MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pracodawca

Szanowni Państwo, Szanowni Kandydaci i Pracownicy, od kilku dni staliśmy się ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która za wszelką cenę stara się oczernić dobre imię naszej Agencji Pracy używając do tego różnych portali internetowych, w tym bardzo popularnego forum na portalu Gowork.pl. Kwestią negatywnych komentarzy, które są masowo (o tych samych porach dnia oraz przez tych samych Użytkowników) publikowane na forach dot. pracy w Agencji Pracy MGsolutions zajmują się już odpowiednie służby w tym Policja oraz Dział Prawny spółki MGs MGJJ. Pozyskaliśmy już wiele dowodów, w tym numery IP, z których rozpowszechniane są nieprawdziwe opinie działające na szkodę dobrego imienia spółki. Konsekwentnie będziemy podejmować wszelkie możliwe kroki prawne w stosunku do osób, które dopuściły się tego nieetycznego i krzywdzącego ataku na naszą Agencję Pracy. Ochronę dóbr osobistych zapewnia art. 24 k.c., według którego ten, którego dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. Natomiast jeżeli naruszenie zastało już dokonane uprawniony może ubiegać się o usunięcie skutków naruszenia. Pozostajemy również w stałym kontakcie z Administratorami portalu Gowork.pl, którzy również dokładają wszelkich starań w udzieleniu nam odpowiedniego wsparcia i niezbędnych informacji. Zwracamy się zatem z olbrzymią prośbą bezpośrednio do Państwa, aby z dużym dystansem i rozsądkiem czytać negatywne opinie na temat naszej spółki, które pojawiły się w ostatnim okresie na poniższym forum. Nie mają one żadnego pokrycia w rzeczywistości, a osoba publikująca te opinie, kompletnie nie bazuje na faktach i wykazuje się totalną nieznajomością naszych ofert / projektów, jak również podaje informacje, które w żaden sposób nie można powiązać z naszym biurem ani z żadną z aktualnych ofert pracy, które oferujemy naszym Kandydatom. Z każdym pytaniem prosimy kierować się bezpośrednio do Nas (Dział Rekrutacji, tel.: 0048 12 656 50 05), gdzie zawsze zasięgniecie Państwo rzetelnych i potwierdzonych informacji na nurtujące pytania lub niejasne kwestie dot. zatrudnienia. Fakt, że to właśnie my staliśmy się ofiarą ataku nieuczciwej i bezkompromisowej konkurencji, świadczy o tym, że tysiące Kandydatów i Pracowników chętniej wybiera właśnie nas na swojego Pracodawcę. Rocznie zatrudniamy setki Pracowników, którzy zgłaszają się do nas z polecenia, co świadczy o naszej wiarygodności, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem, a zadowolenie naszych Pracowników było i jest naszą nadrzędną wartością w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że żadne tego typu praktyki stosowane przez nieuczciwe osoby, nie zostaną bez prawnej konsekwencji, a nasi aktualni i przyszli Pracownicy nadal będą doceniać naszą jakość i wybierać nas na swojego Pracodawcę! Serdecznie Pozdrawiamy, Zespół MGsolutions

Anon

Projekt Automotive Bockenem. Jeśli chodzi o agencję - wywiązali się ze wszystkiego, co było nam obiecane przed wyjazdem. Wypłata na czas, otrzymaliśmy zwrot pieniędzy za badania medycyny pracy oraz test covid. Godziny na pasku zgadzały się co do jednej, ogólnie wszystko tak jak powinno być. Pani Klaudia (kierownik projektu) na bieżąco nas o wszystkim informuje i nigdy nie mieliśmy problemu z otrzymaniem odpowiedzi na wysłanego do niej maila. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do tej agencji. Jeśli chodzi o samą pracę - nie jest zła. W zależności na jakie stanowisko się trafi, czasami trzeba mocno uważać i przywiązywać uwagę do szczegółów, dodatkowo teraz przy upałach bywa naprawdę ciężko, bo na zakładzie nie ma klimatyzacji. Ale to już nie zależy od agencji. Pozdrawiam.

