MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Agencja

Polecacie ogólnie ta agencje jako pierwszy wyjazd za granicę ?

Meksyk
@Agencja

Wejdź sobie na ich strone albo na pracuj tam masz ogłoszenia i możesz aplikować przez formularz

hejka
@Meksyk

a myślisz że warto składać cv na stanowisko które mi pasuje ale nie ma na nie ofert teraz? czy to bez sensu?

X
@hejka

Możesz składać na jakie chcesz, a oni i tak dają to co im pasuje i albo bierzesz albo już nie zadzwonią

Natalia

Hej Chciałam wyjechać z firmą ale jestem singielką Czy w tej firmie są też pokoje jednoosobowe? Nie chciałabym z kimś obcym dzielić pokoju Pozdrawiam

@Natalia

Raczej nie ma. Musisz kogoś znaleźć do pary. No i mieszkanie ma kilka pokoi, takze też jest dzielone

@Natalia

A kiedy planujesz wyjechać ?też jestem sama i szukam pracy

Feniks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Hej powie ktoś jak wygląda praca w Oldenburgu na magazynie? Jak z zakwaterowaniem?Czy lepiej iść na komisjoera warzyw?

Ciekawa

Był ktoś na produkcji kasków w Magdeburgu i może coś więcej powiedzieć na temat pracy tam?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

NATALIA

Hej planuje wyjechac razem z dzieczyna do pracy. Czy mkzecie mi powiedziec czy praca przy produkcji napojow jest ciezka? Lub przy produkcji salatek?

@NATALIA

Napoje sa w porządku, to nie jest ciezka praca.

Praca napoje
@Napoje

Co się tam dokładnie robi na tych napojach ?

@Praca napoje

Nic trudnego, pakuje sie male buteleczki do kartonów. Praca prosta jak budowa cepa nie ma w tym żadnej filozofii

Bilczykowicz
@Napoje

Ja z mężem pakujemy butelki na zonie 1l . Kartony pełne są ciężkie i będziemy rezygnować bo szkoda zdrowia. Jak ktoś ma szczęście to trafi dobrze,ale nowi niestety dostają słabe żony,dla przykładu w tamtym tygodniu przyszło 8 osób z innej agencji i narazie zostało 2 osoby. Rotacja jest tutaj sporą niestety.

@Bilczykowicz

To jak nie dajecie sobie rady na napojach, to może powinniście iść na rentę haha :D jak zrezygnujesz i pojedziesz do innej pracy w DE to docenisz jak w Stuttgarcie bylo lekko

@Bilczykowicz

A ten projekt przy produkcji sałatek ?

@Bilczykowicz

Jakie tam agencję są oprócz MG?

Bilczykowicz
@Adam

Randstad Essen.

Gruszka
@NATALIA

Produkcja sałatek fajna praca ja z mężem jesteśmy zadowoleni:)

Lena
@Gruszka

Czy można prosić przy tym o informację, co przy tych sałatkach takiego się robi? tak konkretniej? Jak taki przykładowy dzień z pracy wygląda? czy jest ona monotonna? Można być cały czas przy swojej osobie towarzyszącej czy to może od zmiany zależy?

Ola
@Lena

Napisz to pogadamy oleczkaa542@interia.pl

Haha
@Lena

Ty tak serio? Caly czas przy osobie towarzyszącej? Nie idziesz na randkę tylko do pracy.. Pakujesz salate do folii. Nie ma przy tym zadnych atrakcji xD ani tez nie wiadomo jak Ci to opisac... Po prostu wkladasz do folii/worków

@Haha

Polecam tą pracę ,super projekt.

Złoty
@NATALIA

bylismy ,robilismy na tych projektach i zaden nie polecamy praca praca ale szanujmy sie,bo robic za 1400e ,moze teraz jest wiecej z 60e,to sie nie karkuluje.tymbardziej tak bardzo daleko od Polski.

He
@Haha

Ty się śmiej, ale na jednym projekcie trafiłam na parę która była wielce oburzona jak mieli pracować na różnych maszynach, no bo przecież to praca dla par więc muszą być przy jednej maszynie, razem mieć przerwę i jeszcze najlepiej sikać w tym samym czasie XD

Fasolka
@Gruszka

Macie kwaterę wspólnie czy jeszcze z kimś? można jakoś na początku zasygnalizować że chce sie jechać z kimś?

