Kraków

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

wojtass

bylem 2 razy z nimi w Niemczech, ogólnie nie moge powiedziec zlego słowa, raz trafilem na upierdliwego kierownika na magazynie ale to jakby niezalezne od agencji wiec pretensji miec niec moge, pozdrawiam Panią Sarę z biura w Krakowie, konkretne i pomocna babeczka! :) Wojtas

Biniek
@wojtass 29.09.2017 22:05

Rzeczywiście pracownicy MG są bardzo mili i pomagają - także na miejscu w Niemczech

syr

pracował ktoś na magazynie w Magdeburgu?

GTA!!!!

jestem w (usunięte przez administratora) na magazynie i ogólnie polecam, chociaż trzeba pracować a nie obijac się to fakt ale mieszkania itd spoko

Peter88

Na ich faceboku pojawila sie ofert operatora wozkow za 12euro, mam duze doswiadczenie ale w Polsce a nie w Niemczech, czy moze ktos z was tam juz pracuje i powie mi czy dam sobie rade na wysokich regalach skoro robilem to lata w polsce? bardziej mi chodzi o obsluge ich skanera niemieckiego. ale zarobki netto zachecajace mocno, piszcie tutaj bo na maila rzadko i tak wchodze . Pzdr Piotrek

woda
@Peter88 31.10.2017 12:26

co pracodawca wykasował szybciutko komentarz o płaceniu składek ? hahahaha

krokodyl
@Peter88 31.10.2017 12:26

12 to brutto a nie netto

Joker

Jedzie ktos w najblizszy weekend na oferte automotive do Bockenem?

miloszek

Na tej toyocie w Bockenem pracuje masa polakow przez mg i na prawde super pieniadz mozna wyciagnac, brat jest na swoim mieszkaniu i dostaje wyplate miesiac w miesiac kolo 2 klocki - euro wiadomo. Ja planuje od lutego dolaczyc, jak już wypowiem na dobre moja polska umowe smieciowa :D ehehe

Greg

Jedzie ktoś do na produkcję do fabryki samochodowej Toyoda 19.11.2017 ? Jak tak to dajcie znać bo też się wybieram

Master

Praca w toyoda bockenem przy produkcji uszczelek samochodowych. Ktoś coś wie na ten temat ? :)