dominiko
Kandydat

Jedyna agencja z którą byłem i która nie zrobiła mnie w bambuko, a w dodatku zaskoczyła i to mega pozytywnie, więc jak ktoś się waha to serio polecam, myślałem, że nie trafię już na porządną agencję i miałem się poddać z wyjazdami za granicę, to był mój ostatni strzał no i okazał się celny, w najbliższych miesiącach znowu zamierzam uderzać, ty razem z dziewczyną, bo przynajmniej mam pewność, że będzie miała dobre warunki, ja to zniosę dużo, ale jej nie chciałbym narażać, więc mg to jedyna opcja

Dhrjkfkrl
@Karo

U nich pary i grupy zawsze razem mieszkają i razem pracują także o to sie nje martw to jest mega fajne

Wyjazd
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

pytanie Nowy wpis
@Wyjazd

a masz kierunek już upatrzony?

anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.
Kandydat

Hej :) Jestem zainteresowany pracą w Berlinie jako komisjoner/magazynier.Czy może ktoś coś powiedzieć na ten temat?

Arturo

Jesteśmy na projekcie 5 miesiąc. W ciągu ostatniego miesiąca mieliśmy 2 przeprowadzki.Obecnie znajdujemy się już tydzień na mieszkaniu na którym nie ma internetu mimo zagwarantowania w ofercie pracy. Nasz wynajmujący poinformował nas że w ciągu następnych tygodni nie jest w stanie zapewnić nam internetu lecz nasza opiekunka projektu uspokaja nas że internet będzie(ciekawe kiedy, ponieważ kończymy współprace końcem czerwca) Także uważajcie bo nie każda oferta jest tak kolorowa jak obiecują.

abc
@Arturo

jaki to projekt jeśli można wiedzieć ? I dlaczego musieliście się przeprowadzać?

Arturo Nowy wpis
@abc

Otrzymaliśmy e-maila po którym musieliśmy się przeprowadzić do innego pokoju w tym samym hotelu gdzie mieliśmy pokój z internetem i 5 km do roboty lecz 2 tygodnie później otrzymaliśmy e-maila z kolejną przeprowadzką tym razem 25 km do roboty bez internetu. Projekt czekoladek na granicy ze Szwajcarią w związku z tym ciężko się skontaktować z rodziną ponieważ ciągle łapie nam sieć Szwajcarską której nie obejmuje roaming

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Witam Czy był ktoś na projekcie automotiv w Koblenz ? I może powiedzieć jak jest ? Chodzi o mieszkanie czy są pokoje czy kawalerki ? Jak z pracą co dokładnie się robi ? I jakie są zarobki ?

Patrycja 112

Pracował ktoś może w pralni ? Praca ciężka ?2

Xyz
@Patrycja 112

Praca do lekkich nie należy, zależy na jakie stanowisko trafisz. Dla mężczyzn może być ok, dla kobiet niekoniecznie aczkolwiek da się wytrzymać. Temperatura na hali w lecie dramat(usunięte przez administratora)nieogar totalny no i najlepiej znać język, bo nie dogadasz się z nikim :)

@Xyz

Ale że j. niemiecki ? Ilu jest ogólnie pracowników w takiej pralni czy automotive ? nie wiem, kilkaset osób na zmianę ? I to wygląda tak, że jest też wielu Niemców, czy większość to imigranci z Polski itp. ?

@Matt

Też pracuję na pralni i język niemiecki niby nie jest wymagany,ale dość ciężko bez. W moim przypadku zdecydowana przewaga Niemców,kilku obcokrajowców i zero Polaków. Łącznie na zmianie jest nas około 20. Wszyscy mówią po niemiecku (nie żeby to było jakieś wielkie zdziwienie),ale już fakt,że nie próbują wytłumaczyć co masz robić pokazując tylko 5 razy dosłownie takie samo zdanie powiedzą po niemiecku i albo w końcu zrozumiesz albo kończy się zdenerwowaniem i oburzeniem,że jak to tak możesz ich nie rozumieć. Oczywiście wszystko zależy od osób na jakie się trafi i od swojego podejścia do pracy i na tego typu sytuacje jak słaba komunikacja

@Tete

Dziękuję Ci bardzo :) a angielski znają trochę choć ? Ja już się uczę niemieckiego, ale od 2 tygodni, więc totalne podstawy. Potrzebuję parę miesięcy żeby komunikatywnie rozmawiać, a wyjazd mam za około 3 tygodnie.