Praca

Jaki projekt ? Pakowanie salatek ? Ile mniej wiecej wychodzi miesiecznie i jak wyglada praca

@Praca

Też jestem ciekawy na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym projekcie

MateuszRuszynek
@He

Takich par to co tu przyjeżdża jest 90 procent bo oni boją się osobno robic. To jest żałosne kogo oni zatrudniają.Dzieci które ledwo dają sobie radę bez rodziców,i myślą że jak inny Rodak zna język to im będzie tlumaczyl. Raz to mogę zrobić aby nie podpasc szefowi magazynu,a potem jak sobie nie radzisz to twoja sprawa. Są też ludzie ogarnięci ,którzy porobią do pierwszej wypłaty i uciekają,bo znają język i znajdą coś lepszego.Pytanie retoryczne czemu rodowici Niemcy nie pracują fizycznie ? Już nawet Turków nie uświadczysz. Dlatego że się cenią i wola pracować już w renomowanej firmie np Mercedesa czy BMW mając profity itp. Dodam że nie pracowalismy ani nie pracujemy przez tą agencje ,lecz pod firmą i chciałem się wypowiedzieć jak to z boku wygląda.

Cacydziadek
@Napoje

A te napoje sa tylko w Stuttgarcie ? czy zakwaterowanie jest w tym samym miescie ?

Cóż
@MateuszRuszynek

Myślą że jak inny rodak zna język to im będzie tłumaczył bo często jest informacja że nie trzeba znać niemieckiego

Jak oceniacie prace w Oldenburg na magazynie ? jak wygladaja zarobki +/-

Mater
@Piotr

Jesteśmy tam już drugi raz. Teraz była podwyżka i liczymy na te 2 tys e

@Mater

Jak wygląda wgl praca ciężko jest ogólnie ?

Kebab
@Anonim

Podbijam pytanie i w ogóle chciałem się zorientować czy jak się zapisze na jeden projekt ale np drugi mi się bardziej spodoba to mogę jeszcze zmienić przed wyjazdem?

@Kebab

To niestety nie kebab że sobie wybierasz mega rolo a mega tortille.

heh
@Vts

prawdziwy mędrzec z ciebie, znachor wręcz

Oldenburg
@Piotr

Jak wygląda praca i czy trzeba wyrabiać normy ?

Zdrowie
@Oldenburg

Ja bym jeszcze dopytał jak to jest w ogóle ze zgłaszaniem się na takie wyjazdy? trzeba wysłać cv normalnie czy jakoś się zgłosić/zapisać po prostu?

@Oldenburg

Przyjedź bo warto.wyplata za styczeń powyżej 2 tys e .

Ola
@Vts

A ile godzin tygodniowo? Trzy zmiany?;)

Szym
@Vts

Hej co robisz dokładnie na tym magazynie ? Przy ilu godzinach taka wypłata ? Weekendy pracujesz ?

krypult
@Ola

zależy gdzie ale większość to trzy zmiany

Wyjazd
@Zdrowie

Właśnie też nie wiem w jaki sposób aplikować do pracy przez tą agencje ?

Ar
@Kebab

Chciałem tak zrobić i dostałem odpowiedź że firma "nie praktykuje" takiego przenoszenia. Chyba że skończy się projekt lub Cię zwolnią przez "redukcję etatów"...

Rekrutacja

Są teraz wgl przyjęcia na jakieś projekty ?

tarczyn
@Rekrutacja

dobre pytanie, a tak z ciekawości to jakbym chciał jechać w czerwcu, to ile wcześniej najlepiej się tam rekrutować?

Essa
@tarczyn

skontaktuj się z nimi tak będzie najszybciej

karmazyn
@Essa

ile trzeba czekac na ich odp?

Meksyk
@karmazyn

Nie trzeba jakoś długo ja składałem jakoś na samym początku jak wystawili ofertę więc tak z dwa tygodnie czekałem niecałe nawet chyba

Werka

Hej chciałabym wyjechać do pracy Niemcy był by ktoś chętny mnie zabrać nie posiadam prawka niestety a to jakby wyklucza w tej agencji mail weronikam190@gmail.com

Cacydziadek

Jest ktos na magazynie w Mittenwalde ?

riczi

Witam. Może ktoś powiedziećjak jest z mieszkaniami i jak z prywatnością w nich? po ile pokoi są mieszkania i jaki standard itd

Anka
@riczi

Jak ja bylam na projekcie to byly akurat z reguly 6osobowe mieszkania ale wiem ze bywaja tez wieksze. Prywatnosc zalezy na kogo trafisz ale z reguły jest problem z lokatorami -przesiaduja calymi dniami w częściach wspolnych, kuchni, lazience i jest czesto problem z myciem czy gotowaniem. Najgorzej gdy trafi sie mieszkanie z salonem bo wtedy co gorsi robia sobie z tego salonu drugi pokoj i juz praktycznie spedzaja tam 24/7. Agencja sie stara o spoko mieszkania, ale nie maja wplywu na to co ludzie wyprawiają.