@Master 13.11.2017 20:02

podaj maila to tam napisze na priv

~~~
@Maxers 14.11.2017 21:09
podaj maila to tam napisze na priv

jak mozesz, to ja rowniez poporosze wiecej info nehalem89@gmail.com

Ewelina

Nie masz auta - pracy ci nie dadzą choć spokojnie tam jedziesz np autokarem czy przewoźnikiem Nie masz jeszcze jednej osoby (czyli grupa) tez ci prac nie chcą dać choć przecież skoro tyle osób tam pracuje to jaki problem złożyć się na paliwo i połączyć ludzi w grupy podsumowanie słodkich opinii gówienko w srebrnym opakowaniu Nie polecam tej niekompetentnej agencji

wiatr we wlosach
@Ewelina 14.11.2017 12:19
biuro się rozgrzało nie ?? otóż znam język niemiecki znam i akurat pracuję już w Niemczech bez pomocy polskich agencji i sam...

Ewelina szkoda nerwów .Polak to najgorszy wróg jeśli chodzi o pomoc swojemu rodakowi

tekst
@ROMAN_D 12.11.2017 22:02
Ewelina to co piszesz jest takie glupie heheheh :D:D:D widac ze nie masz pojecia o prcy za granica, a moze cie trzeba jeszcze z...

ty Romek brygadzisto idź do urzędu na podpis hahahah

Peter23

Ja już się kiedyś przejechałem na pracy na czarno. Szef nie wypłacił pensji za drugi miesiąc. Już lepiej pracować przez agencję, w której mam umowę i wypłatę w terminie.

on tour

@ Pracuś@ podałbyś ten numer do tego kordynatora chodzi o prace w toyoda bockenem okolice Hanoveru

pracuś

praca w te fabryce tej samochodowej to produkcja uszczelek gum itd do aut . bylem tam od stycznia do maja tego roku, chcialem drugi raz teraz jechac ale jesli sie raz zwolnisz to drugi raz do tej samej firmy juz cienie wezma, troche tego nie rozumiem, ale taka polityka i nie podyskutujesz. praca lajtowa a zarobki chyba najlepsze jakie do tej pory mi sie udalo u naszych zachdonich sasiadow znalesc, wynajmowalem sobie sam stancje, wyplata okolo 1800-2000 eur miesiac w miesiac, bo wiadomo 250 eurakow mi jeszce na czynsz za pokoj odchodzilo ale to i tak zawsze te 1600 1700 zostawalo na czysto. tyle ze zawsze jakies nadgodziny i nocki robilem i to tez dlatego. jesli ktos chce namiar na koordynatorke to moge podac tel bezposrednio, bo przez biuro i stacjonarny to ciezko jest, ale tam jest Pani Koszelna jesli sie nie myle i lepiej odrazu do niej dzwonic, telefon jak znajde w mailach to wam podam zaeaz

prawie emigrant
@pracuś 12.11.2017 21:55

A jak tam z transportem do pracy? To prawda, że nie da rady bez własnego samochodu?

on tour
@pracuś 12.11.2017 21:55

pracuś podałbyś ten numer do tej kordynatorki jak to odczytasz to napisz podam ci email

Szama

Witam, wybieram się do fabryki samochodowej Toyoda, wyjeżdzam z okolic krk mam 2 miejsca wolne, czy jest ktoś zainteresowany? Proszę również o opinie kogoś kto tam był :)

@Szama 14.11.2017 14:19

witam! mam wiecej info i tez chetnie bym sie zabrał, podaj maila to tam napisze :)

Master

Jeśli ktoś szuka transportu do fabryki automotiv koło hanoveru w dniu 19 i jest z okolic KRK kontakt na @ kandydaci007@gmail.com

prawie emigrant

Hej ludzie, czy jest tu ktoś, kto pracował lub pracuje w branży automotive w Hannowerze? Ogłoszenie dotyczyło pracy na produkcji.

artur
@Maxers 07.11.2017 23:31
podaj maila to tam wiecej info

Witam..jesli mozesz to napisz co wiesz na temat agencji MGsolutions..rozwazam wyjazd do fabryki czekolady..pozdrawiam

@mat 06.11.2017 10:32
Rozważam żeby jechać - okolice Jasła. Masz juz więcej info?

Jeśli dostaniesz się do Krk to mogę Cię zgarnąć, jechałbym 19 by tam być :) jeśli chcesz więcej inf na @ kandydaci007@gmail.com

Eddj

Wybiera się ktos do bremen od 13.11? :)

Sylwester
@Eddj 06.11.2017 19:01
Wybiera się ktos do bremen od 13.11? :)

Ja juz jestem. Skąd jedziesz?

Rzepka

Czy nie można napisać cos pozytywnego o firmie MGsolutions?

korale
@Rzepka 17.10.2017 21:23
Czy nie można napisać cos pozytywnego o firmie MGsolutions?

widocznie nie :) :)

@korale 18.10.2017 16:29
widocznie nie :) :)

mozna prosic na priv o kilka informacji odnosnie pracy na automotive w Hannower?