@Tete

Odnośnie tłumaczenia. Przerabiałem to :) Zanim zacząłem pracę biurową, parę lat spędziłem w fabryce. Znam ten rodzaj ludzi, ponieważ było ich około 80/90 %. Tłumaczą Ci raz/ dwa, max trzy, jeżeli nie kumasz to głupio komentują, albo kablują wyżej że się nie nadajesz, co jest bzdurą często, gdyż jeśli znajdzie się ktoś normalny, kto okaże trochę cierpliwości i czasu, to ostatecznie możesz być lepszy od starych wyjadaczy z upływem kolejnych tygodni i miesięcy. Nie raz ciężko się z polakami dogadać, a co dopiero jak wszyscy po niemiecku ... :) Dzieki Ci jeszcze raz :). btw. Ty jak zaczynałeś/łaś pracę w pralni, umiałeś coś z tym związanego, czy totalnie od zera nauka ? Długo zeszło ?

@Matt

Niestety zero angielskiego,nawet najprostszych słów nie rozumieją albo nie chcą rozumieć. A co do nauki niemieckiego to super,że już zaczynasz ,bo nawet takie podstawy podstaw w jakiś sposób Ci pomogą a z czasem wiadomo powinno być lepiej :) ja tylko trochę znam niemiecki i jako tako,bardzo kalecząc ten język uda mi się czasami coś dogadać. Lepsze to niż nic

@Matt

Totalnie od zera. Da się nauczyć i czasami to kwestia dni a czasami tylko kilku minut,żeby załapać co trzeba robić. Wszystko zależy kto i jak będzie Ci to tłumaczyć,i od tego co trzeba robić,bo są stanowiska łatwiejsze i trudniejsze .a i zależy też czy będą Cię ,,rzucać,,po różnych stanowiskach. Jednak myślę,że jak jesteś ogarniętą osobą, nastawioną na pracę z cierpliwość to sobie poradzisz :)

Kandydat

Hej, witam wszystkich serdecznie :) Za miesiąc zamierzamy zacząć pracę w Niemczech z narzeczoną i zostać na wiele lat. Ta agencja została nam polecona przez różnych znajomych, oraz ogólnie ma najlepsze opinie. Chcemy za jej pomocą znaleźć pierwszą pracę. Czy mogą Państwo odpowiedzieć na moich kilka pytań ? Byłbym bardzo wdzięczny. 1. Rodzaj pracy : Widziałem różne oferty, np : pakowacz czekoladek, komisjoner, pakowanie kosmetyków, praca w magazynie itp. Jakie prace Państwo rekomendują na start dla par ? Ja mam 26 lat, narzeczona 22. Czy te pracę są bardzo trudne i ciężkie, czy jeśli jest się zmotywowanym i pracowitym da się ogarnąć ? 2. Czy występują 2 zmiany, czy więcej ? Są częste lub obowiązkowe nadgodziny, czy jest to dobrowolne ? 3. Jak wyglądają mieszkania które oferują agencje ? Chcemy bardzo mieszkać we dwójkę i mieć prywatność i spokój, nie chcemy dzielić mieszkań. Z doświadczenia wiem, że to najgorsze co może być. Wolimy dopłacić, ale żyć po swojemu, jest taka możliwość ? 4. Czy w takich pracach jest możliwość awansu lub premii, czy zawsze jest tak samo ? 5. Mamy swoje auto, czy zawsze jest ono niezbędne w ramach dojazdu do pracy, czy są jakieś środki zapewniane przez zakład pracy ? 6. Czy agencja płaci uczciwie- na czas i zgodnie z umową ? To są moje główne pytania, jeżeli komuś wpadnie do głowy jeszcze jakaś informacja którą warto nam przekazać, to jestem otwarty na wszelkie wskazówki. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.

