzwonic. Sa martwe sezony w roku,kiedy jest bardzo malo nowych ofert, niemieckie firmy nie potrzebuja ludzi a wrecz ich zwalniają a jednocześnie duzo ludzi chce wyjechac do roboty, a sa takie miesiace kiedy zapotrzebowanie na pracowników jest duże a konkurencja niewielka wiec udaje sie od razu a nawet masz kilka ofert do wyboru.

Pracownik.konkurencji

Mi się wydaje że nie starają się jak kiedyś,bo 8lat temu było dużo ofert,a teraz mają stałych klientów i wysyłają ludzi do jednych i tych samych,zero rozwoju. Powinni pomyśleć nad rekruterem który by jeździł po niemieckich firmach i ogarniał nowe projekty.

Jan.Kozłowicz1964
@Pracownik.konkurencji

Dlaczego oni nie mają ofert na starych ddrach?

Julia

Cześć, chciałabym zapytać o rekrutację, ile czekaliście mniej więcej na odzew, co warto zrobić żeby jakby to powiedzieć dostać się do pracy ? Bardzo zależy na wyjeździe i nie wiem jak to załatwić

@Julia

Teraz jest przestój z robotą w Niemczech i niczego nie przyspieszysz

Od kiedy rusza wgl sezon w Niemczech ?

K

@Ja skąd wiesz, że jest przestój?

@K

No bo przestój z robotą jest co roku od x lat o tej porze roku? To nie tajemnica,co roku po świętach BN tak jest i rusza sie kolo kwietnia

Polska

Bo biurowiec wie.

Podlasiak

Szukam kogoś z Podlasia z samochodem na wyjazd na jakiś projekt. Chłopak 25 lat mam prawko. Jak coś kontakt na: denixgame@onet.pl

Ciekawski

Czy ktoś wie jak wyglądają zarobki oraz zakwaterowanie na produkcji napojów w okolicach Stuttgartu?

@Ciekawski

Projekt jest super. Polecam. Fajne mieszkania i dobre wyplaty

Nikola
@Ciekawski

Fajna oferta i dobra atmosfera

@Nikola

Co się tam dokładnie robi na tym projekcie to jest praca przy taśmie ?

Cześć
@Stutgart

Podłączam się do pytania skoro było całkiem w porządku chętnie bym się więcej szczegółów doweidział

Cześć
@Nikola

A praca ogólnie bardzo ciężka czy raczej w porządku?

@Cześć

Lekka, raczej na spokojnie, bez stresu

@Pracownica

Co się tam dokładnie robi na tym projekcie ?

@Pracownica

Co się tam dokładnie robi przy tych alkoholach ?

@Pracownica

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na czysto na tym projekcie uwzględniając już koszta mieszkania ?

@Stutgart

Z pewnych względów tego nikt Ci tu nie napisze.

@Pracownica

Jasne możesz jeszcze dokładnie napisać co się tam dokładnie robi z tego co czytałem to pakuje się małe buteleczki z alkoholem czy są jeszcze jakieś inne stanowiska ?

berk
@Pracownica

wyżej jest to napisane na forum

TakaaPrawda
@Stutgart

Dla mnie 1l to nie malo w dodatku 12 sztuk badz 8 sztuk. Jedz poukladaj sobie 12kg na 30sekund to po dniowce bedziesz wypompowany. Chodz sa lzejsze buteleczki np 330ml ale trafic tam masz jako facet 10% szans,a kobieta 50% bo tu agencji jest kilka.

Max

Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do Niemiec na projekt alkohole w Stuttgart, lub gdzie indziej. Niestety nie mam samochodu, więc szukam kogoś z samochodem. Chciałbym wyjechać jak najszybciej za tydzień max miesiąc. Mam 30 lat i nie mam nałogów. Wyjadę na dłużej, minimum rok. Jak ktoś jest zainteresowany to piszcie tutaj lub na mejla - maxpolak11@gmail.com

Helo

Praca na fabryce czekolady czy ktoś coś wie na ten temat ? Na taśmie czy jak to wygląda ?

@Helo

Siemanko interesuje cie dalej ta oferta pracy? wlasnie tez ja przegladam i zastanawiam sie nad wyjazdem

@Helo

Zdecydowanie lepiej się pracuje na produkcji czegokolwiek co nie jest żywnością. Nie musisz nosić czepka, fartucha, myć rąk mydłem z alkoholem milion razy dziennie (a to strasznie wysusza), możesz mieć kolczyki, co na produkcji jedzenia jest surowo zabronione, długie paznokcie też odpadają. Byliśmy 2 razy na produkcji czekolady i nie planujemy tam wracać

Roma
@Helo

Jak tam stoicie z tą ofertą? Przyznam, że branża mnie zachęca. :D myślicie, że można na spokojnie otrzymywać deputaty z pracy na miejscu? ciekawe jak duża to fabryka?

@Roma

No nie, nie daja Ci czekoladek do domu xd chyba Cie pogrzało:D nie wolno niczego wynosic z firmy! Za to grozi dyscyplinarka bez względu na to czy pracujesz w polsce czy za granicą. Chcesz slodycze to musisz sobie kupic.

@@Helo

Też jestem.ciekawy jak wygląda praca w fabryce czekolady w Magdeburgu ?

Czekolada

Możesz coś więcej napisać o tej pracy jak to dokładnie wygląda stoi się przy taśmie cały czas ?

@Hej

Możesz coś więcej napisać o tej pracy co się tam dokładnie robi ?,

@Czekolada

Przecież niewiele wyżej pisali o noszeniu czepka itp więc pewnie podobnie jak wszelkie produkcje z żywnością

@Czekolada

Plus wystarczyło raz spytać a nie trzy dla pewności..