pracodawca

NAJNOWSZA OFERTA PRACY MGSOLUTIONS - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - bardzo atrakcyjna stawka (12 EUR) i bardzo dobre warunki zakwaterowania (koszt zaledwie 200EUR). Miejsce pracy to bardzo nowoczesny magazyn logistyczny w okolicach Kolonii.

pracodawca

Wszystkich Kandydatów zainteresowanych bezpieczną pracą w Niemczech z zatrudnieniem na umową o pracę i z zagwarantowaną ilościa godzin (pełen etat) oraz zapewnionym wygodnym i w pełni wyposażonym mieszkaniem zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy:

>http://www.mg-solutions.pl

pracodawca

Wszystkich naszych polskich i zagranicznych Klientów, Pracowników i Kandydatów pragniemy poinformować, iż nasza Agencja Pracy MGsolutions wzorowo przeszła szczegółową kontrolę niemieckiego urzędu Bundesagentur fuer Arbeit w Duesseldorfie, w efekcie czego otrzymaliśmy - jako jedna z niewielu zagranicznych agencji - certyfikat (pozwolenie) niemieckich agencji zatrudnienia na czas nieokreślony!

Nie stwierdzono żadnych najmniejszych uchybień w zakresie prawa pracy i płacy stosowanego przez MGsolutions.

Mamy nadzieję, że będzie to kolejny argument, by zaufać naszej Agencji jako bezpiecznemu i stabilnemu Pracodawcy na rynku europejskim.

Sobie i wszystkim naszym Pracownikom, kooperantom oraz kontrahentom życzymy kolejnych lat owocnej i stabilnej współpracy!

Pozdrawia
Team MGsolutions

anonymous

Witam czy ktoś robił MGsolutions niedaleko koloni w DSV w produkty brio proszę o opinie

Beti
@anonymous 24.10.2017 20:29

Właśnie, czy ktoś był na magazynach koło Kolonii, na produktach bio??? Czy da się wytrzymać?

honey
@anonymous 24.10.2017 20:29

ja pracuje z chłopakiem. Powiem tak praca jako taka spoko dopoki nie doczepią sie norm ktore sa niemozliwe do wykonania. Dla kobiety praca dosc ciezka trzeba dzwigac mleka w kartonach po 14kg, nie ma zle a czykolwiek szukamy innej pracy,mieszkanie zalezy jak sie trafi a słyszałam ze nie jest nie za fajnie, w niektorych jest 12 osob na 2 lazienki... A co do agencji jest w porzadku,wypłaty na czas, jak w umowie wszystko ok, polecam agencje.

wojtas22

Na prawdę fajna agencja i w końcu jakaś z która idzie się dogadać i umieją odpowiedzieć człowiekowi! Pół internetu przedzwoniłem i jedyni na poziomie!!!!!!!!!!!! Planuje wyjazd do Berlina na magazyn z zabawkami a czy ktoś tam czasem juzz pracuje?

motor
@wojtas22 27.10.2017 21:23

jednego dnia nie pracowałeś z czego się wiec cieszysz ??? ps. tez ci ciasto dali??

Paweł
@wojtas22 27.10.2017 21:23

Zgadzam się, bardzo fajna agencja. Ja akurat wyjeżdżam do pakowania kosmetyków, już drugi raz także jak coś polecam też tamto miejsce.

Rzepka

Słyszałam o tej agencji wiele dobrych słów , mam pytanie czy firma organizuje również roboty dla kobiet? W najnowszej ofercie nie było nic ale może ktoś słyszał i podzieli się tą wiedzą? Wyjeżdżałam już z inną agencja a teraz po namowie postanowiłam z nimi.

chlopek
@Rzepka 17.05.2017 22:18

tak sa roboty nawet robochlopy dla kobiet

Zuzka

Hej. Wybieram się pierwszy raz 16.10 do fabryki czekolady niedaleko Magdeburga. Ktoś z was już tam pracuje? Jakie warunki pracy i mieszkalne?

anonymous
@Zuzka 03.10.2017 15:24

Jak jest zuzka na tej fabryce czekolady_

komisjoner

jade do Koloni bo jest tam moj znajomy i mowi ze godzin sporo i dobre kwatery, czy ktos teraz tez jedzie na 23ego ? czyli w poniedziałek?

Jasiek
@komisjoner 20.10.2017 18:39

733971533 dzwon jadę autem

opona
@Jasiek 25.10.2017 12:09
733971533 dzwon jadę autem

z jakiego województwa jedziesz?

markus

fabryka czekolady obozem pracy???? LOOOOOL to jedzcie na sortownie butelek lub palet! ludzie nikt za darmo wam nie zaplaci! z mg s jezdzilem lata i tak normalnie to nigdzie nie mialem, gdyby nie kontuzja kolana to bym nigdy do Polski nie wracal i pracowal za dwa kloce! Ludzie do roboty a nie narzekać, jedzie sie zarobic ale za lezenie nikt nie zaplaci HELOU! :d