@Matt

1. Kazda praca jak to praca, na jedynym będzie stanowisku ciężej, wszystko zależy od osoby, czy przyjeżdża tutaj, żeby zarobić czy na relaks. My byliśmy na pralni teraz na automotive i na jednym i drugim projekcie jest spoko jak dla pary. 2. Na pralni mieliśmy dwie zmiany, teraz na automotive mamy 3 zmiany, nadgodziny jak i na pralni jak i na automotive są do zrobienia tylko w soboty, lub w niedziele, po godzinach w pracy się nie zostaje, czasami są dobrowolne, a czasami są powiedziane z góry, ze musisz przyjść do pracy w sobotę czy tam w niedzielę. 3. Co do mieszkań to zależy, bo agencja ma mieszkania typu kawalerki, ale też sa mieszkania co dzielisz z innymi osobami, a na jakie agencja cię przypisze to już zależy od tego gdzie będzie wolny pokój, ale raczej trzeba się nastawiać na to, że zawsze z kimś będzie się mieszkać, zawsze możesz szukać mieszkania na własną rękę. Mieszkania znalezione przez agencje zawsze są wyposażone w podstawowe rzeczy, zresztą zawsze koordynatora danego projektu można się spytać co potrzeba zabrać, ze sobą na mieszkanie. 4. Przez agencje na danym projekcie możesz pracować 18 miesięcy i albo firma weźmie cię na kontrakt jak się sprawdzisz albo po 18 miesiącach jedziesz na innych projekt albo jedziesz na 3 miesiące do Polski i znowu wracasz na ten sam projekt. Premie zależy od projektu, bo na jednym przez 18 miesięcy masz stała stawkę a na innych pare centów zawsze coś tam wzrośnie. 5. Auto to podstawa, żeby mieć czym właśnie dojeżdżać do pracy, powyżej 30 km agencja dopłaca do paliwa.( ale jak pójdziesz na swoje mieszkanie i będziesz mieć powyżej 30 km to wtedy nie dostajesz dopłaty do paliwa), ale zawsze agencja mieszkania jednak bliżej znajduje niż te 30 km. 6. Tak agencja zawsze płaci na czas, zgodnie z umowa, co do godziny, nie (usunięte przez administratora) Wypłaty są do 10 i tak zawsze wpływają, jak 10 przypada we weekend to wtedy w piątek pieniążki są już na koncie.

@Pracownik

Bardzo Ci dziekuje :) A miałeś taką sytuację, lub znasz- Co jeśli trafisz na współlokatorów z którymi nie umiesz się dogadać i dochodzi między wami do różnych sprzeczek dajmy na to ? Każdy ma swoją wizję zarządzania, życia, itp. i mogą ze sobą kolidować. Jak wyjść z takiej sytuacji jeżeli nie da się dogadać ? 2. Czy do mieszkań są przydzielani pracownicy z podobnych firm ? W sensie ktoś ma pracę w pralni i ty też dostałeś, to trafiasz do mieszkania z ludźmi którzy tam pracują, czy może być tak, że mieszkają ze sobą osoby z różnych projektów ? 3. Mógłbyś jeszcze opowiedzieć o kwestii zarobkowej ? Czy średnio miesięcznie da się zarobić 1500 euro netto na głowę ?

Pracownik 2
@Matt

Odpowiem również jako pracownik mg solutoons. Miałam sytuacje ze nie dogadaliśmy się ze współlokatorami i niestety agencja nic nie pomogła w tym przypadki jedynie z nimi rozmawiali ale to nic nie dało. 2. Tak zawsze mieszkasz z osobami ze swojego projektu wiec możecie razem dojeżdżać. 3. Zarobki zależą od miesiąca i ilości dni tak naprawdę ale da się wyciągnąć 1500 a nawet jak fibry miesiąc to 1700 zależy jaki projekt. Minusem jest tylko brak sumujących się urlopów jeśli chcesz wrócić do polski np na dłużej to masz 2 dni płatne reszta nie

@Pracownik 2

Bardzo Ci dziekuje, wartościowa odpowiedź. Moje pytanie, ale jak to ? Nie można wziąć np, tydzień jak chce się wrócić na święta, albo dwa na wakacje płatnego urlopu ? Dlaczego tak jest ?

Dyzio
@Matt

Dlatego że umowy dostaje się co miesiąc, więc masz do wykorzystania dwa dni w miesiącu. Jak nie wykorzystasz do ci zapłacą. Więc więcej dni ci się nie zbierze. Nie wie jak wygląda sytuacja z bezpłatnym.

@Dyzio

Dzięki Dyzio, nie wiedziałem o tym. To są tzw. śmieciówki ;d Po jakim czasie można dostać dłuższą umowę ? Co w przypadku choroby ? Widziałem, że tam małpia ospa teraz się rozwija i izolacja może trwać nawet 3 tygodnie, obawiam się trochę, czy nie zwolniliby nas z pracy, gdybyśmy zachorowali na coś tego typu, niezależnie od naszej woli.