.......

Niestety dużo w tym prawdy.... Nie polecamy że względu na to.

Dominika

Hej, szukam spokojnej pary lub małżeństwa do wspólnego wyjazdu do pracy przy napojach. Niestety jestem bez samochodu, a bardzo zależy mi na wyjeździe. Mam 22 lata i jestem spokojną osobą. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnym wyjazdem proszę o wiadomość na maila Dominika27112001@wp.pl

Natalia

Witam, Chciałabym wyjechać do pracy w połowie stycznia, ewentualnie z początkiem lutego. Posiadam samochód. Zawsze milej i raźniej wyjechać z kimś także jeśli ktoś chciałby się dołączyć to zapraszam do kontaktu nataliamgpraca@op.pl w celu uzgodnienia terminu wyjazdu i tak dalej :) Jeśli to ma znaczenie mam 33 lata, nie palę, nie pije ;) Byłam już w pracy za granicą w Anglii oraz Francji - także nie byłby to mój pierwszy wyjazd zarobkowy za granice :). Pozdrawiam !

kasia

napisz kasiulla456@interia.pl

Angelika

Napisałam do ciebie

Mati

Również napisałem. 22 lata, mężczyzna jeśli to nie problem

@Natalia

Anianiatczew@gmail.com napisz jezeli.jeszcze kogoś.szukasz????

@Natalia

Możesz napisać jeśli to jeszcze aktualne milkaa-00@wp.pl ;)

heh
@@Natalia

nie boicie się tak maili po internecie rzucać?

sad
@heh

raczej nikt kredytu nie weźmie na ciebie przez maila

krypult

nie XD

Rekruter.Łoszust
@sad

taki pewny jesteś? 90% ludzi ma zdjecia dowodu osobistego na email. reszte dopowiedz sobie sam

Fasolka
@heh

Może to jakiś zapasowy? zresztą najgorsze co grozi podając maila to niespodziewany spam

Witam czy pracuje ktoś albo pracował na magazynie Edeka w miejscowości Osterweddingen. Jak wyglądają normy czy ciężko wyrobić, i ogólnie czy polecacie tą prace i jak wyglądają zakwaterowania po ile osób .

Piotrek

Praca w Magdeburgu edeka

ola

hej! planuje ktoś wyjazd z tą agencją? bo się zastanawiam, a milej by bylo wyjechać chociaż we dwójkę

aaa
@ola

Jeśli posiadasz własny samochód to tak.

ola
@aaa

no właśnie nie mam w tym problem xd, wiesz dojechać zawsze się jakoś da, tylko nie wiadomo jak to by wyglądało stricte dojazdowo z mieszkania do pracy

byyola
@ola

a wiesz jak wygląda taki wyjazd od początku do konca ?

byyola
@ola

chcialam wlasnie jechac bo slyszalam fajne opinie a nie wiem za duzo apropo tego od czego zacząć i co potrzebne

Ja posiadam pojazd do wyjazdu. Proszę o kontakt marekk1966@gmail.com

....
@Marek

a gdzie chcesz jechac bo ja jeszcze nie dzwonilam i nie pytalam o oferty ja mam 22lata a ty Marku?

Kaja
@ola

No tak to wygląda, ze trzeba mieć własne auto zeby dojezdzac codziennie do pracy

@ola

Hej! Ja chciałabym wyjechać, ale też nie mam autka. Rozmawiałam z panią z agencji i niestety nie pomaga w znalezieniu kogoś z zakwaterowania, żeby móc wspólnie dojeżdżać..

nie wiem
@Klaudia

a gdzie mozna ogarnąć taki numer do agencji?

Masakra
@nie wiem

W internecie? Na stronie agencji? Serio?

EL.8542234
@Klaudia

Ja też nie miałem auta,to robiłem w Polsce aby zarobić na golfa 3 i nim pojechałem do Niemiec aż teraz za euro kupiłem audi a4b8,ale po 4 latach odkładania. Także kup tanie i pewne auto i w drogę nie warto się nikogo o nic prosić.

Ranna*zmiana
@nie wiem

Najlepiej dzwonić kiedy nie piją kawy ....

..........
@Masakra

Kto pyta nie błądzi.

Patrycja
@ola

Hej! Też szukam kogoś by wyjechać, we dwójkę zawsze raźniej, mam 23 lata.