wiola###

dodatek branżowy dodaje się do stawki minimalnej (czyli 9,23 EUR) czyli 9,23 EUR + 16% = 10,71 MATEMATYKA! :) taki dodatek normalnie przysługuje dopiero po ok. roku a nie od razu więc i tak jesteś w dobrej sytuacji, iż odrazu taki dodatek Pan otrzymał od 1 dnia zatrudnienia., ja pracuje tez w branzowce i 1 dodatek dostaje okresowo anie od razu

rija

witam czy ktoś mi może wytłumaczyć co to jest dodatek branżowy bo w umowie mam napisane stawka 10.71 + 16% dodatek branżowy a na pasku wypłat jakoś ciężko się połapać i po prostu tego dodatku tam nie ma.....na pytania nie chcą odpowiadać albo kręcą że to już jest w tej stawce godzinowej ale dla mnie to jest oszukiwanie bo skoro jest podana stawka i coś co jest plusem to powinien on być ale niestety nie ma....czyżby oszukiwanie pracowników z ich własnych pieniędzy? czy ktoś się orientuje w tego typu kwestii ,jak to powinno wyglądnąć, od jakiej kwoty ten dodatek? byłabym wdzięczna za informacje i z góry dziękuję za odpowiedź

mewa
@rija 15.10.2017 20:40

dodatek branżowy tzn w odpowiedniej branży ( zawodzie ) dostajesz dodatek do minimalnej stawki . wpisz w Google , są wypisane zawody w Niemczech w których jest ten dodatek i zarabia się więcej .nie zapominaj ze pracujesz przez agencje .a w agencji jak to w agencji pieniądz chodliwa rzecz .napisz przy czym pracujesz i czy jesteś zadowolona z pracy z mieszkania .bardzo mało jest opinii o tej agencji .pozdrawiam

rija
@mewa 16.10.2017 21:31

pracuje w branży automotive, praca jak praca wkurza mnie tylko to że agencja kroi nas na każdym kroku, dostają za nas grube siano a zdzierają z nas jak leci,niby obowiązują nas przepisy kraju do którego zostaliśmy oddelegowani a na każde pytanie zasłaniają się przepisami polskimi i bądź tu mądry...co do koordynatora to na początku jest miluśki ale jak już przyjedziesz i zakwaterujesz się to ma cię już w d...e, możesz dzwonić a i tak nie odbiera, zbywa cię a jak już odbierze to warczy, krzyczy, nerwowy jakiś z nimi to różnie zależny na kogo trafisz w danym projekcie...co do mieszkań też różnie, raz mieszkania nawet spoko a raz nory socjalne .....z paska wypłat nie idzie się niczego dowiedzieć bo zarabiasz w euro przeliczają ci na złotówki( nie wiadomo po jakim kursie)aby odciągnąć opłaty by potem znowu przewalutować na euro bo zażyczyłeś sobie wypłatę w euro na konto i po drodze stracisz parę złociszów...kłamstwo i oszukiwanie ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy

zly

dlaczego nie dodajecie negatywnych opinii? czemu ona są blokowane?

chmury
@zly 12.10.2017 18:53
dlaczego nie dodajecie negatywnych opinii? czemu ona są blokowane?

bo by nie mieli ludzi do pracy .bez czytania opinii szybciej przyjadą.to nie jest normalne ze nikt nie wrócił i nie napisał opinii .to zasługa firmy która kasuje nieprzyjemne komentarze .nie istnieje agencja bez negatywów !!

sebeks

Witam, Jakie firma ma zakwaterowania ? czy są to domki mieszkania czy może jakieś hotele ?

Darek Cz.

miałem od Nich oferte do Hamburga rtv/agd magazyn jedzie ktos ze mną? a moze ktos jest jzu na miejscu w jakim wieku jestescie ja mam 39 lat nie pije nie pale, mam wlasne autko :) Pan ktory mi przedstawiał oferte Lukasz spoko, mily i kulturalny, jestem z mazowickiego ... jak ktos chetny to piszcie ...

Darek Cz.
@www 13.10.2017 08:58
kolego pojechałeś do tego Hamburga ??

miałem od Nich ofertę, nie bylo pełnego skladu jestem w domu w PL jedziesz? ile masz lat? z jakiego województwa? ja mam 39 wygladam do 30stki generalnie jestem spokojny, itd podobno w domu sie mieszka w 5 osob i ta ekipa jezdzi na zmianę do pracy mam wlasne autko ,,,, i co by tu wiecej napisac ....:)

morze
@Darek Cz. 14.10.2017 10:49

kolego napisz adres email

danielX

Co możecie powiedzieć o firmie MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków jakie zarobki netto miesięcznie ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? są godziny Polecacie tą firmie czy nie ? proszę o odpowiedzi na danielnowak247@gmail.com