Domcix
@Matt

Nie ma dłuższych umów, aneksy z miesiąca na miesiąc są podpisywane. No jak zachorujesz, idziesz do lekarza i dostajesz pieniądze za l4, tak jak w każdym miejscu. Bez zwolnienia lekarskiego nie dostaniesz nic.

@Domcix

@Domcix, chodziło mi bardziej o to, czy jeżeli idziesz na chorobowe, to agencja nie zrezygnuje ze współpracy z Tobą, korzystając z faktu, że umowy są miesięczne. Pracowałem kiedyś przez kilkanaście miesięcy poprzez agencję pracy, ale w Polsce i wszyscy bali się wziąć choćby dzień chorobowego, bo zdarzało się, że agencje nie przedłużały umowy z osobami które zachorowały na dłużej. Jadę do pracy, nie na wakacje, jestem tego w pełni świadomy, ale już trochę doświadczenia w życiu nazbierałem i wiem że takie sytuacje się zdarzają( zapalenie oskrzeli, płuc, ciężka grypa, zwichnięcie, złamanie ). Chodzi mi po prostu o to, czy w przypadku jakiejś choroby poważnej, ( np. 2 tygodnie chorobowego, choć jest mała szansa że to się wydarzy ) potraktują Cię jak człowieka i dalej pozwolą Ci pracować i przedłużą umowę.

Domcix
@Matt

Myślę, że jeśli sam jesteś w porządku i pracujesz jak należy to pracodawca (agencja) również będzie w porządku w stosunku Ciebie. U mnie na projekcie były choroby, nawet blisko miesiąca, a jak złamania czy inne urazy to nawet dłużej. Musisz się po prostu nastawić, że przez nieobecność stracisz jakieś benefity za 100% obecności. Ale zdrowie jest najważniejsze. Nikt Cię nie zwolni jeśli jesteś naprawdę chory a zaświadczenia masz od lekarza . Całkiem możliwe, że jak ktoś długo siedzi w domu, to koordynator przyjdzie i sprawdzi jak sytuacja się ma w rzeczywistości, ale ogólnie myślę, że nie ma ci się martwić. Nie wiem jak to się ma w przypadku ciąży, ale skoro to z miesiąca na miesiąc umowa, to niestety w tym przypadku na pewno należy się pożegnać z pracą.

Mag
Kandydat

Hej :) Był ktoś może lub jest teraz na pakowaniu i układaniu towaru w Magdeburgu i może powiedzieć cos więcej na temat pracy i zakwaterowania? Z góry dzięki ????

nob
@Mag

a co byś chciała widzieć, bo tak ogólnie to trudno mi coś powiedzieć

Bastek91

Hej. Był by ktoś zainteresowany wyjazdem na jakiś projekt? Posiadam auto, koszty wyjazdu do pracy i dojazdu do pracy na pół. Jestem ze Śląska.

Emilka02
@Bastek91

Hej, ja razem z moją koleżanką chcemy wyjechać i chętnie się z kimś zabierzemy, tez ze śląska.

Emilka02

Jak coś to napisz na maila: emka.winiarska2002@gmail.com

Pieter
@Bastek91

Dawaj Bastek91 namiary do siebie.

Marcin

Też chce wyjechać, jestem z Krakowa, pisz na marcinshad97@gmail.com

Tom
Kandydat

Witam mam pytania do osób pracujących w sieci sklepów w Magdeburg,Brema i Hanower : to praca na magazynie kauflanda? Mieszkacie blisko pracy czy dowożą was autami? Mieszkacie w jakichś domkach czy na hotelach pracowniczych ? Są pokoje jednoosobowe? Po tych 9 miesiącach można mieć prace na stałe czy jak to wyglada tzn ile możecie tam czasu pracować?

Bb
@Tom

W Magdeburgu to edeka. Niektórzy W hotelu pracowniczym, niektórzy w mieszkaniach jak się trafi. Trzeba samemu dojechać już od pierwszych dni. Jak nie masz auta, to nie da rady, przynajmniej na początku, później może z kimś się dogadasz. Wszyscy a agencji, kogo znam pracują od 3-20(max) od pracy.