Szym
@EL.8542234

Bez hejtu , ale strasznie długo odkładałeś 12k.€ w rok to minimum razy 4

Sebas
@Klaudia

Odezwij się, ja mam auto i szukam kogoś żeby było raźniej.

Hanover

Czy był ktoś na projekcie przy produkcji produktów szkolnych w Hanoverze ?

Xyz
@Hanover

Nie polecam. Bez języka nie da rady. Maszyny stare i ciągle psujące.

Hanover
@Xyz

Spoko dzięki za opinie ;)

Sałatki

Jak wygląda praca na sałatkach był ktoś może na tym projekcie ?

Kuszer.ola
@Sałatki

Jest tutaj bardzo dużo komentarzy o sałatkach i myślę że warto jechać. Dobre zarobki dobre kwatery a i dobrzy ludzie pracują tam. Jeden z nielicznych projektów ,który mogę polecić. Jak ktoś ma pytania to proszę pisać kuszer.ola79@gmail.com

Hejka

Hej, czy pracuje ktoś w Straelen na warzywach ? Jeśli tak bardzo proszę o opinie na temat pracy… czy są godziny, jak wyglada praca? A przede wszystkim jakie jest zakwaterowanie :)

@Hejka

Praca spoko, godziny są. Zakwaterowanie ok

Hejka
@Kasia

Kasiu a napiszesz coś więcej? Ile się wychodzi netto po opłatach ? Mieszka się w domkach,w mieszkaniach ?

@Kasia

Co się tam dokładnie robi na tych warzywach ?

Gekon
@Kasia

Powiesz coś więcej o tym zakwaterowaniu?

Jasno
@Hejka

My tam pracujemy i będzie się nam kończyć 18 miesięcy. Bardzo fajna praca i naprawdę lekka. Godzin jest wystarczająco,nigdy problemu nie było z tym. Kwatera to pokój swój a kuchnia i łazienka współdzielona także dobre warunki.

@Straelen

na luzie przy muzyce pracuje.dobra robota jakich mało.tylko nogi bolą od stania ale można od czasu do czasu pospacerować np do toalety

A jak ?
@.......

A jak z wypłata ? Ile miesięcznie netto po opłatach można wyciągnąć ?

@Jasno

Możesz coś więcej napisać o tej pracy co się tam dokładnie robi ?

@A jak ?

Najniższa jaka mieliśmy to 1388e,a największą to za październik 1861e

@.......

Są teraz może przyjęcia na ten projekt bo byłbym chętny żeby wyjechać ?

Lil
@Straelen

A kto ma to tu wiedzieć,dzwoń do kiedy aktorki.ake z tego co ktoś tu pisał to mu się umowa kończy to może wskoczysz na jego miejsce

@Jasno

Jest tam możliwość przejścia po jakimś czasie bezpośrednio pod niemiecką firmę czy tylko przez agencję?

Bartek21l

Hej, Chciałbym wyjechać na jakiś projekt na przestrzeni dwóch tygodni. Niestety nie mam auta, więc szukam osoby, która byłaby chętna pojechać w dwójkę (dogadamy się $). Jeśli jest ktoś chętny to pisz na maila : bartosz.praca2003@gmail.com

@Bartek21l

Jak jestem z pod Rzeszowa a ty z pod Suwałk to myślisz że to się opłaci?

Hej, razem z chłopakiem (20 i 22 lata) planujemy od stycznia wyjechać do Niemczech. Mamy swój samochód. Szukamy dwóch chętnych osób do wspólnego wyjazdu. Chętne osoby prosimy o podanie maila w odpowiedzi.

@Kasia

Tez chce wyjechać od stycznia ????????Aniaaniatczew@gmail.com Lub napiszcie sms 734123306

Mati
@Kasia

tusekmat@gmail.com chętny, Mateusz 22 lata (były pracownik)

Gabi
@Kasia

Jeśli jeszcze nie macie osób to się odezwijcie gabrysia-23@wp.pl :)

Anka wroclaw

Cześć A na co planujecie wyjechać mój tel 721 992 572

@marta
@Kasia

Odezwij się martusiamarta2525@gmail.com ;)

@Kasia

Hej, proszę o kontakt; adres e-mail; intruz@op.pl

karolinag
@@Kasia

hej, również planujemy wyjechać z chłopakiem przez tą agencję od lutego.

Oskar

My jesteśmy chętni też para wiek 22 i 24 jeśli to aktualne odpowiedz

@karolinag

Hej! podpinam się, też chciałabym wyjechać w lutym. Macie może autko na wyjazd?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1928.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 514, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 212 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.