wiatr
@danielX 11.10.2017 11:27

po co ma maila .niech każdy to czyta po to jest forum !!!

NN

widzę że biuro czuwa by były tu same pozytywne opinie a negatywne kasują - prawda pewnie boli w

kASIA

Potwierdzam co do przemilej obslugi,pan nawet po mnie wyjechal samochodem bo sie pogubilamna tej Myslenickiej,polecam

chmury

jak widać pięknie dopilnowane pozytywne opinie poprzez pracowników biura !!!!! prawda okazuje się na miejscu ,zagranicą.

Lidia

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Anną Sękowską Project Manager MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k., który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,850856,wywiad-anna-sekowska @Elwira72to dobrze, że jesteś zadowolona z obsługi w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. to też ważna informacja.

oko prezesa
@Lidia 04.10.2017 13:44

jakby nie dostała cista to by nie napisała takiej opinii

Elwira72

polecam!!!! dzisiaj podpisalismy z synem umowe w Krakowie u nich w MG, obsługa 1 klasa, kawka ciacho, poswiecili nam 3 godziny, pokazali zdjecia, flimiki, istny szok bo juz nie jedno przezylismy i takie podejscie agencji to jakąs nowość!!! jeśli chcecie jechać do pracy do Niemiec to poprostu jedzcie do nich do biura i załatwiajcie na miejscu! obsługa na najwyzszym poziomie! a niby tacy młodzi ludzie!!!!!!!! Pozdrowienia dla przemiłych młodych i kulturalnych Panów z biura (imion nie pamiętam :D:D:D!!!)

Zuzka

wawrzyn 75
@Zuzka 03.10.2017 15:27

Witam, byłem, warunki mieszkaniowe dość dobre no ale za prawie 400 Euro od osoby, stawka godzinowa najniższa także sobie policz ile zostaje na rękę, sama fabryka to obóz pracy a na pomoc pana kordynatora który prawie języka nie zna nie masz co liczyć ale nie zniechęcam, jedź i zobacz

oko

pracuje ktoś w Hamburgu przy rozładunku RTv/ AGD ? jakieś opinie?/

domiś12

Cześć jedzie ktoś do Berlina na magazyn. Ma ktoś może jakieś informacje na temat tej pracy.

tom

wyjezdzam z ta firma co sezon i nigdy nie mam problemu. polecam konkretni ludzie

Klara

Wybiera się ktoś na kosmetyki?

Monia94

Witam, chcialabym sie dowiedziec czy aby dostac prace w tej agencjii trzeba miec jakies super ekstra CV i doswiadczenie zawodowe? Wysylalam juz 2 razy swoje (ubogie)CV i zero kontaktu z ich strony.

Ciekawy

Witam, Jak się nazywa firma w Hamburgu do której przyjmują pracowników na dział kompletacji zamówienia?

MARECZEK

kto jedzie lub pracuje w Berlinie albo w Hamburgu na magazynie?

Lidia

@QDW jeśli jakaś opinia została usunięta to znaczy, że naruszała ona regulamin forum. Polecam więc zapoznać się z nim http://www.gowork.pl/regulamin @Tomek czy powiesz coś o warunkach pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.? Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

on33

Witam Czy ktoś wybiera się w niedzielę do Hamburga dokładnie okolice HH z firmą MG z Krakowa ? Praca polega na kompletowaniu zamówień na magazynie.

Kasia

Halina
@Kasia 28.09.2017 05:21
Jade do Lippstadt praca przy roslinach mam zaczac 9.10.jade z Rudy Slaskiej jedzie ktos jeszcze z okolicy?razem razniej....

Witam, ja tez jade w tym terminie. Może się zdzwonimy?

kasia
@Halina 01.10.2017 21:13
Witam, ja tez jade w tym terminie. Może się zdzwonimy?

Napisz na meila kaska72@op.pl to sie wymienimy numerami

Jaro

Cześć Napiszcie coś o pracy na magazynie w Hamburgu jakie warunki mieszkalne jadę 16.10.2017 ktoś jedzie może się zabiorę bo nie jestem mobilny dzięki

Pracownik Hamburg

Jade przez tem Agencję do Hamburga od niedzili, czy ktoś też sie wybiera? Stanowisko na magazynach Jak coś to piszcie (ja bez auta)

aru
@Pracownik Hamburg 26.09.2017 13:17

gdzie dokładnie jedziesz na hamburg?

www
@Pracownik Hamburg 26.09.2017 13:17

kolego z jakiego województwa jesteś ,bo tez mam ofertę od nich do Hamburga

Zostaw opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.