Patrycja 112

Witam czy ktoś pracował w pralni i po krotce mógłby opisać czy jest ciężko ? I na czym głównie polega praca ?

opka
@Patrycja 112

jak to w pralni - sortowanie, układanie rzeczy, też obsługa maszyn

Ori
@Patrycja 112

Nie jest jakoś ponad siły, ale super lekko też nie. W każdym razie do wyrobienia, nie miałam sytuacji, żeby ktoś sobie nie poradził jak byłam

Ewelina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Co to znaczy, ze w dzień wolny od pracy, bo święto 7x stawka godzinowa jest płacone? I czy urlop wypoczynkowy jest płatny jeżeli zakład zrobił tak, ze po czwartku w piątek nie trzeba iść do pracy?

Andrzej
Kandydat

Cześć, czy byłby ktoś zainteresowany, aby wybrać się wspólnie na parę miesięcy? Mam 28 lat, nie piję i nie palę. Chcę skupić się na pracy i odłożyć pieniądze na studia. Niestety możliwości własnego transportu nie mam, z tego co się dowiedziałem trzeba sobie zapewnić we własnym zakresie. Znajomość niemieckiego nie jest potrzebna dzięki polskim koordynatorom, niemniej językiem władam biegle.

Kandydat

Hej, z chłopakiem planujemy w tym roku przyjechać do pracy przez ta agencje pracy. Czy mozecie polecic jakies konkretne oferty? A czego lepiej unikać? Dziekuje za odpowiedz :) Milego dnia ;)

XYZ

Rafi
Kandydat

Witam, ktoś może powiedzieć czy praca w automotive na produkcji jest cieżka ? Mógłby ktoś opowiedzieć co się tam robi ? I czy przyjmują na ten projekt pary typu chłopak + dziewczyna ? Pozdrawiam

Pracownica
@Rafi

Tak, to jak najbardziej praca dla par. Praca na maszynach, pakowanie, kontrola części, ich obróbka. Jak wszystkiego trzeba się nauczyć i wyrobić tempo, ale jest w porządku.

Rufi
@Pracownica

Dzięki za odpowiedź, byłem na czekoladkach z tą firmą i zastanawiam się nad automotive może będzie lepiej , A jak z dostaniem się na automotive? Trudno się jest wbić czy raczej jest duża rotacja i szybko można dołączyć?

Daniel
Kandydat

Cześć, szukam osób które w okresie 3-4 miesięcy temu pracowały w Niemczech. Pozdrawiam

Qtas
@Daniel

A do czego Ci takie osoby lub informacje potrzebne ? Co one mają wnieść do tego wątku z opiniami ?

Bartek 111
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam, jak jest z zakwaterowaniem?? Ktoś coś więcej powie ? Jakie są warunki? I czy ktos pracował lub pracuje jako pomocnik na magazynie z produktami dla zwierząt?

Ola

Czy ktoś pracował w Wernigerode przy czekoladkach? Ciężko jest?

lesti
@Ola

masz o tym cały wątek tu, poczytaj

Ola
@lesti

Gdzie?

Kandydat

Cześć, razem z chłopakiem myślimy nad aplikacja na ofertę automotiv np. do Soltao. Chciałabym zapytać czy ktos tam pracuje i w jakich okolicach kształtują się zarobki i jak wyglada zakwaterowanie?

lesti
@Kandydat

pracowałem, zakwaterowanie było spoko, taki normalny standard

@lesti

normalny standard, czyli wyposażone w podstawowe rzeczy i utrzymane w porządku tak?

@kinka

Porządek zależy od osoby, jak będziesz sprzątał (ty i reszta współlokatorów) to będzie utrzymane w porządku, jak będziecie syfiarzami, no to wiadomo....

@kinka

Nikt za ciebie porząkdu nie będzie utrzymywał

Porządku*

@ego

a czy ja pytałam czy ktoś będzie za mnie sprzątał?

@ego

chciałam tylko wiedzieć w jakim stanie są mieszkania

Ula
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jest ktoś na produkcji sałaty przy granicy holenderskiej? Jak wygląda praca? Są nadgodziny jak mieszkania? Proszę o jakieś informacje. Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 331, z czego 183 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 122 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii klientów firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k., to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.