@Czekolada

Stanowiska są różne, jak wszędzie, nie opiszę tu każdego, bo nie do końca wiem czy mogę. Wiadomo że jednemu będzie pasowało to, a drugiemu co innego. Ja bylam na pakowaniu i po prostu było ciężko. Spośród kilku projektów, tam obok Magdeburga podobało nam się najmniej, ale znam ludzi którzy tam zostali i takich którzy tam wracają. Nie ma co narzekać na agencję, pieniądze zawsze na czas, kontakt dobry, jeśli jest problem z zakwaterowaniem lub lokatorami też pomagają albo zmieniają.

Onsy
@Hej

No akurat tam to normy są tak wyśrubowane że po 2tygodniach nie wyrabiałam i zrezygnowaliśmy.

Zyeb

Czemu piszesz bzdury... Nieraz leżą przy wyjściu z hali na palecie jakieś słodycze które mają wadliwa nabita partie...

@Zyeb

Bzdury? Jezeli rzeczywiście pracowales to wiesz ze przy wyjściu z zakladu jest losowa kontrola zawartości plecaków. Sprobuj cos wynieść z asortymentu poza zaklad, to zobaczysz :)

@Zyeb

To prawda, ale wiadomo że nie możesz tak o sobie wziąć bez pozwolenia bezpośrednio z hali

@Onsy

My po kilku miesiącach, akurat sezon się kończył. Myśleliśmy żeby tam wrócić bo ostatecznie jakoś się przyzwyczailiśmy i nie chcieliśmy znowu jechać w jakieś obce miejsce, ale z perspektywy czasu cieszę się że się nie udało.

Mika
@Onsy

Nie zartuj. Wysrubowane normy w Wergonie? Sorry, bede szczera ale trzeba byc totalnym leniem zeby tam nie dac rady/nie wyrabiac sie. Wiekszosc stanowisk na pakowaniu jest na takim tempie ze idzie nadążyć przy odrobinie chęci. To jest jeden z latwiejszych projektów jak sie ma porownanie z kilkoma innymi.

Onsy
@Mika

Teraz pracujemy w piekarni i jest lżej dużo minusem tylko godziny pracy bo nocne.

Nie
@Mika

Większość nie znaczy wszystkie

Roxx

Hej, czy ktoś był na produkcji sadzonek w laboratorium, jak tam jest?

sens
@Roxx

tez jestem ciekawa, ktos sie moze podzielic opinia? :P

sens
@sens

jakby ktos odrazu mogl opowiedziec jak praca wyglada, jakie sa warunki, stawki, atmosfera itp. Dzięki!

perla
@Roxx

gdzie takie ogłoszenie jest widoczne? coś ominąć musiałam chyba

@Roxx

Też chciałbym wiedzieć jak tam jest. Ktoś, coś ? :)

Małgorzata
@Roxx

Hej, ja byłam na tym projekcie z @Pracodawcajakieś dwa lata temu. W sumie wszystko się zgadzało. Kasa na czas, praca przy pikowaniu orchidei. Z mieszkaniem zależy jak kto trafił. Jednym się udało lepiej innym trochę gorzej. Generalnie mogę polecić.

luweit
@Małgorzata

jak z transportem sprawa wygląda na tym projekcie? we własnym zakresie trzeba ogarniać?

Ma
@luweit

Nie wiem jak jest teraz ale wcześniej trzeba było mieć auto albo dogadać się z kimś

@iwona

Cześć. Też jestem zainteresowana pracą w fabryce czekolady. Niestety nic więcej nie wiem niż wynika z ogłoszenia. Ktoś wie coś więcej? Pozdrawiam

Mar
@@iwona

To zależy która fabryka czekolady. Firma firmie nierówna. Ja jestem na jednej i bywają tragiczne dni

@@iwona

Zgłoś się to się dowiesz jak się odezwą

@@iwona

Hej, ja byłam tylko miesiąc i ja nie polecam. Jest dużo stanowisk,nie masz wyznaczonego miejsca tylko cię rzucają, dla mnie była to strasznie stresująca praca.

luweit

nie wiedziałem że można tutaj dla Willy Wonki pracować? XD

Kropka

Hej, Szukam kobiety, która zamierza wyjechać do Niemiec z tej agencji i posiada samochód. Wiek 40-50.

perla
@Kropka

myślisz że da się z nimi z góry dogadać co do zmian? żeby wiadomo na te same zmiany trafić jak jest wspólny transport

Borówka
@Kropka

znalazłaś jakieś konkretne ogłoszenie w tej lokalizacji?

Borówka
@Kropka

kojarzysz jakie oferują warunki?

Jestem chętna od zaraz mój numer 721 992 572 ANKA

Jak co pisz na tel

Kropka
@perla

Myślę, że tak. Byłam z nimi na jednym projekcie i nie było problemu.

Produkcja ksiazek

Chciałem zapytać czy byłby ktoś zainteresowany wyjazdem na projekt przy produkcji książek z tego co w widze to fajna stawka jest na tym projekcie ?

@Produkcja ksiazek

Witam. Gdzie to jest i jakie warunki pracy oferują ,stawka, zakwaterowania itp.

Produkcja książek
@Kandydat

Strona na go work jak wejdziesz w oferty pracy

KL
@Kandydat

podbijam pytanko, wie ktos jakie sa warunki i atmosfera tam?

KL
@KL

super jakby ktos jeszcze napisal jaka umowa daja na takim wyjezdzie

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.